Splot włosów: fryzury dla twórczych dziewczynek

Zawartość:

Afryki, kolec, zawiły splot – w 2017 roku w modzie ponownie obejmuje warkocze, które wyglądają równie dobrze zarówno na długich i krótkich włosów. Styliści polecam wybrać taki model nie tylko na co dzień, ale również na uroczystości, uroczystości rodzinne (wesela, imprezy firmowe, imprezy). A niektóre wersje tkania może być prawdziwym zbawieniem dla kobiet, które nie mają czasu dla stałych instalacji.

load...

Idź do salonu piękności: afrokosichki i dredy

Dla wielu z płci pięknej afrokosy, Zizi, szmer – jest to sposób wyrażania siebie. Po tym wszystkim, nie bądź jak wszyscy, i wyróżniać się z tłumu te dni tylko kilka. Ponadto ta fryzura wygląda dość zabawne dla młodych dziewcząt. Starsza generacja należy zachować ostrożność w stosunku do małego wikliny lub dredy, ponieważ są one, niestety, nie wszyscy. Ale jeśli biznesmenka lub nauczyciel jest wciąż zagorzałym fanem tego stylu, stylista włosów może stworzyć arcydzieło, które będą wyglądać całkiem solidne.

Rodzaje afrokosichek

Obecnie istnieje tak wiele możliwości te fryzury. Oplatania włosy – jest sztuką. Doświadczony mistrz może nawet narysować obrazek lub napis na umyśle klienta, używając tylko włosy. Ale tylko niewielu zgadza się na takie eksperymenty. Jak mieszkaniec kraju prostsze i bardziej kobiece wersje.

Klasyczny afrokosichki

Tkać się z trzech komponentów – możliwość najczęstszych i najbardziej popularne. Fryzura w podobnym stylu, prawdopodobnie co najmniej raz w życiu na własną rękę zrobił każdą dziewczynę. Oczywiście, praca salonie wygląda bardziej uważnie, w wyniku posiadania więcej niż jednego miesiąca. Ilość plecionki może mieć maksymalnie dwa lub trzysta sztuk. W tym samym czasie ich więcej i czym są cieńsze, tym dłużej będzie można iść z nimi.

W salonie lub Barber Shop można oferować dwa rodzaje fryzury: a ogon lub żywy. W drugim przypadku, końcówka nie jest całkowicie związany, i pozostaje wolny. Która opcja jest lepsza do wyboru – to zależy wyłącznie od wymagań i preferencji.

load...
 • Kluczowe pytania

Praca w tym przypadku zależy od liczby, długości i splotów zastosowanych materiałów. Przeciętnie, procedura trwa mistrzem trzech do sześciu godzin. Do fryzjera była w stanie pracować z tobą, twój szef długości włosów nie powinien być krótszy niż sześć lub siedem centymetrów. Jeśli pójdziesz do prawdziwych profesjonalistów, a stosowanie specjalnych środków do opieki, które wykraczają z taką urodą może do czterech miesięcy. Potem będzie musiał dokonać korekty (rozkręcać i ponownie splatania włosów).

Braden

Ta fryzura jest złożonym splotu, które znajduje się w pobliżu skóry. Może być tak zwykłych linii ustawionych w równych rzędach pionowych i złożonych rysunków. Płeć piękna jest zazwyczaj połączona z Brady Afryki, a nie gwałtownie zakończona warkocze. W tym rozwiązaniu, powinny pozostać śmiałe, pewny siebie młodych kobiet, a także osoby, które chcą, aby radykalnie zmienić obraz. Nawiasem mówiąc, francuskie warkocze często sportowcy i tancerze.

