Sposoby walki porodzie brzuch ugięcia

Zawartość:

Kwestia sposobu usuwania tłuszczu z brzucha po porodzie wiele kobiet obawia. Żołądek nie może „uciec” z narodzinami dziecka, ponieważ, po pierwsze, wszystkie zdrowe kobiety w ciąży w czasie ciąży w ścianie jamy brzusznej jest opóźniony dużo tłuszczu, który odchodzi po urodzeniu dziecka i powoli przywrócić ściany brzucha zajmuje dużo czasu. Po drugie, macicy w okresie poporodowym jest zmniejszana stopniowo, proces może trwać około 40 dni, odpowiednio, i żołądek nie jest w dobrej kondycji.

load...

Ilość czasu i wysiłku, aby osiągnąć wymagany piękny kształt po porodzie, w zależności od wieku matki, z napięciem mięśniowym prenatalnej, od projektowania i budowy innych równie ważnych powodów.
Powrót do spisu treści

Prawidłowe jedzenie – pierwszy krok na drodze do sukcesu

W czasie ciąży, dziecko otrzymuje niezbędne materiały do ​​jego rozwoju z krwi matki, aw przypadku niewystarczającego zasilania tworzy warstwę tłuszczu, więc odroczone tłuszcz brzuszny ma głęboki sens. To naturalne, że po urodzeniu dziecka brzuch cierpi najbardziej.

Zrównoważone odżywianie – klucz do szybkiej utraty wagi. Porodzie jedzenie powinno być przede wszystkim użyteczne dla dziecka i dla matek karmiących. Należy wykluczyć pokarmy, które mogą powodować skazą alergiczną lub manifestacji. Tam musi być częste, ale małe porcje, w tym przypadku będzie to przydatne nawyk podjadania na spacery, może to być orzechy, jabłka, kanapki, ale banany i winogrona są bogate w kalorie.

Aby szybko doprowadzić do tonu mięśni brzucha po porodzie, konieczne jest, aby stosować się do podstawowych zasad:

 1. Zminimalizować pobór węglowodanów;
 2. Przyczyniać się do przyspieszenia metabolizmu.

Nie będzie źle po dostarczeniu rozpocząć dziennik żywności. Pomaga zrównoważyć kalorii wyraźnie karmiących i uważać na potencjalne reakcje alergiczne u niemowląt.

load...


Powrót do spisu treści

Motywacja ma swoje zadania

Zestaw cel i plan prac, który będzie przylegał do kobiety, aby jej pomóc pozbyć się nadmiaru centymetrów w brzuchu.

Pragnienie nosić obcisłe rzeczy ulubionym rysunek wrócić do tonu mięśni brzucha, które mogą pochwalić się rodzącej kobiety przed ciążą, aby ożywić życie seksualne – dobre argumenty pragnąć dobrej kondycji. Ich rola jest bardzo duże, ponieważ mogą one prowadzić do prawidłowej odpowiedzi na pytanie, jak pracować na siebie i jak usunąć tłuszcz z brzucha po porodzie.

Wielka motywacja może być zdjęcie sprzed ciąży lub plakatu dziewczyny z doskonałej figury, wisiał w pobliżu lustra. Patrząc na zdjęcia, można dążyć do doskonałości, starać się wyglądać dobrze i radzić sobie z nimi.
Powrót do spisu treści

Gdy jesteś gotowy do wykonywania?

Mięśnie brzucha po porodzie przyjdzie z czasem w normalnym tonem, ale nie mogą one elastyczność proszę, jeśli umieścić proces odzyskiwania wziąć swój bieg. Ćwiczenia tutaj odgrywają bardzo ważną rolę nie tylko piękna, ale także dla zdrowego samopoczucia.

