Śpię z najlepszym przyjacielem męża. Jak żyć?

Zawartość:

„Śpię z najlepszym przyjacielem męża!” – jak często słyszałeś to zdanie z znanymi dziewczynami? Z pewnością rzadko, a to nie jest to zaskakujące, ponieważ nie każda dziewczyna odważy się powiedzieć to na głos, z obawy przed złą reklamę, potępienia czy coś innego. Jednak takie sytuacje są i co z nimi zrobić – to jest absolutnie jasne. Spróbuj zrozumieć?

load...

Trójkąt miłosny

Kto jest mężem jej najlepszej przyjaciółki? To pytanie może cię zaskoczyć, ale w tym przypadku jest to o tym, kto jest najlepszym przyjacielem kobiety męża, jak ważne w życiu, i nie może być wiele opcji. Mąż najlepszym przyjacielem – figura specjalnego, ma jakość przyjaciela bohatera, „tym złym” i dużo kogoś innego. Wszystkie te cechy są w stanie przylgnąć do dziewczyny delikatne struny duszy, i zapomnieć o tym przed tobą – mąż jej najlepszej przyjaciółki.

Na pewno są lepsze od innych świadoma swoich zalet i dlaczego twoja dziewczyna poślubiła mężczyznę. Niektóre z jego cech może być bardzo, bardzo atrakcyjne, na przykład, masz marzenia życiowy troskliwego i pomocnym człowiekiem, a mąż znajomych – tak po prostu. Albo jesteście znajomymi, „trzy”, a nie tylko ona jest twoim najlepszym przyjacielem, ale zrobił.

W ogóle, to często jest tak, że najlepszym przyjacielem jej męża – to jest, z jednej strony, otwartej książki i bezpieczny, a innym – nowe i ekscytujące doświadczenie. Jak to będzie? Że przyniesie do życia? Ponadto intryga sytuacja przyjemnie łaskocze nerwów, dodając pewną pasją w relacji.

Stosunki ustanowione między wami, przyjaciela i męża, można opisać w bardzo prosty sposób – trójkąt miłosny. Ale to nie jest prosty trójkąt, a skomplikowana przez fakt, że jesteś nadal przyjaźni się z żoną swojego kochanka. Taki skomplikowany związek potrójny może trwać przez wiele lat, a nawet dziesięcioleci. Jest to spowodowane działaniem takich rozpowszechnionych instalacji świadomych, jak „wszyscy ludzie są poligamiczne” i „żeński przyjaźń nie zdarza”. Sytuacja ta idealnie pasuje do takich ram.

load...

Niektórzy psychologowie uważają, że podstawą do tworzenia takiego systemu jest postać człowieka z jego charakteru, cech i pragnień. Dość często zdarza się, że w romans z przyjaciółką żony są dwa rodzaje ludzi przychodzą: tak zwane „samce alfa”, dla którego kochanką i żoną – nie są ludźmi, a dowód statusu i celnym niepewny „muzhchinki że” znalazł w ramionach swojej kochanki spokoju i komfortu. Oba przypadki są obarczona ukrytej wrogości i napiętych stosunków między „twarze trójkąta.”

Oczywiście, powyższe szkice – to tylko szorstki parodia różnorodności znalezionego w rzeczywistości czasu. Każdy człowiek jest inny, a to z powodu tej błędnej i niemożliwej poradę generycznego jak „rzucać”, „porysowany oblicze przyjaciela” lub „zachować rodzinę i być cierpliwym.”

Ale co z pań?

Mamy więc dużo czasu i uwagi na ludzi, może nawet wydawać się niesprawiedliwe. W końcu, w miłosny trójkąt, „żona-mąż-przyjaciel” jak dwie twarze – kobieta, do tego samego przyjaciela. Fakt ten nie może być ignorowane, w rzeczywistości sprawia, że ​​miłosny trójkąt zamknięty i wypełniony.

