Sok grejpfrutowy Dieta: zalecenia i przeciwwskazania do stosowania

Zaskakująco tanie, skuteczne odchudzanie zdrowia i recepty często dyktuje sama natura. Szklanka soku grejpfrutowego do utraty wagi i poprawy zdrowia na noc – i można być szczęśliwym, aby angażować się w snach. Lecznicze właściwości pachnących owoców cytrusowych znane od dawna. Z znakomity, oryginalny smak i bogatych składników odżywczych owoców staje się rozpoznawalna jako lekarstwo na wiele chorób i są bardzo popytu na światowym rynku surowców owoce.

load...

Zawartość:

Jak przydatne grejpfruta

Aby zrozumieć znaczenie nazwy cytrusów, to wystarczy, aby zobaczyć, jak rośnie. Dojrzewanie owoców zebranych w pierwotnym zestawie. Nazwa „grapefruit” pochodzi od angielskiego słowa winogron (winogron) oraz owoce (owoce).

Barwa dojrzałych grejpfrutów waha się od jasnożółtej do ciemnego rubinu. Owoc z czerwonego mięsa jest szczególnie smaczne.

Wartość odżywcza i właściwości lecznicze

Gorzki smak owoców cytrusowych pełne cennych minerałów, takich jak potas, wapń, miedź, fosfor, magnez, żelazo, jod, fluor.

load...

Jeść tylko jeden owoc pozwala zaspokoić 50-80% dziennego zapotrzebowania na witaminy A, C, B, P. Aminokwasy, która jest bogata w owoce, aktywnie uczestniczących w procesach metabolicznych, rozkładać tłuszcze. Sprawdzone właściwości lecznicze soczystych cytrusów wzbudzić zaufanie:

Zapobiegania

 • Raka; Aktywacja
 • Procesów metabolicznych;
 • Obniżenie poziomu cholesterolu;
 • Wzmocnienie układu odpornościowego;
 • Przeciwdziałać stres;
 • Poprawie snu;
 • Skuteczne odchudzanie.

Dlaczego grejpfruta pomaga stać się szczuplejsze

W 100 gramach Citrus – tylko 30 kalorii. Użyteczny cukry zawarte w grejpfrutów, przyczyniają się do szybkiego nasycenia.

Po korzystających z nektaru grejpfruta przed posiłkiem, to będzie trudne do przejadania się. Ponadto, enzymy, która jest bogata grejpfrutowy aktywacji metabolizm tłuszczów rozszczepiać, nadmiar płynu odprowadzanego ze strony ciała.

Większość diet nie polecam jedzenia w godzinach wieczornych. Niskokaloryczne, bogate w witaminy i minerały grejpfruta – to świetna alternatywa na obiad.

Odchudzanie z korzyści i przyjemności

Jeżeli nie ma celu, aby stracić kilka kilogramów, można po prostu wypić orzeźwiający napój, aby utrzymać się w formie, nie ograniczając się do jedzenia. Jeśli chcesz użyć świeżo wyciskany sok grejpfrutowy do utraty wagi, konieczne jest uciekanie się do diety.

Jednodniowe dieta

Taka utrata masy ciała polega na dzień na czczo z wymianą każdym posiłkiem rozcieńczonego soku wodnej jednego grejpfruta. Dopuszczalna wymiana pulpy napojów cytrusowych. Dodatkowo można pić niesłodzone herbaty i kawy naturalnej. Szybka dieta pozwala stracić do 2 kg uderzeniami, ale w celu ustalenia całkowitego rozładowania nie jest pożądane więcej niż raz w tygodniu.

Trzydniowe odchudzania

Przez trzy dni, trzeba jeść niskokaloryczne potrawy w połączeniu z sokiem grejpfrutowym. Po posiłku, trzeba wypić pół szklanki świeżo przygotowanego napoju.

Od żywności wysokokalorycznej te dni należy wyrzucić. Zaleca się, aby:

 • Chude mięso;
 • Ryb;
 • Mleka
 • , niskotłuszczowe jogurty; warzywa

  Lli_1; zielenie

  Lli_1.

Nie można używać: pokarmy

 • Tłuszczowych; słodycze
 • Lli_1;

  Wypieki lli_1.

Przez trzy dni, można łatwo rozstać się z 4 kg nadwagi.

Siedmiodniowy dieta

Zasada zasilania – taki sam jak w trzech dniach diety. Ważne jest, aby przestrzegać posiłków. Po 7 wieczorem można zjeść tylko połowę owocu lub pić soku grejpfrutowego w nocy do utraty wagi i stępienie głodu. Jeśli wszystkie reguły łatwo stać się szczuplejsze o 3-5 kg ​​tygodniowo. Jednak nie zaleca się, aby kontynuować diety dla więcej niż siedem dni. Powtarzanie może być miesiąc.

Jak przygotować napój

0. Najlepszym wyborem dla zdrowego soku – dojrzałe owoce z gładką błyszczącą skórę. Lekkie może być oznaką niedojrzałości grejpfruta. Z tego cytrusów nie można uzyskać wystarczającej ilości napoju. Ponadto, jest to mniej wartościowe substancje.

Przygotuj sok grejpfrutowy może ręcznie przy użyciu specjalnych pras do cytrusów, lub za pomocą sokowirówki. Drink ten nektar najlepiej bezpośrednio po przygotowaniu: świeże soki szybko tracą witamin pod wpływem powietrza.

Czy wszystkie użyteczne

Sokiem grejpfrutowym. Konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed spożyciem grejpfruta diety sok lub leczenia, w następujących przypadkach:

 1. Ciąży. Złagodzenie toksykozę, cytrusowych w tym samym czasie może powodować reakcje alergiczne u nienarodzonego dziecka.
 2. Leki lli_1. Zawarte w enzymów grejpfruta pomaga wzmocnić działanie leków, powodując efekt przedawkowania.

 3. Wrzód żołądka, zapalenie błony śluzowej żołądka. Kwas może pogorszyć przewlekłych procesów zapalnych.

Nawet korzystających zdrowe owoce, ważne jest, aby wiedzieć, kiedy przestać. Dla skutecznej rehabilitacji i utrzymania harmonii tyle soku codziennie pitnej wyciśnięty z dojrzałych owoców 1-1,5. Pomoże to ze zdrowiem widzenia do nadwagi.

Korzyści zdrowotne

Grejpfruta

load...