Kiedy zacząć normalizować „gorset mięśniowy” po porodzie zależy od złożoności ćwiczeń i sprawności fizycznej młodych matek. Jeśli poród odbył się w sposób naturalny, a następnie usunąć ćwiczenie brzucha może być w ciągu miesiąca. Ale jeśli miała cesarskie cięcie lub skomplikowanym porodzie, to odpowiedź jest rozpoczęcie szkolenia trzeba wiedzieć o tym lekarza. Tylko on określenia obciążenia i rozpoczęcia ćwiczeń gimnastycznych. Z reguły ich stosowanie musi być co najmniej dwa miesiące. Ostro mieszkać na pytanie, jak usunąć tłuszcz z brzucha po porodzie, jest to niemożliwe, ponieważ najważniejszą rzeczą dla kobiety – jej dobrego samopoczucia i zdrowego dziecka. Szkolenie we wczesnych etapach po ciąży może prowadzić do szeregu problemów:

 • Zwiększone ciśnienie w jamie brzusznej;
 • ściany pochwy pominięte;
 • Otwarte szwy po cięciu cesarskim lub po szyciu krocza w górę w przypadku zerwania.

Doskonale samopoczucie kobiety – znak gotowości tworząc płaski brzuch.


Powrót do spisu treści

Jak i gdzie rozpocząć szkolenie?

Elementarne stoki od lewej do prawej, rozgrzewka przy pomocy liny lub poranny bieg – jest, oczywiście, jest dobre i użyteczne. Takie działania przyspieszyć metabolizm i poprawiają krążenie krwi dobrze, ale oni nie mają większego wpływu na stan mięśni brzucha. Aby zakupić piękny brzuch, trzeba wykonać osobny zestaw ćwiczeń.

Idealnie, jeśli młode matki mają okazję kilka razy w tygodniu na siłownię. Tam trener stale monitoruje wydajność i obciążenie ćwiczeń, więc jest smukła forma prostsze i łatwiejsze są nabyte.

Nie każda kobieta ma możliwość uczestniczenia w specjalistycznych szkoleń, jak często nikogo do opuszczenia dziecko. W tym przypadku, ćwiczenia w domu – idealne rozwiązanie.

Trening na prasie, pożądane jest, aby wykonywać codziennie, co najmniej – dwa razy w tygodniu. Wydajność ćwiczenia będzie większa jeśli robią złożonego jeden po drugim, bez przerw. Z ciężkich ćwiczeń nie trzeba zacząć, tak jak każdy podmiot obciążenia powinny być nauczane stopniowo, stopniowo zwiększając liczbę powtórzeń i intensywność sesji.

Nie powinno się jeść na godzinę przed treningiem i jedną godzinę po, więc czas szkolenia musi być tak dobrana, że ​​jest to wygodne nie tylko dla młodej matki, ale również dobrze karmione dziecko. Przed rozpoczęciem ćwiczeń musisz wykonywać ćwiczenia:

 1. Kobieta leży na brzuchu, flex jak najwięcej a sam poprawek w takiej pozycji kilka sekund. 5-6 zestawów 15 razy.
 2. Siedzieć wygodny, oddech – maksymalna okrągły brzuch, wydech – naciśnij go do kręgosłupa. Również 5-6 zestawy 15 razy.

Teraz można przystąpić do głównego kompleksu zatrudnienia.


Powrót do spisu treści

Sprawuje opcje

Jak usunąć tłuszcz z brzucha po porodzie bez wyczerpując diety lub operacji? Tylko z pomocą ćwiczeń:

