Sposoby wytwarzania nowych środków antykoncepcyjnych

Ochrona przed niechcianą ciążą – jest jednym z najbardziej palących kwestii dotyczą wszystkich kobiet. Każdy rozumie, że aborcja przynosi ogromne szkody dla kobiecego ciała. Jednak ginekolodzy był poważnie zaniepokojony sytuacją, pomimo faktu, że teraz jest to nowa generacja środków antykoncepcyjnych, liczba nieplanowanych ciąż kończy się aborcją, to rośnie z każdym rokiem.

load...

Co powoduje, że kobiety do porzucenia stosowanie skutecznych środków antykoncepcyjnych nowej generacji, bezmyślnego ryzyka, aw końcu, aby przejść do aborcji? Bok finansowa kwestii? Jest mało prawdopodobne, że można go nazwać obiektywnym powodem – metody i środki antykoncepcyjne są bardzo zróżnicowane. W razie potrzeby, kobieta z absolutnie żadnych dochodów może wybrać odpowiednie środki ochrony przed niechcianą ciążą. W rzeczywistości większość z metod antykoncepcji, a nie przynoszą wiele szkód dla budżetu kobiet. Aborcja pociągnie za sobą znacznie większe szkody dla kobiety, zarówno finansowych jak i moralnym.

Jeśli przyczyna awarii środków ochrony kobiet przed niechcianą ciążą nie jest materiał z boku, to co? Co powoduje, że kobiety na ryzyko dla ich zdrowia i ignorować antykoncepcję? Jak wynika z długoterminowej obserwacji lekarzy i lekarzy ginekologów, a także statystyki ankietach, często winnych rezygnując z korzystania z metod antykoncepcji są banalne powody:

 • Zwyczajne lenistwo. Kobiety nie chcą, aby szukać odpowiednich sposobów, aby zapobiec niechcianym ciążom. Jednak nadzieje na „może” prędzej czy później doprowadzić kobietę do niechcianych ciąż. Jeśli nie chcesz długo wyboru metody antykoncepcji – spirala jest dokładnie to, czego potrzebują. W celu wykorzystania tej metody antykoncepcji, jak spirala, będziesz mieć czas, aby spędzić kilka godzin na wycieczkę do lekarza ginekologa, to kilka lat może zapomnieć o problemie antykoncepcji. Jest to najlepsza metoda antykoncepcji dla kobiet, które nie chcą, aby śledzić swojego cyklu miesiączkowego lub biorąc pigułki.
 • Nieznajomość zasady większości metod zapobiegania niechcianej ciąży. Niestety, szkodliwe środki antykoncepcyjne w umysłach wielu kobiet znacznie przesadzone. Często wokół środków ochrony przed ciążą całej legendy dodaje, przekazywane z jednej kobiety do drugiej, za każdym razem, zdobywania coraz bardziej przerażające dane o szkodliwości antykoncepcji. Jeśli kobieta obawia się o swoje zdrowie, należy skonsultować się z lekarzem ginekologiem, aby pomóc jej wybrać najbardziej bezpieczną metodę antykoncepcji, biorąc pod uwagę jego cech jest zdrowie i potrzeby.
 • Nadzieja dla metody rytmu antykoncepcji. Wiele kobiet stosowanie jest metoda rytmu antykoncepcji. Jednak nie biorą pod uwagę faktu, że udane zastosowanie metody kalendarzowego antykoncepcji cykle miesiączkowe kobieta musi być bardzo stabilny. Taki sposób – nie jest to najbardziej bezpieczna metoda antykoncepcji.
 • Strach kobiet stosowało antykoncepcję podczas karmienia piersią. Wiele matek wierzyć, że może przynieść poważne szkody dla zdrowia dziecka. Jednak w rzeczywistości tak nie jest. Stosowanie środków antykoncepcyjnych w okresie karmienia piersią jest bezpieczne i nie mogą w żaden sposób zaszkodzić zdrowiu okruchy. Jeśli kobieta wszystko – wciąż bardzo boi, może zawsze wybrać do nie-hormonalne środki antykoncepcyjne. O czym one są, to zostanie omówione trochę później.

Na zagrożeniach związanych z aborcją, że kobiety mają do czynienia ze względu na zaniedbania nowoczesnych metod antykoncepcyjnych, mówi wiele. Dlatego ten artykuł w tej sprawie nie będzie akcentować uwagę. Mówi się, że niektóre nowoczesne metody antykoncepcji oraz klasyfikację antykoncepcji.

