Sprzęgło z cekinami dla obrazów Twojego noworocznych

Mniej niż przed miesiącem najbardziej oczekiwany przez wszystkich święta Nowego Roku. Do jego spotkania lepiej przygotowana wcześniej, a jeśli już zdecydował o plany na Nowy Rok, a następnie można bezpiecznie rozważyć i uroczysty strój. Będziemy na pewno pomogą Ci wybrać elegancka sukienka, buty, biżuteria, fryzury dla wizerunku Twojej noworocznym. A dzisiejszy początek z akcesoriami, mianowicie torby wieczór – sprzęgła.

load...

Na przykład, można zwrócić uwagę na luksusowy sprzęgła Marc Jacobs, jest wykonany z beżowej skóry i wyszywanych cekinami. To sprzęgło pasuje prawie każdy obraz Nowego Roku – i strój koktajlowy i kombinezony, a na dodatek do stylu vintage, który jest teraz tak lubi wielu pań. Jedyną wadą tego wspaniałego produktu – jego cena, około 35 000 rubli.

Ale jak sprzęgło i można je znaleźć w bardziej przystępnych cenach. Tak więc nie należy zapominać, że w tym sezonie, u szczytu popularności kolorów metalicznych i dlatego Twój sprzęgło na Nowy Rok jest błyszczeć złotem lub srebrem.

Zobacz naszą ofertę i wybierz sprzęgło, które jest odpowiednie dla ubrać noworocznym.

Sprzęgło River Island (1890 str.), Wyszywana cekinami trzech odcieniach i strukturze perełki, jak skarb orientalnych opowieści.

load...

Sprzęgło Steven by Steve Madden (2800 str.) W stylu retro, torebki są jak wziąć z hollywoodzkich gwiazd na czerwonym dywanie.

Romantyczny sprzęgło z łukiem i paillettes Betsey Johonson (4000 str.) Doskonale uzupełniają strój świąteczny w dowolnym kolorze.

Wyszywany cekinami torebka – sprzęgła Badgley Mischka (6000 str.), Złoty łańcuch i skóry górnej. To sprzęgło jest wygodne i przestronne w naszej kolekcji, jeśli chcesz, może być noszony w ciągu dnia jako torebki na ramieniu.

Złoto Accessorize sprzęgła (1590 str.) Ma kształt podobny do kosmetyczki. Ale to nie jest tak mały, jak się wydaje, można umieścić wiele przydatnych rzeczy w nim, która będzie przydatna do ciebie w noc sylwestrową.

load...