Środki ludowe dla łuszczycy owłosionej skóry głowy: cztery sposoby leczenia

Łuszczycy owłosionej skóry głowy nazywa chroniczna, nie zakaźna i choroby ogólnoustrojowe. Występuje, gdy nie jest to naruszenie podziału keratynocytów (komórek tkanki nabłonkowej). Podział keratynocytów w tym przypadku odbywa się pięć lub sześć razy szybciej niż tak jak powinno być w zdrowej komórki w rzeczywistości. Guzy na głowie zaczynają pojawiać (grudki), które są pokryte łuskami. Grudki wzrośnie powyżej głowy. Rozszerzenie, zaczynają się łączyć, tworząc blaszki. Oprócz leków współczesnej medycyny, co znacznie ułatwi stan pacjenta może pomóc środków ludowej łuszczycy owłosionej skóry głowy.

load...

Zawartość:

Jak rozpoznać łuszczycę skóry głowy

Łuszczyca objawia się nagle. Najpierw na skórze głowy może nie być widoczna, ponieważ pierwsze wykwity często mają postać małych kropek. I właśnie w czasie na wystawie skóry poprzez jasne miejscu. Grudki ma różowy odcień. Wagi, które je pokrywają, są lżejsze. Z reguły jest to nieodłączny element białawy kolor. Skóra na głowie z łuszczycą może pęknąć, a wówczas nawet zaczynają krwawić. Ponadto, pacjenci, którzy są podejrzani łuszczycy, skarżą się na swędzenie w obszarach edukacji łuszczących się płytek.

Ten świąd jest charakterystyczny objaw choroby. Nie bez powodu, w tłumaczeniu z greckiego słowa oznaczającego „psory” „swędzenie”. W łuszczycy owłosionej skóry głowy u pacjenta znajduje się tak zwany „łuszczycowe korona”. On powinien powiedzieć, kiedy wysypka poza skórę głowy i nałożyć na skórę czoła, potylicznej, uszami na powierzchni.

load...

Najczęściej łuszczyca występuje u osób w wieku 15-35 lat. Często pojawia się po 60 latach. Chociaż w medycynie były przypadki, że nawet łuszczycy znaleziono u noworodków w pierwszym i drugim tygodniu życia.

Leczenie ludowych środków zaradczych

Dopiero po dermatolog zdiagnozowano to będzie można mówić o powołaniu terapii i mecz ludowych środków łuszczycy na głowie. Poza terapią lekową, terapia poznawczo-behawioralna wystawienie skóry, użytkowania i alternatywnych sposobów leczenia łuszczycy. Należą do hydroterapii, w którym ryba zaczynają zużywają łusek łuszczycowych. Ale ta metoda leczenia jest trudne do zastosowania dla ludzi, którzy łuszczycowe koronę. Dla takich pacjentów ze wszystkimi rodzajami środków ludowej.

Oczywiście, nie wszyscy eksperci zgadzają się leczeniu łuszczycy na głowę środków ludowej. Ale doświadczeni lekarze mówią, że wszelkie terapie, które prowadzą do poprawy stanu pacjenta, zasługują na uwagę. Pierwszą rzeczą, którą pacjent musi – w imprezach złuszczających. Musi także leczenia przeciwzapalnego. Konieczne jest, aby dbać o wilgotności skóry.

Maść na łuszczycę Home

Jeśli masz łuszczycę skóry głowy, może warto rozważyć leczenie środków ludowych, które są przygotowywane na bazie smoły mydłem. Na przykład, maści mogą być wytwarzane z takich mydeł. Musisz 2 łyżki chipów mydło i tę samą zawiesinę świeżego czosnku. Wymieszać oba składniki i ich Gulf 250 ml wody, umieścić potrawę na kuchence.

Tar mydła – oznacza liczbę jeden z

łuszczycy. Maść będzie gotowy, kiedy główną część wody wyparowuje. Oczekiwanie na środek chłodzący, zaczynają smarować dotknięte obszary łuszczycy. Głównym składnikiem tych produktów jest mydło smoły, która zawiera około 10% dziegieć. Składnik ten ma działanie przeciwzapalne i antyseptyczne. W przypadku braku czosnku przygotowania maści Łuszczyca jest to możliwe bez niego.

