Sposoby zapobiegania hemoroidów podczas ciąży

Profilaktyka hemoroidów w czasie ciąży jest przeprowadzane przez przestrzegając wszystkich zasad prawidłowej diety i trybu samochodowego. Dowody wyłania patologicznych zmian odbytnicy podczas rodzenia powodu zwiększonego ciśnienia w naczyniach krwionośnych, które znajdują się w miednicy. Owoc rośnie w wielkości, jak rośnie i wywiera presję na innych narządów. Przesycone naczynia krwionośne nie może funkcjonować normalnie i szukają sposobów, aby pozbyć się nadmiaru. W celu złagodzenia stanu kobiet w tym okresie, dla jej zdrowia wymaga stałej kontroli w klinice położniczej. Funkcja ta jest wykonywana przez ginekologa-położnika, który zabiera ją wszyscy miesięcy przed dostawą. Będzie doradzać i przepisać skuteczne leczenie.

load...

Przyczyny hemoroidów w czasie ciąży

W tym okresie życia każdej kobiety jest reorganizacja całego ciała w takim kierunku, że jest gotowy do uprawy dziecko w łonie matki. Dlatego te zmiany mają wpływ na pracę wszystkich narządów i układów. W rezultacie, kobiety w ciąży uniknąć wielu problemów, nie zawsze jest to możliwe. Po tym wszystkim, fizjologiczne cechy struktury odbytu mogą powodować choroby w sprzyjających warunkach. Wewnętrzna strona jego błony śluzowej są objęte wielu naczyń krwionośnych, które są wypełnione krwią żylną. Wiedeń, które są zawarte w hemoroidalnej splotu, ciąża zacznie rozwijać i tracą zdolność do plastyczności. Istnieje duże zagrożenie wystąpieniem hemoroidy.

Ale niektóre kobiety w ciąży sprowokować rozwój niektórych chorób poprzez utrzymywanie złych wyborów stylu życia. Przyszłe matki stają się nieaktywne, często siebie litości i często chodzić więcej szkoleń wszystkie mięśnie. Jeśli przyszła mama – pracownik biurowy i siadała przy komputerze, a następnie z czasem ryzyko zachorowania na chorobę nieprzyjemny zwiększa się kilkakrotnie. Home zmiany zwykłego robocze do leżenia oglądanie telewizji z talerzem świeżych pralin lub klopsy. Tłusta żywność oraz produkty bogate w skrobię prowadzi do częstych zaparć. Istnieje rozciąganie i naprężenia ściany odbytnicy ze względu na zmniejszenie napięcia jelit w czasie ciąży. Tutaj taki stan kompletnego bezruchu prowadzić do zastoju krwi, który powstaje w narządach miednicy. On jest warunkiem wystąpienia hemoroidów.

Można przyjąć sytuację odwrotną, gdy kobieta jest bardzo dużo się nie żałuje, niosąc duże torby z zakupami, zbierając na ręce starszego dziecka, robi wszystkie prace, w tym ludzi, w domu. Ta gorliwość może prowadzić nie tylko do rozwoju hemoroidów, ale przedwczesnego porodu.

load...

Nadmiernie długie spacery codziennie na dystansie około 5 km może spowodować pojawienie się hemoroidów.

Jak chronić organizm przed pojawieniem się patologii odbytnicy?

Profilaktyka hemoroidów jest zmiana niektórych obowiązkowych działań, które należy następnie matki oczekującej. Należą regulację mocy. Tłuszczu, mąki i słodkie pokarmy powinny być wyeliminowane z normalnej diety. Zostały one zastąpione polecić szorstkie włókna, wszystkie rodzaje zbóż, zwłaszcza gryki (aby zwiększyć stężenie hemoglobiny), warzyw i owoców. Ale nie możemy zapominać o skłonności kobiet ciężarnych do alergii. W związku z tym, wszelkiego rodzaju owoce cytrusowe mogą być spożywane tylko w niewielkich ilościach, aby uniknąć alergii. Ostre przyprawy, kawa, alkohol jest surowo zabronione.

Jak uniknąć hemoroidów w czasie ciąży? Zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu zapalenia węzłów w odbycie pomocy najprostszych zasad higieny. Po każdym akcie defekacji należy umyć infuzji ziołowe krocze i odbytu rumianku, nagietka, glistnika lub normalnego nadmanganianu potasu.

Więcej poważnych powikłań można uniknąć, jeśli się rozpocząć leczenie hemoroidów. Lekarze zalecają miejscowe leki, które zawierają dobrze sprawdzony produkt na bazie wodorostów w postaci świec – Natalsid. Ma działanie przeciwzapalne, gojenie się ran, efekty hemostatyczne. Ale nie tylko objawy hemoroidów można wyjąć narzędzie. Lek posiada łagodne działanie przeczyszczające z powodu obecności w jego składzie alginianu sodu.

Lekarze zalecają stosowanie maści i ziołowe, które zawierają wyciągi z owoców rokitnika, krwawnik, nagietek, rumianek. Najbardziej skuteczne w tym względzie maści Fleming. Obecność cynku i mentolu w nim część przyczynia się do leczenia ran szybciej zmniejszyć węzłów.

Aby zapobiec hemoroidy, kobiety w ciąży powinny ściśle monitorować swoją dietę, prowadzić aktywny tryb życia jest dopuszczalne i regularnie obserwowane u położnika-ginekologa.

Tylko w tych przepisach, można uniknąć poważnych patologii odbytnicy.

load...