Środki ludowe dla czyraki. Panaceum czy …?

Zawartość:

Czyrak – rzecz dość nieprzyjemne. I to jest całkiem naturalne, że powinniśmy pozbyć sprowadza tak szybko, jak to możliwe. Oczywiście, najlepiej jest szukać pomocy u dermatologa. Jednak nie wszyscy od razu udać się do przychodni – to nie, pożądanie, to coś innego.

load...

Ale to sprowadza pozostawić bez leczenia w każdym przypadku jest to niemożliwe! Jak to może być? Być może w tej sytuacji wskazane byłoby przypomnieć środków ludowej na czyraki. Są one często bardziej skuteczna niż większość środków farmakologicznych. Jedyną rzeczą, aby pamiętać, że jeśli wybrał traktowania środków ludowej – jest fakt, że chory nie miał żadnych reakcji alergicznych na jedną lub innego składnika funduszy, które zostały zaznaczone.

Czym jest gotować?

Ale najpierw niech zrozumieć, co jest wrzenia. W rzeczywistości, jest silnym proces zapalny, który rozwija się stopniowo. Po pierwsze, istnieje mała czerwona kropka – rozwija się gęstą witryny zapalną. Ponadto, jak to jest typowe, w szczególności zapalenie głąb skóry. Następnie rejestruje zaczerwienienie rosnącą powierzchnię skóry, istnieje silne pęcznienie dotkniętych tkanek są uszczelnione. Istnieje silny ból.

Następnie stan pogarsza się jeszcze bardziej – konsolidacja jest coraz silniejsza, obrzęk – tym bardziej. Żarówka włosów umiera, tworząc trzon wrzenia, a okoliczne tkanki zaczynają umierać. Skóra nabiera szczególnego jasnym kolorze różowym, a ból jest bardzo silny. Pogarszające się ogólne samopoczucie pacjenta – jest osłabienie, ból, gorączka, ropne ropień rośnie.

Nawiasem mówiąc, na tym etapie choroby na własną rękę, aby spróbować pozbyć czyraki nie warto – proces zapalny zaszło za daleko, a to może okazać się, że chory będzie musiał przebieg leków przeciwbakteryjnych. Mimo wszystko, w każdym przypadku, rozwój pęcherzyków, wywołane przez różne bakterie.

load...

Leczenie czyrak

Tak, więc, co sprowadza, rozumiemy. To jest teraz zrozumieć, jak to bardzo czyraki być traktowane przy użyciu tradycyjnych metod.

  • Aloes Leczenie

W rzadkim domu ma takie rośliny jak Aloe arborescens, albo jak to jest znane potocznie agawy. Wiele receptur ludowych zawierają aktywne składniki, w tym leczenia czyraki. Potrzebny będzie kawałek papieru z roślinami starsze niż 5 lat – młody agawy nie ma jeszcze wystarczająco silne właściwości lecznicze.

Wytnij liści, opłukać je pod bieżącą wodą i obrać. Następnie ostrożnie szlifować – trzeba mieć rodzaj kleiku. Od bandaż sterylny małe cięcia gazą i gotować tynku. Stosuje się do obszaru dotkniętego z miąższu aloesu, górną pokrywą z gazą i zabezpieczyć taśmą klejącą.

Ten okłady powinny być zmieniane co najmniej trzy razy dziennie. Jak pokazuje praktyka, to leczenie jest bardzo skuteczne – Aloe przyciąga nie tylko ropy, ale także ma gojenie ran i działanie przeciwzapalne.

  • Leczenie ziemniakami

Mówiąc o leczeniu środków ludowej, nie można nie wspomnieć o zwykłe ziemniaki. Prawdziwa warto zauważyć, że leczenie jest skuteczne tylko w początkowych stadiach choroby. Mycia i czyszczenia jedno małe bulwy surowe ziemniaki, zetrzeć go na małej tarce. Otrzymaną zawiesinę Nałożyć grubą warstwę na obszarze zagrożonym, przykryć górną folią i zabezpieczyć bandażem. Zmień Kompres co 4 godziny przez dwa dni. Jeśli nie nastąpi poprawa, to warto spróbować innego leczenia.

  • Leczenie ziołowe

Wiele z tradycyjnych sposobów leczenia obejmują zastosowanie ziół. Na przykład, zapalenie bardzo skutecznie eliminuje koniczyny leku. Aby to zrobić, trzeba przygotować specjalną maść gojenia. Stopić w kąpieli wodnej z dwiema łyżkami masła, pocierać ją w dwóch łyżkach ampułko-wrzącą wodą (w stosunku 1 do 1) kwiaty koniczyny. Smarować maścią gotować to tak często, jak to możliwe – 8-10 razy dziennie.

Jeżeli stan zapalny jest bardzo silny, kupić w aptece lek Veronica – jej działanie jest szczególnie silne. Grind dwie łyżki ziela łyżką w kąpieli wodnej, podgrzać dwie łyżki dowolnego oleju roślinnego i wymieszać składniki. Przelać do szklanej miski i zostawić w lodówce na kilka godzin. Otrzymujemy fundusze trzeba trzy razy dziennie smarować dotkniętych obszarów.

  • Leczenie cebuli

Obierz małą cebulę, piec w piekarniku przez godzinę. W tym czasie, trzeć na małej tarce dwie łyżki mydła. Cebule posiekać widelcem, wymieszać dokładnie wodą i mydłem. Nałożyć masę na obszarze zagrożonym, przykryć folią spożywczą, bandaż i zabezpieczyć taśmą klejącą. Zmień kompresuje co dwie godziny. Ból i stan zapalny go bardzo, bardzo szybko.

  • Szare mydło

Jeśli proces zapalny zaszło za daleko, przyjść z pomocą wszystkim takie same mydła. Jednak bardzo oznacza wytwarzania inaczej. Nastrogat pięć łyżek startego mydła, zalać szklanką wody i gotować tak długo, jak woda nie pozostaje jedna trzecia pierwotnej objętości. Następnie roztwór ochłodzono – zgęstnieje. Powstały maści do stosowania gazę, stosuje się czyraki i zabezpieczyć stosując plaster lub bandaż. Opatrunek powinien zostać zmieniony, co najmniej trzy razy dziennie. Jeśli jednak zauważyć, że ropa jest usuwany zbyt wiele, często zmieniać opatrunek.

Nie ignoruj ​​lekarzy!

Oczywiście, pieniądze ludowa jest bardzo, bardzo skuteczne. Jednak czasami zdarza się, że niektóre popularne recepty pozbyć sprowadza się niepowodzeniem. Więc pamiętaj jedno proste, ale bardzo ważną zasadę – jeżeli w ciągu dwóch lub trzech dniach bez poprawy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Dalsze leczenie receptur ludowych może prowadzić do bardzo poważnych powikłań. I zazwyczaj nie są niebezpieczne na pierwszy rzut oka, gotować może doprowadzić Cię do szpitalnego łóżka. A wszystko z powodu nadmiernego pragnienia należy traktować wyłącznie ludowych środków zaradczych. Więc czy warto?

load...