 1. Połóż się na boku i lekko ugnij kolana, jego ramię w tym samym czasie jest na podłodze tuż przed tułowiem. Kobieta leżała na prawej stronie – sprawę na własnej osi „skrętów” po lewej stronie. Z pozycji wyjściowej wyciągnął do podeszwy i jednocześnie odłączyć ostrze z podłogi. W tej pozycji pozostać 30 sekund do minuty. Powtórz sekwencję ćwiczeń, leżącej na lewym boku. Następnie wyrzucają swoje ręce w tym samym kierunku, a kolana – do drugiego, dokręcając obudowę w kierunku przeciwnym i pociągnął, dzięki czemu skośne rozciągające.
 2. Połóż się na plecach, ręce splecione za głową. Następnie unieś górną część ciała i zginać nogi, kolana, sporządzonych na jego klatce piersiowej. Żołądek, kiedy te działania muszą rysować. Kolano, lewa noga pociągnąć do przeciwległego łokcia i prawej nogi na lewą raz na masę w stanie rektyfikowany. Wdychać zrobić ze zmianą półkolistych stóp.
 3. Połóż się na plecach, dolnej części pleców wciśnięty do podłogi z nogi lekko ugięte i umieść rozstawionymi na szerokość barków, ręce umieszczone wzdłuż ciała. Z tej pozycji tak wysokie, jak to możliwe do pozyskania miednicę do góry i pociągnąć żołądka. Więc trzymaj się przez pół minuty. Można użyć skośne, uzupełnianiu przemian nogi przez 15 sekund i trzymając je zawieszone. Pośladki wyeliminować pracę do minimum.
 4. Połóż się na plecach, połóż ręce za głowę, zginać nogi. Zatrzymuje się na tej pozycji są całkowicie na podłodze. Następnie oberwanie ramionami z podłogi, wyciągnął ręce do tyłu i dłużej tyle mam siły. Do napiętych mięśni brzucha, zamiast szyi, staraj się nie poruszać głową w przód iw tył.
 5. Połóż się na plecach, wyciągnij swoje kolana do klatki piersiowej, rozcieńczyć w parze, a palma wciśnięty do podłogi. Od położenia początkowego do podnoszenia pośladków i bioder odsunąć, ale kolana trzymać razem bez upuszczenie na podłogę. Powtórz ćwiczenie w innym kierunku. Aby były skuteczne, efekty ćwiczeń na mięśnie brzucha nie oderwać ramiona nad podłogą.
 6. Połóż się na plecach, unieś nogi i zegnij w kolanach, ręce przycisnął do jego ciała. Ponadto, w celu zwiększenia obciążenia do nóg wyprostować. Z pozycji wyjściowej podnieść miednicę, ale w dłoniach, które pozostają na podłodze, starają się polegać na minimum. Podczas ćwiczeń, trzeba się upewnić, że napięte mięśnie brzucha, dzięki czemu mogą być podnoszone miednicy. Kobiety często popełniają błąd, przyczyniając się do podniesienia miednicę przy użyciu huśtawki dół.
 7. Usiądź na brzegu kanapy, a następnie położyć się na plecach, założył ręce za głowę. Zegnij kolana, wciągając brzuch. Rozprostować nogi, a następnie dokręcić ponownie. Kolana podczas ćwiczeń może być rozcieńczany. Jeśli wykonane prawidłowo, dolna część prasy jest włączony.

Ćwiczenia, które pomagają usunąć żołądek po porodzie, bardzo dużo. Każda kobieta prawo wyboru samych tych lubiła, ale należy zacząć od lekkiego, stopniowo zwiększając ćwiczenia. Kiedy laktacja jest w pełni dostosowane i młoda matka przyzwyczaił się do nowego rytmu życia, można przejść do bardziej rygorystycznych form ćwiczeń.


Powrót do spisu treści

środki folk pomóc

środki folk sam nie przyniesie pożądanych an_9ów wyeliminowanie ugięcia brzuch. Powinny one być stosowane jako dodatek w połączeniu z ćwiczeń i zdrowego odżywiania.

Elastyczność skóry wrodzona natura, to jest bardzo trudne do wpływów. Ale specjalny domowej roboty maski, z których część niekoniecznie zawiera miód, sprawi, że skóra jest bardziej elastyczna. Wzbogacają skórę związków mineralnych i przyspiesza przemianę materii. Poprawić koloryt skóry brzucha może być rozmazany maskę miodu z ociepleniem. Brzuch nawilża gipsu maski i opakowane w określonym czasie dla wyrobów w folię polietylenową.