Naturalne metody antykoncepcji

Fizjologiczny metoda antykoncepcji jest jednym z ulubionych przez wiele kobiet, pomimo jego niedoskonałości. Istnieją dwa typy metod fizjologicznej antykoncepcję

load...
 • Metoda Temperatura antykoncepcji.
 • Metoda kalendarz antykoncepcji.

Kobieta ciało jest zaprojektowane w taki sposób, że kobieta może zajść w ciążę, nie codziennie, ale ściśle w określonych dniach cyklu miesiączkowego. Ciąża jest możliwe tylko podczas owulacji. Owulacja nazywa proces wyjścia z jajników dojrzałych jaj.

Każda metoda biologiczna antykoncepcji opiera się właśnie na tej cechy kobiecego ciała. Dlatego też, dla ochrony biologicznych metod antykoncepcyjnych, ważne jest, że kobieta miała stałą cyklu miesiączkowego.

Naturalne metody antykoncepcji, zwany kalendarz pozwala określić czas owulacji poprzez obliczenie i wykreślenie korzystne dla dni w ciążę. W tym celu, kobieta musi wiedzieć, niektóre z cech procesu zapłodnienia.

Zapłodniona komórka jajowa jest możliwe tylko w ciągu jednego dnia od daty uwolnienia z jajnika. Plemniki zachowuje również zdolność do zapłodnienia komórki jajowej przez trzy dni po penetracji pochwy. To naturalne funkcje oparte i metody antykoncepcji, w tym kalendarzu.

Aby rozpocząć z kobietą jest niezbędne do określenia długości swojego cyklu miesiączkowego. Dla niego jest to konieczne do podjęcia pierwszego dnia miesiączki pierwszego dnia cyklu. Z uzyskanej długości odjąć 18 dni – otrzymasz pierwszy korzystny dzień dla poczęcia. Następnie odejmujemy od pierwszego dnia cyklu miesiączkowego 11 – dostaniesz ostatni „niebezpieczne” dni. Należy mieć na uwadze, że niezawodność takiego sposobu biologicznego antykoncepcji jest możliwe tylko w przypadku cyklu stabilny przez co najmniej rok.

Antykoncepcja temperatury – jest bardziej niezawodne urządzenie antykoncepcji, gdyż opiera się na dokładny pomiar stałym poziomie podstawowej temperatury ciała. Podstawne miejsca, w którym temperatura jest mierzona, jest jamy ustnej, pochwy, odbytnicy.

Wieczorem przygotować notebook, pióro i termometr. Zaleca się stosowanie zwykłego rtęć, a jego odczyty są bardziej dokładne, a dokładność jest bardzo ważne dla skutecznej metody antykoncepcji. Zaraz po przebudzeniu, nie należy umieszczać w łóżku, pomiaru temperatury w odbycie, przez 10 minut. Spróbuj zmierzyć temperaturę w jednym i tym samym czasie. Po tym, natychmiast spisać odczyty w zeszycie, nie należy polegać na swojej pamięci.

Temperatura powinna być mierzona przez co najmniej miesiąc. Po tym, kobieta musi być harmonogram, zauważając pionowe dat w kalendarzu, a po drugiej – podstawowej temperatury. Następnie połączyć kropki pomiędzy nimi. W rezultacie, można uzyskać wykres cyklu miesiączkowego.

Natychmiast po tym przyszedł proces owulacji, temperatura gwałtownie wzrasta podstawnokomórkowy, co stanowi około 37, 3 stopnie Celsjusza. Najkorzystniejszą dni w ciążę – tym razem przez 4 dni, przed i po wzroście temperatury.

Metoda ta jest trudna do przypisania do najlepszej metody antykoncepcji, ponieważ nie jest na tyle wiarygodne, ale jego zwolennicy mówią o niektóre z jego zalet w stosunku do tradycyjnych metod antykoncepcji. Przez wzgląd obiektywność za te zalety są wymienione poniżej:

 • Nie ma potrzeby wprowadzania obcych substancji do organizmu, takie jak, na przykład, stosując metody barierowe antykoncepcji.
 • W odróżnieniu od pigułek zapobiegających niechcianej ciąży, metody te należą do kategorii bezpiecznej antykoncepcji.
 • Ponadto metody te wolą używać kobiety wierzące, ponieważ jest to jedyny kościół upoważnione sposobów zapobiegania niechcianej ciąży.
 • Takie metody są niehormonalnych metody antykoncepcji.

Minus te metody tylko jeden, ale bardzo istotne – są nawet i bezpieczne środki antykoncepcyjne, ale jest bardzo zawodna.