Ważne: W leczeniu łuszczycy na głowie środki folk trzeba używać tylko naturalne mydło tar. Po tym wszystkim, nie podrażnia i nie wysusza skóry.

Wanny Soda

Leczenie łuszczycy głowy środków ludowej opisane w wielu gazetach, takich jak „babcia”, etc. Zaleca się w leczeniu łuszczycy ryb kleik. Składa się on z bielonego łuski i olej rybny. Oczywiście, taki ekstrawagancki sposób leczenia nie będzie zadowolić wszystkich. Więc spójrzmy mniej pachnące ludowym.

Napełnij wannę wodą. Temperatura wody powinna wynosić co najmniej 40 ° C Wlej do wanny, nasza magiczna kula – opakowanie sody oczyszczonej. Po pokonać siebie i iść do gorącej wody. Głowa powinna być przechylona do tyłu, tak, że wszystkie zmiany skórne były pokryte wodą. Uszy blisko lepiej.

Dla jednego funta procedury muszą

Sody. Postaraj się znaleźć najbardziej wygodną pozycję, bo trzeba położyć od godziny do 40 minut. Weź te kąpiele zazwyczaj w godzinach wieczornych. Nie rób więcej niż trzy kolejne zabiegi. W godzinach porannych smarować obszarach dotkniętych 9 procent octu rozcieńczonego na pół z przegotowaną wodą.

Jeżeli nie będziemy nigdzie w najbliższej przyszłości, to po ocet wysycha na skórze głowy należy traktować oleju napędowego. Konieczne jest, aby zwilżyć wacik i przejść przez łuszczycy erupcji. Olej napędowy głowicy smar nie powinien być dłuższy niż dwa dni. Na trzeci dzień Skóra jest to konieczne dla realizacji sok z glistnika.

Salicylowy olej o głowę łuszczycy

Chcesz zapachu oleju napędowego nie wszystko. Na szczęście, istnieje inny sposób leczenia wysypki. Aby wykonać następujące procedury od łuszczycy, trzeba będzie:

  • Salicylowy olej;
  • Wacikiem;
  • Grzebień

  • Z dużymi zębami.

Po rozchylone od czoła do karku, zaczynają wcierać w skórę stosowane do tamponu salicylowego oleju. Ruchy muszą być szybkie, ale miękkie. Potem, cofając się dwa centymetry od pierwszego rozstania, czy drugi. Następnie umieścić olej w podobny sposób. Przecinanie zrobić z sześciu lub siedmiu.

Do oleju jest równomiernie rozłożone w całej skórze głowy masażu. Masaż należy zrobić dwie minuty. Po stawiamy na głowie napięty cap (do pływania). Jesteśmy tam na pół godziny. Oczyścić włosów w zwykły sposób.

Dobrze umyj głowę

Oleju. Aby przygotować się do 5 proc salicylowy olej, należy wykonać następujące kroki.

  1. Kupię każdą rafinowanego oleju roślinnego i kwasu salicylowego (kryształy).
  2. Wlać kieliszek 100 ml oliwy i posypać łyżeczką w nim w kwasie.
  3. Stir znaczy.

Obecnie, olej może być odprowadzane do odpowiedniego pojemnika i wykorzystanie go do zwalczania łuszczycy.

Ważne: Przed użyciem należy wymieszać masło.

Opakowania z cykorii

Kto się boi albo nie chcą leczyć łuszczycy owłosionej skóry głowy poprzednich konkretnych środków ludowej, które mogą wyglądać i czuć się bezpieczniej paczki od wysypki z cykorii. Aby zrobić nalewkę z cykorii, trzeba będzie 2 łyżki ziemi korzenie. Są one umieszczone w miseczce szklanej, wlać 200 ml wrzącej wody i pozostawić w łaźni wodnej przez piętnaście minut.

Schłodzony Nalewka trzeba przecedzić. Jest zwilżoną gazą i stosuje je do obszaru dotkniętego przez pół godziny. Zrób okłady powinien wynosić 10 dni.

Jeśli masz zmian łuszczycowych, należy skonsultować się z dermatologiem. Nie trzeba polegać na tradycyjnej medycyny, która jest częścią składową kompleksowego leczenia łuszczycy. A w każdym razie nie opóźniać leczenia tej i podobnych chorób niezakaźnych.

Film: Czym jest łuszczyca i jak leczyć

load...