Środek na odciski

Problemem takich jak kukurydza, tam jest dokładnie taka sama jak istnieje ludzkość. A medycyna ludowa podczas swojego istnienia uratował wiele różnorodnych tajemnic. środki zaradcze ludowej modzele i odciski mogą pomóc pozbyć się problemu jak najszybciej. Więc nie ignoruj ​​takie metody „babkę” – mogą ułatwić Ci życie w dużym stopniu.

load...

Prawie wszystkie popularne przepisy są całkowicie bezpieczne – nie mają działania niepożądane, przeciwwskazania. Eksperyment – i jesteś zobowiązany odebrać narzędzie, które byłyby bardzo pomocne dla Ciebie. I nie zapominaj, że to samo oznacza, że ​​nie należy używać dłużej niż przez sześć miesięcy. Przełączać je – w przeciwnym razie bardzo szybko przekształcić się syndromu uzależnienia. I będzie to po prostu przestaje pomóc.

Usuwanie suche zrogowacenia

I zaczniemy rozmowę z najczęstszych rodzajów odciski – suchy. Występuje bardzo często.

 • Pieczone cebuli

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby człowiek – ma zwrócić uwagę na pieczone cebuli. Stosuje się go w następujący sposób. Czyste skórka z dwóch średniej wielkości cebula, umieść je na pieczeniu w piekarniku podgrzanym do 220 stopni. Piec żarówka potrzebuje około 20 minut.

Następnie, jeden żarówki umieszczono w litrze wrzącej wody wrzenia przez około trzy minuty. Natomiast otrzymany bulion do ochłodzenia mielenia konsystencji puree sekund pieczone cebuli. Jak pary kukurydzę w gorącym bulionie, około 40 minut. Po tym, stosuje się na kukurydzy zgnieciony cebuli, przykryć folią i bezpieczne. Kompresy takie powinny być pozostawione na co najmniej trzy godziny.

load...
 • Sosna Oleożywica

Doskonałym sposobem, aby pozbyć się większości długotrwałym i suche modzele jest sok z dowolnym iglastych. Ma ona zastosowanie go w bardzo prosty sposób. Przygotować sok – lekko podtopilo go w kąpieli wodnej. Pary nóg w gorącej wodzie przez około 10 minut. Po tym, suche stopy i zastosować SAP. Przykleić plaster na górze. Zmiana SAP łata jest konieczne co trzy godziny. Zazwyczaj, kukurydza zwykle znika w ciągu 10 dni.

 • Ocet z jajkiem

Kolejny dobry przepis z odciskami – świeże jaja. Umieścić przemywa dobrze jajka w powłoce w szklance 80% roztworu octu. Około 10 dni później skorupki jaja, a sama jaja, całkowitego rozpuszczenia się ocet. Otrzymaną mieszaninę należy przelać do szklanego pojemnika z pokrywą i przechowywać w dolnej półki lodówki.

Zgłosiła okłady z suchymi modzele. Odbywa się to w następujący sposób. Aby rozpocząć dobrze rasparte kukurydzę w gorącej wodzie, a następnie zanurzyć w mieszaninie wacikiem, dołączyć go do kukurydzy, przykryć folią i bezpieczne. Takie okłady należy pozostawić na całą noc. Co do zasady, należy pozbyć się odcisków 7 – 10 dni od takiego leczenia. Taka mieszanka odciski, a także pomaga bardzo sprawnie.

 • Skórki cebuli

Posiekać cebulę obrać – trzeba mieć około dwóch łyżek, wypełnić go z jednej szklanki octu jabłkowego i pozostawić do zaparzenia na dwa tygodnie. Po tym czasie, wlać ocet i umieść Cebulę obrać w szklanym pojemniku, który musi być przechowywany w lodówce. Snem rasparte kukurydzy w gorącej wodzie z dodatkiem sody. Położyć cebulę obrać na kukurydzy i przykryć górną folią. Nosić bawełniane skarpety i pozostawić na noc. Z reguły jest to wystarczające 3- 4 zabiegi, które zniknęły najbardziej oporne zrogowacenia. I to narzędzie jest bardzo skuteczne od odcisków. Nawiasem mówiąc, to najlepiej do tego przepisu jest właśnie dla octu jabłkowego.

 • Cytryna

I usunąć modzele i odciski mogą wykorzystywać lecznicze właściwości cytryny. Odbywa się to w bardzo prosty sposób. Wszystko czego potrzebujesz jest gorąca woda, pół cytryny i folii polietylenowej. Dobrze się pary nóg, wyciąć cytrynę, tak aby skórka lewo na około centymetr ciała. Dołączyć do kukurydzy, przykryć folią i bezpieczne. Czas trwania zabiegu – 40 minut. Następnie umyć nogi pod bieżącą wodą i zastosować dowolny balsam. Leczenie powinno być prowadzone tak długo, jak kukurydza nie zniknie całkowicie. Zazwyczaj wymaga to 4 do 5 dni.

 • Dwuwęglanu

Jest jeszcze inny bardzo skuteczny sposób, który pomaga pozbyć się z bardzo dużych i suchych dusznych odciski. Snem dobre pary nóg do nasyconego roztworu sody – stopa pół szklanki na litr wody. Po tym, jak pocierać pumeksu i zastosowac tynki kalusa kukurydzy. Postępowanie powinno być prowadzone codziennie, aby zakończyć zniknięcia pęcherze.