Pigułki antykoncepcyjne

Metody antykoncepcji dla kobiet w naszych czasach są wystarczająco szerokie. W tym środki antykoncepcyjne – tabletki. Tabletki antykoncepcyjne – dość niezawodne zabezpieczenia przed ciążą, w około 98% przypadków. Ten wysoki stopień ochrony jest osiągany w skład pigułek sztucznie syntetyzowanych przez hormony płciowe.

Doustne środki antykoncepcyjne hamuje owulację i zmienić prawidłowej struktury błony śluzowej macicy, co eliminuje możliwość zagnieżdżenia zarodka, nawet jeśli zapłodnienie nie występuje. Tak więc, tabletki do zapobiegania niechcianej ciąży zapewniają ochronę wielopoziomowego. Dlatego tabletki są uważane za najbardziej skuteczną metodę antykoncepcji.

Niektóre kobiety są martwi się o to, czy po ciąży możliwości kontroli urodzeń, zwłaszcza hormonów. Takie obawy są całkowicie bezpodstawne, wszystko zmienia się w ciele kobiety, całkowicie odwracalne i ustępują po zaprzestaniu przyjmowania kobiety doustnych środków antykoncepcyjnych. Ponadto, te środki antykoncepcyjne, takie jak pigułki, mają bardzo „miły” efekt uboczny – prawie wszystkie kobiety zgłosić znaczną poprawę stanu skóry, włosów i paznokci.

W niektórych przypadkach, hormonalne środki antykoncepcyjne dla kobiet ginekologów przewidziany dla celów terapeutycznych, do korekcji zaburzeń hormonalnych. Pamiętaj, że niezależny wybór hormonalnych środków antykoncepcyjnych dla kobiet jest nie do przyjęcia. Przypisywanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych przez kobiety powinny tylko ginekologa. Przy odbiorze ze skutecznych metod antykoncepcji może być udzielona tylko wszystkie indywidualne cechy kobiecego ciała.

Lekarze zidentyfikowali szereg zalet hormonalnych środków antykoncepcyjnych dla kobiet:

 • Stabilizacja cyklu miesiączkowego u kobiet, u których była nieregularna.
 • Również hormonalne metody antykoncepcji kobiet praktycznie eliminują zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz dolegliwości fizycznej podczas miesiączki.
 • Hormonalne metody antykoncepcji dla kobiet w celu ochrony kobiet z takich typowych chorób jak niedokrwistość z niedoboru żelaza.
 • Kobiety, które stosują hormonalne metody antykoncepcji kobiet, 60% zmniejszone ryzyko wystąpienia różnego rodzaju chorób zapalnych układu rozrodczego.
 • Ponadto, znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia wszystkich typów chorób nowotworowych. Ponadto, istnieje wyraźny efekt terapeutyczny. Na przykład kobiety, które stosowały hormonalne środki antykoncepcyjne podczas mięśniaków, lekarze zauważyli znaczną poprawę, a nawet całkowite wyleczenie.
 • Ryzyko wystąpienia osteoporozy u kobiet stosujących hormonalne środki antykoncepcyjne dla kobiet, zmniejsza się w czasie, który jest również ważna. Niestety, osteoporoza stoi dobrą połowę wszystkich kobiet. Dla Warto również zwrócić uwagę przy wyborze metody antykoncepcji po 35 latach.
 • Zadziwiające zapobieganie występowaniu kolejnych poważnych powikłań, takich jak ciąży pozamacicznej.
 • Za pomocą żeńskiej antykoncepcji hormonalnej znacząco poprawia stan skóry i traktuje wielu chorób skórnych związanych z zaburzeniami hormonalnymi.

Jednakże, wymieniając wiele zalet, to należy powiedzieć także o negatywne strony, która ma najbardziej skuteczną metodę antykoncepcji:

