snobów Fitness: instrukcje użytkowania

Zawartość

Z pewnością wiesz, te. Dobrze, że dziewczyny, które aktualizują Instagram tylko dodawać kolejne zdjęcie w odzieży sportowej z siłownią, w tle. Albo dorosłych kobiet, z całą powagą audycji o korzyściach i mączki z ostropestu Sophora japonica. Oraz o niebezpieczeństwach, na przykład, żyto ostry chleb i pomidory. Albo nawet wujkowie, którzy lubią opowiadać o tym, jak zostały one gonić złych sierżantów armii, i jak były one silniejsze i zdrowsze niż w populacji ogólnej. Lub bardzo słodkie młodych mężczyzn na rowerze górskim i snowboard na plecy. W każdej pogodzie i na każdą okazję. Snobów fitness są różne, ale mają jedną rzecz. Ich głównym zadaniem – krytyka. To jest to, co nasi bohaterowie i normalni ludzie irytujące. Ale … snobów też można użyć do własnych celów, jeśli główne zadanie – aby uzyskać nieco zdrowsze i zabawy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Homegrown fitness model

Kto: dziewczyna z nieodpartą chęcią na umieszczenie zdjęć w odzieży sportowej. Jest rozpowszechniany na tyle szeroko, ale w rzeczywistości, żyje wyłącznie w dużych miastach. Co do zasady, studenta, biuro toaletowego poziomie lokalnym lub młodej matki bez pracy, przepraszam, w dekrecie.

Im bardziej niebezpieczne: poczucie wyższości z resztą populacji kobiet. Zazwyczaj robi się wszystko i wszyscy mówią o tym, że pojawienie się – najważniejsze w kobiecie, a jeśli jest to kobieta nie posiada sportowy model wygląda, że ​​jest awaria i antyspołeczne elementem. Najbardziej przykre w komunikowaniu się agresywny ZOZhevki – no wiesz, dookoła sceny, a ja jestem jednym bogini, bo 5 razy w tygodniu chodzę „na kondycji.”

Słabe strony: Co do zasady, przedmiotem wykorzystuje naturalną danych w celu uzyskania szybkiej popularność w sieciach społecznościowych. W języku polskim, oznacza to, że domorośli fitonyashka nie rozumie albo w szkole lub na diecie. Ona spokojnie aktualnie robi prasę, mahi na bloku, wszelkie pragnienia blokowe i depcząc na stepper, za punktem piątym, mając nadzieję na znalezienie sportowy wygląd. Po treningu, przedmiotem może dobrze pochłaniają „bar fitness” „zozhny burger” lub nawet trochę herezji normalne fitnessistu nawet nie miał przychodzące.

load...

Jak przydatne: Komunikowanie się z homegrown guru fitness, … dostarczyć, zwłaszcza jeśli nie są nowe, a na szkolenia są dobre. Jeśli jesteś początkujący, to nic innego jak piękny obraz w filmie. W komunii z lokalnym deive nadzieję zdobyć użyteczną wiedzę przydatności do przyłączenia nie jest konieczne.

[Powrót do spisu treści]

Hero-narciarz, wspinacz

Kim jest ten chłopiec, który idzie wszędzie nartach lub snowboardzie, dawno temu, zmęczony wszystkich opowieściach o „dopingować dół”, a nie do miejsca wkręcania tu i tam „to kiedy byliśmy w górach …”

Co to jest niebezpieczne: Skrajna nieudolność, że uważa się za lokalnego bóstwa, co natychmiast poinformować wszystkich znajomych kiwając głową. A każdy, kto nie jest na snowboardzie i nartach, a nie wie, co bouldering – stado, odpowiednio, o bardzo niskiej wydajności intelektualnej. Komunikacja z takimi postaciami mogą cię okraść samorządów sald, zwłaszcza jeśli chodzi o sieciach społecznych. Zaczynasz myśleć, że po prosty menedżer Bob opanował łyżwach … ty po prostu straszne, jeśli nie opanuje.

Słabe strony: Co do zasady, nie jest bohaterem, a nie sportowiec. Kampania była jedną godzinę z instruktorem na siłowni stojącej na ubezpieczenia i snowboardzie zakupione w sprzedaży, przed podjęciem tych 2 zajęcia w miejscowym stoku „dziecko”. Wszystkie brawura – wyłącznie z niską samooceną naszego bohatera.