Żona i twoja dziewczyna w większości nie wiedzą o swoim romansie i jej męża. To może być naiwny, ale może jesteś bardzo dobry w ukrywaniu relacji. Niektóre żony nawet cieszyć, że ich mąż i przyjaciel znalazł wspólny język, ponieważ pełne przeciwnej sytuacji. Najprawdopodobniej fakt, że sypiasz z mężem, nawet nie przyszło jej do głowy, bo to byłby kompletny upadek wszystkiego, co jest ważne i cenne. Dlatego przed podjęciem jakichkolwiek istotnych i fatalnych decyzji, starają się zachować to w tajemnicy, bo naprawdę nie trzeba ponownie potępić cierpienie swojego przyjaciela.

Chociaż zdarza się, że z powodu trójkąt miłość tworzą rodzaj szwedzkiej rodziny – zazwyczaj zdarza się, gdy sytuacja pasuje do jego uczestników, a żaden z nich nie są podatne na zaborczości. Dla niektórych może nawet wydawać się ciekawe eksperymenty seksualne, które sprawiają, że nowy impuls do życia seksualnego.

Chociaż historia pozostaje tajemnicą, twoja dziewczyna nie jest w kontakcie z sytuacji – w przeciwieństwie do ciebie. Początkowo zapewne doświadczył czegoś podobnego euforia, cechę miłości: nagle uprawiane za skrzydłami, stała chęć zobaczyć jej kochanka, motyle w brzuchu. Jednak niemal natychmiast (i czasami zdarza się równolegle), zaczynasz doświadczać poczucia winy, depresja, podrażnienie, a wraz z wieloma innymi nieprzyjemnymi emocjami.

Po tym wszystkim, nie tylko spotyka się z żonatym mężczyzną, ale dostać się do rodziny swojej dziewczyny. Aha, i jeśli jesteś żonaty, to tylko strażnik! Można spróbować zignorować przytłacza cię emocje i starają się trzeźwo ocenić sytuację. I to, co może się zdarzyć:

 1. Nie jesteś żonaty i jeszcze nie zdecydował się na ich oczekiwania przyszłego partnera życiowego. I tu przed wami – gotowej wersji już wybrane i doskonalił swoją dziewczynę. Zazwyczaj źródłem takiego zachowania – w głębokiej niechęci i nieufności ludzi, którzy mogliby się nauczyć jako dziecko od matki, babci, czy kobieta ważnej dla Ciebie. Kluczową cechą tej sytuacji jest to, że wchodzimy w „bezpiecznej” postawy: z jednej strony mamy człowieka, az drugiej – nie są z nim „naprawdę”, odpowiednio, i pęknięć i zdrady nie będzie. Ale, niestety, w tym samym czasie jesteś pozbawiając siebie wyboru i po prostu żyć cudzej życie, spędzać czas z innym mężczyzną.
 2. Wąż nazwany „zazdrość” dostał w swoim sercu i duszy. Czy uważasz, że to niesprawiedliwe, że twój przyjaciel żyje lepiej niż ty, życie. A jeśli nie może zabrać ze swojego prestiżowego pracy lub szczęśliwe dzieci, można spróbować „ohmurit” mąż. A to znowu chęć żyć cudzym, tylko w inny sposób, i to często towarzyszą znaczne ryzyko przekształcić blado kopią własnej dziewczyny.
 3. Można przenieść pragnienie własnej afirmacji. Być może jest to konsekwencją przeszłych wykroczeń (na przykład, zostałeś obrażony na swojego znajomego na coś lub całej płci męskiej) i chęć osiągnięcia przynajmniej jakąś męską uwagę (jeśli nie rozwijać stosunki z niezamężną człowieka). Ale tu pojawia się pytanie o poczucie własnej wartości – dlatego jedynym sposobem na zwiększenie że są niejednoznaczne, takie działania?
 4. Jesteś znudzony własnym życiem, a ty szukasz wrażeń. Być może sprawa jest znudzony swoim własnym małżeństwie lub nienawistnej pracy, ale pozostaje faktem – trzeba przetasowania. Jeśli jednak starał się go w inny sposób? W końcu, można postarać się o trójkę absolutnie szczerzy – po prostu porozmawiać o tym z własnego męża lub swojej dziewczynie.
 5. Jesteś skłonny do masochizmu i manipulacji, a będąc w tej sytuacji, próbują przejąć władzę nad resztą miłosny trójkąt. A może po prostu nie wyobrażam sobie innego sposobu życia. W każdym razie, trzeba posprzątać głębszych warstw siebie, w przeciwnym razie nie będzie widać prawdziwej harmonii z samym sobą i życiem.

