Sporządzono przez bransoletka koralikami rąk – proste!

Zawartość:

Ostatnio w modzie ponownie wszedł ozdoby wykonane ręcznie. Szczególnie popularne są bransoletki. Mogą one być bardzo różne: od pasów, koralików, perełek szklanych. Jednak pomimo faktu, że do bransoletki z rękami bardzo łatwo, zwłaszcza jeśli są z perełek, wiele dziewcząt nie odważył się spróbować.

load...

Poniższy warsztat, pomóc sobie zrobić wspaniałe bransoletki z koralików, nawet tych, którzy nigdy nie zrobił nic w dłoniach.

Powrót do spisu treści

Materiał i metody wytwarzania

Różne rodzaje bransoletki można zgrubienia ręcznie. Będą się zmieniać zarówno w ich wyglądzie i złożoność produkcji oraz materiałów, które będą potrzebne, aby bransoletki własnymi rękami.


Powrót do spisu treści

W ręce bransoletki „wąż”

W celu wytworzenia pary zroszony bransoletki „wąż”, potrzebne będą następujące materiały:

 • Kleszcze,
 • Szczypce,
 • Druty z efektem pamięci
 • Dwa rodzaje perełek są stałe.

Przewody z efektem pamięci jest drutem skręcone spiralnie, który po rektyfikacji powraca do swego normalnego kształtu. W celu dokonania bransoletki z ich rąk, to pasuje idealnie. Istotą produkcji takich produktów jest bardzo prosta. Najpierw trzeba ustalić, ile wymagane jest drut. Aby to zrobić, należy zdecydować, co wymaga bransoletki, a mianowicie z wielu zwojów powinny. Aby to zrobić, spróbuj na kilka strony zwojów drutu, dostosować liczbę we właściwym kierunku, a następnie wyciąć obrabianego z rolki.

load...

A następnie szczypce zginać jednej krawędzi przedmiotu obrabianego, aby uzyskać pętlę. Następnie trzeba koralików smyczkowych. Można to zrobić, jak na przemian różne rodzaje koralików z przewagą jednego z kolorów, w dowolnej kolejności. Jednakże, ponieważ pary bransoletki, najbardziej harmonijnie będą wyglądać gdyby zebrano same lub w połączeniu ze schematem montażu. Na przykład, można przełączać się między trzema koralikami w tym samym kolorze, siebie i znowu trzy kulki oryginalnego koloru. A w podwójnej bransoletki powtarzać tych samych schematów montażowych, ale aby główny kolor inny.

Po kulki do zawieszenia niemal do końca drutu, konieczne jest, aby zrobić pętlę na końcu, podobny do pętli na początku bransoletki. Drugi dekoracji będzie w ten sposób.


Powrót do spisu treści

Bransoletka „Czułość”

Dla Bransoletka „Kruchość” będą musiały:

 • Wytrzymała nitka z igłą do kulek
 • Nożyczki,
 • Kolorowe koraliki,
 • Dwa kawałki cienkiej taśmie satynowej,
 • Wydrążonych stożków metalu na biżuterię lub kulki z szerokim otworem.

W celu dokonania bransoletkę „Czułość”, trzeba najpierw zmierzyć obwód rąk i zdecydować, które będą musiały bransoletka szerokość. Ponieważ „Czułość” składa się z koralikami nici, a następnie będą one bardziej niż grubszej dostać bransoletkę. Następnie można przejść bezpośrednio do producenta. Pierwszą rzeczą, aby być nawleczone na paciorki nici do stopki ciąg jest równy obwodowi rękami przed szczotką, a wolne końce przędzy wynosił około 3 centymetrów z każdej strony.

W ten sposób przygotowuje się dostateczną ilość elementów, jest niezbędne do połączenia swobodnych końców włókien, tak, aby ostatecznie utworzyć poziomą obrabianego przedmiotu, składający się z pojedynczych włókien koralikami. Następnie konieczne jest na każdej stronie puste, aby naprawić kawałek taśmy satynowej i długości około 10 cm każdy. Uzyskać zamocowanie siedzenia w postaci kulek z obu stron musi zostać zamknięte z metalowymi czopków umieszczając je na szerokości wstęgi, po stronie do perełek lub kulek.

Lewy tie wstążka pomiędzy łukiem i ładnym oryginalnego akcesorium gotowy.

Powrót do spisu treści

Bransoletka „Ice”

Aby zrobić bransoletkę „ice”, trzeba przygotować:

 • Cienki metalowy łańcuch dużych linków
 • Drut linkę,
 • Nożyczki,
 • Białym lub srebrnym, perełki
 • Matowe kulki szklane,
 • Dla zapięcie karabińczykiem.

Na zamówienie dostępne również metalizowanych koralików lub wisiorki z kryształu górskiego. „Lód” bransoletki montowane w następujący sposób. Najpierw jeden koniec łańcucha przymocowany jest karabinek z pierścienia ślizgowego na nim. Następnie pożądaną ilość zawiesiny wykonane na podstawie tego, że nie więcej niż dwa zbiorniczki mogą być przyłączone do jednego łańcucha komórek. Potem zrobili sobie zawieszenie. W tym odcięte kawałki drutu, długość, która odpowiada długości zawiesiny. Ponadto, zawiesina może być różnej długości. Jeden koniec przewodu jest wygięty w postaci małych pętli, wystarczy, aby zablokować perełki, a potem drutu w losowych paciorki nawleczone i trąb.

Otrzymana zawiesina jest zamontowany na jednym z ogniw łańcucha, przez zagięcie przewodu, obejmujące jego krawędź w formie pętli. Podobnie wytwarzane i montowane wszystkie inne zawiesiny. Po czym dekoracja może być stosowany przez dostosowanie jego długości, zapinając swój karabin na poszczególnych ogniwach łańcucha.

Jak widać, rzemiosła z rękami – to nie jest trudne, a nawet przyjemne doświadczenie. Ponadto, mogą one stać się wspaniałym prezentem dla przyjaciół i krewnych. Taka metoda nie jest tylko rozrywka poszerzy zakres dostępnych biżuterii, ale również służyć jako świetny sposób na stres. Wytwarzania produktów koralikami są również zalecane dla dzieci, ponieważ pozytywny wpływ na ich rozwój jako pozytywny wpływ na umiejętności motorycznych. Dlatego linkę może być miłym hobby Rodzina, która przyniesie radość zarówno mama i jej dziecko.

load...