Środki do usuwania lakieru: wybierz najlepszy

Nie ma kobiety, które nie chcą wyglądać świetnie. Piękna i obraz jest zazwyczaj składa się z wielu części. Te dane zewnętrzne, i nosić, a wewnętrzny spokój. Dotyczy to również fakt, że nie jest widoczny z daleka. Jest to manicure. I pamiętaj, aby uaktualnić potrzebuje środków do usuwania lakieru.

load...

Bez niego nie do pomyślenia wypielęgnowane paznokcie. Nail polskim usuwania należy stosować ostrożnie, ponieważ zawiera substancje niebezpieczne.

Zawartość:

Cztery szybka metoda usuwania paznokci

Jakie środki składają się z zmywacz do paznokci?

Środki kosmetyczne do usuwania paznokci przeznaczony jest do rozpuszczenia utwardzony lakier na paznokciach. To pozwala szybko oczyścić swoje paznokcie. Paznokieć polska usuwania zawierających rozpuszczalniki – octan etylu, aceton, alkohol izopropylowy, glikole. Ich stężenie w różnych nośników są różne. Nail polski spedytor – wspólne wyrażenie, ale w rzeczywistości może to być nie tylko płyn lub żel i krem.

load...

Zasadniczo oznacza to, że do usuwania lakieru – mieszaniny aceton, octan etylu, octan butylu. Środek jest olej (który nie zapomnij napisać na opakowaniu) do wzmocnienia paznokci i chronić je dodaje. Nie wiadomo, czy wykazują one ich działanie lecznicze, ale do tej pory nie został lepiej przemyślany.

Zastosowanie zmywacz do paznokci na podstawie aceton ma wiele wad. Niestety, nie eliminuje to możliwe. Nieważne, jak staraliśmy się przekonać producentów, aceton z częstego używania jest wyjątkowo szkodliwe. Po pierwsze, na płytkach do paznokci, które są zmuszeni do przyjmowania środka przez pory. Po drugie, do dróg oddechowych. Ponieważ składniki zmywacz do paznokci jest bardzo toksyczny. Ponadto, polski paznokci do usuwania cieczy jest wysoce łatwopalny.

Co lepiej wybrać oznacza

Jedyną rzeczą, która może pocieszyć nowoczesne fashionistas – zmywacz do paznokci polski jest jeszcze bardziej delikatna niż polski czystego acetonu lub innego rozpuszczalnika dla powłok stosowanych przez naszych matek i babć w czasach sowieckich. Nail polski spedytor nie tylko zawiera aceton, ale inne rozpuszczalniki. Mimo obecności w „leczniczych” składniki w postaci olejów lub wyciągów wszelkie paznokci polski spedytor ma cechy negatywne. Głównym jeden – zmniejszenie grubości płytki paznokcia, oddzieleniu i suszeniu, kruchość paznokci, ich porowatości i chropowatości i przebarwień.

  • Ciekła postać produktu do usuwania polski

W skład funduszy pozostało już praktycznie niezmienione przez wiele lat. Ale możemy mówić o różnych formach i konsystencji. W sprzedaży można znaleźć zmywacza do paznokci w formie żelu, butelka jest wyposażona w specjalny dozownik. To oszczędza pieniądze poprzez zmniejszenie zużycia środków. Ciecz we fiolce ze szczególnym gąbki do zmniejszenia toksycznego wpływu na organizm środki do usuwania lakieru. Butelka jest tak zaprojektowane, że otwór jest obniżona palec paznokci usuwane bezpośrednio z butelki. Ta forma nie jest praktyczne środki produkcji. Po pierwsze rozpuszczalnik działa nie tylko na płytce paznokcia i skóry wokół niego. Po drugie, gąbka zabrudzi lakier.

Krem polskie usuwania przydatna na drodze. Zazwyczaj kremy – to jest dość oszczędzając środki w każdych okolicznościach stosuje się je do części płytki paznokcia, które należy usunąć gwoździe. Krem do usuwania polski, który zawiera wyciągi roślinne, jest uważany za najbardziej delikatne wszystkich środków, które oferuje nowoczesny przemysł.

  • Jak wybrać paznokci usuwania polski

Jest to dość tanie (w porównaniu z innymi środkami pielęgnacji paznokci), dzięki czemu można go zmienić dość często pozwolić. Pomimo faktu, że kompozycja lakieru do paznokci do usuwania cieczy w przybliżeniu takie same, a główna część czynnika rozpuszczalnika różnią się od siebie. Rozpuszczalnika w stosunku do innych komponentów może występować w różnych proporcjach. Należy starać się przyjmować jego delikatny płyn – mniejszy odsetek rozpuszczalnika, tym lepiej.

Wybór cieczy zależy od tego, jak często trzeba usunąć lakier do zmiany manicure lub pedicure. Nie zapomnij o właściwości lakieru, która jest niezbędna, aby zmyć. Tak, lakier brokatowy usunięte znacznie gorzej niż zwykły gwóźdź. Aby usunąć lakier ze sztucznych paznokci lub paznokci naroshchennyh starają się korzystać z narzędzi stworzonych specjalnie do tego celu.

Ostatnio coraz bardziej popularne żel i krem ​​do paznokci polski spedytor. Po pierwsze, te środki nie są w rękach razolyutsya nie psuć nastroju i odzież. Po drugie, są powolny proces ulatniania się i zachowuje integralność naturalnych paznokci zapobiec pojawianiu się pęknięć. Żel wytwarza się na bazie wazeliny lub silikonu. Pozwala gwoździe do zatrzymywania wilgoci, odżywia ekstraktów roślinnych.

  • Jak zmyć lakier do paznokci?

Pierwszą rzeczą do zrobienia – jest przygotowanie paznokci do usuwania paznokcia. Umyj dokładnie ręce wodą z mydłem. Możesz dodać szczyptę soli, wzmocni paznokcie i skórę. Ponadto, mieszanina soli usuwa nadmiar tłuszczu z powierzchni skóry i paznokci oraz złuszczają martwe komórki naskórka i szybko wyleczyć drobne pęknięcia, które nie dotknęły środki do usuwania lakieru.

Na wacikiem, nanieść niewielką ilość pieniędzy. Żel lub krem ​​nakłada się bezpośrednio na płytkę paznokcia. Umyj paznokcie od kierunku wzrostu – od podstawy do wierzchołka. Tendencja ta nie tylko zapewnia dobry efekt przez przemycie, ale nie pozwalają na płyn do usuwania cząsteczek lakieru i lakier do większości objęte naskórka.

Najbardziej popularnym środkiem do usuwania laka

Jardine – dobra paznokci polski spedytor, który jest wyposażony w gąbkę. Ciecz ta nie zawiera substancji zapachowych, tak gippoallergenna. Lusk – zmywacz do paznokci polski z mikrocząstek olejów terapeutycznych. Zawiera on takie cząstki, które neutralizują szkodliwe działanie rozpuszczalników na paznokcie i skórę w ciągu kilku sekund po nałożeniu. Po rozwiązaniu powłoki lakieru jest utworzona na paznokcie, który nie twardnieje, nie rolek i mogą być łatwo usunięte za pomocą paznokcia.

Jednym z najlepszych sposobów jest do paznokci zmywacz polski z firmy Oriflame. Został on stworzony przez unikalną formułę dwóch egzemplarzach. Komponenty nie tylko usunąć lakier, ale także chronią paznokcie, a nie je wysusza. Ze względu na delikatnym wzorze oznacza paznokci polski usuwania z Oriflame można stosować do cienkich i łamliwych paznokci.

Specjalne chusteczki Zmywacze

load...