 • W przypadku kobiet, które preferują ten sposób zapobiegania niepożądanemu ciąży, nie może być okresowy wzrost ciśnienia krwi. Jednak takie działania niepożądane są bardzo rzadkie, nie więcej niż 5%, a najczęściej u kobiet, które cierpią z powodu nadciśnienia pierwotnego.
 • Nowoczesne środki antykoncepcyjne do ataków na bazie hormonów może powodować kamienie żółciowe u kobiet, które cierpią z niego.
 • Wybór pigułkę – najskuteczniejsze środki antykoncepcyjne – trzeba wziąć pod uwagę, że w ciągu pierwszych kilku miesięcy, może to spowodować nieprawidłowości miesiączkowania. Zaburzenia te mogą objawiać się w postaci plamienie, lub przeciwnie, całkowity brak miesiączki. Zjawisko to nie powinniśmy się obawiać, gdyż jest tymczasowy i zniknie na własną rękę, po dwóch – trzech miesięcy po rozpoczęciu dawkowania. W tej samej sprawie, jeśli tak nie jest, co jest rzadkością, kobiety powinny skonsultować się z lekarzem, który pomoże Ci wybrać inną, bardziej optymalny, lek. Po tym wszystkim, skuteczność środków antykoncepcyjnych jest przez indywidualnego wyboru.
 • Głównym argumentem przeciwko hormonów, które popychają kobiety, które wolą nie hormonalne metody antykoncepcji, to zestaw nadmiaru masy ciała. W rzeczywistości, stężenie hormonów w nowoczesnych środków antykoncepcyjnych tak mała, że ​​nie może w żaden sposób nie wpływa na wagę ciała. Ale przyrost masy ciała jest spowodowany nieprawidłowo zbilansowanej diety i niedostatecznej aktywności fizycznej.
 • Niektóre leki mogą powodować dyskomfort w tyle sensacji piersią w czasie ciąży, jak: piersi może być wylana, a nawet ból. Zazwyczaj te uczucia znikną w kilka miesięcy po rozpoczęciu lek.
 • W bardzo rzadkich przypadkach może to powodować silne bóle głowy, ubrany napadowe w przyrodzie. W takim przypadku, gdy ból głowy pojawia się więcej niż dwa razy w tygodniu, pacjentka powinna natychmiast zaprzestać stosowania leku i skontaktować się z lekarzem.
 • Kobiety stosujące hormonalne środki antykoncepcyjne po 40 latach, często skarżą się na okresowe pojawienie się uczucia mdłości, prawie nigdy nie zamienia się wymioty. Lekarze przypisują tym wieku zmiany hormonalne w organizmie kobiety.
 • Niektóre kobiety skarżą się, że po rozpoczęciu przyjmowania tabletek były chwiejność emocjonalna. Jednak lekarze nie odmawia połączenia z antykoncepcji.
 • Dość często w pierwszych kilku miesiącach kobiety mogą świętować zmianę atrakcyjności seksualnej. U niektórych kobiet wzrasta, częściowo przyczynia się do tego fakt, że kobieta przestaje się obawiać niechcianych ciąż. A inne kobiety, przeciwnie, narzekają na spadek pożądania seksualnego. Jednak jest to także zjawisko przejściowe, a martwić się o tej kobiecie nie warto.
 • W rzadkich przypadkach, gdy biorąc leki hormonalne mogą powodować przebarwienia, zwłaszcza w tych obszarach skóry, które są narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. W przypadku wystąpienia takich powikłań, kobiety powinny poinformować lekarza. Zwykle po kilku miesiącach, problem zniknie sam.

Antykoncepcja barierą

Nowe metody antykoncepcji dać kobietom wyborów. Jeśli kobieta nie chce, dla niektórych – jakikolwiek powód, aby pić pigułkę, może wybrać antykoncepcyjne miejscowego. Zasada, na której znajdują się dopochwowe środki antykoncepcyjne, jest bardzo prosta: używać środków chemicznych, które są wprowadzane do kobiecej pochwy. Po kontakcie ze spermą tych chemikaliów, noszący nazwę plemnikobójczych, natychmiast je niszcząc. Ponadto, plemnikobójczych utworzyć cienką warstwę ochronną na błonę śluzową pochwy, co następuje pogrubienie szyjki wydzielin. Tak więc, istnieje dodatkowa bariera dla plemników.

To pod warunkiem, dwie substancje chemiczne stosowane w dopochwowych środków antykoncepcyjnych: benzalkoniowy chlorek i nonoksynol. Opiera się on stworzył ich ulubionego antykoncepcyjnej lokalnej aplikacji wielu kobiet, zwany „Pharmatex”. Innym bardzo ważnym plusem, które posiadają takie środki antykoncepcyjne podczas karmienia piersią, jest to pełne bezpieczeństwo dla dziecka, ponieważ substancje czynne nie przenikają do mleka kobiecego. Poniżej przedstawiono główne rodzaje antykoncepcji w tej grupie.

Kontratseptin odnosi się do grupy „chemiczne środki antykoncepcyjne”, dezynfekuje ma działanie przeciwbakteryjne i zabija plemniki. Jest to najlepszy środek antykoncepcyjny dla kobiet, które mają życie seksualne jest nieregularny. To narzędzie nie wymaga systematycznego stosowania tyle raz, tuż przed Stosunek płciowy, czopki dopochwowe, aby wejść do pochwy.