 • Pasemka

W dobrym salonie fryzjerskim w master będzie wydać nie mniej niż czterdzieści minut. Na koniec należy dokładnie zbadać siebie w lustrze. Bez wad (puszyste, offset strzępy) nie powinno być. Jeśli coś nie podoba, czy mają wątpliwości, to lepiej zwrócić się do remake’u. Po tym wszystkim, trzeba iść z warkoczykami co najmniej jeden i pół tygodnia. Dziewczęta, które chcą rozszerzyć palce, ma zamiar powiedzieć fryzjera. W tym przypadku, vpletet specjalne elementy (sztuczne do włosów), które zwiększają okres do dwóch miesięcy. Uwaga, Twój szef długości włosów powinna wynosić od dziesięciu centymetrów.

Płytka pony

Zewnętrznie, te warkocze są bardzo podobne do afro. Ale tkania techniki są zupełnie odmienne. Innym widoczna różnica – zablokuje długość i stopień skręcenia. W tym przypadku, to wszystko jest regulowane przez samą dziewczynę, a nie do pana. Główną zaletą jest to, że płytki pony można jak chcesz eksperymentować z ich czele kolor włosów i stylu. Jednocześnie twoja rodzina nie będzie cierpieć włosy.

 • Pasemka

Ta fryzura jest długi czas – nawet do ośmiu godzin. Ale wtedy nie trzeba wydawać pieniędzy na drogie szampony, maski i balsamów. Najważniejsze – nie zapomnij grzebień końce miękką szczotką do masażu z kilku zębów. W przeciwnym razie loki stają się splątane sploty.

Zizi

Zizi – jeden z najprostszych i najszybszych sposobów tkania. Na głowę dziewczyny włosy są już przymocowane specjalnymi warkocze materialnych jak bardzo cienka Afryki. Można wybrać falisty, zaciskane lub idealnie dopasowane elementy. Jedyną wadą tej opcji – mała paleta kolorów. W niektórych przypadkach dziewczęta mają wstępnie przemalowane z fryzura wyglądała harmonijnie.

 • Pasemka

Krzesło kreatora, można spędzić dwie do czterech godzin, w zależności od złożoności pracy. Spacer z plecionki można na trzy miesiące. I tak w tym okresie, to piękny wygląd i naturalne, czy Zizi na krótkie włosy. Maksymalna długość – dwudziestu do dwudziestu pięciu centymetrów, co najwyżej.

Plusy i minusy afrokosichek

Zalety

 • Dużą zaletą jest to, że warkocze włosy prawie nie ma potrzeby szukać. Poszedłem do salonu, i można iść na urlop bez obawy o psucie mu włosy. Ta opcja jest idealna dla tych, którzy chcą odpocząć w górach, lub dzikim lesie, gdzie nie ma możliwości, aby umyć włosy codziennie szamponem i balsamem.
 • Weaving można osiągnąć poprzez dodatkowe materiały (specjalna przędza, nici syntetyczne). Nie trzeba czekać, aż włosy odrosną wreszcie do pożądanej długości po nieudanej fryzury.

Braki

 • Największą wadą – jest to czas trwania postępowania. Master może wykonywać pracę dłużej niż pięć lub sześć godzin bez przerwy. I przez cały ten czas trzeba siedzieć cicho i czekać na tych samych wykończeniach stylistki. Ponadto, jeśli masz zbyt dużo włosów lub zbyt mało materiału, trzeba iść do domu z niedokończonej fryzurze. Oczywiście, następnego dnia, fryzjer będzie nadal robić warkocze.
 • Tkactwo – dość kłopotliwe i czasochłonne, a procedura może być bardzo bolesne, zwłaszcza jeśli masz wrażliwą skórę głowy. Aby stworzyć arcydzieło nie rozczochrany po tygodniu, mistrz będzie ciągnąć nitki jak najwięcej. W pierwszych dniach po wizycie u fryzjera głowy może być trochę szumu.

