Strój na co dzień – stać osobisty!

Główną cechą tego stylu – brak sztywnych cech. Kod dresss? Zapomnij na odzież przypadkowy styl jest uniwersalny i jest w stanie połączyć się z paradoksalną sprzeczność: codzienny komfort i ścisłe klasyczny, sportowy i energiczny zmysłowość światło – wszystko to tworzy wyjątkową różnorodność i bogactwo możliwości modelowania odzieży. Śledź styl na co dzień dość łatwe, nawet bez specjalnej rezerwy Finansów, więc dostępność i atrakcyjność popełnił „casual”, rozlazły wizerunek bardzo popularne, szczególnie wśród młodych, aktywnych ludzi. „Casual wear – jest przykrywką codzienności, z całej jego różnorodności” – opisał obraz Karla Lagerfelda. Casual style w tłumaczeniu oznacza „ubrać niechcenia”, więc nie krępuj się wyrzucić stereotypy i koncepcji mody, a eksperyment.

load...

Jeśli analizować historię pojawienia się tej tendencji w świecie mody, że niektórzy twierdzą, że jego początki są Wyspy Brytyjskie, innych krytyków i historyków mody przypisują jej wygląd w Skandynawii, cech wyróżniających mieszkańców szafę.

Jest to na pewno powiedzieć, że młodzi ludzie wybierają ten styl jest nie tyle ze względu na komfort, wygodę i jasności, choć pozostawia ogromny ślad, zarówno wyrazić i podkreślić własną indywidualność. Najważniejsze – wolność i wyzwolenie, a demokracja i obfitość wybór odzieży pozwalają jednoznacznie łączą zupełnie nie pasujące rzeczy. W związku z tym, często jest to modne magazyny młodzieżowe na swoich stronach stylu casual, zdjęcia wyraźnie pokazują, że ten obraz został stworzony głównie dla młodych.

Wszelkiego rodzaju nawykowych dżinsy, koszule i T-shirty, spodnie, zaostrzenie nawet w miejscach, bluzy, spódnice i oryginalnych niedbałym stroju – to główne elementy stylu ulicy. Jeśli takie stroje wcześniej służył do spacerów, ale teraz są wszechobecne na ulicach.

Strój casual, znaleźć opcję

Przypadkowy obraz, przypadkowy – jest to ulubiony sposób, aby ubierać się w młodych ludzi, kierunek powstaje w Skandynawii i Wielkiej Brytanii, a teraz został przeniesiony do bohemy ludności i tak zwanej „złotej młodzieży”. Odzież damska w stylu casual opiera się na niechlujstwa połysku, nieuchwytny komfort w połączeniu z rocznika stylu retro, najbardziej wyraźnie zauważyć w najnowszych kolekcji projektantów mody. Znaczenie i wszechstronność – to główne cechy, które tworzą atrakcyjny wizerunek ulicy. Sukienki w stylu dorywczo kobieta zawsze będzie miejsce i czas. Istnieje kilka obszarów tego stylu, jednak ograniczające zakres jest bardzo rozmyty:

load...

 • All-Out-Casual (dosłownie – zaniedbanie). Bardzo ekscentryczny kierunek jest bardzo nieostrożny ogólnego stylu. Ta szafa jest atrakcyjna w niektórych kręgach, oczywiście, na ulicy, ale jego użycie jest zalecane w atmosferze biznesowej. Ale dla stylowej, niezapomniane wakacje z przyjaciółmi lub chodzenia będzie bardzo aktualny charakter.
 • Sport-przypadkowy – nazwa mówi sama za siebie wymownie – wiąże się to szafę ubrań do łączenia z elementami sportowymi. Być pewni, że wybierając ten strój każda kobieta może być stylowy, nawet na bieżni.
 • Street-dorywczo: oznacza „modę na co dzień”, istnieje ogromne pole dla wyobraźni, gdzie można wyrazić własną indywidualność. Do głównych zwolenników tego stylu – młodych, energicznych, ceniących komfort bez utraty stylowy połysk. Roi się od street-dorywczo w kolekcjach marki Claire.
 • Smart casual ubrania w stylu – charakteryzuje zamierzonego arystokracji, zawiera elementy bezczelny łatwość, z arystokratycznej ścisłym sylwetka strój. Taki obraz można znaleźć w studentom „Goody-dziewczynek, gdyż jest pozbawiony reprezentacji czasu. Najbardziej wygodne rzeczy na którykolwiek z spacery, szczególnie romantyczny. Smart-dorywczo stosowanie na pokaz marki RedGreen
 • Dorywczo działalności jest „Friday moda biuro”, charakteryzuje się dużą elegancją, często używany do tej drodze intensywnych negocjacji i spotkań. Szafa ten styl jest mniej formalny niż tylko biznes, styl biurowy, uważany za bardziej uproszczone, ale to jest bardzo popularne wśród najbardziej znanych ludzi biznesu, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Często pojawiają się takie stroje RedGreen torach znaków.

