Srebrny wisiorek – elementy zmieni oblicze kobiet

Łańcuch może być tylko jeden, a wiele zawieszeń – to świetny przepis na biżuterii damskiej na każdą okazję. Różnorodne wisiorki biżuteria może ozdobić nie tylko łańcuch na szyi, ale także, a nawet bransoletki kolczyki. Mogą one ulec zmianie w zależności od koloru sukni, dekoracje, imprezy towarzyszącej lub tylko nastrój.

load...

Istnieją pewne niepisane zasady, których należy przestrzegać podczas noszenia biżuterii wisiorki. Rozważmy najważniejsze z nich.

1. Umiar – znak stylu
Maksymalne dopuszczalne jednoczesne noszenie zawieszki z trzech. Ale lepiej jest, jeśli w łańcuchu zostaną wykorzystane tylko jeden lub dwa wisiorek wisiorki srebrne, jeśli chodzi o kolczyki. Na bransolecie mogą być ustawione i trzy.

2. Duże kamienie nie są dla młodych ludzi
Charms w kolorze srebrnym z dużych kamieni nie pasują do młodych kobiet. Ale starsza kobieta, tym bardziej, że nadaje się biżuteria z dużych kamieni, a tym bardziej podkreślić swoją urodę.

3. Do sukienki wieczorowe wisiorki biżuteria lub naszyjniki są obowiązkowe
Jeśli sukienka jest już jasne i pełne drobnych szczegółów, należy wybrać skromne klasycznych wisiorki. Ale zwykły, a zwłaszcza czarne stroje muszą być uzupełnione przez żywe spektakularny dekoracji.

load...

4. Podnieść srebrne wisiorki wraz potrzebować, biorąc pod uwagę jego styl
Do romantycznych sukienek wybrać klasyczne wisiorki z kwiatami, naturalnych kamieni. Odważne stroje odpowiednich produktów przyciągających wzrok i ze ścisłym geometrii i obfitości cyrkonią.

5. Drodzy strój – drogie dodatki
W żadnym wypadku nie można łączyć ubrania z drogich tkanin z tanią biżuterią. Ale jeśli używasz diamentową biżuterię złotą, może to być również biust. To jest najlepsza dla tych wisiorki sytuacje biżuterię w kolorze srebrnym z naturalnymi kamieniami lub bez nich.

6. Minimalizm – oznaką dobrego smaku
Jeśli strój jest bardzo surowe, powinna uzupełniać wisior z geometrycznymi wzorami prostym kształcie. Niedopuszczalne nadmierny połysk, ale jest to możliwe w obecności naturalny kamień wisiorek neutralnym kolorze.

7. Zawiesina może tworzyć zestaw z pierścieniem
, aby ustawić na takim dekoracji można umieścić na jak pierścień. Ale z kolczyków nie powinien to zrobić. Dopuszczalna kombinacja zawiesiny srebra znajduje się bransoletki, kolczyki. Ale to nie powinno być naszyjnik.

8. W przypadku spotkań biznesowych – tylko neutralnych
Wisiorki i zawieszki ze srebra z wizerunkiem znaków zodiaku, symboli religijnych i innych „mówiącym” dekoracje nie są dozwolone w spotkaniach biznesowych. Lepiej jest dać pierwszeństwo neutralnych i niezbyt opcji wzrok.

Można stwierdzić, że srebrne wisiorki nie zdarza się znacznie. Ozdoby te dają kobiecie możliwość dywersyfikacji swojej garderoby. W tym przypadku można nawet zmienić lokalizację swoich wisiorki. Często bardzo opłaca się kupić naszyjnik zamiast jeden cienki srebrny łańcuszek i szereg różnych zawieszek do niego.

load...