SOS! Mężczyzna Wodnik: pomaga zrozumieć

Zawartość:

Życie jest zadowolony z Tobą spotkanie z mężczyznami były widocznie tak bardzo realne marzenia, po prostu wcieleniem ideału. Jesteś tak zainteresowany w kontynuowaniu tej miłości, które są pełne entuzjazmu i ekscytacji, gotowy, aby pokazać maksymalną inicjatywę, tak dużo jak to możliwe, zainteresowany podoba Ci się przedstawiciel płci męskiej.

load...

Już przełączony na „ty”, wymieniane kontakty i miło pogawędzić o różne rzeczy, że ludzie mają tendencję do omówienia w pierwszych dniach randki. W pewnym momencie, to nieuchronnie przychodzi do astrologii, a dowiesz się, co lubisz man-Wodnika. „Pomóż mi zrozumieć i nauczyć się go najlepiej jak potrafisz, droga astrologia” – prosić cię psychicznie, a to z pewnością jest rozsądne i logiczne. Aby wygrać człowiek-Wodnika siła nie jest dla każdej kobiety!

Wspólne cechy męskich członków rodziny „Wodnika”

Typowymi przedstawicielami silniejszej płci w konstelacji Wodnika jest bardzo ostrożny, ale obdarzony sprzecznej natury. Jest to z pewnością dżentelmenem, jest dosłownie do kości – w odniesieniu do absolutnie nikomu, że przede wszystkim, można docenić jego rodziny i przyjaciół rodstvenniki.Im równie charakterystyczne przejawy człowieczeństwa i sprawiedliwości, życzliwości i uprzejmości, łagodności i uczucia. Mają tendencję do szczególnie dyskretny urok, który przyciąga ludzi i przyciąga je do istniejących simpatiyu.Nesmotrya wystarczająco komunikatywne, kolejne Aquarian niewiele osób chce go tak nazwać – nie jest rozpraszane przez słowa takie jak „przyjaźń” i „miłości”.

Sprzeczność z ich osobowości jest najbardziej widoczna w pewnym odsetku tajemnicy, która jest tak charakterystyczna dla silnej połowy ludzkości, urodzonego pod znakiem Wodnika. Oni boczyć na próbach penetrują swoją duszę, daj nieproszonych rad, i to pomimo faktu, że inni są przyzwyczajeni tylko przyjazne cechy ich charakteru. Wielu uważa to dziwne zachowanie i przypisać Wodnik weirdos stanu, które jest częściowo uzasadnione ze względu na pewne niestandardowe myślenie wystawiony przez najbardziej przyjazny i kochający związek.

load...

Gdy mamy do czynienia z człowiekiem, z pewnym udziałem obserwacji można stwierdzić, że przed wami jeden z przedstawicieli rodziny Wodnika, w jego sennym oczach i lekko nieobecnego umysłu. Można odnieść wrażenie, że twój partner jest przed wami tylko fizycznie w czasie psychicznie unosił się gdzieś daleko. Nie rozpaczaj – człowieka tego oznaczenia przez naturę obdarzony przyczepność do wszystkich nowych, niezbadanych, nietypowe; iw każdej kobiety obecnej układanki, które mogą być lubiany urzec Wodnik.

Mężczyzna Aquarians są wyjątkowo niezawodne, rozsądny, stanowczy i obdarzony znanego udziału wytrwałości w osiąganiu swoich celów, ale potwierdzając niespójność jego osobowości można łatwo zrezygnować z wcześniejszej decyzji i nie ucieleśnieniem idei w praktyce. Ale to nie dlatego, że są one charakteryzują nietrwałości – tylko jeden punkt Wodnik rozumie, że taki akt byłby bardziej odpowiedni lub uzasadnione w danej sytuacji.

Status, status społeczny, zamożność nie będzie najwyższym priorytetem celem w życiu ludzi Wodnika, aby ocenić siebie i innych pod względem dostępności dóbr materialnych, nie będzie. Być może dlatego, że nie są typowe gesty hojności, a na pewno nikt nie nazwałby tego człowieka znak zodiaku Spender. Jest jednak równie dzielić dobroć komunikować się i oligarchy i kasjera w supermarkecie, a ze znaną osobą, a wraz z jego wejściem dozorcy. Dla niego nie ma podziału ludzi na biednych i bogatych, jego kryterium do komunikowania się z nimi jest po prostu zainteresowanie człowiekiem.

