Sposoby i środki, niż do mycia włosy w domu

Zmyć farbę z włosów w domu nie jest łatwe, ale możliwe dzięki kosmetyce.

Niestety, farbowanie włosów nie zawsze jest skuteczne, a następnie pojawia się pytanie, co zrobić włosy prania w domu. To pragnienie pojawia się w czasie, ponieważ obecny znudzony ton kolorowe włosy i chce zwrócić je do starego cieniu.

load...

Metody chemiczne

Aby zmyć farbę istnieje wiele różnych sposobów. Jeśli to musi być zrobione szybko iz gwarancją wyniku jakości, to lepiej zwrócić się do salonu ekspertów. Cena tej usługi jest dość wysoki i nie każdy może sobie pozwolić, tak wiele kobiet woli, aby zmyciu farby w domu. Aby to zrobić, stosowane są dwie metody: Farba jest zmywany przez specjalne substancje chemiczne zakupione w sklepie lub produktów naturalnych wykonanych w domu.

Aby zmyć farbę z włosów w domu za pomocą mieszanek fabrycznych, musisz kupić odpowiedni środek zaradczy w sklepie, na przykład blondoran. Zaletą takich narzędzi jest to, że są one gotowe do użycia i mają bardzo szybki efekt. Jeżeli ich zastosowanie jest niezwykle ważne od początku do końca, aby zapoznać się z instrukcjami zawartymi w tym obiekcie i właśnie po nim.

Substancje te można usunąć farbę z dowolnym kolorze, nawet czarnego w jednej aplikacji. Z nich korzystać bardzo łatwy sposób: umieścić rzeczy na mokre włosy i zmyć po 20-30 minut (w zależności od marki i używanych pojazdów ciężarowych). Należy pamiętać, że proces ten jest bardzo szkodliwy dla włosów: podział ich struktury i przepłukuje pigmenty. Czasami stają się słabe, wypadają. Do złagodzenia negatywnych skutków tych substancji następnie zaleca się stosowanie przywracającą maskę. Ponadto nie powinno być późniejsze farbowanie włosów w ciągu 2-3 tygodni.

Naturalne środki

Wielką zaletą naturalnych produktów do usuwania farby z włosów jest absolutnie nieszkodliwe. Co więcej, wiele z tych naturalnych środków domowych działają na włosy jako odżywcze maski, korzystny wpływ na nich. Fundusze te nie niszczą strukturę, i po prostu wyciągnąć farbę z włosów.

load...

W procesie tym trochę błędna, ale nadal są one warto zauważyć. To przede wszystkim fakt, że pojedyncza ekspozycja zasobów naturalnych do osiągnięcia pożądanego koloru włosów często nie wystarcza, a substancja musi być stosowany 2-3 razy, aby uzyskać pożądany efekt. Ponadto zastosowano środek należy pozostawić na włosach przez długi czas, często przez kilka godzin, co nie zawsze jest wygodne. Wreszcie, brak, choć niewielki, jest to, że środki te mają gotować samemu. Oto kilka sposobów, w którym przemyć kolor włosów w domu:

  1. Sok z cytryny z jabłkiem i oliwy z oliwek. Jest to bardzo skuteczny sposób, po którym włosy uzyskać delikatny cytrusowy aromat. Przede wszystkim trzeba usunąć jabłko i szlifować go na tarce, najlepszym niemetalowych. Weź cytryny, wycisnąć sok i wlać do jabłkowym. Następnie, mieszaninę umieszcza się 1 łyżka. L. Oliwa z oliwek. Med zrobione na 2 h. L., mimo że nie można umieścić. Tę mieszaninę stosuje się do włosów przez pół godziny.
  2. Daisy kwiaty. Dla danej maski mogą być używane tylko rumianku bulionowej bez żadnych dodatków, ale jest bardziej skuteczne maski z rośliny z dodatkiem nadtlenku wodoru. Do wytwarzania tej mieszanki należy dodać 100 g kwiatów 300 g wrzącej wody i sugerowane rozwiązania przez pół godziny. Następnie szczep i dodać 50 ml 30% nadtlenku wodoru. Ta maska ​​jest nakładana na włosy, pokryte torby i pozostawić na pół godziny, a po tym czasie przemyć wodą i szamponem.
  3. Soda. Aby zrobić maskę tego składnika, trzeba brać 3 łyżki. L. Sody i rozpuszczono go w 0,5 L ciepłej wody. Materiał ten jest stosowany na włosy i pozostawia na 30 minut. Jeśli pojedynczy Zastosowanie tej procedury nie będą wystarczające, aby ponownie go używać tylko 2-3 dni.

