Sok dieta: zasady, przeciwwskazania i wyniki

Co o tym sądzisz, czy to możliwe, aby schudnąć tylko przez jakiś sok? Tak! Ponadto, zgodnie z ekspertami, dieta sok jest nie tylko efektywny, jest on również użyteczny. Taka dieta oprócz normalizacji masy ciała i oczyścić kompensuje niedobór witamin. Soki naturalne, jeśli są przyjmowane regularnie, może przynieść ogromne korzyści: poprawia metabolizm organizmu, a nawet w leczeniu wielu dolegliwości.

load...

Zawartość:

Zasady i cechy diety sok

Stephen Blauer – jest to pierwszy znany lekarz powiedział, że sok może być stosowany do odchudzania. Główną cechą tego sposobu jest czas jego trwania. Inne zasady dotyczą wszystkich dietach.

 • Najlepiej jest używać tylko świeże soki, jako długoterminowe przechowywanie ich wartość witaminy znacznie maleje.
 • Nie są ograniczone w wyborze soków owocowych i warzywnych do gotowania. Także nie ma ram liczby pijanych napoju dziennie – wszystko, co jest podane do osobistego wyboru. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że niektóre z soku powinien być rozcieńczony wodą do picia.
 • Każdy zrzut ciała, gdy niewłaściwie stosowany może być stres dla niego. I dieta nie jest wyjątkiem soków, dlatego też potrzebuje „wejście” i „wyjście”. Początkowo należy zrezygnować z fast foodów, tłustych i dań gotowych. Kolejny krok – stopniowy spadek użycia mąki i słodkich pokarmów. I wreszcie, na kilka dni przed rozpoczęciem diety większości trzeba całkowicie włączyć wegetariańskie.
 • Również ważne, aby wiedzieć, że w tym trybie, zasilanie nie może jeść sól, cukier, przyprawy, kawa, herbata i alkohol.
 • Nie

  load...
 • Kupić fabrycznie wykonane soki. Po pierwsze, nie jest dużo cukru, który nie przyczynia się do redukcji masy ciała. Po drugie, takie soki muszą mieć środki konserwujące. A oni z kolei negować pozytywne efekty witaminy, które są w warzywach i owocach.

Właściwe stosowanie soków

Wpływ diety na soki

Jak długo może takie zwolnienie ciała? Od 2-3 dni do 2 miesięcy. Ten efekt może być widoczny nawet po kilku dniach trybie soku. Nawet w tym krótkim czasie, można stracić nawet do 2 kilogramów. Ważne jest również, aby pamiętać, że objętość żołądka skurczy.

Konsekwencją tego jest to, że w przyszłości trzeba będzie znacznie mniej jedzenia dla nasycenia. Więc przygotować się do znaczących zmian w ich nawyków żywieniowych. Jeśli wrócisz do czasu trwania, tym częściej to wyładowanie trwa 2 tygodnie.

Aby osiągnąć maksymalny efekt może być tylko jeść świeże soki. Ponadto zachęca się spożywania mięsa. Na przykład, można zacząć dzień z puree z owoców, takich jak banany i brzoskwinie. To daje uczucie sytości i niezbędną zastrzyk energii!

Sok diety dla utraty wagi wymaga odpowiedniego wyjścia. W żadnym wypadku nie mogą być ostre przejście do zwykłego pożywienia.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Proces ten powinien odbywać się stopniowo: Należy zacząć od kefir, jogurt, płatki, gotowane ryby i mięso diecie.

Ważne ostrzeżenia

Soki Jak prawie wszystkich ludzi! Ale zanim wybierzesz tę dietę, należy zwrócić uwagę na kilka ostrzeżeń o jego zdrowie:

 • Należy zwrócić szczególną uwagę na pracę nerek. Większość soków mają działanie moczopędne! Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek problemy z prac tych organów, po prostu trzeba skonsultować się z dietetykiem. On będzie w stanie doradzić w tych warzyw i owoców soku, który będzie bezpieczny dla zdrowia.
 • Pamiętaj: Citrus zwiększyć poziom kwasowości w żołądku. Bądź ostrożny z nimi!
 • Specjalna kategoria to ludzie, którzy cierpią z powodu choroby wrzodowej, zapalenie błony śluzowej żołądka lub cukrzycy. Oni nie angażować się w tego rodzaju wyładowania ciała. Zbawienie dla nich może być arbuz sok. Zawiera trochę cukru, i dlatego może być spożywany nawet osób z cukrzycą.

Lato – wspaniały czas, kiedy owoce i warzywa są coraz bardziej przystępne. Razem z nimi staje się bardziej dostępna i sok dieta. Nie przegap okazji, aby złagodzić i oczyścić swoje ciało!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...