To nie przypadek, że człowiek – głowa, a kobieta – szyjkę. A jeśli trójkąt zaczyna tworzyć się wokół człowieka, jego istnienie jest niemożliwe bez kobiet. Sytuacje są różne, ale większość z nich kończy się dla nas kobiet. Tak, staramy się spokojnie myśleć o tym, co się z tobą dzieje. Dobrze, pomożemy!


Przyczyny cudzołóstwo

W celu reprezentowania, w jakim kierunku iść i jak rozwiązać sytuację, konieczne jest, aby zrozumieć, korzeni i przyczyn, co się dzieje. Oczywiście, powody do niewierności jego małżonka może być masa. Zwykle głośno, jak to jest motywem ogłosił nową miłość – powiedzmy, przed nią siłą nikt nie może się oprzeć. Może się to zdarzyć w sytuacji, gdy małżeństwo zostało zbudowane na jakiejś racjonalnej przyczyny lub korzyści, ale nie jest też jednoczesne miłość dla dwóch osób. Na szczęście, jest to rzadki przypadek.

Często jednak przyczyny niewierności są dość głęboko w relacji małżonków, to nie przypadek, uważa się, że silna Unia nikt nie może zniszczyć. Emocjonalna izolacja, brak ciepła i wsparcia w związkach, ciągłych kłótni i konfliktów – to niepełna lista wszystkiego, co może zniszczyć nawet najsilniejsze romans. Innym ważnym czynnikiem jest stopień zadowolenia z życia intymnego małżonków, jeśli seks traci jasność i mają potrzebę nowych doświadczeń i wrażeń, a cudzołóstwo tutaj będzie bardzo przydatna. A fakt, że – przyjaciel żony swojego kochanka, tylko przypraw się dzieje, prawda?

Revenge – kolejna motywacja do zmiany. Ze swojej strony, może to być chęć zranić jej przyjaciela arogancja, egoizm, znieczulica, lub jakieś nieprzyjemne rzeczy. Mąż może także zaoszczędzić trochę żal do żony w ostatnich latach życia razem. I nie ma miejsce więcej niż stosunki seksualne między mężem i najlepszym przyjacielem żony! Ale nie zapominaj: zemsty – to coś, co ma negatywny wpływ nie tylko na którzy biorą odwet, ale także dla tych, którzy biorą odwet. Bierze swoją energię i dobroć, pozostawiając zwrot nieważne. Dlatego, zanim zrobisz cokolwiek z zemsty, konieczne jest, aby o tym myśleć.

Niektórzy ludzie się zmieniają, w zależności od chęci naśladowania kogoś. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do mężczyzn: w pogoni za męski często są „prowadzone” na idei, że człowiek powinien spać zarówno z kilkoma kobietami, a tymi, którzy tego nie robią – głupców i pielęgniarek. Zastanawiam się, dlaczego do tego celu dziewczyną żony wybrany? Jest możliwe, że jest to najbardziej proste i niedrogie rozwiązanie dla „ohmureniya”, która nie wymaga dużo czasu i wysiłku.

Często można znaleźć w dziale literatury w męskich i żeńskich przyczyn niewierności. Aby odpowiedzieć na pytanie o przyczyny niewierności, trzeba jasno zrozumieć kobieta różni się od mężczyzny. Najważniejsza różnica między płciami jest to, że kobiety są bardziej emocjonalne, wskazywali oni na proces, a nie wynik, ale także przywiązują wagę do komunikacji, relacji, i wszystko z nią związane.

