środki zaradcze ludowej rozstępów i cellulitu z olejów i kremy do okładów domowych

Niestety, ponad 90% kobiet na naszej planecie cierpi z rozstępami i cellulitem, prowadząc nierówną walkę o ich piękno. Z mediów nakłada starań, aby wtopić kobiety zarabiają wielkie piękno korporacji, dzięki czemu miliony i miliardy dolarów, aby zachęcić ich to samo poczucie niedoskonałości. Ale z was szczęściarze środków ludowej rozstępów i cellulitu są całkowicie zdolny do przezwyciężenia tych problemów i bez ogromnych nakładów, zwłaszcza jeśli wziąć swoje ciało w czasie. Więc Uważajcie.

load...

Zawartość:

Problem: rozstępy i cellulit na muszce

Przed wypowiedzeniem wojny jest poznanie wroga w twarz, aby dowiedzieć się jego słabość w decydującym ciosem. Wrogowie mamy dzisiaj tylko dwa, a często pracują w parach, często z nagłą utratą masy ciała lub przyrost masy ciała w brzuchu, udach i tyłku w tym samym czasie i nie ma cellulit i rozstępy. Ale dziś, dowiesz się, jak zrobić piosenkę uspokoić ten duet. Lub przynajmniej związać głośność.

Skąd „skórki pomarańczowej”

Zgodnie z cellulitem zrozumienia zmian strukturalnych w podskórnej tkanki tłuszczowej. Istotą tego zjawiska – z naruszeniem mikrokrążenie krwi i limfy płynu tak, że gromadzą się pod skórą nadmiaru tłuszczu. Rezultat: równowaga zostaje zakłócona, skóry i tkanki podskórnej są zdeformowane, nagromadzenie płynu naczyń krwionośnych i tętnic kompres, nie jest obrzęk.

load...

Nie tylko, że wygląda na to, rzeczy nie są estetyczne, takie stres szkodzi zdrowiu, komplikuje procesy metaboliczne w organizmie. Komórki nie otrzymują niezbędną ilość tlenu, ciecz stagnacji. Ogólnie rzecz biorąc, cellulit – jest to choroba, musi być zrozumiałe.

Z rozstępów jest sprawa łatwiejsza, ale nie lepsze – jest, z grubsza rzecz biorąc, łzy mikrourazy tkanek. Pojawiają się one w jumpstarting wadze, z obu stron (pozdrowienia chcąc stracić kilkanaście dwa kilogramy miesięcznie). Często problemem dla młodzieży – w okresie dojrzewania i aktywnego wzrostu kości i mięśni, tkanek skóry prostu nie „nadążyć” z tempem. Mniej rozstępy pojawiają się z powodu problemów z układu hormonalnego.

Przyczyny i skutki

Przy podejmowaniu decyzji, w jaki sposób pozbyć się cellulitu i rozstępów, trzeba zrozumieć przyczyny zmian w organizmie, aw konsekwencji, w swoim wyglądzie. A odpowiedź jest prosta i oczywista: główną przyczyną rozstępów i cellulitu – w skrupułów lekceważenie potrzeb organizmu.

Po niej następuje seria „podprichin”:

  • Braku aktywności fizycznej;
  • Niezgodności z kulturą żywności (które obejmuje nie tylko zachwianie znanej kombinacji tłuszczu, białka i węglowodanów, ale także brak witamin);
  • Wystarczających ilości aktywności fizycznej (ze względu na pytanie, czy rozciąganie pomaga steytching i cellulitu odpowiedź jednoznacznie pozytywny);
  • Nieregularny sen i czuwanie.

Oczywiście, nieodłączne cechy organizmu, genetyczna predyspozycja do choroby i odkładanie się tłuszczu, jak również nierówne tempo wzrostu w okresie dojrzewania, nie może być dyskontowane, a że niewiele można zrobić.

Jednak istota jest taka sama: oba te zjawiska wskazują na nieprawidłowe działanie organizmu lub niewłaściwej postawy wobec ciała. Coraz częściej – i sposób, a z drugiej strony ze sobą.

Czy można poradzić sobie z problemem

W zaawansowanych przypadkach, zmiany, że ciało przechodzi zrobić niewiele, jak to możliwe, a 100%, aby rozwiązać problem nie zawsze działa. Ale to nie powód, aby stracić serce – aktywna postawa i właściwe podejście, aby pomóc wyeliminować skutki, jeśli nie całkowicie, to przynajmniej ograniczyć zmiany estetyczne i zapobiec obciążające procesy destrukcyjne.

Ważne jest, aby zrozumieć: środki zaradcze ludowe cellulitu i rozstępów, które będziemy wam powiedzieć – nie jest panaceum. To wymaga zintegrowanego podejścia, nie ma jednego rozwiązania nie ma, to lepiej, jeśli połączyć kilka procedur.

Środki ludowe: przepisy kulinarne z rozstępami i cellulitem

Jak wspomniano powyżej, problem jest często gęsto nie przyszedł sam – cellulit, za nim – rozciąganie skóry i rozstępy (rozstępy drugiego imienia). Bo trzeba od razu sobie z tym, a także z innymi. Nawet jeśli złapany jeden z tych problemów, ryzyko drugi bardzo duży, profilaktyka nie zaszkodzi.

Pozbyć się cellulitu i rozstępów może mielonych z mumii, rozciąganie i odwrotu, jeśli regularnie zrobić kompresy, masaże, ćwiczenia i prowadzić normalne życie. Najbardziej skutecznym sposobem rozstępów i cellulitu – to wysokiej aktywności i zabiegów kosmetycznych, które można zorganizować w domu.

