Środki ludowe dla cellulitu: rzeczywiste i bezużyteczne metody walki

Udo cellulitu – problem nie tylko otyłych kobiet. To „prezent” z natury wyprzedza każdą inną kobietę na świecie, niezależnie od typu nadwozia. Jednak w szczupłych pań cellulit jest mniej widoczny, ale nadal robi kontury ciała nie jest zbyt estetyczne. W rezultacie, kobiety zaczynają się wstydzić swojego ciała i ominąć plaż i domy próbują znaleźć idealne lekarstwo na tą plagą. A pierwsze rzeczą, ludzie eksperymentują z różnych środków na cellulit.

load...

Zawartość:

Pomimo hype środków ludowej w Internecie, nie wszystkie z nich w jakiś sposób przyczynić się do redukcji cellulitu. W przeciwnym razie wszystkie salony piękności prostu pozostanie bez klientów, a Mesodissolution, lipolizy liposukcji lub przestały istnieć. Ale tak się nie dzieje, a na drogim salonie zapotrzebowania na leczenie nie jest zmniejszona. Więc oni dają to, co nie może być osiągnięty w domu.

Spróbuj zrozumieć, co ludowa środków na cellulit są nieskuteczne, nawet jeśli używają setki razy dziennie, a które naprawdę mogą zmniejszyć ilość „skórki pomarańczowej” na ciele.

Jak cellulit jest utworzona

Aby znaleźć najlepsze sposoby radzenia sobie z „wrogiem”, musimy zrozumieć naturę cellulitu. Wielu lekarzy zgadza się, że taki defekt kosmetyczny występuje z powodu zaburzeń metabolicznych, nie tylko dlatego, że człowiek spożywa dużo lub starzenia. Zatem konieczne jest, aby rozwiązać problem, od wewnątrz.

load...

Pod skórą jest jedna z warstw tkanki łącznej, w których zawarta jest pewna liczba komórek tłuszczowych. Tak długo, jak kobieta jest zdrowa, te tłuszcze odgrywają rolę warstwy termicznej, chroniąc naczynia przed zimnem na ulicy. Ale jak tylko wystąpi usterka w organizmie związany ze złym krążeniem krwi i nadmiar płynu produktami rozpadu tkanki łącznej zaczynają przenikać i wody naczyń, które nie mają czasu, aby wycofać się z organizmu.

To rozciąga się warstwa tkanki łącznej, a ona próbuje przepędzić obcych substancji, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie komórki. Przemieszczenie odbywa się przez zwiększenie objętości i liczby komórek tłuszczowych. W rezultacie, wszystkie tkanki łącznej staje się jak plaster miodu, gdzie rola odgrywana przez komórki tłuszczowe. Na zewnątrz, wydaje się skórki pomarańczowej efekt, czyli nieprawidłowości skóry. A wraz z wiekiem skóra staje się cieńsza i coraz trudniej ukryć nieprawidłowości. Jak widać, problem cellulitu dotyka podstawowych warstw podskórnych, a więc nie jest łatwo sobie poradzić.

Co nam doradzać ludziom

Fundusze zewnętrzne: ich skuteczność

Najczęściej, jako skutecznych środków ludowej na cellulit są reklamowane wszelkiego rodzaju zarośla kawy i nasion moreli, ocet i pocierania różnego rodzaju okłady. Są one stosowane do skóry przez pory, które przechodzą kompozycji przydatnych w tkance łącznej, powoduje to zmienić.

Wystarczy dostroić się, że efektem tych procedur będzie minimalny, jeśli nie zerowe. A winę nie jest to składniki lub stosowanie techniki i nasze ciało. Skóra została wynaleziona przez naturę, aby chronić organizm przed czynnikami zewnętrznymi. Jest to najmocniejszy przeszkodą do pokonania, które mogą nie każda rozrodczych lub infekcji (jeśli nie rany). A jeśli żywe organizmy nie mogą przenikać przez pory skóry, które opowiadają o niektórych kremów lub maści! Krótko mówiąc, skóra blokuje wszystkie wnika zewnątrz. Gdyby było inaczej, a następnie spadł do szampana, chcemy stać się upić, bo pod skórą, jak i naczyń włosowatych naczyń krwionośnych, gotowych do przejęcia wszystkich cienkich ściankach, które oferują ciało. Dlatego, stosując różne płyny, zarośla i otarcia, można poprawić stan warstwy skóry, ale nie działa na cellulit. Przed nim, kompozycje prostu nie docierają.

