Spalić więcej kalorii z końcówkami z siłowni guru

Zawartość

Powiedzmy, znamy te guru są obecnie zmuszeni do Tabata lub jakiś trening interwałowy do wyczerpania. I będzie fundamentalnie złego – fitness klina na Tabata i VIITe nie zbiegały się, choć obie metody i są bardzo popularne wśród dietetyków. Jest całkiem możliwe, aby tak, że regularne rutynowe pomoże poborze mocy więcej energii. I za to, że nie trzeba stosować klasyczne metody kulturystyki. Jak to się dzieje? To bardzo proste

load...

[Powrót do spisu treści]

Więcej mocy

Kto radzi: Alwyn Cosgrove, guru, którzy są zmęczeni po 5-dniowej rozłamu, a nigdy nie było w pokoju robi „wszystko”

Jaką radę: do ćwiczeń dla rozwoju zdolności. Co to jest? Zrywając się z przysiadu, skoki na nośniku, skoki i tolchki.Kosgrou radzi zrobić liczność ruchu dla następujących powodów:

  • Power – użytecznej jakości dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć siłę w podstawowych ćwiczeń;
  • Z nich jest bezpośrednio związany z wynikiem w dyscyplinach prędkości – w biegu, na przykład. Ale z wyników w wyścigu, który zależy bezpośrednio od tego, ile kalorii można spalić podczas treningu;
  • Ponadto jest premia dość bezpośredni i natychmiastowy – spalić więcej kalorii podczas treningu, który obejmuje ruch liczności.

[Powrót do spisu treści]

load...

Czy prasę pomiędzy seriami

Kto doradza Jackie Warner, sławna trener

Jaką radę: Wystarczy zrobić prasę pomiędzy zestawami treningu siłowego. Dlatego konieczne jest, aby wybrać różne ruchy. Od technik górniczych szok górnej jednostki w pręcie stojaka przekątnej. To proste – młot podstawowych ćwiczeń wyszukiwania stałych i cieszyć się przez 1 minutę między takimi ruchami, które nie wymagają maksymalnej mocy. Na przykład, jeśli wykonują ćwiczenia w biceps i triceps, nic strasznego się nie stanie. Ale jeśli jesteś w między przysiady i do tyłu ciągnie prasę będzie huśtawka, natomiast problematyczne, oczywiście. Technika może zwiększyć spożycie kalorii, a co najważniejsze, zwolnić czas spędzony na ćwiczeniach normalnie brzucha.

[Powrót do spisu treści]

Czy cardio, nie tylko w siłownia

Kto radzi Rachel Cosgrove, ekspert w dziedzinie treningu siłowego dla kobiet

Że Rada: Godzinę na eliptycznego trenerem pozwala spędzić co najwyżej 400 kcal i … .chas własnego życia. Oczywiście, można oglądać pokaz i niezbyt cierpieć stracony czas. Jednakże, można nagrać taką samą kwotę, tak na przemian metabolicznych uprazhneniya- Kettlebell huśtawki, szarpnięcia, drżenia, Burpoe, bieganie z przyspieszeniem. Można to zrobić w trybie Tabata, lub po prostu na przemian minuty pod obciążeniem z chwili relaksu, efekt będzie jeszcze bardziej imponujące. Rachel wyjaśnia, że ​​te ruchy, w przeciwieństwie do gładkich godzin pracy na eliptycznego trenerem, przyczyniając się nie tylko do zwiększenia spożycia kalorii, ale także poświęcić więcej energii, aby odzyskać.

[Powrót do spisu treści]

Połącz ćwiczeń dla różnych części ciała w jednej

Kto radzi: Jillian Michaels, videoguru

Co radzi: Nadal nie mamy wystarczająco dużo czasu, aby pracować w izolacji ramiona, triceps i biceps? Nie martw się – zrobić jak oddziałach Gillian. Połączenie tych ruchów w kompleksach z przysiady, rzuca się, stoki. Nie rozumiem, jak to jest? Obejrzyj film Gillian. Oczywiście, w taki sposób, aby lepiej trenować, jeśli celem jest schudnąć i po prostu nie chcą, aby uzyskać masę mięśniową. Ponadto, jeśli jesteś właścicielem dobrą technikę i podstawowych ćwiczeń jakieś tam hantle prasy na ramionach nie „break” głębokość i kachestveo przysiady.

[Powrót do spisu treści]

Zrobić dobry jogi

Kto radzi: Kristin McGee, dla celebrytów nauczyciela jogi

Jaką radę: Zmień niskiej intensywności ćwiczenia jogi dynamicznej jogi fitness lub ashtanga vinyasa. To nie będzie po prostu rozciąganie, relaks i zwiększenie mobilności oraz wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego. A jednak dynamiczna joga, nawet bez dodatkowego ogrzewania, co pomaga zaoszczędzić czas na cardio, pozwalające na zwiększenie spożycia kalorii. Dynamiczny Joga pomaga wzmocnić mięśnie i zaoszczędzić czas. A ci, którzy nie chcą zajmować ściśle moc, można poprawić za pomocą figury.

[Powrót do spisu treści]

Uczestniczyć więcej nowych szkolenia

Kto doradza Sara Lee, autor książek o Fat Loss

Co radzi: Większość ludzi dostosować się do zwykłego ćwiczenia aerobowe kilka miesięcy. Właśnie przyjechał i teraz dość. Nie, nie ty i twoje ciało. On nie przyspiesza tętno jak poprzednio, nie pali taką samą liczbę kalorii, a najprawdopodobniej przestanie schudnąć jak wcześniej. Jednak, aby zwiększyć aktywność fizyczną, jak to jest konieczne? Dlatego konieczne jest, aby zmienić i jego zastępca szkolenia. Jeśli siła nie jest to przypadek, ale aerobik może być „off” – idź dalej na różnych lekcjach różnych instruktorów. Uczestniczyć w zajęciach na rozprawie nowych klubów. Jak najlepiej, aby poruszać się w ciągu dnia.

[Powrót do spisu treści]

Kochasz to co robisz

Kto radzi: Tatyana Rybakova, dziewczyna, która nie tylko schudła, ale również z powodzeniem stać się trenerem i layfkouchem

Co radzi: Nigdy nie spalić tyle kalorii, jeśli nie pójść na całość w szkoleniu. W związku z tym bardziej energochłonne będą rodzaje działań, które po prostu kochają. Nie jest konieczne, aby kochać to, co jest modne w tym sezonie. Wszystko idzie na pylonu i cieszyć się tańca irlandzkiego? Idź do Irlandczyków, więc tym bardziej prawdopodobne, że nie będzie rzucić użyteczne ćwiczenia i spalić kalorie regularnie

Elena Selivanova

load...