Spodnie bananów. Modny powrót ostatni jazz

Każda nowoczesna kobieta nie jest już sam jest bez spodni, bo są niezwykle uniwersalne i można je nosić zarówno w pracy i na wakacjach, zwykły spacer w parku lub na miasto, zakupy lub dyskotece. Spodnie-banany – Jest to bardzo stylowe ubrania, które łatwo dopasować do każdego, nawet Twój ulubiony styl. Naturalnie, że podbił serca wszystkich dziewczynek, które chcą być modne w każdej sytuacji.

load...

Więc jakie są spodenek banany? Nazwa tego modelu pochodzi z niesamowitym podobieństwem między nimi z samych owoców tropikalnych. Były te spodnie w Ameryce w latach czterdziestych lat i chwalił swoich muzyków jazzowych, którzy zawsze starali się przyciągnąć uwagę nie tylko na styl muzyki, ale także ekstrawaganckie ubrania. Od lat osiemdziesiątych, te spodnie noszone zarówno przez kobiety, a teraz zostały uznane za już częścią czysto garderoby damskiej. W nadchodzącym sezonie ciepłym jako ulubione spodnie są znowu w modzie. Charakterystyczną cechą tylko długość – stały się one nieco krótsze, a teraz dotrzeć do kostek. Ponieważ „banan” wizualnie skrócić nogę, co nie jest bardzo przyjemne dla żadnej z płci, nawet z długimi nogami, trzeba nosić buty z tylko wysokich obcasach. Z tego typu spodnie mogą być łączone i noszone tak wiele rzeczy, trzeba tylko pokazać chęć do pracy i stworzyć swój własny obraz, przedstawiający konkretny fantazji.

Jak i co nosić spodnie banany?

  • Spodnie-banany, zdjęcia, które zostały przedstawione poniżej, to najlepiej nosić ciepłą wiosną. Są one doskonale w połączeniu ze stylowym rowerzystę lub innej modnej skórzanej kurtce. Istnieje kilka modeli, które będą dobrze wyglądać w zimnych porach roku. Te spodnie, które są wykonane z gęstej tkaniny i ciepłe, niezbyt duże i klasycznej długości. Jest taki model jasnych kolorach lub wydruków, skrócona lub tylko krótki, bardzo ładny wygląd na wiosnę i lato, zwykle są one uszyte z lekkich tkanin.
  • Bananów szycia letnich opcje korzystania z najbardziej jasnych tkanin. Modele te są dobrze dostosowane do sandałów lub sandały, które są ozdobione stylowym klamrami lub wielu pasów. Także tutaj są odpowiednie koszulki. Mogą rzucać stylowy dopasowana kurtka lub Blazer modne.
  • Wszystkie Twoje ulubione spodnie, w kształcie bananów, aż do kostek, doskonale łączą się z buty lub buty z wysokich obcasach. Lepiej nosić top kurtkę wojskową – kurtka lub krótki sweterek.
  • Nietypowe i oryginalny zespół uzyskuje się w połączeniu z koszulką z efektem wielowarstwowej, która powinna Tuck pod spodnie. Na pasek spodni zamiast paska byłoby miło umieścić rozwijaną układ kaskadowy.
  • Banany długo style można łączyć z angielskiej krótkiej kurtce usług moda lub kurtkę. To doskonale pasuje stylową kamizelkę i kurtkę, szyte, na przykład, ze skóry lub futra. Modne swetry z dzianiny i rękawów z pięknych wzorów żakardowych i botki z sznurowania i otwartymi palcami – piękny zespół, który podkreślają eleganckie kobiecą sylwetkę.
  • Spodnie-banany modne kolory w chłodnej pogodzie można łączyć z stylowe kurtki auto kobiety, to najlepiej podkreślają smukłą talię i piękny kształt ud. Będzie stanowił uzupełnienie pasa przywiązany do piasty mody.
  • Z tych spodniach wyglądają dobre koszule, krótkie marynarki i koszule z pasem. Ogólnie rzecz biorąc, wszelkie stylowe paski lub pasy są bardzo dobrze banany, ponieważ dają one nacisk na swojej talii.

Te spodnie mają bardzo nietypowe formy: są żadne strzały i zwężają się ku dołowi, w biodrach – wręcz przeciwnie, bardzo szeroki. Naturalnie, są one najlepiej nadają się do dziewcząt wysoki i wąski biodra. Jeśli, przeciwnie, właściciel szersze biodra i niewielki wzrost – istnieje niebezpieczeństwo, że te spodnie będą wyglądać tłuszczu i wizualnie skrócić nogi. Ale właściciel niedoskonałych stóp z tych spodniach będą mogli dać wizualnie poprawić ich formy.

Banany, jak również wiele innych unikalnych typów spodni (na przykład spodnie, Afgańczyków i spodnie), wchodzących w skład komponentu stylu dorywczo. Każdy projektant stara się doprowadzić do tego modelu coś innego, nietypowego i nowomodny. Ktoś czyni te spodnie wykonane węższe od kolana, podczas gdy inni wolą przechwycić mankiety powierzchnię kostki. Jego fani również mają krótszy model, który ma wielkie podobieństwo spodnie Bermudy, i są one bardziej korzystne dla właścicieli pięknych smukłych nogach. Jednak we wszystkich wygląda, że ​​jest jedna rzecz pozostaje niezmienna – zawsze podkreślone objętości w biodrach i talii. Banany są bardzo rzadko mają zaniżone lądowania.

load...

Ponadto, wszyscy chcieli znać odpowiedź na pytanie, jakie materiały można uszyć spodnie banany? Tkaniny mogą być maksymalnie zróżnicowany, z Jersey do bawełny. Najbardziej popularne – w małych komórkach. To najlepsze styliści zalecamy wybranie miękką i lekką tkaninę ze względu na fakt, że stosując je można łatwo tworzyć różne zasłony w biodrach. Zwężone model może być usieciowany materiał ciemnego koloru, tekstury i lekkie tkaniny powinny być jasne i jasne.

load...