Nonoksilol również odnosi się do grupy „chemicznych środków ochrony przed ciążą”. On także wyraźne działanie plemnikobójcze prowadzi do unieruchomienia i śmierci plemników. Ponadto, lek ten ma wyraźne działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne, zapewniając w ten sposób wystarczająco wysoki poziom ochrony przed wieloma chorobami, chorób przenoszonych drogą płciową. Podobnie, ten sam efekt ma Patenteks owal. Forma, w jakiej są one dostępne środki antykoncepcyjne – świece.

Makaron gramitsidinovaya przechowuje listę antykoncepcyjnych. Aktywny składnik kontroli urodzeń chemiczny jest antybiotykiem gramicydyna. Ma potężny bakteriobójcze i antykoncepcji. Ponadto, bardzo często ich użycie jest zalecane dla kobiet, które cierpią z powodu chorób zapalnych szyjki macicy lub pochwy.

Chemiczne metody antykoncepcji są również oferowanie takich skutecznych środków jak tratseptin. Jest to bardzo potężne narzędzie, posiadające działanie antykoncepcyjne. Dostępny w postaci tabletki do podawania bezpośrednio do pochwy przed samym stosunku. Jednak ta metoda chemiczna środków antykoncepcyjnych może prowadzić do efektów ubocznych takich jak silne uczucie pieczenia w pochwie. Jeśli wystąpi ten problem, należy zwrócić uwagę na innych miejscowych środków antykoncepcyjnych.

Najnowsze metody antykoncepcji oferuje kobietom narzędzia takiego jak Pharmatex. Jest to lek antykoncepcyjny, chroni przed przypadkowym ciąży. Według jego skuteczność może być traktowane na równi z takimi środkami antykoncepcyjnymi jak świece, spiralnych i tabletek. Ryzyko ciąży wynosi nie więcej niż 1%. Dodatkowo, chemiczne środki kontroli urodzeń mają wysoki potencjał do ochrony kobiet przed wieloma chorobami, chorobami przenoszonymi drogą płciową. Ma przygnębiający wpływ na florę patogennych, takich jak Candida, chlamydia, opryszczka, chlamydia i gonokoków.

To narzędzie jest jedną z najlepszych metod antykoncepcji podczas karmienia piersią, dla tych kobiet, które są przeciwwskazane wkładki – spirala. Pharmatex nie ma żadnych przeciwwskazań i skutków ubocznych może być bezpiecznie stosowany nawet jako środki kontroli urodzeń po 40 latach.

Pharmatex jest w kilku formach:

 • Pochwy kulki. Są one wpisane do 3 minut przed stosunkiem seksualnym, w głąb pochwy.
 • Druga forma – to jest krem. Krem jest również konieczne, aby natychmiast wprowadzić przed stosunkiem głąb pochwy.
 • Tampony. Wkładany do pochwy przed stosunkiem ochronny efekt utrzymuje się przez 24 godziny, podczas gdy podobne antykoncepcyjne pojedyncze. I przed każdym nowym akcie seksualnym należy wprowadzić nową dawkę leku.

Jeśli świece są stosowane metody antykoncepcji, należy pamiętać, że są pod ręką w odpowiednim czasie, więc nie zacząć gorączkowo spieszyć w poszukiwaniu skarb polu.

Niektóre kobiety wolą raczej egzotycznych plastrów antykoncepcyjnych, np. Plaster został zatrzymany na skórze kobiet w pewnym okresie, podczas którego odbywa ochronę miejsce przed przypadkowym ciąży. Na jakich oparte jest działanie tego środka antykoncepcyjnego jako plaster? Pod jego wpływem w organizmie kobiety zmienia się poziom hormonów, które, ściśle rzecz biorąc, i ma działanie antykoncepcyjne. Należy mieć na uwadze, że metoda ta jest bardzo młodych, a więc skuteczność tej metody antykoncepcji jest niezawodnie znane.

Wyliczanie pierścień antykoncepcyjną jest również niemożliwe do zignorowania. W rzeczywistości, przekonanie, że na ringu – non-hormonalnej antykoncepcji nieprawidłowo. Jego zasada działania jest taka sama, jak w przypadku tabletek. Jednakże jej zaleta polega na tym, że kobieta nie trzeba stale monitorować aktualne wykorzystanie. Taki antykoncepcji, jako pierścień, raz wystarczy umieścić w pochwie – i przez trzy tygodnie, można zapomnieć o problemie ochrony. Hormony zawarte w ringu pochwy, dostają się do krwiobiegu i zapewnia ochronę przed ciążą.

Ze względu na działanie hormonów zmiany błony śluzowej macicy – gęstnieje i traci swą zdolność do implantacji komórki jajowej. Funkcja ta chroni przed ciążą, w 97% przypadków, ale nie zapominaj, że nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dlatego jego stosowanie jest uzasadnione tylko wtedy, gdy istnieje stała partner seksualny.