Co to jest przydatne: Walking źródłem informacji na temat rabatów na wszystkich artykułów sportowych, które można traktować jako bardzo, bardzo przywiązany do marki i przeczytać całą dystrybucję sklepów tematycznych. On wie, gdzie i kiedy w mieście będzie następny get-razem rowerzyści, snowboardziści i wspinaczy. No i jako motywację w duchu „raz bohaterem był w stanie dostać się na narty, to co pozostało mi piękne?”

[Powrót do spisu treści]

Elena Makarska światła

Kto: przyjaciel twojej mamy, a nawet dziewczyna 5 lat starszy jesteś najbardziej ponieść tzw tradycyjnej medycynie, oczyszczanie organizmu, a często z różnego rodzaju ezoterycznych sztuk.

Niebezpieczeństwo: Przedmiotem zazwyczaj produkuje wyjątkowo niezawodne wrażenie. Coś w rodzaju ciotki akademickiego w okularach, który wie wszystko o wszystkich, i wie, jak też. I chociaż mówi, że powinniśmy natychmiast zrobić Hydrokolonoterapia Oznacza to konieczne. I głodzić, aby oczyścić ciało. I rozładunek kefir dla prebiotyków.

Słabe strony: wiedza zbierana z tych archaicznych analogu naszej Internecie – takie jak „kobiety” Kalendarz pism kobiecych, zbiory receptur ludowych i ustnie. Bouncy wygląd, zazwyczaj ze względu na fakt, że przedmiot jest obdarzony przez naturę, a jeszcze nie tak nadużywane, „normalne” jedzenie i picie szkodliwe, jako prostego człowieka z ulicy. W mojej głowie, zwykle kasza myjące, na czczo, joga i majonez sałatek receptur … w Nowy Rok rolkach svininki i wątpliwe suplementów diety w Chinach.

Jak przydatne: Jeśli nie brać poważnie informacji o wykorzystaniu lewatywy, bardzo ładna kobieta z poziomu kulturalnego wyższej niż autor tego postu. I źródłem dobrych receptur jak ZOZhnogo i, powiedzmy, tradycyjnym formacie.

Ostrzeżenie! Nie myśl o tym powiedzieć malyshevoy światła, idziesz na siłownię, liczyć kalorie, i czuję, że to wystarczy. Oskubane na 2-godzinny wykład na temat oczyszczenia karmy.

[Powrót do spisu treści]

Żołnierz John

Kto to jest: Co do zasady, przyjaciel twojego taty, ale to typ rzadko spotykane wśród 35-40-latków. Służył w wojsku, co nie przestaje być dumni, nawet tracąc wszystkie przygotowania. Wystarczy wiedzieć, jak angażować się w aktywności fizycznej dla wszystkich, nawet jeśli nie jest on zaangażowany w coś innego niż piwo oglądanie piłki nożnej, och, przepraszam, wręcz przeciwnie.

Jak niebezpieczne: Komunikacja z tych typów może być źródłem negatywnych emocji. No, powiedz, że lubisz słuchać zudezh o tym, co najlepszego sportu – pole karne 10 km w pełnym umundurowaniu, jeśli właśnie opanowali 5 km? Co do zasady, nie zna granic społecznych i etycznych – można łatwo powiedzieć nieznaną dziewczynę, że jej miejsce – w kuchni, albo że został odzyskany, ale kobieta powinna być. Gruby i miękki.

Słabe strony: Jedyną niezapomniany „życia w ogóle” tego człowieka – osławiony służby wojskowej. Jednakże, jeśli głośno i publicznie oświadczyć mu o nim, można nazwać chorobliwie skandal.

Co to jest przydatne: On nic nie wie. Wartości informacyjne rozmawiać o szkoleniu wojskowym mają absolutnie żadnego. Cóż, być może, ekstremalny spowolnienie w dół od jej odległości kilometra, pamiętacie, był zły i prowadzony do tej pory.

Jaki jestem? Tak, tylko nie pozwól otoczenie, aby przekonać się, że są gorsze, niż jesteś. Czy sprawność w zabawy i zignorować snobów.

Elena Selivanova

load...