Wniosek: wszystkie odkryte środki folk na cellulit są bezużyteczne!

Masaże: dobra w kompleksie walka

Bardziej ukierunkowanym działaniu na cellulit masaż. Ręce masażysty, banków lub innych urządzeń wpływają nie tylko na skórę, ale także podskórnych warstw, w tym tkanki łącznej. Oni zerwać gęstej powłoki powiększone komórki tłuszczowe i tych z limfy wydalane.

Ale masaż jest bardziej skuteczne niż oddzielnie, jak iw połączeniu z „odurzający” procedurę :. Bath, sauna, jacuzzi, itp dobrze podgrzać krążenie płynów w organizmie jest przyspieszony, a tym samym tłuszczu zostaną wyświetlone wkrótce. Rolą Polski masażysta łaźni z powodzeniem wykonywać wszelkiego rodzaju szczotek. Gdy uderzyła i uciera się na skórze, nie ściąga całe ciało, w tym komórek tłuszczowych. Temperatury podgrzewania, stają się galaretki i przenikać przez skórę do limfy i jego wyjście.

Co pomoże wyeliminować przyczyny cellulitu

A teraz idziemy do najbardziej skutecznych sposobów, aby pozbyć się cellulitu środków ludowej. Leżą w samej naturze cellulitu, a dokładniej powodów, dzięki którym występuje. Ponieważ choroba jest spowodowana przez zastoju krwi i limfy, konieczne jest, aby zrobić wszystko, co możliwe ustalenie normalnego przepływu płynów.

Oznacza №1: ćwiczenia

Zatory w obszarze miednicy i biodra są często spowodowane przez siedzący tryb życia. Jeśli praca jest siedzący tryb życia, a następnie naruszył odpływ krwi żylnej z nóg i całego ciała poniżej pasa. Dlatego kobiety zaczynają skarżyć się na żylaki, zmęczenie i obrzęki nóg. W efekcie tworzą się toksyny w niewłaściwym miejscu, które nie mogą przejść się krew, na pośladkach oraz tyłu ud.

Rozwiązać problem jest tylko jedna – ruszyć. Dołącz siłownię, organizować jogging, chodzenie na basen i inne opcje. – Sea. Najważniejsze – aby dać mięśnie ładunek do zwiększonego przepływu krwi i przyspieszone jej krążenie.

Narzędzie №2: prawidłowe odżywianie

Produkty specjalne, które mogłyby zostać uznane za najlepszy środek ludowej na cellulit nie istnieje. Nie zielonej herbaty, który jest tak często reklamowane w sieci, bez pietruszki, nic innego nie jest w stanie zniszczyć skórka pomarańczowa, jeśli cała dieta jest niezrównoważona.

Główne błędy w diecie: dużo soli i trochę wody. Sól hamuje przemieszczanie cieczy w organizmie, powodując obrzęk. W wyniku nadmiaru wody sączy się wszystkich tkanek, w tym łącznej. Niskie zużycie czystej wody spowalnia krążenie krwi, a ona nie ma czasu, aby usunąć toksyny. Przetworniki te są zdeponowane w tkankach. Dlatego trzeba pić co najmniej dwa litry dziennie, z całą sól i „zaangażowania”.

To pomaga usunąć toksyny pokarmów bogatych w błonnik. I nie mieć tłuszcz nie był materiał, z którego budują ich komórki przestają mieć przygotowane jedzenie, kiełbasek, smażonych potraw i żywności z dużą ilością ukrytych tłuszczów lub węglowodanów.

Wskazówki wideo do zwalczania cellulitu w domu

Zaledwie dwa proste środki zaradcze ludowe, takie jak ruch i normalnej diety, pozwoli Ci zaoszczędzić od skórki pomarańczowej i pomaga usunąć cellulit na stałe.

load...