Stretching buty w domu

Dla wielu kobiet buty – to nie tylko obowiązkowym przedmiotem ubioru, bez których nie jest zwyczajem, aby wyjść na zewnątrz, ale również prawdziwa wszystkim czasochłonne pasja dla satysfakcji z których jesteśmy gotowi w nieskończoność zmieniać style, kształty, kolory i wystrój swojej kolekcji obuwia. Ty nawet nie zwracając uwagi na małe rzeczy jak – „tu trochę zbyt mocno” lub – „trochę ciasno”, w nadziei, że buty wykonane ze skóry lub zamszu z odcinka czasu i podjęcia dogodną formę. I dopiero się modzele lub wycierając palce we krwi, zaczynamy zdawać sobie sprawę, że wszystkie takie same trochę ponieść emocjom i nabyć mniejsze buty. I jak opuścić go już ponad nasze siły, to jest bardzo pilne staje się pytanie, jak rozciągnąć buty w domu.

load...

Jak rozciągnąć buty? pomocnych wskazówek

Jak to możliwe, aby pogodzić wielkość naszych stóp i kapcie? Przed przejściem do istniejących metod ostatniej prostej, bądźmy jasne, że są one skuteczne tylko na buty ze skóry, ale jego syntetyczne odpowiedniki niechętnie poddawali się „perswazji”. Ponadto, zwiększenie wolumenu własnych butów, można powołać się na fakt, że buty „rosnąć” tylko kilka milimetrów i generalnie szeroko.

Jeśli to za mało, przejdźmy do uczenia się odpowiednich technik. I zaczynamy z profesjonalnych narzędzi, takich jak aerozole do rozciągania butów. Aby osiągnąć pożądany efekt, wstrząsnąć puszki, a następnie z odległości około 10 cm, aerozolowych na zewnętrznej powierzchni skóry butów lub leczenia w bucie lakierowana. Teraz umieścić go, a dziesięć czy piętnaście minut chodzić po mieszkaniu. Jeśli zakup jest nadal dostarcza stóp niedogodności – powtórzyć proces. Nawiasem mówiąc, można to zrobić bez własnych kończyn, aby użyć specjalnych rozszerzeń dla obuwia. Jest często używany w sklepach obuwniczych lub w sklepach, aby zwiększyć rozmiar buta w długości i szerokości.

Można próbować rozciągać mocno buty z mydła w płynie, rozcieńczać gorącą (500) z wodą w stosunku 1: 4. Prawidłowo posypać (spray) do tej mieszaniny zewnętrzną i wewnętrzną powierzchnię buta i zapobiec moczyć, kij lub pad w jej własnych nogach, aby umieścić na nich wełniane skarpetki. Niektóre kobiety zamiast roztworem mydła używając potrójny Kolonii. Moczyć je dwóch kawałków tkaniny, umieszczone wewnątrz butów lub innych produktów, a następnie owinąć w folię buty i pozostawić na noc. Rano wstawić do butów buty, albo chodzić w nich dwa – dwa i pół godziny.

Należy zauważyć, że metody powyżej rozciągające są najbezpieczniejsze dla struktury i wyglądu swoich butów. Ale oprócz nich nadal istnieje wiele sposobów, w jaki można osiągnąć zwiększony „ubrań” dla stóp. Na przykład, aby wypełnić dwa plastikowe opakowanie wody, związać je i wsadzić w buty (lub obuwia, etc.), a następnie wysłać buty do „Biegun Północny”, który znajduje się w zamrażarce. Po woda jest bezpiecznie zamrażać, zdjąć buty i odmrozić.

load...

Jakie niebezpieczeństwo? I pamiętaj wypełnione systemu baterii wody grzewczej, która pękła w temperaturze poniżej zera. Oznacza to, że gdy woda zamarznie łatwo łamie żelaza, co może się zdarzyć ze swoimi pantofle? Czy skóra to Ice „extreme” – oto jest pytanie?

Innym sposobem, który można wykorzystać w domu bez potrzeby podchodzenia do mistrza butów – rozciąga but stosowania oleju rycynowego. Płaszcz wewnątrz i na zewnątrz ich buty blisko olej rycynowy, nosić i zacząć je rozciągnąć, chodząc po mieszkaniu. Ponieważ niektóre eksperymentatorów zastrzeżenia skóry nie tylko rozciągnięty, ale staje się bardziej miękka i elastyczna. Jest to bardzo wygodna metoda, o ile, oczywiście, ignorować nieprzyjemny zapach i nadmierny połysk i ciemnienie produktu.

Niektóre zwiększyć ilość ciasnych butów, nadziewane go pełnoziarniste i wylewanie wody z tyłu. W nocy ziarno pęcznieje i napina skórę, a rano można mieć tylko jak w butach aż do jego całkowitego wyschnięcia. To tylko czas może upłynąć dużo, to jest dobrze nasączone wodą „wewnątrz” buty można pozbyć się nadmiaru wilgoci, i dzień, a dwa z nich.

W każdym razie, najlepszym sposobem – jest wybrać buty na nogach bardzo ostrożnie i uważnie. Tak więc, nie idź na zakup nowych butów rano, bo twoi nadal nie zmęczone i spuchnięte stopy mogą „pomyłki” w wyborze rozmiaru buta. Ale po obiedzie, kiedy już niepokoić, montaż będzie bardziej dokładne. Ponadto, kupując sandały, buty, buty, należy zwrócić uwagę nie tylko na ich rozmiar, styl i kolor, ale również pod względem kompletności (szerokość). I przed wyjazdem do nowej rzeczy na ulicy, biegunka, jej domu i zobaczyć, czy nogi są wystarczająco wygodne w ich nowo poznanymi „ubrania”. Jeśli masz problemy, nie trudno będzie powrócić buty do sklepu.

load...