Prawdomówność, uczciwość, naturalność i wierność uzupełnieniem portret urodzona pod znakiem Vodoleya.On nie toleruje oszustwa i czuje manifestację nieszczerości w innych, że natychmiast powoduje jego luz, który jest jednak całkiem uzasadnione. Jego wierność jest pokazany w tym fakt, że woli, aby budować swoje życie według własnych zasad i przepisów, nie zmieniając się nawet w małych rzeczach. W tym przypadku nie ma pragnienie, aby zmusić innych do ich przestrzegania, jako jedynie słuszne nich.

Miłość mężczyzna Wodnik

Jak już wspomniano, Wodnik jest charakterystyczne dla niektórych nietypowych w sprawach miłości. Co dokładnie to się objawia? Granice swej miłości brakiem jasności i kierunku – kocha wszystkie na raz i każdy indywidualnie. Miłość, według ludzi z Wodnika, nie jest tak dużo troski o konkretnej kobiety jako opiekuńczy dla ludzkości jako całości. Taka jest skala tych kochających rycerzy elementu powietrza. Ale w tym samym czasie, wybierając partnera życiowego, Wodnik jest bardziej skoncentrowany na poszukiwaniu podobnie myślących kobiet, niż kobiety kochanką. Jest to tym bardziej zaskakujące, że w swojej miłości Wodnik jest bardzo nieprzewidywalny, zawsze gotowi do zmiany, stale szuka sposobów, aby zaczerpnąć nowych uczuć i doświadczeń, a to wszystko dzieje się w jego najbardziej harmonijny i naturalny sposób.

On wie, jak urok, może być atrakcyjny w oczach kobiet, że bardzo dobrze zna i cieszy się, gdy stara się zdobyć miłość swojej pani, w którym chwalił nie tylko kobiecą urodę. Dla mężczyzn Wodnika przejawia się nie tylko w przyciąganiu czysto fizycznej, jest on również koneserem psychicznego, wewnętrzny urok płci pięknej. Kiedy uświadamia sobie, że można nie tylko stać się jego kochanką, ale jego bratnią duszą, jego przyjaciel, będziesz miał szansę na zawsze uchwycić jego serce.

Mężczyźni z tym znakiem są z natury romantyczne, a nawet sentymentalna. Aquarians nigdy nie zapomnę nazwę swojej pierwszej miłości, są w stanie prowadzić przez życie jej pamięć i jego poczucie światła. To byłoby bardzo miłe i wzruszające, gdyby nie jeden szczegół: są one również w porównaniu z zatopiony w zapomnienie ukochanej wszystkich kobiet, które pojawiają się w jego życiu w przyszłości. Nie wszystkie panie są gotowe do podjęcia go łatwo i pamiętać, że jego pierwszą miłością rywalizować im być już nie może. Zazdrosna dziewczyna z przeszłości, teraz nie trzeba w życiu mieć, ale jest o wiele ważniejsze.

Ponieważ mówimy o zazdrości, pamiętaj raz na zawsze, jedna rzecz, która może nagle zniszczyć związek z mężczyzną Wodnika. W żadnych okolicznościach, nigdy nie nazwałby go zazdrość! Ci ludzie reagują tylko w jeden sposób – oni opuścić swoje życie, przełamać swój związek nim zakochana. Konkurencja dla nich – jest to sprawa z równoległego wszechświata. Wolą mówić nie tylko pozostać przyjaciół zamiast przyłączyć się splątaną romans z trzema niewiadomymi. Zawsze o tym pamiętać i nie pozwalają na pojawienie się zazdrości w relacji.

Mężczyzna Wodnik – co to jest o an_2ie?

Casanova z konstelacji Wodnika ludzie nie będą działać. Oni dzielnie dał inicjatywę łóżku miłości w rękach kobiet, w nim nie znajdziesz chęć do zajmowania najwyższych stanowisk w cielesnych rozkoszy. Ale to ma swoje zalety: mężczyzna Wodnik wierny transporty zmuszony abstynencja an_2ualna spowodowana na przykład swoją tymczasową separację od niego. Można z pewnością zagwarantować jego lojalność, a także fakt, że ci przedstawiciele płci męskiej jest atrakcyjna nie tylko jako akt miłości fizycznej. Aquarians cieszyć sam fakt posiadania pięknej i ukochanej kobiety.