W związku z tym, psychologowie rozróżniać różne typy mężczyzn i kobiet, którzy mają tendencję do zmiany, szczególnie u mężczyzn jest najczęstszym rodzajem „Casanova”: chcąc zadowolić wszystkie kobiety, zmienia, i podziwia ich odwołania. Jego męskość udowodni zwycięstw w intymnej przodu. Jednocześnie ukrył potrzebę miłości, ale nie może znaleźć i nie ma jednej kobiety stały związek emocjonalny.

Kobiety mają skłonność do cudzołóstwa, są różne: są one „zdradziecki kusicielka”, który ma na celu zachęcenie wszystkich na adorację i tłum fanów, a „miłośnik przygód” i „bezbronny charakter”, który reaguje na każdy rzucony na jej męski wygląd, oraz ” niezadowolony „, który nie może znaleźć coś satysfakcjonującego. Nawiasem mówiąc, panuje przekonanie, że pozamałżeńskich sprawy raczej chłodny lub odwrotnie, zbyt seksowne kobiety, ale to nie jest prawda – my, kobiety są bardzo różne, ale prawdopodobieństwo niewierności małżonka jest obecny w życiu niemal każdego z nas.

W kwestii etyki zdrady jest bardzo trudno odpowiedzieć: z jednej strony, jest to z pewnością zły i zły, a drugi – bo życie jest bardzo skomplikowana sprawa, a gdzie będzie prowadzić nas do ścieżki, to jest trudne do przewidzenia. Dlatego wskazane jest, aby powstrzymać się od osądzania innych, aw adresie samobiczowania. Oczywiście, bardzo trudno jest zachować spokój w sytuacji, gdy nazywają „ulubiony” nie ma nikogo, a najlepszy przyjaciel jej męża. Jednakże, w celu poradzenia sobie z wszystkich złożonych emocji szaleje wewnątrz ciebie, trzeba odpowiedzieć na pytanie, co chcesz z tej sytuacji? To będzie pierwszy krok do rozwiązania.

7 porad zmieniające

W każdym razie, coś się stało, co się stało, i spać z najlepszym przyjacielem męża. Jest możliwe, że teraz nie chcą zdecydować nic, a chce tylko cieszyć się, co się dzieje. Ale jest jeden szkopuł – jeżeli dziewczyna dowiaduje się o tym, co się dzieje, to jest prawdopodobne, że „zabić”. To, oczywiście, przesada, ale twoja przyjaźń, ze względu na jej męża i pokoju dobiegnie końca. Jak zachowywać się, że tak się nie stało?

