Sprytny wyjście z niezręcznej sytuacji: wskazówki dla dziewczynek

„To jest niewygodne!” – Amerykanie mówią, gdy odbiera nieoczekiwany obrót, a ktoś z tego powodu dobrze jest bardzo krępujące! „To jest niewygodne!” – Powiedział, że bohater filmu, kiedy pocałował swoją dziewczynę przed chłopakiem, z innym facetem. „To jest niewygodne!” – Powiedział inny bohater filmu, który został złapany oglądając film „niska wartość artystyczną”. „To jest niewygodne – Jak żenujące” – czasami chcesz powiedzieć dziewczynie, która jest o krok, by stać się zaczerwieniona i bardzo wstydzi się swojego czynu.

load...

Zawartość:

Więc dziś porozmawiajmy o nietypowej sytuacji, w której, drogi, więc wie, jak spadają. I starać się zrozumieć, jak skutecznie wydostać się z nich bez szkody dla żadnej reputacji lub karmę.

Właśnie oglądałem jak napisałem Ci na telefon …

Jeśli trzeba powiedzieć tak, to operacja „przypadkowe pokoje zniknięcie z książki telefonicznej” nie powiodła się. I tak, „to jest niewygodne!” Wydostać się z sytuacji bez skandalu, jeśli wcześniej mówić i pokazać, że nikomu nie jest zazdrosny, to jest bardzo trudne, ale możliwe. Upewnij się, że po prostu patrzył, jak zapisane w swoim telefonie, pod warunkiem zniknięcia kilku pomieszczeń, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Tutaj najlepiej jest wyciąć zwykły prawdy: tak, zazdrosny; Tak, mogę usunąć; Tak, na przykład infekcja! Po taki twardy i zły, zgadza się.

load...

Kto mówi? Nikt nie dzwoni!

Zdarza: poszedł na romantyczną kolację z przeszłości i teraźniejszości gry na telefon. Obecny gorączkowe, ostatnia nie poddaje się. W tym przypadku najlepiej jest odebrać telefon i zimny odcień, aby poinformować, że zajęty. Jeszcze lepiej – aby ze zdziwieniem, że powinien on być z powrotem i ile można już tłumaczyć i prosić, by nie nazwać. Tak, po takie były współpraca zaczyna szwankować, nawet jeśli nie były one dobre. Niechęć? Następnie próbują ukryć połączenia i psuć stosunki z teraźniejszością.

Nie szukam zdjęć, wynająłem husky!

To wymówka! To prawda: w lewo od dawna, zabrać ze sobą wszystkie Huskies i komentarze. W rzeczywistości, zobacz zdjęcia byłego – to nie jest takie przestępstwo i niekoniecznie wskazują na chęć „powrót do przeszłości”. Ale postaram się wyjaśnić, że zazdrosnego faceta. Dlatego też, jeśli spaliśmy, powiedzmy od razu, że zabierze z tego Husky * LA!

To był przyjazny pocałunek!

Tak słodkie dziewczyny w takich sytuacjach spadać, zwłaszcza z byłym chłopakiem. To prawdziwy niewygodne! Aby powiedzieć, że nie są winni – nie wspominając. Pocałował wam siłę? A jeśli to nie było widoczne z zewnątrz, które się oprzeć? To był błąd? Doskonałe, Arivederchi! Sama nie wiem, co cię nie znalazł? W każdym razie, do widzenia! Ci przykro, że tak się stało? Jestem szczęśliwy, ale co z tego? Hmm, nie wiem, jak można sprawnie wydostać się z tej sytuacji. Prawdopodobnie nic. Dlatego też, jeśli facet nie jest ostatni … to znaczy, wiesz co dobre to wszystko się skończy, idź na całość! A dlaczego nie? Jeśli statek tonie, przynajmniej normalnie bulknesh do wody! J

Drogi i sprzedaży świateł jak swojego samochodu?

Cóż, wszystko może się zdarzyć w życiu: Płyty walczyć, walczyć i kluby reflektory też walczą. Z różnych powodów, oczywiście, ale nie o to chodzi. Bardzo niewygodne i nieprzyjemne, prawdopodobnie spowodować uszkodzenie bliskiej osoby. Ale co można zrobić, jeśli to był wypadek? Z drugiej strony, wiedział, że to się czasem zdarza? Wiedział, dlatego podjął ryzyko. Szkoda, oczywiście, nieprzyjemne, żenujące naprawdę, ale trzeba znaleźć wyjście. Zacząć szukać, gdzie naprawić maszynę ukradkiem z facetem, nie warto. Na pilną zawsze trzeba płacić, tym bardziej będzie to dopiero za kilka dni: do zrobienia aż farba wyschnie … Lepiej jest w tym przypadku prawo do mówienia prawdy: Tak, dostęp do urządzenia można stracić, ale zaufać !!!

Masz jeszcze czas na zmianę pędzel!

„A ja – czyszczenia zlewu.” Szczoteczka do zębów jest tak zwrotny, że ty i pod obrzeżem toalety zdecydował o jej wygląd. „Niech wie jako współpracowników z biura flirt!”

– Kochanie, co robisz szczoteczkę do zębów w toalecie?

– I to jeszcze trzeba zmienić. I naprawdę potrzebne. Dogodnie jednak!

– A dlaczego nie ma jej?

– Cóż, twoja ręka … złowione …

Zemsta spadła nawet kupić mu nową szczoteczkę do ceny. Ale nie spała, wdzięczny za tym przeznaczeniu. Następnym razem będzie można zamknąć drzwi do łazienki!

Ivan Sopiga

load...