Oczywiście, dla kobiet z dużym apetytem an_2ualnym wszystko będzie trochę nudne, ale potem zdajesz sobie sprawę, jak cenne które jest w tobie jest postrzegany nie tylko jako obiekt pożądania an_2ualnego, ale także osoby. Nie kochać tylko dlatego, że jest interesujące dla ciebie w łóżku, ale również dlatego, że są interesujące jako osoby. Kobiety z mniej więcej taką samą intensywnością temperamentu pod względem an_2ualnym, oczywiście, aby właściwie docenić takiego leczenia.

Wodnik jako głowa rodziny

Sprzeczność Wodnika znajduje się tutaj. Pragnienie, aby zachować niezależność i wolność idzie w parze z pragnieniem, aby dbać o niego. Okazuje się, że często pojawia się w nim potrzebę komunikowania się z bratnią duszą jest czasem w sprzeczności z dążeniem do czuć wolny od wszelkich zobowiązań. Ta gra jest jedną z bram nie każda kobieta spotka się ze zrozumieniem i wsparciem. Ale napady złości, łzy, a nawet bardziej skandale i próbuje spowodować wybuch zazdrości, nie osiągnie żadnego pozytywnego rezultatu. Takie działania powodują podrażnienie i jeszcze bardziej nieprzewidywalne reakcje u samców Wodnika.

Weź to, co to jest, w swej istocie, a wtedy zdarza się cud – Twoja droga i ukochana Wodnik przejawiać w pełni najbardziej delikatny, czuły, uroczy i atrakcyjnego mężczyzny, który kiedyś został włączony głowę. Dla swoich dzieci przejawia się tak konsekwentnie, że jest bardzo szczere zainteresowanie ich dzieci i uczestniczyć w ich rozwoju i edukacji. Twoje dzieci będą zawsze czuć podziw i poparcie ojca, Wodnika.

Zaan_4uj uchwycić Wodnik więźnia

Jeśli mężczyzna Wodnik uświadamia sobie, że możesz zacząć budować na swoim koncie małżeńskich an_4ów, a następnie w tym samym czasie próbuje uciec. W żadnym wypadku nie dać mu do zrozumienia, że ​​wręcz przeciwnie, zrobi wszystko, aby pomóc mu czuć się blisko ciebie całkowicie za darmo. Sami też nie zapomnij okresowo wykazać swoją niezależność. Można, na przykład, być świadomi, że an_4uje wyjazd na kilka dni, ale bez wymieniania cel i cel podróży.

Ludzie z tego znaku podobnego zachowania tej kobiety tylko dodaje atrakcyjności: Pamiętasz, jak to wszystko prowadzi niezbadane i tajemnicze? Ale nadchodzi, należy poinformować go, jak minęła podróż, nowe zdarzenia i emocje. Będzie ona rozgrzać swoje zainteresowania do ciebie, w tym jako źródło nowych informacji. Nie zapomnij wspomnieć, że udał się w towarzystwie przyjaciół lub samodzielnie: powoduje zazdrość każdego człowieka, zwłaszcza, że ​​znak ten nie ma sensu.

Decydując się w końcu złapać w ich sieci, że amator wolności i niestrudzonym tajemnice badacz na świecie, brać za pewnik, że teraz i zawsze trzeba być kobietą tajemnica, kobieta myślących dziewczyna, która potrafi być niezależny i szanować jego potrzeby wyboru -Vodoleya zachować swoją wolność z zamachem. Że powinno to być idealna kobieta Wodnika i uniknąć jego szczęście przyszłych szans życiowych rodzina nie będzie. Choć nadal nie można nawet odgadnąć o tym.

Nie chcę być kochanką morskiego, a ja chcę być żoną Wodnika

Przez instytucję małżeństwa męskich Aquarians są sceptyczni i negatywne. Wykazują one prawdziwie niezrównaną wyobraźnię, znajdując coraz więcej sposobów, aby uratować jego sieci życia rodzinnego. Stracić nadzieję, że nie warto, prędzej czy później dojść do wniosku, że trzeba się ustatkować. Ale oblężenie i długo czekać, trzeba mieć cierpliwość, spokój i pewność, że będzie sukces. Dostroić się do dodatniego w końcu, bo jesteś jego szczera miłość, a zatem będą mogli czekać na skrzydłach.

