Sól utrata włosów Treat


Zawartość:

Kobiece piękno w Rosji od dawna związane z gęstością i zdrowia włosów. Długo wytrzymały plwocina był przedmiotem tej dumy naszych babć. Z jego arsenale środków ludowej do pielęgnacji włosów, są cieszących się właściciel eleganckich lśniących loków i problemu wypadania włosów był nieznany do nich.

load...

Dlaczego więc dzisiaj, kiedy na półkach sklepów kosmetycznych i aptekach są pełne wszelkiego rodzaju nadmiar produktów do pielęgnacji włosów, kobiety są bardziej skłonne do skarżą się na wypadanie włosów?

Główne przyczyny tego nieprzyjemnego zjawiska mogą być:

  • Słaba sytuacja na środowisko;
  • Nadużywanie barwienia i stylizacji;
  • Niewłaściwej lub nieodpowiedniej pielęgnacji włosów;
  • Niewłaściwa dieta;
  • Ciąża lub laktacja;
  • Palenie;
  • Stresujących sytuacjach.

Większość dostępnych środków w celu wzmocnienia włosów, w praktyce, nie przynosi pozytywne rezultaty, i kupować drogiego skuteczną maskę nie może sobie pozwolić każda dziewczyna czy kobieta. W tej sytuacji konieczne jest, aby zwrócić się do dawnych receptur, w którym piękno wzmacniają włosy kilka wieków temu. I tu dochodzimy do pomocy z najczęstszych soli. Jest to zwykły grosz, skutecznie zwalcza wypadanie włosów i zwiększonej zawartości tłuszczu w skórze głowy i nadaje miękkość włosów i zdrowy blask.


Powrót do spisu treści

load...

Masaż skóry głowy z solą

W jaki sposób można użyć soli, aby zapobiec utracie loki? Może być stosowany do masażu skóry głowy. Aby masaż, można wziąć za normalną soli kamiennej i nad morzem. Wybierając drugą opcję, dać pierwszeństwo produktu bez dodatków i aromatów były zbędne chemia osłabione włosy do niczego. Stosuje się sól musi być na korzenie wilgotnych i umyte włosy, musi pokrywać całą powierzchnię głowy. Powodując sól, począwszy od łagodnych ruchów do masażu wcierać go w skórę głowy. Do masażu używać obu rąk.

Podczas procedury należy unikać intensywnych ruchów, w przeciwnym razie można uszkodzić skórę głowy. Sól masowanie powinna trwać 10 minut, ale jeśli skóra zaczyna szczypać, należy przerwać wcześniej. Po masażu włosów należy przemyć pod ciepłą bieżącą wodą. Sól można łatwo rozpuszcza się w wodzie i przemywa się głowicę, bez żadnych problemów. Masaż zwiększa przepływ krwi do głowy, wzmacnia cebulki włosowe i pomaga zatrzymać wypadanie włosów. Aby przez długi czas zapomnieć o problemie, należy powtórzyć procedurę nie więcej niż 2 razy w tygodniu przez 4-5 tygodni.
Powrót do spisu treści

Maska ujędrniający solą dla różnych rodzajów włosów

W uzupełnieniu do masażu, łysina wielką pomocą masek solnych. Jeśli skóra jest tłusta skóra głowy, a następnie przygotować maskę trzeba wymieszać kilka łyżek soli z niewielką ilością jogurtu lub kwaśne. Dla włosów suchych soli można zmieszać ze śmietaną lub jajka. Maska sól do zwiększenia loki, można dodać kilka kropel dowolnego olejku. Powstały maska ​​powinna być rodzajem papkowate i nie wycieka po nałożeniu na głowę.

Maska soli powinno być rozłożone hojnie na włosy, starając się pokryć całą powierzchnię głowie, a następnie delikatnie wcierać korzenie z lekkich ruchach kołowych. Gdy jest równomiernie rozłożone w skórze głowy przykryć celofan i naturalnego ręcznikiem. Czas obróbki powinien być dłuższy niż 30 minut, po czym maska ​​medycznego powinny być dokładnie przemyto wodą i powrót do szamponu.

Właściciele tłustych włosach zaleca się zrobić maskę soli do 2 razy tygodniowo do sześciu miesięcy. Ci, którzy mają suche włosy, procedurę należy powtórzyć 1 raz w tygodniu na taki sam okres. Po zakończeniu przebiegu leczenia odpocząć przez co najmniej 3 miesiące. Jeśli włosy wypadają bardzo silnie, takie maski jest całkiem możliwe, aby zrobić maksymalnie 10 kolejnych dni. Musimy jednak zapewnić, że sól nie jest skorodowane głowy, albo zamiast jednego problemu, można uzyskać kolejną.


Powrót do spisu treści

Ujędrniające maski z solą i miodu koniak

W celu zapewnienia, że ​​włosy mocniejsze, można użyć maski z solą, miodem i brandy. Każdy z tych składników należy w równych proporcjach z 200 ml i dokładnie wymieszać. Otrzymaną masę umieszcza się w słoju, szczelnie zamknięto z pokrywką i pozostawiono w ciągu 2 tygodni w chłodnym ciemnym miejscu. Po określonym czasie maską będzie gotowy do użytku. Należy obficie stosowana na mokre włosy, korzeni okład celofan i ręcznika, oraz godzin płukania wodą.

Maska jest przeznaczona do cienkich i słabych włosów. Powinna ona nie więcej niż 2 razy w tygodniu. Zawartość banków będzie wystarczające dla niektórych zastosowań, więc pojemnik z gotowym maski należy umieścić w lodówce. Silne maska ​​chłodzenie jest stosowany na skórę głowy nie jest zalecane, za każdym razem przez kilka godzin przed użyciem trzeba wydostać się z komory chłodzącej, aby pozwolić mu na ogrzanie do temperatury pokojowej. To rozwiązanie może być używany jak zwykły szampon – to będzie to nie tylko sprawiają, włosy mocne, ale również bardziej obszerne.

Używać soli kuchennej lub soli morskiej jako sposób na wzmocnienie włosów może prawie każdy, niezależnie od wieku. Jedynym przeciwwskazaniem do jej stosowania są rany i podrażnienia na skórze głowy. Sól – produkt naturalny, zawierać dodatki chemiczne i barwników. Jest on dostępny w cenie, która jest nieszkodliwa i bardzo skuteczne w problemach z gęstości włosów. Sól także zastąpić drogie formy, i w ten sposób bardziej widoczny i szybsze wyników.

load...