Strój szydełka: jak uczynić ich wyłączną odzież

Zawartość:

Pragnienie indywidualności we wszystkim, w tym odzież, wspólne dla wielu współczesnych kobiet. Jest to pragnienie, aby wyróżniać się od innych mody i doprowadził do tego, że niegdyś popularne ręcznie robione produkty są teraz po raz kolejny mocno w naszym życiu. A jeśli w przeszłości sobie na szydełku, drutach lub szyte na zamówienie strój staje się koniecznością dla większości pań ze względu piękne ubrania deficytu fabryka, obecnie istnienie takich ekskluzywnych rzeczy w codziennej garderoby jest uważane za bardzo modne. A według większości stylistów, nie jest na próżno.

load...

Więc nie wahaj się, aby dodać do swojej różnorodności zwykły sposób korzystania z wyobraźni i jest bardzo łatwo dostępne techniki robótek. Po sukienka z dzianiny, sukienkę, bluzkę, bolerko i strój kąpielowy – to wszystko jest naprawdę w stanie pozytywnie podkreślają żywy indywidualność każdej młodej dziewczyny lub kobiety i stać się świadectwem obecności jej smakiem i wyczuciem stylu. Ponadto, pracy lub szydełkowane – to nie jest po prostu kolejnym sposobem, aby dać swoje ubrania nuty oryginalności. Działalność ta, zgodnie z doświadczonych pracowników wykwalifikowanych, dobrze uspokaja system nerwowy, daje spokój i pozwala na wewnętrznej kreatywności.

W szkole, prawie każda dziewczyna była w stanie opanować najbardziej podstawowe techniki rzemiosła i nauczyć się robić na drutach lub szydełkowane szal lub ażurowa serwetka. Ktoś opanował te umiejętności do perfekcji, skręcając kochany przez okupacji w stałą hobby. I ktoś jest robótki żadnego szczególnego przyjemność, dlatego sam proces pozostał poza zrozumieniem. A jeśli teraz, widząc swojego przyjaciela lub na łamach magazynów mody są piękne i niezwykłe rzeczy ręcznie robione, to żałuję, że nie wiem, jak zrobić coś takiego, że ten artykuł pomoże z tym problemem. Po tym wszystkim, to skupia się na jak początkujący nauczyć się robić na drutach pięknej sukni wyłączną haka.

Narzędzia i materiały potrzebne do pracy

Jak wiecie, związać coś niemożliwego bez dobrych narzędzi jakościowych. Prawidłowe ich wybór zależy od grubości nici masz zamiar użyć, jeśli chcesz, aby strój ażurowe lub jakąkolwiek inną rzecz. Doświadczony przydatny w stanie określić wielkość prawy hak „na oko”, a początkujący lepiej przeczytać szczegółowych zaleceń podanych na etykiecie przędzy. Dla wizualnej przykład można prowadzić swój własny mały eksperyment: Weź dwa haki z różnymi parametrami, a to z kolei wiąże się niewielki element przyjemny wzór.

load...

Zazwyczaj próbki z zastosowaniem tych dwóch urządzeń będą się różnić znacząco od siebie. Produkt wiąże się mały haczyk będzie napięty, a drugi będzie wyglądać bardziej luźne. Jeśli chcesz ożywić ideę tworzenia ażurowe letnie sukienki, najprostszym sposobem, aby pracować z instrumentów metalowych. Są wygodne dzianiny produkty z cienkiej przędzy. Odzież dla poza sezonem i zimą, a wręcz przeciwnie, lepiej jest wykonać grubą haka z tworzywa sztucznego. Przybysze lepiej, aby uzyskać standardowy zestaw narzędzi i zawsze mieć pod ręką żądaną długość i grubość.

To jest bardzo ważne, a drugi składnik dziewiarskich – przędza i jego skład jakościowy. Dla tych, którzy dopiero zaczynają się uczyć, pracować z hakiem, konieczne jest, aby stosować się do zaleceń dotyczących doboru nici, które są zawsze wskazanych w opisie danego modelu odzieży (w tym przypadku odnosi się do sukni). Eksperymentowanie nikt nie zabrania, ale w trakcie rozwoju sztuki szydełka lepiej nie spieszyć się z opcjami i trzymać się sprawdzonych doświadczeń i technologii w czasie.

