Stosowanie hormonów zwiększyć biust

Hormony do powiększania piersi mogą być zawarte w preparatach leczniczych i przechowywano jako jeden ze składników biologicznie czynnych, dodatków do żywności albo. Powiększenie piersi za pomocą hormonów kobiety wolą używać pigułek zawierających te substancje.

load...

Jakie są typy i rodzaje hormonów, istnieje

Aby zrozumieć, co powinno być stosowane leki, trzeba dowiedzieć się, które hormony zwiększyć piersi kobiety, a które nie. Leki i suplementy diety, następujące rodzaje hormonów żeńskich:

  1. Estrogeny.
  2. Fitoestrogeny.

Pierwszym typem związków zsyntetyzowanych w płci pięknej w jajnikach. Receptory dla przyjmujących estrogeny znajdują się w piersi, macicy, pochwy. W normalnych sytuacjach, substancje te sprzyjają wzrostowi włosów, nie pozwalają się pojawiać trądzik, pomaga macicy rośnie, tworząc tkanki gruczołowej w gruczołach mlekowych. Kiedy estrogeny mogą przybrać na wadze bez zwiększania spożycia kalorii. W przypadku przyjmowania leku, która zawiera substancję, która może pojawić się nieregulowanym stymulacja tkanek wrażliwych na estrogeny, co często prowadzi do rozwoju różnych nowotworów, w gruczołach sutkowych. Przy podawaniu do żeńskich estrogenów w małych dawkach, doprowadzi to do tego, że ona nie jest w ciąży.

Jak estrogenu zwiększyć dopasowanie piersi tylko w rozwoju kobiecego dojrzewania. Dlatego też, jeśli nie jest pewien wzrost w zakresie korzystania z popiersiem leki hormonalne estrogenami, to tylko ze względu na fakt, że te substancje opóźnić wyjście z ciała kobiety z wody lub z ich długiej recepcji zyskuje na wadze.

load...

Jakie są fitoestrogeny i jak działają

Substancje te należą do grupy bioflawonoidów. Są one zawarte w dużych ilościach w różnych formach w roślin i grzybów. Flory, związki te są niezbędne do zbawienia promieniowanie nadfioletowe, do zwalczania wirusów i bakterii, regulacji wzrostu, i tak dalej. D. Największa ilość fitoestrogenów w strączkowych jest, granat, soczewica, chmiel, rumianek, kapusta i wielu innych roślin.

W związku z tym, wiele dziewcząt uważa, że ​​jedzenie dużych ilości bulionu z chmielu może zwiększyć piersi. Ale jeśli kwota rodzaju roślin estrogenów u kobiet przekracza pewien poziom, to może zakłócić cykl menstruacyjny, ale gruczołów sutkowych nadal nie rosną w objętości. Fitoestrogeny są stosowane w kosmetyce, takie jak resweratrol, który odmładza skórę. Substancje te zmniejszają możliwość wystąpienia nowotworów, hamują bakterie i wirusy.

Ale czy to możliwe, aby skorzystać z podjęciem tych hormonów na powiększenie piersi? Nie, ale ich stosowanie zmniejsza ryzyko zachorowania na raka piersi i narządów płciowych kobiet. Fitoestrogeny mają zastosowanie, jeżeli przed menopauzą profilaktyki raka piersi wykonywane.

Najczęściej stosowane leki

Leki hormonalne, które są najbardziej popularne ze wzrostem biustu:

  1. Regulonu – lek kombinację, który jest stosowany jako środek antykoncepcyjny leku. Głównymi składnikami są Regulon dezogestrel i etynyloestradiol. Konieczne jest, aby przyjmować lek w dawce, która jest wyznaczona przez lekarza około 3 tygodni, po czym następuje przerwa trwająca 7 dni. Poprawia kondycję skóry, leczy trądzik, zmniejsza utratę krwi podczas miesiączki osocza. Jako efekt uboczny zwiększają gruczoły sutkowe powoduje ból i stres. Regulon nie może zagwarantować wzrost biust każdej kobiety, a w większości przypadków nie zapisuje wynikowy efekt leczenia.
  2. Jeanine jest podobny do regulonu i efektów i skutków ubocznych – zwiększa piersi w chwili czasowej, a następnie działanie trwa od 2-3% kobiet. W skardze może powodować bezsenność, nudności, ból głowy, wymioty i tak dalej. D.

Jeśli stosowanie tych leków wzrosła objętość biustu, zaleca się, aby skonsultować się z lekarzem, ponieważ efekt ten może być spowodowany torbielowatych narośli na jej zrazików piersi.

Jest to najczęstszy przypadek.

Hormonalne leki ziołowe, które są wykorzystywane do powiększania piersi:

  1. Prosto push-up opiera się na ekstraktach jęczmienia, kukurydzy, chmielu, czarnego owsa, żyta włókien. Oprócz tych podstawowych składników w leku nie inne hormony syntetyzowane i syntetyczne związki lub dodatki. Oznacza to biologicznie aktywne dodatki. Po lekarz przepisze odpowiednią dawkę pigułek trzeba pić wodę w dużych ilościach. Czas trwania kursu podstawowego leczenia trwa 1,5-2 miesięcy. Następnie zabieg konserwacyjny, który rozciąga się na 10 miesięcy. Dawka w tym przypadku ustala się z lekarzem.
  2. Maxi zawiera w swoich ekstraktach skład pokręteł chmielu kudzu marfiki Ii sojowym izoflavanoidy. Aby użyć lek powinien być w dniu 1 nowego cyklu przez 14 dni. Następnie zrobić przerwę do następnego cyklu, a wszystko jest znowu powtórzyć. Całkowity cykl leczenia trwa 3 miesiące.
  3. Maksibyust – napój kawowy w proszku, który składa się z kudzu (korzenie) i zmielone rodzajów kawy Arabica. Rozpuszcza się w filiżance 3 g narzędzia w gorącej, ale nie wrzącej wody. Zaleca się pić ten napój z cukrem i mlekiem 1 raz dziennie. Przebieg leczenia trwa 90 dni.
  4. Klimadinon zawiera wyciąg z korzeni roślin zwane czarne cohosh. Użyj oznacza to 2 razy dziennie w dawce zalecanej przez lekarza. Jeśli lek jest stosowany bez wizyt lekarskich, okres egoprimeneniya jest ograniczony do 3 miesięcy. Istnieją leki, takie Klimadinon: Klimaktoplan i Remens.
  5. Siła cedr. Lek zawiera rozdrobnionych nasion lnu, ciasto jąderka orzeszków piniowych, które są bogate w fitoestrogeny. Istnieją również inne substancje, głównie minerałów i witamin. Można używać lek w postaci suchej lub wypełnienia w mleku.
  6. Resweratrol – wyciąg z czerwonego wina, zielonej herbaty i pestek winogron. Weź go 3 razy dziennie w dawce zalecanej przez lekarza.

Zastosowanie któregokolwiek z estrogenów i fitoestrogenów tylko wskazane. Jednak dla większości kobiet, nie będzie w stanie zwiększyć biust, ponieważ nie jest przeznaczony do tego celu. Jedynym sposobem, który może zwiększyć rozmiar piersi o 2 – plastik ciała za pomocą specjalnych implantów.

load...