Dredy

Whoopi Goldberg, Daria „Nookie” Stavrovich, Lauryn Noel Hill i wiele innych osobistości nigdy się nie zmieniają swój styl i ciągle chodzić z cute dredami na głowie. Najprostszym sposobem, aby zdobyć takie piękno – stop czesania włosów. A po sześciu miesięcy lub rok, zmierzwione kosmyki siebie i odchodzą na strzępy. Ta metoda wcześniej używane przez Celtów, Azteków i innych narodów, gdzie były problemy z wodą. Oczywiście, w dzisiejszych czasach nikt nie będzie tolerował takiego lekceważenia higieny osobistej. Poza tym, teraz to wystarczy, aby skontaktować się z wnętrza i można zrobić podobną fryzurę w ciągu zaledwie jednego dnia.

Jednak przed wyjazdem do kreatora, odczytać podstawowe informacje o dredy. Tak więc, po pierwsze, trzeba mieć odpowiednią długość – od dziesięciu centymetrów. Jeśli włosy są krótsze, materiały użyte do włosów, pewnego dnia może spaść.

Po drugie, trzeba czasu, by skorygować wady. Oczywiście, jeśli nie chcesz, aby uzyskać solidne korzenie, które potrzebują do zbioru roślin okopowych. W skrajnym przypadku, konieczne jest, aby uzyskać perukę lub spacer z cute jeża na głowie. Aby zarządzać, aby uniknąć tych przykrych konsekwencji, będzie musiał jeździć codziennie rano wysiadł włosy z powrotem do fundamentu. Ta fryzura wygląda na zadbane, a nawet powoduje odpowiednią postawę otaczającą dziewczynę. Jeśli chcesz chodzić puszyste dredy, hipisów, to wystarczy podpletat korzenie w dwa miesiące.

Po trzecie, trzeba stale dbać o włosy. Umyj głowę jest bardzo trudne, więc niektóre z uroków wolą uciekać się do postępowania w jak najmniejszym stopniu. Nieprzyjemny zapach i choroby skóry – jest to przynajmniej, że można spodziewać się w tym przypadku. Należy pamiętać, że pierwsze kilka dni nie będzie w stanie na mokre włosy. W przyszłości, eksperci zalecają stosowanie zwykłego mydła. Szampony, odżywki i klimatyzacji powinny być odroczone do lepszych czasów.

Po czwarte, w żadnym wypadku nie można ufać do tkania dredy nonprofessionals. Zwłaszcza nie spróbować zrobić takiego arcydzieła własne przy użyciu dostępnych narzędzi. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, aby trwale pozostają bez włosów. Ponadto, podczas gdy mistrz musi używać materiałów profesjonalne pomóc fryzury trwa bardzo długo. Miód, wosk pszczeli, popiół i inne popularne składniki nie są zalecane, gdyż skuteczność, która byłaby żadna z nich.

Nawiasem mówiąc, tkania dredy i ich usuwanie – procedura nie jest najbardziej przyjemny. Aby wytrzymać taki ból, niestety, nie może każda z płci pięknej. Ale wynik uzyskany po pięciu do ośmiu godzin agonii, na pewno spodoba.

Śliczne warkocze z rękami

Jeśli wybierasz się na randkę i planują podbić młodego człowieka, to lepiej, aby pozostać na francuskich ślicznych warkocze. W przeciwieństwie do grubych dredy takie fryzury dodać kobiecości i urocze dziewczęta. Nawiasem mówiąc, w większości modeli może być wykonane niezależnie. A wynik będzie wyglądać nie gorzej, niż gdybyś wszedł do salonu. W tym samym czasie na wszystkie o wszystkich weźmie nie więcej niż dziesięć do piętnastu minut.

 • Prosty warkocz francuski

Chcesz wyglądać à la Lara Croft? Po pierwsze, czesać włosy i włożyła niewielką ilość kremu do włosów przechowywane tak długo, jak to możliwe. U nasady czoła wyróżnić trzy małe pasma i zacząć warkocz warkocz. Za każdym razem po włączeniu włosy zastosować fundament, chwyć drużynie niewielką masę.

Na koniec, jeśli nie będzie nic, aby podnieść, nadal splot warkocz z trzech standardowych kabli. W końcu, jeśli jest mała koński ogon, wsuwka włosy mocowane z taśmą lub gumką. W razie potrzeby, można kręcić reszt w kok, która jest przymocowana za pomocą sworzni i niewidoczne.

