środki zaradcze ludowej wybielania zębów: jak szybko pozbyć się ciemnienie szkliwa

Musujące białe zęby przez cały czas było oznaką osoby zdrowe i udane. Według statystyk, psychologów, ludzie są 60% bardziej skłonni do zaufania właścicieli śnieżnobiałym uśmiechu, nie wahaj się go pokazać. Wręcz przeciwnie, daleki od idealnego odcienia powoduje to problemy z samooceną i trudności w relacjach. Aby rozwiązać ten problem na dwa sposoby – aby korzystać z usług specjalistów lub wykorzystania środków ludowej do wybielania zębów, sprawdzone.

load...

Zawartość:

Głównymi przyczynami zmian odcienia szkliwa

Podstawowym czynnikiem, który wpływa na oryginalny kolor zębów, to zestaw genów, powodując osobę przed urodzeniem. W sumie jest 28 odcieni – od żółtego do szarego i mleczne perły. Jednakże w życiu nawet szczęśliwym posiadaczem idealnego brzmienia mogą zmierzyć się zmienić na gorsze. Dzieje się tak wtedy, gdy warstwa powierzchniowa zęba staje się cienka, przezroczysta, a obecnie powstaje wewnętrzny, ciemniejsze warstwy – zębiny.

Jeśli masz złych nawyków (palenie, ciągłe korzystanie z kolorowych napojów, sosów) zmiany koloru zęba ze względu na wnikanie barwników w szkliwie i zębinie.

load...

Nadmierne słodycze przyczynia się do erozji szkliwa produktów mikroorganizmów. Zażółcenia obserwuje się również w przypadku grupy leków tetracykliny. Więcej matowa kolor są depulpirovat zębów z kanałami zaplombowany. Wszystkie te punkty wielokrotnie pogorszyć nieregularne higieny jamy ustnej, co prowadzi do powstania stabilnej tablicy.

Kto nie powinien wybielać zęby się

Nie jest konieczne, aby był równy norm amerykańskich idealizująca nienaturalny białe zęby. Aby osiągnąć podobny efekt używając zębów w domu wybielanie środków ludowej, jest to niemożliwe. Domy może wyeliminować przebarwienia płytki nazębnej i wybielić warstwy powierzchniowej do 1-2 ton. Metody te są przydatne dla ludzi, którzy rzucili palenie, zrezygnować z kawy i herbaty, ale to nie pomoże, jeśli ściemnienie jest spowodowane przez innych, głębszych przyczyn.

Pomimo sesji mity wybielających wysokie bezpieczeństwo w domu, istnieje zbiór ograniczeń i środków ostrożności, które koniecznie trzeba wiedzieć, zanim zaczną. W szczególności, przeciwwskazania do powierzchni zębów w domu oświetlenie to:

 • Ich wysoka czułość – zdarzenie tylko pogorszyć intensywność i częstość występowania bólu;
 • Wieku do 14 lat – zęby dzieci wciąż tworzą i próbuje zmienić dźwięk może prowadzić do zaburzeń w ich rozwoju;
 • Ciąża i karmienie piersią – wszelkie środki wybielające nie można rozwiązać główną przyczyną plamy i żółknięcie (nadmierna utrata minerałów);
 • Próchnica i inne choroby

 • – przenikanie do wnęki zęba pacjenta mieszaniny agresywne składniki bielenia jest niedopuszczalne;
 • Obecność wypełnień, licówki, korony na widocznej części – sztuczne tkanki zębowej nie stają się białe, więc po sesji może znacznie rozjaśnić stoiska;
 • Niebieski ząb, który pojawił się w wyniku niepowodzenia leczenia – to jedyny sposób, aby pozbyć się tego cienia jest intracanal wybielający;
 • Naturalnego zęba kolorze szarym lub brązowym – te kolory są prawie niemożliwe do wpływów.

Tradycyjne metody, aby osiągnąć białe zęby

Uśmiech

Wszystkie metody wybielania zębów środków ludowej w domu można podzielić na trzy grupy:

 • Mechaniczne;
 • Chemicznego;
 • Mieszane.

