Sól morska cellulitu – Jak pozbyć się skórki pomarańczowej bez użycia środków chemicznych

Zapraszam, aby przejść do morza ze względu na „zajęcie” organizm z cellulitem? Mądrze: zaprosić morza do jego domu. Po pierwsze, odpoczynek i relaks. Po drugie, pozbyć się „skórki pomarańczowej”, oraz, bez bólu i kosztów. Jak zaimplementować to? Będziesz potrzebował soli morskiej z cellulitem, chęć pokonania choroby i czasu. Gotowy?

load...

Zawartość:

Pancernik ze skórką pomarańczową

Dlaczego sól z cellulitem działa lepiej niż drogich narzędzi? Czy morze „nektar” jest zdolny do takich czynów jak zniszczenie „pomarańczowej skórki”? I jak po tym wszystkim rzeczy – spiżarnia pierwiastków śladowych, minerałów i innych składników, moc działania, które jest porównywalne z narkotykami. Tymczasem, sól – naturalny preparat, nie przynosząc szkody dla narządów wewnętrznych, nie powoduje reakcji alergicznych, jak to ma miejsce w przypadku niektórych leków, działających pod hasłem „”: jedno lekarstwo, a innym kaleka.

Przydatne właściwości morskiej medycyny

Sol – to nie tylko naturalny „lekarstwem” cellulitu, ale również środkiem do poprawy zdrowia i urody organizmu jako całości. Co jest w stanie tego daru z głębi morza? Jakiego rodzaju „premia” można spodziewać się w trakcie leczenia, w tym naturalny środek?

load...
 • Aktywacja procesów metabolicznych;
 • Poprawiają ukrwienie tkanek; Eliminacja toksyn, toksyny i inne „śmieci” z organizmu;
 • Wzmocnić pracę układu limfatycznego;
 • Zwiększenia odporności;
 • Wzbogacania odżywcze tkaniny;
 • Zwiększyć regenerację komórek;
 • Poprawa

 • Nastroju.

Tak, i po prostu zanurzyć się w wannie z solą morską – nie jest zabawa, prawda?

O procedur medycznych

Dermatologic ładne owoce morza i zabawy. Stworzyć wyjątkową atmosferę w łazience, prosimy zapachy morskie, udekorować pokój z muszli, włącz łagodną muzyką, na przykład, dźwięk fal, i wyobraź sobie, że jesteś na plaży. Oprzeć się „skórki pomarańczowej” to nie tylko pragnienie, ale także szczęśliwy – włączyć ich leków na wakacjach.

Spa

Terapeutyczne antycellulitowy Kąpiel z solą morską ma swoje zasady:

 • Temperatura wody – około 37 stopni; Sól
 • Należy rozpuścić w litrze wody; Długość kąpieli z solą morską z cellulitem – pół godziny;
 • Przed i po zabiegu (w ciągu 1 godziny) od jedzenia lepiej wstrzymać się.

Podczas kąpieli, można po prostu położyć na przykład korzystających z muzyki. Albo można zrobić delikatny masaż obszarów problemowych lub przesunąć trochę – słuchać swojego ciała i tego, co będzie cieszyć.

Warto zwrócić uwagę! Na standardowej kąpieli wymaga funt soli. Dla wygody, można kupić a la carte pakiety. Rodzaj, kolor i smak mieszanki – według własnego uznania.

Procedura 3 w 1

Technika ta, jak rozumiem, jest w oparciu o zasadę „3 w 1” i składa się peeling, masaż i maska. Dla procedury powinny wziąć szklankę soli, pół szklanki oliwy z oliwek i ciepłej wody. Wszystko dokładnie zmielić. Nałożyć mieszankę na uzdrowienie ciała w rejonie obszarów problemowych ruchem okrężnym, delikatnie masując skórę. Czas trwania każdego z masowania cellulitu dotyczy miejscach – 10 minut. Następnie dodaje dalsze 20 minut, aby opuścić korpus pojazdu jako maska. Następnie zmyć resztki mieszaniny pod ciepłym prysznicem i zastosować specjalny krem. Ten sposób postępowania kosmetologów zaleca się raz w tygodniu.

Saline zawinąć

Owijanie obejmuje użycie folii, która wzmacnia działanie jakichkolwiek środków stosowanych na skórę. Aby wykonać procedurę trzeba kupić rolkę filmu żywności, a także elementy z samej mieszaniny: sól i miodu (najlepiej domowej roboty – od rynku). Przed owijania pokrywy muszą być czyszczone w obszarach dotkniętych cellulitem. Można po prostu wziąć prysznic. Ale zanim przygotować orzeźwiający mieszaniny. Aby to zrobić, wlać pół szklanki soli z ciepłą wodą do stanu miazgi, dodać łyżkę cholewki (łyżka) miód. Wszystko wymieszać i pozostawić do zaparzenia na 15 minut roztwór.

Wychodząc z prysznicem i wytarł ciało, stosuje się mieszaninę na „skórki pomarańczowej”, owinąć traktowany części ciała wielu warstw folii i nurkowania na godzinę pod kocem. Możesz cieszyć się ulubionym filmem, czytać lub po prostu spać. Koniec prysznic okład i stosowania środków antycellulitowych. Do wymiernych wynikach procedury należy powtarzać co 2-3 dni. Minimalny kurs – 15 sesje.

Przepis wideo cellulitu kulek soli

Sól morska – doskonały środek na cellulit, dzięki czemu można powrócić doskonałą skórę i przejdź do morza – do wygrania tytuł „Queen of the Beach”!

load...