środki folk w leczeniu odcisków na stopach

Zawartość:

Modzele – bolesna kompresja stóp, które są tworzone z różnych powodów, głównych Wśród nich – niewygodne, buty neraznoshennaya. W jaki sposób można zapewnić prawidłowego leczenia modzele na nogi, jeśli problem jest już dostępny i nie można zapobiec?

load...

Powrót do spisu treści

Środki ludowe przeciwko odciski

Istnieje wiele niedrogich środków ludowej, które są bardzo skuteczne w zwalczaniu modzele. To glistnik, tłuszcz wieprzowy, drzewo iglaste, aloes i więcej. Nie jest konieczne, aby kupować drogich leków, aby poradzić sobie z tym przykry problem. Na to jesteśmy teraz bardziej szczegółowo i talk.

Ziemniaki do leczenia odcisków

Wiadomym jest, że prosty ziemniaczana, która z pewnością istnieje w każdej kuchni, idealne lekarstwo odciski. Trzeba ugotować kaszę, ziemniaki przetarł na tarce z cebuli. Uzyskaną mieszaninę przenieść do gazę i mocowania na miejscu zapalenia w stopie. Pozwoli to na szybkie kukurydza pary i znikają z czasem.

W ten sam sposób można użyć liści aloesu, które po prostu trzeba wyciąć i dołączyć do wnętrza kukurydzy. Aloes jest lepiej zakrywać górnej i polietylen użyciu bandaża, żeby go naprawić. Zaleca się, aby kompres przed snem. Rano, zapalenie znacznie się zmniejszyła.

load...

Drugi etap – parowanie przez skórę i usunąć uszkodzoną sekcję smaruje oleju kamfory lub wysokiej zawartości tłuszczu krem. Zamiast oleju kamfory również stosować inne oleje, takie jak olej z oliwek lub pszenicy. Takie procedury powinny być powtarzane tak długo, jak kukurydza jest całkowicie zniknął.

Korzyści Indian grzyb

Indian grzyb mleko, z którego można zrobić zakwas doskonale nadaje się do leczenia odcisków. W powstałej zakwasie moczyć bandaż i zastosować go do kukurydzy. Umieścić na górze polietylenu bandaż. Teraz, szczelnie owinąć krawat. W ten sposób zalecany w leczeniu starą kukurydzę.

Iglasty SAP na odciski

Wiadomo, że igły skuteczne w leczeniu wielu chorób. Kukurydza nie jest wyjątkiem. W tym przypadku zastosowanie małej wielkości miękkiego SAP. Musi być ciepło i rolki w postaci płyt. Stosuje się go na ból miejscu, wstępnie gotowane na parze i suszone kukurydzy. Rekordy ponad kija plaster lub bandaż bandaż stopy. Sok zachować uszkodzoną miejsce na trzy dni. Następnie trzeba wymienić kompres. Po pewnym czasie z kukurydzy i nie pozostaje ślad.

Maść z oleju z ryb i aloesu przed odciskami

Maść, jako część, która zawiera olej rybny i sok z aloesu, nie tylko skutecznie leczy odciski o dowolnej złożoności, ale także poradzić sobie z pęknięciami, które często występują w okresie letnim ze względu na stopę ściera buty. Do przygotowania maści wziąć olej z wątroby dorsza i aloes, z którego można wycisnąć sok.

Wszystkie składniki miesza się w równych ilościach. Powstały skład szmatką zanurzoną i zimnica go na kukurydzy lub odciski. Zaleca się, aby zrobić okład przed snem, aby rano kukurydzy spadła. Po snem umyć nogi bulion na bazie rumianku. Takie dodatki trzeba zrobić dokładnie tak długo, jak kukurydza nie zejdzie całkowicie.

Czosnek w leczeniu odcisków

Czosnek i cebula skórki dobrze pęcherze suche i świeże. Trzeba będzie podjąć Cebulę obrać i wlać ją octem. Mieszanina powinna być twierdził, przez dwa tygodnie w szczelnie zamkniętym słoiku. Po otwarciu słoika, trzeba wziąć łuskę i czekać na to, aby całkowicie opróżnić ocet i wysycha.

Przed pójściem do łóżka, umieścić na łuski kukurydzy. Warstwa wynosi dwa do trzech centymetrów. Lepiej smarować skórę na odciski wazeliny – to złagodzić stan zapalny. Po tym, bandaż kolana owinąć i pozostawić na noc. Wtedy noga umyć i usunąć kukurydzę. Powtórz tę procedurę, aż kukurydza nie będzie działać.

Leczenie ducha odciski kamfora

Pozbycie się modzele mogą być skutecznie przeprowadzona alkoholu prosty kamfory. Przede wszystkim będzie się przydać soli Epsom, która musi być opróżniony do miski i zalać wodą – noga powinna przyjść do kostek. Wykonać tę procedurę codziennie przez piętnaście minut. Po zakończeniu usuwania górnej warstwy z kukurydzy za pomocą pumeks. Teraz umieść Spirytus kamforowy smaru kukurydza.