Spirala

Bardzo często kobiety w odpowiedzi na twoje pytanie, o którym antykoncepcyjnych lepiej słyszeć o marynarce. Navy – to urządzenie wewnątrzmaciczne. I czy nie jest to najbardziej wiarygodna metoda antykoncepcji? Aby zrozumieć to, co chcesz wiedzieć na jakiej podstawie pochodzi od wystąpienia niechcianej ciąży ochrony.

IUD jest specjalne urządzenie elastyczne przeznaczone do wprowadzenia do macicy przez długi czas, i zapewnia ochronę przed niezamierzonym ciąży. Istnieją dwa rodzaje IUD:

 • Spirala Nemedekamentoznaya.
 • Leki. Taka helisa może zawierać substancje, takie jak miedź, srebro, złoto, progesteronu i innych preparatach.

Urządzenie wewnątrzmaciczne forma może być bardzo zróżnicowane, w formie pierścienia, a w spiralę w innych modyfikacji. Ponieważ większość tworzyw sztucznych wykorzystywane do wytwarzania tych urządzeń wewnątrzmacicznych. Helix łączy zalety posiadane przez metody barierowe antykoncepcji i hormonu.

Ochrona przed ciążą Wynika to z faktu, że spirala:

 • Przyczyny śluzu szyjkowego pogrubienie kanału macicy.
 • Znacznie zmniejsza prędkość jaj w jamie macicy.
 • Zmniejsza zdolność plemników do wnikania do jamy macicy.
 • Powoduje to zmiany w strukturze błony śluzowej macicy.

Wkładka wewnątrzmaciczna jest obecnie najbardziej skuteczną metodą antykoncepcji, to daje 99% gwarancję ochrony przed niechcianą ciążą. Ponadto, w porównaniu do kontroli środków dla karmiących kobiet, porównanie za pomocą spirali. Jest całkowicie bezpieczny dla dziecka, jako lek nawet przy użyciu spirali do mleka kobiecego nie jest pojedyncza kropla przeniknie lek.

Put Navy kobieta może w dowolnym czasie dogodnym dla niej, niezależnie od dnia cyklu miesiączkowego, co pozwala kobiecie wybrać najwygodniejszy dzień jej kampanii do lekarza. Ponadto, jeśli zdecydujesz antykoncepcji po porodzie, spirala – najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, ponieważ może wejść bezpośrednio po urodzeniu, jak również po niepowikłanym aborcji.

Wkładka wewnątrzmaciczna jest najlepszą metodą antykoncepcji dla kobiet, które chcą osiągnąć długotrwałą i skuteczną ochronę przed ciążą. Jednak wybór środków antykoncepcyjnych dla kobiet, konieczne jest, aby wiedzieć, że zastosowanie spiralnych pierwiastek kobiet nie jest zalecane.

Nie należy pozostawiać spirali w macicy dłuższy niż określony w podsumowaniu. Ponadto, w żadnym wypadku nie wolno niezależne helisy ekstrakcji. Podsumowując, chciałbym jeszcze raz zwrócić uwagę na kilka faktów:

 • Taki środek antykoncepcyjny, w spiralę, mogą być używane jako metody antykoncepcji po porodzie. Bądź ostrożny z nabyciem spiralę i umieścić w lekarza świadomego swego pożądania.
 • Wkładka wewnątrzmaciczna jest absolutnie bezpieczne antykoncepcji dla kobiet karmiących piersią, a spirala nie przynosi żadnej szkody dla dziecka.
 • Te kobiety, które są przeciwwskazane stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych po 35 lat, mogą skorzystać z spirali, nie obawiając się pogorszenia stanu jego zdrowia.
 • Chciałbym zwrócić uwagę kobiet na fakt, że wkładka wewnątrzmaciczna nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową przez. Dlatego stosowanie spirali uzasadnione tylko wtedy, gdy kobieta ma regularny partnera seksualnego.

Środki antykoncepcyjne dla mężczyzn

Bardzo często kobiety są zainteresowani tym, co są środki antykoncepcyjne dla mężczyzn, a jeśli mają w ogóle? Pomimo ich mały wybór, metody antykoncepcji dla mężczyzn jest nadal. Poniżej opisano wszystkie obecnie istniejące męskiej antykoncepcji.

Przerwana płciowy – jest jednym z najbardziej popularnych metod antykoncepcji dla mężczyzn. Istotą tej metody jest następujący: penis jest usuwany z kobiecej pochwy przed wytryskiem. Jednak wiarygodność tej metody antykoncepcji u mężczyzn jest bardzo niska.