Wiele ziół posiadają unikalne właściwości. Na przykład, łopian, skrzyp, niedźwiedź uszy i liści borówki brusznicy można wycofać nadmiar płynu z organizmu. Biorąc ich pozytywny wpływ na utratę wagi, minus – zbyt dużo może zakłócić równowagę wody i soli w organizmie. Do ziół, tłumić apetyt to: siemię lniane, algi spirulina, korzeń prawoślazu. Nadużywają ich stosowanie jest szkodliwe dla zdrowia.

W okresie ciąży, kobieta na średniej zdobyczy około 12 kilogramów dodatkowej wagi. Jak usunąć tłuszcz z brzucha po porodzie, jeśli przyszła mama moc nie kontrolowane, nadwaga wzrosła dużo? Potrzebuje tylko całościowe podejście jest dobrze dobrana.
Powrót do spisu treści

Przydatne artykuły

W celu usunięcia tłuszczu z brzucha po porodzie, są bardzo przydatne rzeczy zażądał:

 • Około 30 tygodni po ciąży przywrócić żołądek, lekarze zalecają noszenie bandaża po porodzie. Ten specjalny produkt ma na celu zaostrzenie okolicę brzucha. Bandaż po porodzie jest bardzo popularny wśród kobiet w połogu. Ale jeśli matki występują problemy z układem krążenia i nerek, nie może być stosowany ze względu na możliwość pęcznienia.
 • Jak tylko kobieta pozwala stan zdrowia, trzeba zacząć nosić bieliznę korygującą. Służy on jako wielki pomocnik w zaostrzenia mięśni brzucha i pomaga macicy kurczą się szybko. Modelowanie bielizna nie jest drogie i można go używać w późniejszym życiu, ubrany w obcisłą sukienkę.
 • Wiele z dzisiejszych młodych matek, aby schudnąć w talii i wzmocnienie mięśni brzucha użyciu elektronicznego minostimulyatory. Z umową mięśni robotów i odpocząć ze względu na bezpiecznym dla zdrowia elektrycznego neurostymulacja sygnałów. Minostimulyatory dostępny i łatwy w użyciu. Mogą one być wykorzystywane nie tylko do stwierdzenia, płaski brzuch, ale również podciągnąć inne części ciała (nogi, ramiona, pośladki).

Powrót do spisu treści

Trening niewidoczny

Trenować mięśnie brzucha mogą w naszym codziennym życiu, czy na wakacjach z przyjaciółmi.

Na przykład, na spacer z dzieckiem w kolejce w sklepie, albo stojąc w transporcie, łatwe do wykonania niewidoczne dla okolicznych ćwiczeń brzucha: z kolei rysować na wydechu i relaks mięśni wdechowych brzucha.

Bardzo przydatna wziąć prysznic kontrastu. Jest to przydatne dla ludzkiego układu nerwowego, a także znacznie pomaga w utracie wagi. Regularne korzystanie z prysznica pomoże zachować młodość i piękno kobiecego brzucha. W momencie jego przyjęcia mają masować brzuch ruchem okrężnym ruchem wskazówek zegara twardą gąbką.

Kąpiel w rzece, morzu lub pływanie w basenie, nie zaszkodzi będzie kilka minut masować brzuch ruch wody. Do ćwiczeń należy rzucać w dłoni poziomo i kierowania ich w górę iw dół na odległość z brzucha około 4-5 cm. W tym przypadku, kobieta powinna czuć silne fale, które uderzają na brzuchu.

Spacer z ciągle uwikłana żołądka początkowo trudne, ale z czasem może przerodzić się w użytecznej przyzwyczajenia.
Powrót do spisu treści

Wynik nie potrwa długo

Temat z zaleceniami oczywistej konsekwencji będą widoczne po kilku miesiącach. Co więcej, działa na mięśnie brzucha, kobieta nie tylko uzyskać płaski brzuch, osa talii, ale również bawić. Po tym wszystkim, sport i dobre odżywianie – gwarancja zdrowia.

Po osiągnięciu pożądanego an_9u, to nie jest konieczne, aby zdobyć się na treningu i zrównoważonej diety, powinny one stać się częścią życia kobiety.

load...