Uwaga skok powinno nastąpić dokładnie w środku. Jeśli jeszcze nie miał do czynienia z podobnymi fryzury, starać grubą żyłę. Dziewczyny z nielicznych prostych włosów podczas pracy nie można używać grzebienia. Błędy (koguty, bezpańskie Celownik) są zamocowane na końcu. Curly piękności mogą albo wyrównać loki za pomocą prasowania lub nie opóźniać warkocz mocno.

 • Odwrócony Spit

Zasada tworzenia fryzurę prawie takie same, jak w poprzednim przypadku. Tylko zamki są pobierane z dołu, a nie w górę, tak że warkocz będzie luzem. Aby na dzień włosy są w nieładzie, posypać niewielką ilość polskich. Należy zauważyć, że aby „Dragon” jest znacznie trudniejsze, więc lepiej zacząć po opanujesz „skok”.

 • Fishtail

Zbierz włosy z tyłu w ciasnym ogona zabezpieczyć cienką gumką i podzielić włosy na dwie równe części. Wybieramy prawą stronę cienkiej nici i wrzucić go na lewej połowie. Robimy to samo z drugiej strony. W rezultacie, można uzyskać całkiem zabawną fryzurę, patrząc jak rybi ogon.

 • Lush francuski warkocz

Po zapletete skok do włosów, cienkie boczne muszelki podważyć każdy kosmyk. Ale bądź ostrożny, wykonujących podobne manipulacje. Jeśli umieścisz zbyt wiele wysiłku, rozpadają się włosów. Reszta jest nie tylko fundamentem, ale również koniec mierzei.

Jak twierdzą styliści w tym sezonie łatwy zaniedbanie, jakby właśnie wstał z łóżka, jest bardzo istotne. Najważniejsze – nie przesadzaj z obrazu jako całości. Jeśli wolisz taką opcję, wybierz odpowiedni łuk. Noszenie T-shirt rozciągnięty, stare trampki i dżinsy rodzaju życia, pojawia się ryzyko bycia marką dziwka, nie boginią seksualną.

 • Krępulec

Te fryzury są często postrzegane podczas pokazu mody na wybiegu wystawnego dziewczęta. Pleciony do zamków linowe otwartym ładnej twarzy, bez odwrócenia uwagi na drobne szczegóły. Dla mieszkańców naszego kraju takie rozwiązanie byłoby właściwe w najgorętszej porze roku, kiedy z powodu długiego czupryną zaczyna się pocić szyję.

Tak więc podział końskiego ogona na dwie części, które należy wirowania w różnych kierunkach. Uwaga mocniej niż opaska uciskowa, tym dłużej trwa fryzurę! Następnie przekręcić te części razem. W tym przypadku ważne jest, aby odgadnąć kierunek lub pluć prostu odpoczynek.

 • Dwa warkocze absurdalne

Bądź średnim schludny i idealnie gładka spadł. Aby to zrobić, należy użyć pliku grzebień lub paznokci. Teraz obie połówki zaczynają tkać normalne napięty kolec. Na koniec możesz naprawić każdy warkocz oddzielnie lub połączone ze sobą. W tym ostatnim przypadku trzeba być bardzo długie i gęste włosy, a włosy będą wyglądały niedokończone.

 • Kos z czterech pasm

Po pierwsze, należy podzielić włosy na cztery równe części. Teraz, od lewej do prawej, rozpoczynając blokady klapki, a kiedy dojdziesz do ostatniego, by zrobić to samo w odwrotnym kierunku. Mając pięć lub sześć wierszy, przymocować BARRETTE włosy. Jeśli to potrzebne, może on być stosowany w postaci pasa dekoracji drewna, w kolorze wybranym stroju.

