Spocone pachy, co robić?

Dla niektórych osób, wilgotne pachy są pilna problem nie tylko latem, ale również zimą. Tacy ludzie nie mogą nosić ubrania o jasnych kolorach, bo to od razu pojawiają się wilgotne plamy, które nie mogą pozostać niezauważone innym, nieprzyjemny zapach dodaje również niedogodności. Czy mogę pozbyć się tego problemu? Co zrobić, aby uniknąć pocenie się pod pachami?

load...

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć – nadmierne pocenie jest defekt kosmetyczny, jak się powszechnie uważa. Głównie pocenie się – jest to problem ze zdrowiem człowieka. Więc nie próbuj pozbyć się skutków problemu – pot. Konieczne jest, aby udać się do lekarza – dermatologa, który dobierze odpowiednie leczenie.

W medycynie, nadmierne pocenie się nazywa nadmierna potliwość lokalnym. Z reguły jest ona często pocenie się dłoni, stóp i pach. Lekarze uważają, że ten stan nie jest niezależnym chorobą, a jedynie wskazuje na obecność poważniejszej choroby.

Na przykład, choroba dystonia, lub tarczycy często prowokują zwiększone pocenie się. Występuje u około jednej na dziesięć kobiet. Jednak istnieją sposoby radzenia sobie z tym problemem, które zostaną omówione poniżej.

  • Wybór mydła

Skutecznie zapobiega pocenie się nie jest dezodorant – antyperspirant i zwykłe mydło dziecięce. Umyj się pod pachami sucha wytrzeć je, a następnie nasmarować zwykły ocet, rozkładając go wodą z wyprzedzeniem w stosunku jeden do jednego. Pozwoli to uniknąć nadmiernego pocenia się w ciągu dnia.

load...
  • makaron Teymurova

Pasta ta jest najczęściej stosowany w leczeniu nadmiernego pocenia się stóp, jednak i problem pachami rączki to tak skutecznie. Stosuje się go bardzo proste – należy dokładnie umyć pod pachami, niech wyschnięcia. Następnie, pasta powinna być nakładana na całej powierzchni pachami wystarczająco grube warstwy. Po około piętnaście minut po całkowitym wyschnięciu pasty, konieczne jest, aby zmyć. Taka kuracja powinna trwać co najmniej dziesięć dni. Z reguły, jeden cykl leczenia trwa około sześciu miesięcy.

  • Bicze przemiennego

Bicze, jak mówią lekarze, jest również bardzo skuteczny w zmniejszaniu pocenie się pod pachami. Dla tej kobiety powinny regularnie rano i wieczorem. Przez całe życie, należy wykonać następujące czynności: Wlać kilka sekund na początku gorącym, zimnym potem, a potem ciepłą wodą ponownie. Powinna być około pięciu lub sześciu etapach, przy czym różnica w temperaturze wody powinna być mniejsza niż 15 stopni. Jednak należy uważać, aby nie być schłodzone – przeziębienia nie trzeba.

I, oczywiście dodatkowo do wszystkich powyższych procedur, osoba musi koniecznie wyleczenia bazowej. I w tym przypadku, ludzie szybko zapominają o mokrych pach, jak zły sen o! I pytanie – „w dużym stopniu pocenie się pod pachami, co robić?” To przestaje być istotne.

load...