Na lato elementy garderoby są idealne dla przędzy bawełnianej lub ich kombinacji z wiskozy. Ładnie wygląda produkt związany z przędzy lnianej i bambusa, ale z drugiej trzeba uważać, bo wykonana z rzeczy wydają się mocno rozciągnąć po umyciu, a tak łatwo stracić swój pierwotny kształt i atrakcyjny wygląd. Ciepły bluzki lub strój do wyłączenia sezonu i zimnej porze roku jest wełnianych lub pół-wełnianych (z dodatkiem akrylowym) przędzy. W ten sposób, wraz z pięknem produktu, szydełka, daje przyjemne uczucie ciepła w deszczowy dzień.

Jeśli wybór materiałów i narzędzi, wszystko stało się mniej lub bardziej jasne, należy spróbować uruchomić związać kilka prostych wzorów, stopniowo poprawiając umiejętności i przejściem do bardziej złożonych rysunków. Tylko empirycznie, przy badaniu odpowiedniej terminologii i technik, można zrozumieć podstawy procesu pracy szydełka, a wkrótce będzie w stanie łatwo poruszać się po istniejących systemów. Uczucie pewności siebie i pragnienie, aby przejść do trudniejszych rzeczy, można użyć poniższego opisu i zrobić tutaj jest prosta i piękna sukienka bez rękawów.

Sukienka z dzianiny dla początkujących, jak i ich odmiany

Należy zauważyć, że bluzka, sundress lub sukienka, szydełka, wygląda bardzo imponująco. Jednak przybysze do niedoświadczonego oka pierwszym procesie ich tworzenia może wydawać się sprawą szczególnej złożoności. Ale jeśli zaczniesz z modeli, które nie są przeładowane zbędnymi szczegółami, że wkrótce będzie mógł w pełni zapoznać się z funkcjonowaniem haka. Aby rozpocząć, należy spróbować połączyć ażurowe strój prosty styl i rękawów. Jego wzór jest następujący.

Przede wszystkim należy zaczepić z merceryzowanej przędzy bawełnianej, aby dwie równe wielkości prostokątów. Są następnie zszywane (nie zapomnij zostawić miejsce dla armhole). Pasek koło dovyazyvaetsya, który jest kokietka i prisborivayutsya półki iz powrotem strój przyszłość. Następnie dodaje się taśmy, przy czym krawędzie ukończonego produktu są przetwarzane w technice „Etap rachy”. Rozważmy teraz bardziej szczegółowo samego obwodu, który wygląda w tej postaci:

Aby prawidłowo połączyć sukienkę, trzeba poprawnie obliczyć wymaganą liczbę pętli. Wzór, pokazano na wykresie wskazują, że łączna liczba musi być podzielna przez siedem. Nie zapomnij dodać dwa bardziej do krawędzi. Tak dziać próbkę głównego wzorca. Można delikatnie przyhamować na obwodzie i zrobić trzy serie pięciu powietrza pętli zamiast dwóch. To właśnie w tej technice wykonywane w sukni obrazu. Więc wziąć trzydzieści pięć pętli powietrza, dodać do nich kilka krawędzi, następnie trzy więcej powietrza wzrośnie, a pierwszy wiersz. Wszyscy powinni mieć czterdzieści trzy pętle, a szerokość próbki będzie około dwunastu centymetrów.

Jeśli wersja próbna można dostać, jeśli podoba Ci się wzór o sobie, że jest możliwe, aby pracować na podstawie przyszłego sukienka – półki i plecy. Zdecydować, aby rozpocząć swoje biodra i dodać do niej dziesięć centymetrów. Umożliwi to produktowi dobre dopasowanie dla ciebie, a po praniu, co zwykle daje niewielki skurcz. Opisane w wariancie artykułu zakłada sto centymetrów sukienkę. Więc jego trwałości i oparcia powinna być taka sama, czyli pięćdziesiąt.

Mamy wykonywania prostych obliczeń i określić, ile szwów trzeba powiązać każdy kawałek prawidłowej wielkości (trzydziestu pięciu podzielonej przez dwanaście i otrzymać dwie liczby całkowite dziewięćdziesiąt dwa setnych, to pomnożyć przez pięćdziesiąt). Trzeba będzie czterdzieści i szósty pętle. Dla zwięzłości, dodać drugiego, a następnie dwa krawędź i trzy podnoszenia i pierwszego rzędu. Że będzie miał sto pięćdziesiąt pięć.