 • Kos obręczy

Obrać grubą nić się od ucha do ucha na liniach pobocznych. Aby reszta włosów nie jest zakłócony, zabezpiecz je gumką z tyłu (ale tylko dlatego, że czujesz się komfortowo, aby uzyskać nici). Teraz, z prawej głowicy świątyni zaczynają się kręcić wokół normalny skok, zdobywając niewielką część dna. Gdy pojawi się po lewej stronie, należy dołączyć ogon niewidoczny pod włosami.

 • Hippie warkocze

Nie ma czasu na r? Braid na bokach cienkie warkocze i spłaszczyć je lekko utjuzhkom wyrównać włosy. W wyniku tego, że ostrza nie pushitsya i włosów nie psuje. Jeśli chcesz dodać elegancji i jasność obrazu, za pomocą kolorowych nici, które są tkane z korzeni.

Można również warkocz warkocze włosy na górze, jak obręcz. Tak więc upiec dwie pieczenie na raz. Po pierwsze, szybko wprowadzić włosy w porządku. Po drugie, w końcu pozbyć się wiecznie spadające loki twarzy. Zabezpieczyć końce mogą być mała wsuwka lub zwykła guma.

Gwiazdy wolą warkocze

Myślisz, że to jest – wiele pojedynczych pań? I na próżno, bo z tymi fryzury na czerwonym dywanie gwiazdy jeszcze pojawiać. Kim Kardashian, Nicole Kidman, Selena Gomez wolą bujny warkocz warkocz z boku. I nawet Rihanna Zastosowano kilka razy z wdzięku kolor tkania, które rzeczywiście można nazwać arcydziełem. Przede sławna włosy zwykle wyczarować tylko profesjonalnych stylistów o światowej renomie. Dlatego wątpię w wyborze, gustów i upodobań wielkich aktorek i piosenkarzy nadal nie warto.

Błędy w fryzury

 • Brudne włosy

Uważa się, że przy brudnych włosów jest o wiele łatwiejsze w użyciu niż czyste. Jednak, aby włosy wyglądają ładnie i ładna, trzeba najpierw dokładnie umyć włosy. Jeśli to konieczne, po wysuszeniu, nici mogą być powlekane lub pianka pianka słabe utrwalanie.

 • Stab „koguty”

Jeśli są splecione, na przykład, skok, a na głowie powstawały „koguty”, starają się ich pozbyć za pomocą konwencjonalnych grzebień lub szydełko. Lepiej jest, aby ukryć wady niż do uboju swoje szpilki lub niewidoczne. W skrajnym przypadku, przerobić fryzurę.

 • Niewłaściwy styl

Nie należy zrobić w ciągu tygodnia w biurze niezwykle skomplikowanej stylizacji z mnóstwem wstążek, barrettes i łuków. Wszystkie jasne i krzykliwe elementy są lepiej zostawić na później. Po tym wszystkim, to jest mało prawdopodobne, będzie można nosić do pracy lub negocjować strój wieczorowy, co drogie i nie było modne.

Sekrety tej pani

Słowiańska piękność od dawna znane ze swoich pięknych długich warkoczy dół do pasa. Niestety, w naszych czasach kobiety wolą Bole praktyczne krótkie fryzury. Dziś płeć piękna w tygodniu spróbować jak najwięcej spędzać mniej czasu na tworzenie złożonych arcydzieła na głowie. Ale kiedy przychodzą święta, weekend lub urlop, panie iść do fryzjera, aby sprucing. Dzięki najwyższej klasy mistrzów, kobiety są przekształcane z Kopciuszka w prawdziwą księżniczkę. A im bardziej skomplikowane i bardziej interesująca fryzura jest wykonana, tym więcej ludzie zwracać uwagę na piękno.

Ale ta pani wie, jak wyglądają ogłuszenie każdego dnia. I nie koniecznie wydać dużo pieniędzy, czasu i wysiłku. Wystarczy mu trochę praktyki przed lustrem lub udać się na specjalnych kursach dla początkujących. Można również zwrócić się do kapitana, aby taką fryzurę, za które nie trzeba dbać. Opcje – waga, pozostaje do wyboru, co wolisz.

load...