Bardzo często, na początku stosunku alokuje małe, ale całkiem wystarczające do zapłodnienia komórki jajowej, spermy. Jak pokazują statystyki, co trzeci stosunek seksualny ze swoim przerwy jako męskiej antykoncepcji, co prowadzi do niechcianych ciąż. Również, gdy używany w sposób ciągły przerywany stosunek seksualny może być znaczny spadek męskiej potencji.

Mówiąc o tym, co to mężczyźni metody antykoncepcyjne prezerwatywa jest również niemożliwe do zignorowania. Jak wszyscy wiemy, prezerwatywa lateksowa jest elastyczna osłona, noszą na swoich wzbudzonych penisa. Metoda antykoncepcyjna z użyciem prezerwatywy ma kilka zalet w stosunku do pomocy drugiego człowieka.

Prezerwatywa eliminuje wnikaniu plemników do pochwy, eliminując w ten sposób ryzyko niepożądanego ciąży. Ponadto zapobiega bezpośredniemu kontaktowi penisa i pochwy, więc nie ma ryzyka chorób zamawiających, przenoszone drogą płciową. Ponadto prezerwatywa – antykoncepcji pojedyncza aplikacja, idealny do tych mężczyzn i kobiet, które mają nieregularne życie seksualne. Ponadto, mogą one korzystać z tych par, że inne metody antykoncepcji po porodzie dla niektórych – z jakiegokolwiek powodu nie nadaje.

Stosowanie prezerwatyw nie ma przeciwwskazań, nie wymaga dużych nakładów finansowych. Jednak ma też wadę – prezerwatywa może ulec rozerwaniu. W tym przypadku, kobiety będą musiały zwrócić uwagę na metodach antykoncepcji.

Istnieją również mniej znane metody antykoncepcji osobnika płci męskiej, takich jak sterylizacja i hormony. Od pigułki antykoncepcyjne dla mężczyzn są nadal w fazie testów, o nich w tym artykule nie będzie, i to, co sterylizacja – czytaj dalej.

Mężczyzna sterylizacja jest nazywany „wazektomia”. Jego zasada polega na przecięciu nasieniowodów. Przeprowadzenie operacji w znieczuleniu miejscowym i trwa około 10 minut. Po około miesiącu po zabiegu człowiek całkowicie traci zdolność do posiadania dzieci. Jednak proces ten jest całkowicie odwracalne, w tym przypadku, jeśli ktoś chce mieć w przyszłości dzieci.

Procedura ta jest absolutnie nie ma negatywnego wpływu na zdrowie ludzi: to nie zmienia normalny równowaga hormonalna nie jest zmniejszona popęd płciowy i potencję.

Dziś – jest to pełna lista znanych środków antykoncepcyjnych dla mężczyzn.

Metody antykoncepcji

Niestety, w życiu są czasami wystąpić nieoczekiwane sytuacje i niezabezpieczony stosunek seksualny. W celu zapobieżenia niepożądanym ciąży, są metody antykoncepcji. Chciałbym również, aby przypomnieć kobietom, kiedy potrzebują antykoncepcji nie pomoże tradycyjnych metod.

Istnieją pewne antykoncepcja po stosunku, które zapobiegają ciąży, nawet jeśli stosunek płciowy był niezabezpieczony. Antykoncepcyjnej po stosunku dostępne są w postaci tabletek, zawierających duże ilości hormonów.

Antykoncepcja po ustawie o zasadach jego działania i składu chemicznego podzielić na dwa rodzaje:

 • Antykoncepcja po stosunku, główny aktywny składnik, który jest lewonorgestrel. Najbardziej znane metody antykoncepcji, należące do tej grupy są leki, takie jak „eskapel” i „Postinor”. Są to grupy hormonów, można je nabyć bez recepty bez recepty.
 • Antykoncepcja po stosunku związanego niehormonalnych leków, na bazie substancji czynnej mifepriston. Najbardziej znanym urządzeniem antykoncepcyjnym po akcie dotyczącym tego rozdziału – „Postinor”. Niehormonalne leków mogą być stosowane w antykoncepcji dla młodzieży.

Zasada, na której działa metoda antykoncepcji doraźnej, co się dzieje, blokując proces owulacji, co eliminuje możliwość zapłodnienia. W tym samym przypadku, jeśli nastąpiło zapłodnienie, zanim lek przepuszczono lek wyklucza możliwość implantacji komórki jajowej w jamie macicy.

