Strój biznesu w tym sezonie

Jesień – sezon aktywnych przejazdów do sklepów, gdzie skrupulatnie wybrać nowe buty, odzież, akcesoria, odpowiednio do nowych trendów w modzie. Aktualizowane i firma szafa, która w tym sezonie, choć są pod ścisłą ubioru, ale sugerują pewną kombinację odbitek eksperymenty raznostilevyh i akcesoriów.

load...

Ogólnie rzecz biorąc, trendy w modzie są oferowane codziennie w pracy tydzień pięciu stylowych opcji. Zawarte w nich ubrania i akcesoria są w zakresie cen jest dość demokratyczne, a kupując je dostępne dla niemal każdego.

Na poniedziałek, wielu projektantów oferują odzież męska styl. Niektóre kobiety są bardzo sceptycznie nastawieni do niego, myśląc, że męskie elementy garderoby zniszczyć kobiecość. Jednak tak nie jest. Luźna koszula kratę, stylowe buty sznurowane, spodnie zawężony nie tylko sprawia, że ​​kobieta bardzo atrakcyjna i tajemnicza, ale także zapewnić maksymalny komfort pracy. A w poniedziałek to zwykle dużo.

Wtorek – dzień prostym stylu z lat pięćdziesiątych, który proponuje, aby powrócić projektant Mark Dzheykobs. Jest kombinacją skromne sukienki z pełnej spódnicy i niskich obcasach. Bardzo dobrze wygląda elegancki w tym przypadku, w szerokie pasy, paski sukienka z wełny i Bolero zamszowe pantofle niski obcas.

W środę, gdy w środku tygodnia ważnym spotkaniu i spotkania, jesteśmy w biurze w idealnym stroju biznesowego bez żadnych dodatkowych części. To może być spódnica ołówek z nadrukiem geometryczne, białe bluzki i buty z wysokim obcasie, które, jeśli jest to konieczne, po zmianach operacyjnych dogodnej Baletu sprzęgła.

load...

W czwartek, projektanci mody powinni stosować się do zakresu odzieży pastelowy kolor. Do tej pory to pasuje zrelaksowany sposób, więc można nosić dżinsy z szerokim jasnoróżowych najlepszych i zamszowe buty do kostki.

Piątek – dzień polega na planowaniu nadchodzący weekend i pełny relaks. Modny strój do piątku – całkowicie czarny materiał. Doskonała będzie wyglądać trendy w tym sezonie sukienki aksamitne z baletu mieszkań z nadrukiem pantery i ścisłe, asymetrycznym stylu, czarnej kurtce. Jeśli wieczorem być zmiana party, baleriny w butach na wysokim obcasie oraz strój dodać dużą biżuterię.

load...