Sok pomidorowy do utraty wagi: odchudzanie, przepisy z korzyścią i opinie

Chcesz mieć talię osy i na szczupłe biodra? Następnie pić sok ze świeżych pomidorów! To właśnie Chińczycy twierdzą naukowcy, którzy przeprowadzili poważne badania w tej dziedzinie w celu znalezienia innowacyjnych sposobów otyłości. Eksperyment przeprowadzono z udziałem 25 kobiet, każda z nich, stosując sok pomidorowy do utraty wagi w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, to odnotował realny spadek obwodu w pasie o około 2 cm. Pp_2

load...

Zawartość:

Wygodne z Signor odchudzanie pomidorowy

Odchudzanie na soku pomidorowego opcjonalnie diecie, wystarczy umieścić go w diecie zalecane przez dietetyków. Jeśli chcesz szybko pozbyć się brzucha, można umówić się na dzień na czczo, ograniczając menu półtora litra napoju.

Sekret efekt wyszczuplający, pić pomidorowy

Soczyste pomidory są nie tylko smaczne, ale również bardzo przydatne warzyw. Ich sok jednocześnie pomaga ugasić pragnienie i „pasza” organizmu, ponieważ zawiera największą liczbę białek roślinnych z wszystkich obecnie znanych napojów warzywnych.

load...

Zatem użycie wyłącznie soku pomidorowego do utraty wagi jest to, że pije kielich, osoba tłumi uczucie głodu. To jest bardzo ważne dla tych, którzy próbują stracić zbyt dużo, ale nie może ich powstrzymać apetyt, cierpią z ciągłym uczuciem czczo.

Tajemnice odchudzanie wpływ na kobiecej ukryte w zdolności soku. On jest w stanie:

  • Poprawę funkcjonowania przewodu pokarmowego;
  • Normalizować i przyspieszają przemianę materii;
  • Usuwanie toksyn i trujących toksyn na poziomie komórkowym. To pomaga oczyścić organizm, uwalniając go od nadmiaru kilogramów.

Prosty przepis – wymierne rezultaty

Informacja dla tych, którzy chcą wypróbować przepis diety sok pomidorowy do picia, jest tylko jeden, i to jest bardzo prosta: z czerwonych dojrzałych pomidorów z pomocą sokowirówki trzeba zrobić świeże, a jeśli jest to pożądane, pora ją z niewielką ilością przypraw i ziół do smaku.

Napój zaleca się pić 1-3 razy dziennie przy lampce pół godziny przed śniadanie, lunch i kolację. Aby przygotować sok jest pożądana bezpośrednio przed użyciem. W skrajnym przypadku jest możliwe wytwarzanie części o cały dzień, ale w żadnym wypadku nie w celu pozostawienia produktu w nocy.

Badanie w praktyce: doświadczenia w świecie rzeczywistym i zwrotne

Tysiące kobiet już próbował sobie wyobrazić, sok pomidorowy opinii odchudzania na wynikach uzyskanych przez nich jest dość wymowne.

Alina, 32 lat: „Po urodzeniu drugiego dziecka zyskał kilka dodatkowych kilogramów, aby ograniczyć się do gadżety brakowało siły woli, więc postanowiłem spróbować soku z pomidorów Piła gdzieś półtora miesiąca (do kraju miał pomidory) rano i wieczorem przed posiłkiem … zresetować w tym okresie około 3 kg. Myślę, że ten wynik jest ze względu na fakt, że nie ma kielich po breja jest „.

Tamara, 44 lat: „Mimo, że napój pomidorów miłości, ale schudnąć z nim po rozpoczęciu diety, aby podnieść poziom kwasowości w żołądku nie stało dwa tygodnie, a lekarz zabronił takich eksperymentów.”.

Weronika, 27 lat: „Słyszałem wiele dobrych opinii na temat korzystania z soku z pomidorów, aby schudnąć z pomocą przyjaciela przed centymetr w talii ślub skrócony do trzech, ale ja, nigdy nie był w stanie zmusić go do picia – nie jak dziecko …”

Właściwości soku pomidorowego: jako rzecz nie zwrócić się do uszczerbkiem

Pierwsze spada na wadze jest bardzo ważne, aby pić sok pomidorowy, korzyści i szkód na odchudzanie, które zależą wyłącznie od zgodności z zalecanych dawkach, jak również ogólny stan organizmu.

Kiedy należy skonsultować się z lekarzem i trzymać się jego rad w tej sprawie, to metoda korekcji będzie tylko z korzyścią, ponieważ dojrzałe pomidory zawiera szereg witamin i ponad dwadzieścia mikroelementy potrzebne w organizmie.

Napój może zaszkodzić, jeśli nadgorliwy z ilością, czy nie stanowią przeciwwskazania. Na przykład, duża ilość soku pił w czasie, może spowodować poważne rozstrój żołądka. Taka dieta jest przeciwwskazany u osób z żołądka, wrzód żołądka lub kamieni żółciowych.

W obecności tych przewlekłych chorobach pomidorów pić tylko pogarszają choroby, ponieważ zawiera wysoki udział kwasów organicznych i może to powodować nasilenie bólu i zwiększenie kwasowości.

Przepisy i spalanie tłuszczu soki witaminowe

load...