Na co dzień – to jest …?

Styl ubrania dorywczo mody Światowy przewiduje świetlaną przyszłość, to jest teraz kierunek jest u szczytu popularności, ale nie wyczerpał swoje możliwości. Wystarczy wyjść na zewnątrz i zobaczyć obfite dziwaczne połączenie wygodnych i eleganckich ubrań na młodych ludzi, w czasopismach kobiecych wyświetlane etykiety dokładnie w tym kierunku. Casual style – co to jest? Warto udać się do sprawy w szczegółach.

Styl uliczny – sprzeczność! „Wszystko takie kapryśne i wszystko inne” – nie jest bohaterką jednej z filmu mody – kobieta podporządkowanej stylu dorywczo. Dla takiej damy połączyć siły i bezpłciowy wykopu modny klub sukienka w połączeniu z wysokiej pin. Należy zwrócić szczególną uwagę na szczegóły: nie zaleca się zapiąć wszystkie przyciski, to najlepiej używać cienki pasek, który pomaga niechcenia zapach, jest punktem kulminacyjnym kierunku ulicy. Często można znaleźć w czasopiśmie moda pokazuje, która reprezentuje styl casual, zdjęcia z najnowszych kolekcji szczególnie miłe nieoczekiwanych kombinacji „rocker” kurtki stałym, niepozorny golfie, gdzieś na półce znajdzie spódnicę ołówek i ekstremalną stud.

Styl uliczny – grzywna szansa. Uzbrój swój najbardziej luksusowy strój, może być ozdobione cekinami, haftowane koralikami, hafty, błyszczących dżetów, koronki lub archiwalne frędzlami, a na szczycie tej błyskotliwości może być wyciszony powściągliwy sweter lub kamizelka surowe linie, ale opcja najbardziej ekstremalnych byłoby połączenie sukienki z kapturem.

Styl uliczny – wielowarstwowa stroje. Jeśli dzieciństwa cechował unikaniu wielu warstw, ale teraz, jako dorośli, dziewczęta mają pewną chęć umieścić na dużą liczbę różnych konsystencję i cel odzieży. Na ulicach miasta często przykład wykonania kombinacji sukienka z krótkimi rękawami i cienką golfie. Doskonały zespół pochodzi z kombinacji krótkich sukienek letnich z prostych dżinsów, oprócz takiego kosztu do przyłączenia bluza z radosnym grochu lub taśmach. Odzież damska w stylu casual powierzchownie inny absurd, ale patrząc bliżej, widzimy wyraźny obraz zasadności i kompletności.

Styl uliczny – komfort i wygodę. Trudno jest wyobrazić sobie nowoczesną kobietę, która nie znajdzie w szafie kilka denim stroje. Ale właśnie ze względu na styl casual codziennego i znajome, denim stał się stałym członkiem klubu stron. Jak Ci się podoba połączenie mini spódnicy denim z płaszczem ścisłym biurze? Co może być prostsze!

Smart casual dla młodych i stylowy

Konserwatywny styl biznes od początku przekształciła się i rozcieńcza mniej restrykcyjnych opcji, takich jak smart casual – styl ubrania, ma podwyższone elegancję i swobodę, zwłaszcza w odniesieniu do ścisłego, lakoniczny biurowego stroje. Dosłownie, jest pochodną ogólnego stylu dorywczo tłumaczy się jako „dziennik intelektualny”.