Przygotuj się na to, że otrzymał ofertę z jego zaskakującej Wodnika w zupełnie nieoczekiwanym momencie dla ciebie, to jest możliwe, że nawet najlepszy, Twoim zdaniem, właściwe. Ale Wodnik to wszystko logiczne i zrozumiałe – wszyscy jego przyjaciele od dawna żonaty komuś nawet udało się osiągnąć ten wyczyn dwa razy, wiele dzieci urodziły. Twój Wodnik zbyt emocjonalnie dojrzały na tak trudnym krokiem w jego zrozumieniu, a ponad poważnej decyzji. Pomóc mu, aby nie zmieniać twardej decyzji przez cierpienie je w twojej mocy – po prostu go zachować poczucie wolności i nietykalności jego osoby. Powiedz mu, że stempel w paszporcie nie może nic zmienić w swoim związku. Jest to czysta formalność, który jest potrzebny tylko aby jego dzieci były jego nazwa.

W tym sensie, zawarcia małżeństwa, z ich punktu widzenia, całkiem słusznie: Odpowiedzialny Aquarians zrozumieć znaczenie wydarzenia, takie jak narodziny dzieci, mają chęć być zaangażowane w ich bezpieczeństwa finansowego i edukacji. W przeciwieństwie do innych przedstawicieli znaków zodiaku, rola ojca przeraża-Aquarius mężczyzna jest znacznie mniejszy niż w przypadku małżonka – nie jest to najbardziej uderzającą cechą sprzecznego charakteru tych wspaniałych ludzi?

Podsumowując wyniki „badań”

Teraz już wiesz dokładnie co to uroczy człowiek, urodzony pod znakiem Wodnika, reprezentatywnego elementu powietrza. Jeśli nadal twierdzą, że jest to potrzebne, podobnie jak samym powietrzem, teraz mają do dyspozycji wszystkie narzędzia, za pomocą którego masz wszelkie szanse zarówno lepiej i szybciej, można zrozumieć jego MAN-Wodnika. Pomoże to lepiej przygotować się stać dla niego najbardziej piękne, niesamowite i niezrównaną kobieta w jego życiu. Czy nie jest to marzenie każdej kobiety w miłości?

Ci badali mocne i słabe strony swojej uroczej Wodnika, który dał mu gwiazdę, i może wykorzystywać tę wiedzę dla dobra przyszłego szczęścia rodzinnego. Oczywiście, opisaliśmy dość przeciętne cechy, które charakteryzują przedstawicieli tego znaku zodiaku. Wiele cech osobowości powstają w nas przez naszych rodziców, nakłada swoje piętno środowisko, wykształcenie, zawód. Ale do wyboru taktyki i strategii, aby wygrać rękę i serce swojej drogiej sercu „powietrza” człowiek nadal zalecane, na podstawie cech osobowych przez który to dało gwiazdę urodzeń.

Nie będzie to łatwe, ale takie fascynujące zadanie: należy teraz zawsze być niezależny i tajemniczy, towarzyski i ciekawy, ciekawe i aktywne. Ale jeśli my sami nie mają na celu stać się takim dla ich własnego dobra? I tu i tam nadal jest wielka szansa, by zwabić ten sposób w ich sieci mężczyznę, który przyciąga uwagę i stać się słodko do własnego serca. Poprawa i rosną najbardziej, aw między czasie zakochać lubiłem tego człowieka i stać się jego prawdziwą muzą – do tego wartościowego przedsięwzięcia, prawda?

Musimy przyznać, że związek z mężczyzną Wodnika pośrednio przyczyniać się do rozwoju odwiecznych kobiecych cech jak urok, zdolność i chęć do miłości, zainteresowania i zniewolić człowieka, jednym słowem, rzucić zaklęcie na niego. To taki, który nie jest wspaniałe i piękne? Masz możliwość, aby w pełni cieszyć się proces uwodzenia i „oswajania” z wybranym przedstawicielem Wodnika. Oczywiście, jesteśmy przekonani, że przyczyni się to nie tylko nasze zalecenia, ale również swoją żeńską atrakcyjności wraz z kobiecej intuicji.

Życzymy Ci osiągnięcia cenionych cel w rekordowo krótkim czasie, a nie tylko lepiej zrozumieć mężczyznę, ale całe życie, aby zapisać pragnienie, aby go zrozumieć, zaakceptować i kochać to, co to jest, aby docenić wszystkie dobre cechy nieodłączne w nim charakter i nie skupiać uwagę na pewne niedociągnięcia.

load...