Przemyć olejem

Naturalne środki do mycia farby olejne oparte są nie tylko bezpieczne, ale również korzystny dla włosów, ponieważ są one nasycone ostatnich składników odżywczych. Na szczycie wszystkich masek naftowej są bardzo skuteczne, a nawet może pokonać czystych naturalnych barwników takich jak henna i Basma.

Biorąc pod uwagę fakt, że olej jest bardzo trudno zmyć, w celu usunięcia takich masek są używane szampon tylko dla włosów przetłuszczających się. Po użyciu takich narzędzi włosy dostać zdrowy wygląd, stają się jedwabiste i lśniące. Olej, który jest częścią tych mieszanin do prania, a następnie umożliwia działanie ochronne przed wpływem czynników zewnętrznych.

Jednym ze sposobów, aby przygotować znaczy, że trzeba zmieszać szklankę dowolnego oleju i 30 g smalcu.

Jeżeli ten ostatni nie jest w zasięgu ręki, można użyć margaryny. Mieszanina ta potrzebuje trochę rozgrzać i stosować na włosy, a następnie pozostawić maskę na pół godziny, obejmujące głowę z polietylenu. Na końcu maski procedura powinna być zmywane szamponem.

Istotą następujący sposób polega na mieszaniu oleju z kremem stronie. Głównym składnikiem jest wzięty z trzech typów. Przede wszystkim, należy skorzystać z najlepszych odmian oliwek. Po drugie – Słonecznik – powinny być dopracowane i sprawdzone marki. Wreszcie rycynowy jest lepiej kupić w drogerii. Ten olej i ma maksymalny efekt wybielania. Te trzy składniki miesza się w równych proporcjach, dodać trochę balsam do rąk, wszystkie ogrzewane i nakłada się na włosy. Główka powinna być pokryta polietylenem. Utrzymywać maskę w ciągu pół godziny, a następnie mycie szamponem.

Spośród wszystkich oleju rycynowego wytwarza najsilniejszy efekt wybielania, dzięki czemu mogą one zostać zmyte, nawet czarną farbą. Mieszaninę umieszczono wybielania żółtka (3x). A 4 stopnia. L. Ten olej. Mieszaninę wcierać włosów i owłosionej skóry głowy, a następnie przemywa się po upływie pół godziny.

Remover na podstawie kefir

Mieszanka do spłukiwania, które zawierają jogurt, nie tylko doskonale bielone, ale również odżywiają. Produkt ten zawiera bakterie kwasu mlekowego i bioaktywne dodatków, które są bardzo przydatne do wzrostu włosów, a ich skład, wykazują działanie regenerujące i gojenia. Maska jogurt do usuwania farb zrobić jest bardzo proste.

Do przygotowania 1 litra mieszaniny rozpuszcza jogurt tłuszczu, wylano do naczynia i do tego umieszcza 1 łyżka. L. Dowolny olej roślinny i jak dużo soli. Mieszaninę nakłada się na suche włosy i pozostawia na godzinę. Lepsza osłona głowy z plastikowym kapturkiem. Ta maska ​​rozjaśnia kilka odcieni.

Maska jogurtu, można wytwarzać w różny sposób. 3 łyżki. L. Wódka 2 łyżki. L. Sody miesza się z 0,5 litra maślanki. Otrzymaną mieszaninę ogrzewa się i nakłada się na włosy. Ta maska ​​trzyma 2:00 pod celofan. Jeśli istnieje farba rozjaśniające jeden ton za pomocą tego narzędzia. Można też po prostu zastosować dowolną ilość tłuszczu jogurt na głowie i zachować maskę na godzinę. Jest to bardzo korzystny wpływ na włosy.

load...