Powrót do spisu treści

Charakterystyka leczenia suchych modzele

Kukurydza, jak wiemy, są świeże i suche. Odciski stary, pozbyć się z nich nieco trudniejsze niż ze świeżych. Istnieje wiele sposobów usuwania suchych modzele, z których pierwszy – zwykle streptocid lek w połączeniu z żarówką i octu. Zagotowania wody, dodając część bańki. Niech cebula jest gotowana w wodzie przez trzy minuty, a następnie wyjąć i pozostawić do ostygnięcia.

Rasparte stopy ciepłą wodą, a następnie zdjąć górną część kukurydzy. Teraz, w środku miejsce pacjenta z kroplówki trochę octu, i umieścić łuk na górze, wewnętrzną stronę skóry. W godzinach porannych, czyszczenia zboża, posypane na wierzchu streptotsidom – czyści miejsca urazu. Bandaż.

Surowe mięso – kolejna opcja do leczenia odcisków. Nadaje się zarówno do wieprzowiny i wołowiny. Mięso koniecznie rozmrożono, korzystnie świeże. Dołączyć kawałek mięsa na obszarze zagrożonym i bezpieczne. Kompres trzymać dwie godziny. Jeśli jeden zabieg nie wystarczy, należy powtórzyć.

Niezły propolis pasuje. To musi być ogrzewany do stanu miękkiego. Dodawanie propolis smalec, zrobić ciasto. Teraz stosuje się ją do obszaru dotkniętego i bandaż. Pre rasparte kukurydza, a okład zrobić w nocy, aby rano, ona zmiękczona i może zostać usunięta.

Przyjmuję do wiadomości, że w celu zwalczania suchej modzele doskonałe iglaki bulion z nerkami – świerk lub sosna dopasowanie. Pomogą one całkowicie usunąć zboże wieloletnie. Jednak najbardziej delikatne środki – to okład na bazie kwiatów nagietka, z którego można przygotować zawiesiny. Mieszaninę stosuje się do kukurydzy i zabandażować nogę. Pożądane jest, aby ścisnąć szmatki wełny do izolacji. Musimy dziesięć takich procedur.

Jak leczyć mokrą kukurydzę

Mokry, świeży kukurydza zwykle pojawiają się po raz kupiłeś nowe buty i umieścić na niej po raz pierwszy. Zaleca się natychmiast rozwiązać ten problem do kukurydzy nie staje się coraz bardziej bolesne. Załączyć wewnętrzną błonę skorupki do uszkodzonego miejsca. Początkowo czujesz silne pieczenie, ale po godzinie zatrzymania. Po pewnym czasie, folia jest przyklejona do pęcherzy. Kukurydza z takiego leczenia zniknął w ciągu dwóch dni.

Świeże kukurydza może być również traktowane kleik z grochu podded, bluszcz, babki i mleka. Nie mniej skuteczne w radzeniu sobie z takiej kukurydzy i ziemniaków, co powiedziano na początku. Innym sposobem – miękisz chleba moczone w occie. To musi być ustalona przez noc i gipsu bandaż. I od czasu do czasu zrobić tace z owsa, pozwalając na parę stóp.


Powrót do spisu treści

I jeszcze kilka porad od naszych babć

Wanny mydła sodowe do nóg – to bardzo proste, ale bardzo skuteczna metoda pozbycia się modzele. Napełnić misę z ciepłą wodą (1 litr), dodano tutaj sody i mydła. W tym rozwiązaniu, trzeba trzymać nogi na dwadzieścia minut. Po zakończeniu procedury pocierania kukurydzy z pumeksu i przemyć nogi z wodą, po czym wygładzić na balsam. Aby wzmocnić efekt kąpieli, możliwe jest, aby dodać wywar z rumianku, który jest dobrze odżywia i zmiękcza skórę i delikatnie dba o nią.

Leczenie odcisków na stopach, zarówno świeżych i starych, dobrych obyczajów, stosując ocet i Nalewka czosnkowa (stosunek 1: 1). Mieszanina ta powinna być nalegał na dwa tygodnie, a następnie zastosować okłady na dobę każdego dnia. Celowe jest także zastosowanie do propolisu kukurydzy. Prilep tylko kawałek propolis i zabezpieczyć go z zespołem pomocy. Kilka stosowania kukurydzy zniknie.

Pomidorowy lub koncentrat pomidorowy – skuteczny sposób na szybkie gojenie pęcherzy, ponieważ wiemy, że pomidory są również dezynfekować i skutecznie zwalczać bakterie. Wystarczy wyciąć kawałek pomidora i ubiegać się o czasie w miejscu zapalnym. Możesz dołączyć go z gipsu i pozostawić na całą noc. Podobnie, można wykorzystać cytrynę, która pozwoli Ci zaoszczędzić od kukurydzy na trzy dni.

Powyższe sposoby wystarczy wyleczyć nawet najbardziej skomplikowane i stare zboże. Należy pamiętać, że położenie dawnego stanu zapalnego wymaga dalszej opieki, wykorzystując kojące kremy i balsamy – pomagają poradzić sobie z szorstką skórę na stopie, który najczęściej występuje w okresie letnim.

Jak widać, metody, które szybko i skutecznie leczyć odciski, bardzo dużo. Nie jest konieczne, aby przejść do apteki na specjalne maści lub plastrów kukurydzianych, kiedy już miał taki problem. Korzystanie z produktów, które są zawsze w lodówce, można przygotować wspaniałe piękno i placówek medycznych bez znaczących kosztów.

load...