Dostępne domowego owija

Popularność okłady na cellulit i rozstępy można łatwo wyjaśnić: to jest niedrogie, a jednocześnie skuteczny środek ludowej przed osadami cellulitu i rozciąganie skóry. Tomy przejść, rozstępy stają się mniej widoczne, ich ulga zostaje wygładzona.

Będziesz potrzebował regularnych filmu żywności z polietylenu, wełniany szalik lub ręcznikiem babcię.

Jak to działa? Środki lecznicze oraz olejów do rozstępów i cellulitu (owoce cytrusowe, warzywa) rozgrzać skórę. Tłuszcz jest w podziale tkanki przepięcia zmniejsza się, a rozstępy stają się mniej widoczne.

Oto kilka przepisów na inspiracji:

  1. 15 gram suchych drożdży wymieszać z 4 łyżeczkami miodu. Dodając do tej samej liczby łyżeczki słodkiej śmietany, nadać mu parzyć przez 20 minut, obszary problemowe smaru. Zawijanie ciała i zaizolować, czekając na pół godziny, zmyć.
  2. Kiść ciemnych winogron są kruszone, dodać ocet jabłkowy cydr na miazgę, a otrzymasz wspaniałą mieszankę rozstępów i cellulitu, trzeba trzymać go na skórze przez 20-30 minut.

Biorąc pod uwagę okłady i innymi składnikami są: glina, woda mineralna, startych surowych ziemniaków, proszek cynamon, miód.

Porada w temacie. Wzrost efektywności oznacza, że ​​można użyć prostego fizycznego. ćwiczenia. Zadane wybrana mieszanina stała się filmem i szalik i iść tak daleko, jak pozwala swoją izolację – przysadzisty, chodzić, napięta / rozluźnij mięśnie. Efekt nie trwa długo.

Przydatne kąpieli

Wanny z ziół, leczenie błota i olejów – inny skuteczny środek ludowej na pozbycie się rozstępów i cellulitu; jako wypełnienie dla dobrego dopasowania do kąpieli niebieski i biały gliny, sól morska, a nawet terpentyny. Zasada działania jest taka sama, jak w przypadku okłady – całość w temperaturze, która aktywuje wewnętrzne procesy pod wpływem składników odżywczych.

Mieszanina terpentyny preparat jest następujący: powinna wynosić 50% terpentyny, 30% mniej oleju rycynowego i 15% kwasu oleinowego i czystej wody. Dwie łyżki wymieszać z hydromasażem, zanurzyć i siedzieć 5 minut.

Jeśli nie odważył się przeprowadzić terpentyny eksperymentu natychmiast zacząć od kąpieli gliny. Pół kilo gliny dowolny typ rasy w wannie z hydromasażem, wspinać się i cieszyć się efektem spa.

Porada w temacie. Zacznij procedur kąpiel jest konieczne z sesji 5 minut, z czasem, zwiększyć czas trwania zanurzenia na 20-25 minut. Nie jest konieczne bezpośrednio do siedzenia w tej mieszaniny przez dłuższy czas, niech ciało przyzwyczaić. Po kąpieli, odpocząć przez pół godziny, owinięte w koc, wzmocni skuteczność zabiegu.

Jak zrobić kąpiele terpentyny

Efektywne szlifowanie

Do przerobu zwykle używają peelingi i kremy. Można kupić peeling na cellulit i rozstępy w sklepie, ale co, jeśli można gotować samemu. Procedura ta może być za każdym razem biorąc prysznic przeprowadzone.

Mechaniczny efekt gąbki lub rąk przyspiesza krwi i limfy, wspomaga przepływ tlenu do obszaru dotkniętego. Jeśli oprócz zarośla użyciu naturalnych olejów i wytłoki owocowe, skóra syty jeszcze i minerały – podwójny efekt. Peeling usuwa zrogowaciałą warstwę naskórka, wygładza skórę, stymuluje procesy regeneracyjne – topniały cellulit, rozstępy są wygładzone i stać się nieco lżejszy.

Wymieszać miód z fusów kawy, soli morskiej lub zwykłego cukru – Twój peeling jest gotowy. Możliwe jest również w tym celu stosowanie mieszaniny imbir z oliwek lub olej roślinny o właściwościach nawilżających, tradycyjne mumii z dodatkiem jakiegokolwiek olejku chcesz.

Porada w temacie. Jeśli będziesz spędzać codziennie pocieranie, efekt będzie jaśniejszy, ale tutaj są indywidualnie – oglądać skórę. Nie przesadzaj z otarciem intensywność i częstotliwość wybranej mieszanki w organizmie, albo ryzykujemy podrażnienia lub alergicznego zapalenia skóry. Jest to szczególnie prawdziwe olejki eteryczne są sprzedawane w aptekach wysoko skoncentrowany olej, nie zapomnij, aby rozcieńczyć je wodą przed zastosowaniem.

Jak osiągnąć najlepszy wynik

Niezależnie od środków ludowej cellulitu i rozstępów zdecydujesz się spróbować dla siebie, należy pamiętać, że nikt nie wie, co lubisz, a co jest przeciwwskazane lepiej wykwalifikowaną osobę. Konsultacja z lekarzem – nie jest na miejscu.

Należy również pamiętać, że maksymalny efekt zostanie osiągnięty przy użyciu wielu narzędzi w połączeniu. Wylewanie w połączeniu z kąpieli, okładów i ćwiczeń fizycznych jest znacznie bardziej skuteczna niż tylko zawija raz lub dwa razy w tygodniu. Można łączyć się z siecią sklepową mądrości ludowej leków, kremów na rozstępy i cellulit, procedur salonie.

Bądź piękna, dbać o siebie, ale należy zachować ostrożność i pamiętać o zdrowych zmysłach. Powodzenia.

load...