 1. Zaprzyjaźnij się ze swoim sumieniem, a w tym samym czasie iz sumieniu swoim kochankiem. To może zacząć dręczyć Cię szczególnie silny w tych momentach, gdy pół zademonstruje swoje uczucia dla ciebie. Co do zasady, jego interwencja przejawia się w wyglądzie swojego poczucia winy, wstydu, obrzydzenia i chęć powiedzieć wszystko od razu. Ale nie trzeba! Przynajmniej tak długo, jak jesteś miłośnikiem nie decydują się żyć razem długo i szczęśliwie – we wszystkich innych przypadkach jest to tylko przesuwanie problemu z winy na innych. Nie chcesz, aby zmusić partnera do cierpieć tak po prostu?
 2. Pozwól sobie być wieloaspektowe. Każdy z nas jest osobą, a to jest osoba zawsze obejmuje różne pod-osobowości: czy jest to pracownik, szaloną dziewczynę, uderza z ogniska rodzinnego, seksowna tygrysica i wiele innych. W każdej sytuacji, zwracamy się do świata niektóre jego aspekty – to nie znaczy, że jest bardzo Brink. Właśnie w tym czasie, chcesz zatrzymać się zrelaksowany i pomysłowy żużel, aw drugiej – do mycia włosów dla dzieci i ugotować mężowi śniadanie. I nie jest to zawsze mówi o hipokryzji – po prostu może być różny i czerpać przyjemność ze wszystkich swoich ról.
 3. Należy zawsze być doskonałym alibi. I to nie jest tak łatwo wymyślić, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Na przykład, w przypadku nie przejdzie słowo „był z przyjacielem”, ponieważ jeśli twój mąż będzie ją nazwać, i będziesz z mężem, więcej czasu będzie wystarczająca do powstania podejrzeń. Poświęć chwilę, aby stworzyć idealne alibi i popyt ze swoim kochankiem ten sam – i będą dobrze służyć.
 4. Trenować pamięć. Jak już zapewne zrozumieć, trzeba mieć jasną i dobrze funkcjonujący mózg, z którego w każdej chwili można usunąć wszystko, co ktoś kiedyś powiedział. Jest to konieczne, aby nie zgubić się we własnym świadectwem. Jeśli masz podobne zdolności dobrze, nie posiadają, należy stworzyć specjalny zeszyt, w którym należy napisać … Nie, nie, nie historię swoich seksualnych przygodach, a gdzie byłeś, co robią i kim rozmawialiśmy. Pomoże to łatwo nadrobić historie dla swojego męża. Powiedz to swoim kochankiem – być może jest to również użyteczne takie „narzędzie”.
 5. Nieskazitelnej reputacji. Opinia innych o was musi być bez zarzutu pod każdym względem, więc nie można sobie pozwolić na to, co robią jakąś inną kobietę. Tym bardziej, że wyglądasz jak anioł w oczach przyjaciół i znajomych, tym mniej prawdopodobne, że będzie trzymać izmenschitsa etykiety. Brak śliskie żarty, niejednoznaczne wskazówki lub wulgarne obrazki – jesteś czysta i bez skazy, a to powinien wiedzieć wszystko. Stale monitorować siebie – jest to bardzo trudne, ale daje poważną gwarancję dla swojego spokoju.
 6. Nie mów nikomu o swoim związku. Jest możliwe, że masz znajomego outsidera, ufasz wszystko, ale twój kochanek – przyjaciel, ale nadal zachować fakt, że jej mąż jest snem dziewczynę ze sobą, w tajemnicy. Po pierwsze, nie kusić innych ludzi i nie przenosić swoich obowiązków. Po drugie, twój związek może spowodować jeszcze większe przekonanie, niż jakakolwiek inna – dlaczego jest to potrzebne? I po trzecie, nie rób sobie dodatkową możliwość złapać. Niech ta wzrosła tajność daje swoje relacje jeszcze bardziej pasja!
 7. Nie pokazuj mojego męża i dziewczyna w miejscach publicznych w Twoim mieście. Ale podróż – jest zawsze mile widziane! Nawiasem mówiąc, może to znacznie idealizować swój związek, ponieważ można spotkać w najpiękniejszych zakątkach: spojrzenie na drawbridges w Petersburgu, przespacerować się wzdłuż ulicy Arbat w Warszawie, na przejażdżkę gondolą w Wenecji, a nawet razem wspiąć się na Wieżę Eiffla. W tych warunkach, będzie zawsze pamiętać o swojej powieści jako coś magicznego.

Być może czytając te zasady, jesteś przerażona – jak trudno jest żyć w świecie, obserwując to wszystko! No i co o tym sądzisz? Sex z najlepszego przyjaciela męża – nie twoje naleśniki piekarnik! Potrzeba wiele wysiłku, aby kontrolować sytuację i nie pozwól sekret stają się widoczne. A może zrobić i osiągnąć? Wtedy będziesz zainteresowany w następnym rozdziale.


Trójkąty?