Mechaniczny sposób, aby rozjaśnić szkliwa

Osiągnięcia pożądanego efektu ze względu na maksymalną usuwania powłok pigmentowych. W tym celu szerokie wykorzystanie sody oczyszczonej, jesionu i węgla drzewnego.

Soda umieścić na wacik i starannie oczyścić powierzchnię zębów ze wszystkich stron. Alternatywnie, popiół może być dodawany do pasty do zębów. W tym procesie, aby uniknąć nadmiernego zastosowania siły.

Prochy drewna używanego do czyszczenia zębów nawet przed proszków i past do zębów. Aby ją uzyskać, można nagrać mecz, po usunięciu go z siarkowym głowy. Następnie trzeba zanurzyć palec w mokrym czystego popiołu i masować swoje zęby.

Zaleca tabletki węgiel aktywny dokładnie rozdrabnia się i uzyskany proszek wykorzystano jak i sody.

Wszystkie te metody są groźby znacznego uszkodzenia szkliwa, więc muszą ćwiczyć bardzo ostrożnie, nie częściej niż raz w tygodniu.

Bielenie chemiczne i wady

Fundusze mają jako część różnych kwasu lub nadtlenku (nadtlenek wodoru) Cleave kolorowe płytki nazębnej i tkanek zęba jest wyjaśniona. Tłumaczy to częste zastosowanie w medycynie ludowej, octu jabłkowego, kompresy jagodowych i płukania jamy ustnej z nadtlenkiem.

Zwilż wacik w wodzie utlenionej i natrzeć je wszystkie dostępne powierzchnie zębów. Inną metodą aplikacji – należy rozcieńczyć w szklance wody tabletki roztworu nadtlenku wodoru i wypłukać usta codziennie przez tydzień. Pamiętaj, aby usunąć resztki narzędzi ciepłą wodą. Procedura ta jest obarczona z utratą gęstości szkliwa zębów i powtórz to już umieścić razem nelzya.

Po rano czyszczenia zębów zaleca się spłukać Ocet jabłkowy rozcieńczony wodą w stosunku 1:1 . Ocet można zastąpić naturalnego soku z cytryny. Z płukanie czystą wodą, aby zmyć kwas jest ważne. Sposób może zwiększyć odpowiedź zębów na zmiany temperatury i smaku żywności. Korzystanie z nich częściej niż 1 raz w tygodniu, jest zabronione.

Według tej samej zasady opracowanych zaleceń dotyczących sposobu wybielania zębów ludowe środki – Truskawki i truskawek. W sezonie letnim zaleca się jak najwięcej pocierać zęby. Istnieje jednak również trzeba być ostrożnym – należy wypłukać usta po każdym wybielaniu i nie dać się porwać ich częstotliwości.

W połączeniu narzędzie do usuwania zażółcenia

Mieszanie kilka narzędzi w jednym pomaga z jednej strony, aby przyspieszyć ten proces, a po drugiej – zwielokrotnia ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

 1. Spodek wycisnąć niewielką ilość pasty do zębów i dodać szczyptę soli, sody oczyszczonej i wody utlenionej. Powstały home-made pasta do mycia zębów rano w ciągu tygodnia i nie zapomnij je delikatnie spłukać czystą wodą.
 2. Mash sok truskawkowy i szczotkować zęby. Po upływie 5 minut, stosuje się szczoteczkę do zębów pasty mieszaninę sody i wodą. Po płukaniu z ciepłą wodą w celu zakończenia oczyszczanie zwykłej pasty do zębów.
 3. Aby dodać sok z cytryny, olej z drzewa herbacianego w równych proporcjach. Po tym aromatycznej mieszaniny stosowanej do ciągłego czyszczenia zębów (co najmniej 5 minut).

Według opinii, wybielanie zębów środków ludowej nie zawsze prowadzi do pożądanego wyniku. Dlatego pierwszym krokiem, by stać się atrakcyjnym uśmiech powinien uzyskać fachową poradę i właściwego traktowania wszystkich zębów. Drugi – utworzenie nawyków za jakość codziennej pielęgnacji jamy ustnej. A potem, po konsultacji z dentystą, można rozpocząć procedury wybielania.

load...