Dzianiny, przylegająca do obwodu, dość napięty i zwracamy uwagę na wcześniej wybranej długości. Ważne jest, aby pamiętać, że strój nawet przy najbardziej delikatnym przemyciu koniecznie zostanie przedłużony o kilka centymetrów i siada lekko szerokości. Nie zapomnij o tym konkretnym artykule. Wykończenie dziania powinny znajdować się w fazie przygotowania następnego trzeciego rzędu pięciu pętli powietrza. Po pracy na półce i plecach jest zakończone, elementy muszą być zszyte do pach.

Teraz trzeba skojarzyć flirt. Proces ten odbywa się w kręgu na powierzchni wyrobu, zaczynając od prawej tylnym rogu. Każdy większy łuk z pięciu pętli powietrza powinna mieć trzy kolumny, bez SC i najmniejsza z dwóch – jeden. W ten prosty sposób nieco prosobiraete płótnie. Podczas procesu wiązania oparcia zakończeniu typu pętli pięćdziesiąt powietrza i podłączyć przewód do tyłu przyszłego kolumny bez SC. Szerokość jarzma zależy od osobistych preferencji. Dzianina lepiej na tylnej ścianie, sprawi, że górna część stroju bardziej schludny.

Na końcu wszystkich widocznych krawędzi przedmiotu, który ma być leczony „Krok rachim”. Przed tym armhole i dolny krawat musi najpierw parę rzędów kolumn bez sc. Nie zapomnij, aby usunąć nadmiar wszystkie wątki, kiedy w pełni zakończyć sukienkę. Wtedy koniecznie trzeba umyć i osuszyć na ręczniku, dając niezbędną formę. Nie zapomnij, aby uszyć okładziny można satyna lub inne tkaniny z połyskiem. W rezultacie otrzymasz ekskluzywny koktajl WC, piękne i oryginalne. Jeśli chcesz połączyć się strój wieczorowy, używając przędzy, czarny lub czerwony kolor.

Nawiasem mówiąc, proste techniki dziania taki produkt z powodzeniem przekształcić go do innych ciekawych opcji. Łatwo jest dostać Popularne teraz lalka strój w stylu, rozszerzanie piersi. Trzeba tylko skojarzyć tkanin i pół razy szersze niż dwóch opisanych powyżej, cienkiej przędzy z wzorem w postaci siatki. Następnie górny szczegóły powinny być wydawane sborochkami piękne, ale w przeciwnym razie trzymać się podstawowych prac algorytmu. Piękna plaża sukienka się stanie, jeśli łączymy długi pasek, wpisując jest pięćdziesiąt wstążek dla nich, a siedemdziesiąt.

Stylowy strój z amerykańskim armhole jest dość proste do wykonania. On wygląda bardzo imponująco na dziewczyny z długą szyją i wdzięku ramionach pięknej linii. Głównym elementem stroju powinny być kokietka „dekolt”. W tym celu należy podać krótki pasek i nie dziewiarskich w kręgu, a odwracając się od tyłu. Po tym wszystkim, trzeba zostawić miejsce na klamrze do szyi, gdzie głowa powinna się odbyć.

Jak widać, można myśleć o wiele wariacji na temat tworzenia oryginalną suknię od jednego pozornie bardzo prostego schematu szydełka. Oprócz tego istnieją także sposoby tworzenia niezwykłych tuniki i sundresses. Oczywiście, przybysz zajmuje dużo czasu, aby dowiedzieć się, jak dostosować swoje ulubione wzory do wyboru modele ubrań. Ale cierpliwość, wytrwałość i dążenie do osiągnięcia dobrych wyników pomoże Ci zrealizować projektanta ukrytych skłonności i opanowanie umiejętności szydełku. Nawiasem mówiąc, teraz u szczytu mody kabaretki kołnierz, który może być ozdobione żadnych sukienek i bluzek. Start małe, a następnie być w stanie pokonać nawet najbardziej niedostępnych szczytów.

load...