Środki ludowe dla poprawy opieki w twoich oczach

Zaburzenia widzenia mają wiele. A jeśli wcześniej cierpieli głównie ludzi w wieku, ale ostatnio, nawet u młodych ludzi jest znaczny spadek ostrości wzroku. Znalezienie podobny problem w domu, to nie jest konieczne, aby odłożyć decyzję na bok: im wcześniej zaczniemy podejmować działania, tym większe szanse na powrót czujność oczach. Obecnie istnieje wiele nowoczesnych metod odzysku, ale często kosztowne leczenie nie każdy może sobie pozwolić. Są tańsze i prostsze sposoby – tradycyjnych środków w celu poprawy wzroku, które mogą być stosowane pojedynczo lub jako dodatek do podstawowego leczenia.

load...

Zawartość:

Dlaczego osłabia wzrok

Nasze oczy są stale narażone na wysokie obciążenia. Pracować na komputerze, oglądanie telewizji, czytanie elektronicznych książek – wszystko to ma negatywny wpływ na naszą wizję. Częste stres, zmęczenie i biednych ekologii dużych miastach także nie należy dodawać do zdrowia oczu. Wraz z wiekiem, zaburzenia widzenia wzrostu: pogarsza przepływ krwi na skutek zniszczenia światłoczułej pigment w komórkach siatkówki, jest starzenie się, pojawia się sucha.

Jak poprawić wzrok

Zatrzymanie utraty mocy wszystkich, ale będzie to wymagało trochę wysiłku, czasu i cierpliwości. Ten problem jest bardzo ważne zintegrowane podejście, które obejmuje: środki ludowe, zbilansowaną dietę, uzdatnianie wody, a także specjalne ćwiczenia. Oczy są bardzo pomocne witaminy A, B, C i E, więc trzeba jeść pokarmy, które zawierają je w ich skład: marchew, wątroba, szpinak, ryby, sery, orzechy, rośliny strączkowe oraz warzywa i owoce. Należy regularnie płyny: zwilżyć wacik ciepłą wodą i nałożyć na oczy przez 3 minuty, a następnie powtórzyć procedurę z zimną wodą. Procedura ta pozwoli oczyścić, nawilżają i łagodzą napięcie ze zmęczonych oczu.

load...

Dla dobrego widzenia trzeba zbilansowaną dietę

Leczenie ludowych środków zaradczych

Tradycyjna medycyna oferuje wiele narzędzi do poprawy widzenia, w którym bogactwo doświadczeń poprzednich pokoleń. Należą do nich zewnętrzne zabiegi (płyny, kompresy, krople) i środki do spożycia (wywarów, naparów lub soków).

Jagody oko

Ten jagoda jest jednym z najbardziej przydatnych produktów do oczu i do wytwarzania popularnych receptur poprawienia widoczności nie tylko jagody, ale także liście i łodygi. Aby przygotować wlać trzy filiżanki wrzącej wody posiekane liście i łodygi jagód. Gdy ostygnie, wypić szklankę nim kilka razy dziennie.

Jagody pomagają na wiele lat, aby utrzymać czujność

Można przygotować wywar z suszonych jagód. Aby to zrobić, należy wypełnić go z jagodami (200 g) ½ szklanki wrzącej wody i wziąć pół szklanki kilka razy dziennie.

Krople świeże jagody są doskonałe ludowym sposobem na poprawę wzroku w krótkowzroczności. Prasa kilka soki owocowe i rozcieńczony wodą w stosunku 1:2 . Krople należy codziennie zaszczepił obu oczu.

Gdy krótkowzroczność pomaga również jagodowe zacięcie. To powinno być codziennie duża łyżka dżemu, aby zalać wrzątkiem i wypić roztwór przez dziesięć minut przed śniadaniem.

Warzyw i soków owocowych, aby zobaczyć

Marchew, pietruszka, ogórek, seler – wszystkie te warzywa są niewątpliwe korzyści dla naszych oczu. Mogą one mieć tyle świeże, a także przygotowanie ich do picia sok i poprawić widzenie. Dobrze ze sobą i wzajemnie się uzupełniają marchewka i pietruszka, wymieszać sok z tych warzyw w stosunku 1:3 . Norma – 3 filiżanek dziennie, a tydzień później gotować sok z ogórka i selera. Dla większego efektu, dodać składniki soku z jagód.

Marchewki są bardzo dobre dla

Wywar z zioła

Świetlik i babki – te rośliny zawierają wiele witamin i minerałów, które poprawiają widoczność. Aby przygotować wywar z świetlika, zalać wrzącą wodą (1 szklanka) 10 g trawy i odstawić na około 15 minut przed posiłkami pij. Aby przygotować wywar z babki lancetowatej, konieczne jest, aby jej nasion (10 g) i wlej swoją pierwszą łyżkę zimnej wody, a następnie ½ szklanki wrzącej wody. Nawiasem mówiąc, jest także doskonałym lekarstwem na balsamach.

Płyny i kompresuje

To jest najbardziej skutecznym środkiem do poprawy widzenia. No help kompresuje silną parzenia czarnej herbaty, słaby napar z rumianku lub szałwii. Niespotykanych są płyny z bulionu środka powlekającego: mogą być stosowane w bardzo krótkim czasie, w celu usunięcia bardzo silny obrzęk oka. Odśwież zmęczone oczy, pomaga przywrócić widoczność gadżetów zawinięte w gazę ze świeżych ziemniaków puree.

Przepisy ze zmianami związanymi z wiekiem

Na starość, choroby oczu mają praktycznie wszyscy. Istnieją pewne dość skuteczne środki zaradcze ludowe w celu poprawy wzroku w starszym wieku. Dobrze pomóc kropli propolisu i miodu szarańczy. Musimy podjąć składniki w równych ilościach i rozcieńczyć je przegotowaną wodą. Muszą zakopać oka trzy razy dziennie. Przebieg leczenia – cztery tygodnie, a następnie po tygodniowej przerwie, leczenie może być kontynuowane. Przygotowany roztwór należy przechowywać w chłodnym miejscu nie dłużej niż trzy dni.

Doskonałe rezultaty przyczynią się do osiągnięcia napar z pokrzywy. Większość suszone pokrzywy zalać szklanką wrzącej wody. Po godzinie szczepu i przyjąć jako napój 1/3 szklanki kilka razy dziennie.

Pokrzywy pomaga uporać się z oczu związane z wiekiem zmienia

Marchew blaty – jeden z najlepszych produktów do poprawy widzenia. Dodaj go do sałatek, suszone i używać jako pyszny przyprawa do różnych potraw.

Przygotuj kropli mięty, która jest także doskonałym lekarstwem na oczy. Sok z mięty zmieszać z miodem i przegotowaną wodą i zakopać Uzyskany roztwór oczu rano i wieczorem.

Tradycyjne przepisy – bardzo skuteczne środki w celu przywrócenia wzroku. Jeżeli używasz ich konsekwentnie, to twoja wizja stopniowo znacznej poprawie. Ale zanim korzystając z mądrości ludowej, to musi być zbadane przez lekarza oka, aby wykluczyć możliwość poważniejszych chorób.

Film: Jak zwrócić oczy czujności

load...