Dlaczego jest tendencja zastępowania zwykłych ubraniach roboczych bardziej komfortowo? I to jest to, że dynamicznego stylu życia poręczności rysy. Surowe zasady, które nakładają dress-code stylu biznesowego stroju, nie skoordynowane z autoekspresji i wolności. Smart casual – jest to bardzo uniwersalna tendencja, ponieważ zawiera niezgodna: nonszalancję i rygor, drugie imię, które jest używane przez tę linię – business-dorywczo. W rozwiniętych krajach zachodnich uznała za możliwe włączenie tego obszaru w kategorii rzeczy dopuszczalnych w środowisku pracy i na imprezy firmowe. W jaki sposób można rozpoznać granicę pomiędzy klasycznym stylu prawdziwego biznesu i sposób codziennego „intelektualisty”? I jeszcze trudniejsze pytanie: gdzie robi smart casual i wchodzi w posiadanie tradycyjnego dorywczo?

Główne różnice w stylu biznesowym, co następuje:

 • Wymóg remisu, górny przycisk jest zazwyczaj rozpięty kołnierzyk nie jest ściśle nakrochmalony i trochę luźna.
 • Dopuszczalne jest, aby zakasać rękawy od koszuli jest ściśle do połowy między łokciem a nadgarstkiem.
 • Dopuszczalne w stylu casual odzieży należą ubrania z dzianiny rzeczy, zarówno dla mężczyzn i kobiet.
 • Mężczyźni będą mieli możliwość korzystania z szalikiem podobieństwo, który zostanie wezwany do zastąpienia krawata, oczywiście, ta część garderoby powinny być niemal identyczne w tonie do kombinezonu.
 • Bardzo progresywny Chodzi o to, że ten styl pozwala na sobie dżinsy, ale zawsze blisko do klasycznej wersji, bez dodatków.
 • Panie mogą okresowo alternatywny biuro spódnica i żakiet z konserwatywnym stroju, który jest bardzo zbliżony do tradycyjnego stylu klasycznym.

Jak zatem być stopniowo zastąpienie stylu biznesowym bardziej wolny? Wszystko zaczęło się od tak zwanej „piątek wolny”, to jest piątek jest ostatnim dniem tygodnia pracy, w związku z dopuszczalnym odchyleniem od dress-code. Teraz urzędnicy warunkiem komfort w eleganckim stylu casual, jest nowością w świecie mody zrewolucjonizowały, zwiększenie wydajności pracy i jakości pracy, oraz uważa się, że takie podejście zwiększa ekspresję pracowników i poprawy wzajemnego zrozumienia w nieformalnej atmosferze.

Sposób komplementarny: akcesoria do gry

Jak podano w znanym powiedzeniu: King tworzy pakiet, więc należy zwrócić szczególną uwagę na dobór akcesoriów, które pomogą akcenty i podświetlić żądaną część całego stylu. Młodzież odzież styl przypadkowy świat mody nie jest pozbawiony bogactwa kombinacji i tylko akcesoriów do podkreślenia mnóstwo możliwości do eksperymentowania. Muszą być wystarczająco masywny, zwłaszcza bransoletki, zawsze jasne, preferencja nie jest naturalne i szlachetne, jak to było w zwyczaju w klasycznych ubrań, ale wręcz przeciwnie, wykonane produkty takie mogą być nawet wykonane z kolorowego plastiku, ale lepiej jest, jeśli jest to półszlachetny kamień.

Dużą rolę wśród akcesoriów typu przypadkowych bransoletki wycofane. Jeśli kobieta ma cienką nadgarstek, a następnie należy wybrać masywny, rzeźbiony bransoletkę lub nawiązania połączenia wielu łańcuchów. Jest to bardzo istotne w tym sezonie będą wisiorki młodzież z badanych zwierząt: ryby, morze gwiazd i tym podobne. Możliwe jest, aby wybrać materiał do wyposażenia organicznych, takich jak skóra. Ring – istotnym elementem kobiecej garderoby, wolą masywny rodzaj pieczęci w najnowszych kolekcjach projektantów często Met-pąki dzwonka. Nieodzowne dla wszystkich rodzajów kobiet są cienkie paski, mogą być wykonywane zarówno od koloru skóry, a także z jednostkami metal – kwestia gustu.

Dżinsy – ubrania, co sprawiło, że reguły do ​​naśladowania braku jakichkolwiek zasad. Ta unikalna kombinacja paradoksów: lekkie niedbalstwo i zasadność szczegóły i komfort w połączeniu ze stylem i odrobiną połysku. Ale najważniejsze, że jest tym, co odróżnia ten obszar – różnorodność opcji. Absolutnie każda kobieta może znaleźć najlepszy dla jej ubrania, nie tracąc przy tym komfort i wygodę. Dżinsy – to jest droga do niej ścieżkę do własnej indywidualności!

load...