świeży kukurydza

Tak więc, w jaki sposób pozbyć się odciski i modzele suchych, rozumiemy. Porozmawiajmy teraz o słodkiej kukurydzy, która jest również bardzo bolesne. Istnieje kilka skutecznych sposobów, które pomogą w ciągu jednego dnia.

 • Liliowy liść

Jeśli kukurydza pojawiła się w ciepłym sezonie, znaleźć najbliższy krzak bzu. Trzeba będzie 5 – 6 liści, które trzeba szlifować i wlać szklankę wrzątku. Jakąś godzinę później liliowy szczep szmatą gazą. Wlew rozcieńczonego Pięć litrów wrzącej wody i pary, jak zboże. Rozdrobnione liście dołączyć do kukurydzy i zabezpieczyć taśmą klejącą lub bandażem na noc. Rano ból zniknie, a 5 – 6 zabiegów wyeliminować kukurydzę bez śladu.

 • Odpady mydła

Z tego przepisu trzeba będzie najprostsze mydła. Pocierać ją na grubej tarce i zalać szklanką wody. Mydła gotować przez 15 minut. Następnie uzyskany rozcieńczony roztwór mydła w 10 litrach gorącej wody. Pozostawić tylko łyżkę. Pary nóg przez okres co najmniej godziny, okresowe dodawanie gorącej wody.

Następnie stosuje się roztwór mydła pozostały na wacikiem dołączyć do kukurydzy i zabezpieczyć bandażem z gazy. Kompresy takie należy pozostawiono na trzy – cztery godziny, a następnie dokładne płukanie pod bieżącą wodą, a smaruj żadnej nawilżający.

 • Zasklep

W celu wyeliminowania jak najszybciej świeży kukurydza, trzeba 20-30 gramów propolisu. Postać ciastko od nich, umieszczone w ciepłego minut w 15. W tym czasie, pary nóg w łaźni z bulionu rumianku. Wytwarza się go następująco: Umieść patelni 3 łyżki suszy kwiatostany rumianku, wlać litr wody i doprowadzić do wrzenia. Po tym, pozostawić do zaparzenia na około 30 minut. Otrzymaną objętość należy rozcieńczyć w 5 litrach wody.

Po parze nóg, załączyć przygotowane ciasto do kukurydzy i zabezpieczyć taśmą klejącą. Propolis należy pozostawić na całą noc. Już rano można bezpiecznie umieścić na buty, a po 2-3 dniach kukurydza zniknie bez śladu. I nie będzie śladu odcisków. Jednak należy zwrócić uwagę – ci ludzie, którzy są uczuleni na miodu i innych produktów pszczelich, ten przepis jest bezwzględnie przeciwwskazane.

 • Miód naturalny

Nie mniej godne uwagi jest recepta z miodem. Łaźnia kukurydzę na kilka minut, natrzeć dokładnie i suchą pumeksu. Po tym wstępnym moczeniu w roztopionym płycie miód bawełny, dołączyć go do kukurydzy i przykryć folią. Ten okład należy pozostawić na całą noc. W godzinach porannych umyć skórę pod bieżącą wodą i smarować sok z aloesu. Razem kalus w tygodniu, zazwyczaj znikają.

Zapobieganie odciski

Pomimo faktu, że istnieje wiele skutecznych sposobów, aby pozbyć się modzele, jest mądrzejszy, aby uniknąć ich wystąpieniu. Aby to zrobić dość realistyczny, jeśli zastosujesz się do kilku prostych zasad. Oczywiście, że nie daje 100% gwarancji, że nigdy nie będziesz musiał się modzele, ale prawdopodobieństwo ich wystąpienia jest znacznie mniej. Dlatego oferujemy porady lekarza.

 • Wybór obuwia

Przez wybór butów powinny być traktowane bardzo ostrożnie. Meryaya buty, należy wstać. Pod ciężarem masy stopy staje się szerszy niż w pozycji siedzącej – różnica może osiągnąć centymetra. W takim przypadku, jeśli buty wybrać poprawnie, trzeba poruszać palcami swobodnie. Nie kupuj butów wąskie, sugerując, że „spread” – to nie zawsze tak się dzieje, a nawet wtedy – tylko w przypadku skórzanych butów.

 • Grzybica

W takim przypadku, jeśli stopy pocą bardzo, prawdopodobieństwo modzele jest bardzo wysoka. Dlatego starają się radzić sobie ze spoconych stóp. Bardzo skuteczna kąpiel stóp z nadmanganianu potasu. Rozpuścić w 10 litrach gorącej wody kilka kryształków nadmanganianu potasu – woda powinna zakupić jasnoróżową barwę. Łaźnia nogi około 10 minut, a następnie dokładnie osuszyć i nasmarować nóg Teymurova pasty.

Można spróbować poradzić sobie z plagą inny sposób – do kąpieli stóp z rumianku wywaru. Przygotowanie to jest standard – wlać trzy łyżki rumianku litra wody i gotować przez pół godziny. Następnie wytrzyj nogi – szczególnie między palcami – salicylowy alkoholu. Nawiasem mówiąc, jest to niezwykłe i pomaga z suchych modzele – wystarczy smarować obszarach dotkniętych salicylowy alkoholu co dwie godziny.

Co do zasady, zgodnie z tymi wymaganiami i środków ludowej medycynie pomaga utrzymać stopy w idealnym porządku. Zwłaszcza w oczekiwaniu na gorącym sezonie!

load...