Spójrz, aby nie pompować ….

Zawartość

Wiesz co mówię, sympatyków z tego samego wyrażenia? Cóż, nie mogę o tym pisać bezpośrednio w formie papierowej, tak aby wszyscy mogli się domyślić. Mój osobisty ból całego życia jest właśnie niemożność „syfon” w ciasnego rozumienia tego zjawiska. I całe moje zdanie jest raczej myśleć o lekkiej atletyce niż na jakimś barów. Ogólnie rzecz biorąc, moje problemy są typowe. „Na masę” – jest tak imponująca tkanki tłuszczowej, a „suszenie”, dosłownie w ciągu 4-5 tygodni, coś, co przywołuje smutne myśli o zawodzie trenera „aerobik”. Ale post nie jest o mnie, ale o tych, którzy obawiają się nabrzmiałym. Dziwne, ale w mojej osobistej praktyki zdecydowanej większości. Tak, ci ludzie będą trenować na siłowni, a nie, na przykład, w studio jogi, pilates i baletu. Oczywiście dlatego, że są, paradoksalnie, w tym samym czasie chcą bikinistki pośladki. No dobra, niech nie szturchnąć pałkę. Wystarczy mówić o ogólnej teorii kobiet „pompuje”, która jest „Fu, jak mężczyzna.”

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego nie świecą syfon

Wiesz ile razy słyszałem, chto-lubić (wersja bardzo ocenzurowane): „Co ty, dziewczyno, wiesz o pumped- Oto ja w twoim wieku iść na kształtowanie i tam mieliśmy kobietę Claudia, bo musiała! gryka, cebuli i 100 gramów mięsa dziennie przypadający na biceps trener poradziła ramiona huśtawka bez ciężarów. I mam najbardziej mięśnie rosną, podobnie jak nie grają. Więc pozwól mi skakać, mnogopovtorku i lekkie hantle. Rack tutaj ” trenerzy „, a my wtedy cierpią pompowane ciało!” Wiele razy słyszałem. I wiesz, co chcę odpowiedzieć? Nie, nie pytaj tego samego kierunku co bezczynności sąsiadów w przedszkolu, przypadkowo napotkanych w środku siłowni. I po prostu zapytać: „A co jesz, pompuje moją duszę?”

Jeżeli dusza jest brak telefonu, otwórz aplikację i szturcha palcem, ja wydech i zacząć czytać. A jeśli to jest nadawanie coś o „tak prawie nic, tak samo jak zwykle, w ogóle, a gryka, piersi i warzyw. I dobrze, puff, kiedy nie masz czasu na gotowanie gryka” Delikatnie, ale stanowczo, wysyłając „syfonu” na bioimpedancji osoby. Zazwyczaj, wykazuje, że czymś więcej niż 30% normalnej zawartości tłuszczu ludzkiego. I jeszcze obrzęk od podmuchu niedogotowane gryki. Ponieważ w puff nieznanej kobiety Kļava nie niskotłuszczowy ser, pieczone i najtańszym śmietanowym z dużą ilością soli.

I wtedy nasz klient jest pompowana do badań na hormony i do endokrynologa o wydanie opinii. I nie, nie pracuję, przepraszam. Nie twardość we mnie słuchać następny tekst jest o wzroście masy mięśniowej do 2 kg tygodniowo aż o 4 zestawy 8 powtórzeń na squat z aż 30 kg na plecach nawet o 2 razy w tygodniu (z terroryzmem).

load...

A odpowiedź na pytanie postawione w podtytule, jest dość prosta. Jeśli masz normalny poziom żeńskich hormonów płciowych, a jest jakaś wesoła choroba, która sprawia, że ​​można produkować duże dawki hormonu wzrostu i testosteronu, a nie nabrzmiałym. Przeciwnie, tracą na wadze i szybko. A jeśli choroba jest nadal istnieje, to powinien być traktowany przez lekarza. I przestrzegać wszystkich zaleceń dotyczących aktywności fizycznej, w tym te, które Ci się nie podobają. Zazwyczaj, nawiasem mówiąc, ci pacjenci tylko pokazuje szkolenia srednepovtorny i dość ciężki, tak aby nie wyczerpywać swoje nadnercza i jakie są w praktyce 1000500 Goofy skoków w całym pomieszczeniu.

[Powrót do spisu treści]

Drugi brudny mały sekret całej tej siłowni

Pierwszym jest to, że na szkolenie wyłącznie poziomie amatorskim „wyszczuplający” nie jest możliwe. A drugie – jest to, że nikt nie wie z czego mięśnie rosną na pewno. W każdym z czynników ustrojowych przerostu jest tak zmieszane, że inna droga prób i błędów, ale zwykle nie jest. Jedyne co wiemy na pewno – to jest fakt, że wzrost powinien być dobrym połączeniem progresji i zmienności obciążenia.

Wniosek jest prosty. Nie chcesz, aby w ogóle rosnąć? Spacer do każdego rodzaju treningu funkcjonalnego jest odpowiedni do swojego poziomu sprawności. Lub trenera, który uważa, że ​​najważniejszą rzeczą w fitness – jak wiele różnych ćwiczeń, jak to możliwe. Nie będzie rosnąć, ponieważ nie będzie to pierwszy warunek. Mianowicie – progresja obciążenia.

Oto tylko funkcją szkolenia jest jedna mała funkcja. Szybko zamienia się dysfunkcjonalne, jeśli masz problemy z normalnych wzorców ruchowych. Przetłumaczone – Nie wiem, jak squat, pociągnąć i nacisnąć, tak aby utrzymać neutralną pozycję w tym ciele, a nie przesunąć cały ciężar na małych mięśni? Robimy wszystkie te pręty na jednej nodze, przysiady z zhimami gantelek i innych trakcji w pętli poprzez, na przykład, tylna część delty i biceps, plus koszt elastyczności Test skokowego. Już tyle delta, kostki i bicepsy, jeśli pilnie chodzić prawie codziennie? Powiem – nie na długo. Prosimy przejść szkolenie podstawowe, a następnie: „Nie rosnąć”

Jak „nie pompować” podczas uczenia się kucać poprawnie, należy pociągnąć i nacisnąć? Zobacz pierwszy akapit. Jedz konserwacji kalorii. Jeśli jesteście fanami intuicyjnego władzy, lub po prostu nie chce nawet myśleć o świadome diecie, jeść tyle, ile normalnie jeść dzisiaj. Jeśli waga nie rośnie teraz, nie będzie rosnąć i trening siłowy.

Na ogół przypadkowo obudzić gotowy do „fizyk Olimpii” jest niemożliwe, nawet jeśli masz mięśni pobliżu Fairy. Więc po prostu pogodzić się z faktem, że tak długo, jak nie umieścić bazę, można zamówić drogę do treningu funkcjonalnego i nauczyć się przestrzegać diety.

Elena Selivanova

load...