Pomimo faktu, że te narzędzia mogą pomóc w zapobieganiu wystąpienia niechcianej ciąży kobieta powinna pamiętać, że tej jednorazowej kontroli urodzeń, który jest nie do zaakceptowania dla nadużyć. Jest również konieczne, aby wziąć pod uwagę fakt, że tego rodzaju antykoncepcji nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową przez.

Nastoletni antykoncepcja

Nieważne, jak oburzony osób starszych na temat moralnego rozluźnienia współczesnego społeczeństwa i obscenicznych, ich zdaniem, zachowanie nastolatków, sex nastolatek był, jest i będzie. I to jest bardzo nierozsądne ze strony dorosłych próbuje ukryć głowę w piasek – zaprzeczając istnieniu problemu, nie będzie nigdzie. Jest o wiele mądrzejszy, aby pomóc dzieciom i powiedzieć im o metodach antykoncepcji dla nastolatków. Pomoże to uniknąć problemów związanych z chorobami przenoszonymi drogą płciową i nieplanowanej ciąży.

Najnowsze metody antykoncepcji pozwala wybrać najbardziej optymalne sposoby, które nie będą miały negatywnego wpływu na rosnący organizm. Aby zrozumieć, jak wybrać antykoncepcję, należy wziąć pod uwagę pewne cechy charakterystyczne dla dorastających kontaktów seksualnych.

 • W większości przypadków stosunek seksualny wśród młodzieży nie są regularne, więc korzystać z nowych metod planowania antykoncepcji jest absolutnie niewłaściwe.
 • Niestety, nastolatki często odbywają się w przypadkowy seks, co znacznie zwiększa szanse na choroby zamawiający, chorób przenoszonych drogą płciową. W związku z tym konieczne jest nie tylko wyeliminowanie problemu niepożądanej ciąży do antykoncepcji nastolatków, ale również ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.
 • Metody antykoncepcji dla kobiet musi być bardzo wiarygodne, ponieważ aborcja wykonana w tak młodym wieku, może prowadzić do poważnych konsekwencji.

Z wszystkich powyższych cech młodzieńczej aktywności seksualnej, można wnioskować o tym, jak wybrać antykoncepcję i co należy zwrócić uwagę, czy nastolatek odmawia kategorycznie udać się do lekarza:

 • Metoda antykoncepcji dla kobiet muszą być wiarygodne w zakresie profilaktyki, chorób przenoszonych drogą płciową. I chronić przed przypadkowym ciąży.
 • Środki antykoncepcyjne dla kobiet nie powinno być szkodliwe dla ich zdrowia.
 • Ponadto metoda antykoncepcji dla młodzieży powinny być przystępne cenowo.

Najbardziej idealnie wszystkie powyższe wymagania są spełnione prezerwatywy lub hormonalne pigułki antykoncepcyjne. Jednak ich stosowanie jest możliwe tylko wtedy, gdy dziewczyna jest jeden stały i niezawodny partner seksualny

Folk antykoncepcyjne

Więc wiesz, co tam jest antykoncepcja. Zanim jednak Podsumowując, chciałbym wspomnieć o antykoncepcję ludowych.

Niestety, nawet dziś wiele kobiet opierają się na tradycyjnych metodach antykoncepcji. I całkowicie zignorować tradycyjne metody skutecznej antykoncepcji. Istnieją różne środki antykoncepcyjne w domu:

 • Pochwy douching silne ciśnienie wody zaraz po stosunku.
 • Pochwy douching po wodzie płciowy, w którym pewna ilość wstępnie rozpuszczony kwas cytrynowy.
 • Wprowadzenie przed stosunkiem w pochwie kawałkiem cytryny.
 • Wprowadzenie przed stosunkiem w pochwie kawałek mydła.

Zwolennicy popularnych metod antykoncepcji twierdzą, że gwałtowna zmiana równowagi alkalicznej w pochwie prowadzi do śmierci plemników oraz eliminuje możliwość zajścia w ciążę. W rzeczywistości, osoby te antykoncepcyjnych doprowadzi do pojawienia się chorób takich jak nadżerek. Ochrona przed ciążą środków ludowych niemożliwe, ale.

Ten artykuł opisuje wszystkie techniki i metod antykoncepcji. Każda kobieta, która odpowiedzialna jest do odpowiedniego planowania rodziny mogą dać pierwszeństwo najbardziej skutecznych metod antykoncepcji, jest dla niej najlepsze. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji, to lepiej skonsultować się z lekarzem ginekologiem, który wie o wszystkich chorób oraz indywidualnych cech organizmu. Mamy szczerą chęć że test stał się „paski”, tylko jeśli naprawdę chcesz!

load...