Paradoksalnie, jest wariant, w którym wszystkie strony będą zadowolone z obecnej sytuacji – wariant z trzech Unii. To może działać, jeśli główną przyczyną połączenia z najlepszym przyjacielem męża było zainteresowanie seksualne. Następnie, w celu zalegalizowania związku, twój kochanek ma do zaoferowania żoną, trójkąt, odnosząc się do was jak to możliwe „gościnnie”. Tylko to musi być zrobione bardzo starannie, aby nie było podejrzenie, że on po prostu chce legalnie zmienić jego żonę. Głównym argumentem może być to, że nadal nie są obcy dla rodziny i bardzo pasuje do ich życia intymnego.

Naturalnie, nie można od razu na czole sugerują Trójkąt – dziewczyna musi jakoś przygotować. Ty też możesz wziąć w nim udział, cicho i dyskretnie omawiania tego tematu i uznając swoją opinię w tej sprawie. Jeśli usłyszysz kategoryczne „nie”, to być może pytanie do podnoszenia nie jest warta, dobrze, jeśli notatki głosowe będą interesujące, to mogą kontynuować naukę tej gleby.

Można zapytać: „Jak mam się zachowywać?”. Aby trójka poszła sprawnie, konieczne jest, po pierwsze, należy zwrócić szczególną uwagę na antykoncepcję. Jest to kwestia bezpieczeństwa, który nie jest omawiana, ponieważ gdy takie kontakty podatność na infekcje powyżej. Pamiętaj, aby zmienić prezerwatywę każdy kontakt i korzystanie z lokalnych środków antyseptycznych, takich jak miramistina. Po drugie, zachowywać się w taki sposób, aby nie powodować zazdrość ze strony znajomego: nie zatrzymać na noc i nie płacą zbyt wiele uwagi do męża. Spróbuj użyć tego niezwykłego doświadczenia seksualne w najszerszym.

Niestety, sugerują trójka jest możliwe tylko w bardzo ograniczonym zakresie. Obie dziewczyny mają być pewnie w swoim odwołaniu, a mężczyzna – w jego umiejętności. Co do zasady, członkowie trójkąta miłosnego nie są gotowe na taki obrót wydarzeń, a trzeba wymyślać coś innego, aby rozwiązać sytuację.

Jak przerwać błędne koło?

Zazwyczaj pomysł, że seks z najlepszego przyjaciela męża – to problem jest kilka miesięcy po rozpoczęciu relacji, a czasem wcześniej. Praktycznie nie ma ludzi, którzy czują się komfortowo w danych okolicznościach. W związku z powyższym, istnieje potrzeba, aby upewnić się, że wilki były karmione i owce – w stanie nienaruszonym. Czy to realne? Niestety nie, a przede wszystkim, jakoś trzeba łamać tych stosunków.

Jeśli masz już taką decyzję i brzmiało to do jej kochanka, to pierwszą rzeczą do zrobienia – jest całkowicie zatrzymać komunikowania się z nim. Nie powinno być żadnego kontaktu, nawet przypadkowa. Aby to zrobić, staram się spędzać więcej czasu ze swoją dziewczyną poza domem: spacer w parku, pójść do kina, na kolację w kawiarni. Chociaż, może przez chwilę nie chce go zobaczyć, ponieważ przypomina nam o swoim kochankiem – męża.

Spróbuj zastosować metodę „podobne leczy się podobnym”. Jeśli jesteś żonaty, spójrz lepiej niż jej mąż – to także dlatego, że są kochane nie tylko dla zabawy? Zorganizować mu drugi miesiąc miodowy, który opuścił w podróż. Cóż, jeśli nie są małżeństwem, to przyzwyczaić się do znanych kawalerów – może wśród nich są tacy, którzy będą cię interesuje? Albo poprosić przyjaciół lub znajomych, aby przedstawić Ci całkiem znajomo.

Oczywiście, można powiedzieć, że jest łatwy do doradzić, nie odczuwając całą gamę uczuć, które są teraz szalejące wewnątrz mnie! Ale trzeba sobie z nimi, inaczej błędne koło będzie prześladować cię przez długi czas. Spróbuj napisać list do swojego kochanka, a następnie ponownie odczytać i nagrać. Radzenia sobie przyczynia się również regularne powtarzanie się myśleć o tym, co tęsknota do kogoś innego, a to jest bardzo złe. Pamiętaj, że jesteś nie tylko cierpienie. Twój cel – uratować swojego przyjaciela, a wszystko co robią jest skierowany do niego. Mimo to, wiele różnych ludzi, ale prawdziwych przyjaciół nie tylko narastać. Istnieje wiele lekcji, które mogą pomóc, aby uciec i poradzić sobie z uczuciem ucisku:

 • Jeśli przed chciał być piękny, inteligentny i interesujący dla niego, to jest czas, aby zmienić orientację – czy wszystko to samo, ale dla siebie. Nie zapomnij, aby zadbać o siebie, jeśli finanse pozwalają znaleźć salony kosmetyczne i klubach sportowych – jeśli nie, zadzwoń do przyjaciółki, aby odwiedzić i wzajemnie manicure.
 • Starają się wyrazić swoje emocje w pracy lub hobby. Zapisać się na lekcje tańca lub kurs gotowania. Kupić farbę i duży arkusz papieru i narysować to, co masz na myśli. Aby pomóc odwrócić się hobby, konieczne jest, aby zrobić to z całkowitym oddaniem, a nie na pokaz.
 • W psychoterapii istnieje taka metoda – psychoterapia grupa, gdzie ludzie dyskutują ze sobą swoje problemy i dzielić się swoim doświadczeniem. Kiedy dowiedział się, że inni przeżywają to samo, i że pomaga im to zrobić, poczujesz się lepiej. Użyj tego pomysłu i otwórz żądany temat na forum damskiej i zapytać młodych kobiet do dzielenia się historie. W tym samym czasie, i dowiedzieć się, jaki procent z nich skończyło się dobrze i dlaczego.
 • Jeśli nie rozprasza z miłości, spróbuj przesunąć skupienie swojej uwagi na to co wspaniałym człowiekiem twój kochanek, co niedociągnięć ma. Tutaj również pomóc reklamację swoją dziewczynę do niego – na pewno powie coś o ciemnej strony swojej osobowości. Aby uzyskać lepszy poczuć, wyobrazić sobie siebie na jej miejscu. A może on zachowywał się wobec ciebie brzydki? Teraz wspomnienia to może się przydać.

Najważniejsze – to nie jest aby powiadomić znajomego o tym, co wydarzyło się między wami – tak można stracić i kochankiem i przyjacielem. Ale być może nie są tak bardzo zainteresowani w przyjaźni jako związek z tym człowiekiem? Zdarza się, a czasem ludzie zakochują się bardzo dużo – nikt nie jest winny za to, że nie zostały spełnione przed siebie. W tej sytuacji, powinniśmy zastanowić się, jak zaprezentować go wszystkim. Być może należy po prostu jeszcze rozstawać się ze swoim kumplem, nie informując ich o zmianie – byłoby najmniej traumatyczne. Przez jakiś czas nie afiszować swoją relację, poczekać, aż opadnie kurz i można łatwo się ze sobą.

Relacje – to bardzo trudna i skomplikowana sprawa. Nie ma równie ważne i prawdziwe dla wszystkich wyjść. Chociaż budować swoje szczęście na ruinach innych nie może być całkiem w porządku, ale czasami – to jedyna słuszna decyzja. I czasami lepiej słuchać tej reguły i zrezygnować z tego, co wydaje się być kuszące i atrakcyjne – mieć seks z najlepszym przyjacielem męża. Generalnie, ostatnie słowo należy do Ciebie. Czy to, co czuje się dobrze dla ciebie, a nie słuchać nikogo. I wtedy twoje życie będzie dokładnie swoje a nie ktoś inny – to jedyny sposób, aby odnaleźć prawdziwe szczęście.

load...