Smukłe nogi w tygodniu? To proste!

Jeszcze tylko trochę, a potem przychodzi lato. Rodzaj krótkie sukienki, szorty lub bikini w magazynach mody i katalogów sprawia wiele kobiet poczucie melancholii i łagodnej panikę na myśl o jego odbicie w lustrze. Często najbardziej psują ogólny obraz, a jednocześnie i nastroju, nogi wyglądają. Myśli o pięknych nogach zaostrzone wydaje się nieosiągalnym marzeniem. Przestają być zdenerwowany! Smukłe nogi w tygodniu – to jest prawdziwy. ćwiczenia stóp zwrócone do ich odwołania, a letnie rzeczy tylko podkreślają ich piękno.

load...

Sekret smukłych nogach

Najbardziej problematyczny obszar dla większości kobiet jest najczęściej wewnętrzna udo. Mięśnie te, kiedy nie chodzenie prawie stosowane, co prowadzi do ich osłabienia w przypadku braku ukierunkowanego treningu. I tłuszcz są dla jego rozwoju żyznej ziemi. Cellulit – najgorszy wróg nowoczesnych kobiet – ta sama pasja dla tego obszaru. A kiedy kobieta nie zwracają wystarczającej uwagi na nogi, po raz pierwszy daje o sobie znać tutaj.

Dlatego też, aby na tydzień, aby osiągnąć niesamowite rezultaty, tworzyć piękne nogi i stonowanych, trzeba wykonać pięć do sześciu razy w tygodniu ćwiczenia do szczupłych nogach przeznaczonych do korekcji przedłużenie biodrowego. Tutaj kombinację tych ćwiczeń:

Dziesięć ćwiczenia na zgrabne nogi

  1. Pozycja wyjściowa: Połóż się na prawym boku, opierając się na prawe ramię zgięte w łokciu, lewą ręką na poziomie żołądka przed podłodze. Bezpośredni prawa stopa jest na podłodze. Lewa noga zgięta w kolanie, stopa – w pobliżu powierzchni wewnętrznej prawej nodze. Wykonać każde ćwiczenie: Powoli unieś prawą nogę w górę pod kątem 45 stopni, wytężając wewnętrzne mięśnie ud. Jednocześnie wyciągnąć skarpetę, pięta – up i stopka zawsze muszą być równoległe do podłogi. Trzymając nogę w tej pozycji przez 2-3 sekundy i powrót stopkę do swojej pierwotnej pozycji. Wykonaj ćwiczenie 10-15 razy. Zrób to samo dla drugiej nogi.
  2. Pozycja wyjściowa jest taka sama jak w pierwszym ćwiczeniu. Bezpośredni prawa stopa jest na podłodze. Zegnij lewą nogę i umieść podudzia i kolana przed prawą stopę na podłodze. Śledź upy prawej stopy są takie same jak w pierwszym ćwiczeniu. Wykonaj ćwiczenie 10-15 razy. Powtórz po lewej nogi.
  3. Pozycja wyjściowa jest taka sama jak w pierwszym ćwiczeniu. Prawo wyciąg nogi pod kątem 45 stopni. Czy sprężysty ostrą redukcję małej amplitudzie, jednocześnie ciągnąc skarpetkę. Konieczne jest, aby wykonać serię dwudziestu kawałków. Następnie zmienić sytuację i uczynić tę samą serię na drugiej nodze. Ćwiczenia muszą być wykonywane dla każdej nogi z dwóch podejść.
  4. Pozycja wyjściowa: Połóż się na prawym boku, opierając się na prawe ramię zgięte w łokciu. Lewa dłoń na poziomie żołądka przed podłodze. Oba wyciągniętymi nogami razem podnieść ostro nagrywania przez pięć sekund w tej pozycji, a następnie powrócić do swojej pierwotnej pozycji. Ćwiczenie powtarza się aż do 7 razy.
  5. Pozycja wyjściowa: Połóż się na plecach, kładąc ręce wzdłuż ciała, dłonie w dół. Podnieść nogi do góry, prostopadle do ciała. Teraz, rozłożone nogi prosto, jak najdalej na bok. Sprawował tę funkcję i powrócić do początkowego. Ćwiczenie powtórz 10-15 razy.
  6. Pozycja wyjściowa jest taka sama jak w poprzednim ćwiczeniu. Ponownie podnieść stopy bezpośrednie razem prostopadle do ciała. Rozłożone nogi bez zginania kolan, na krótkie odległości i natychmiast powrócić do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 50 razy. Dla większego efektu, ćwiczenie należy wykonać w szybkim tempie.
  7. Pozycja wyjściowa jest taka sama jak w poprzednim ćwiczeniu. Ponownie podnieść prostą nogę pod kątem prostym do ciała. Wykonaj proste nożyczki nogi, napinając mięśnie na wewnętrznej stronie uda. Ćwiczenie powtórz 30-40 razy.
  8. Pozycja wyjściowa: Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków miejscu i wyciągnąć ręce do przodu. Głęboki przysiad na lewej nodze, prawo w tym samym czasie powinny być na wewnętrznej części stopy. Teraz, nie wstać, zmiany masy ciała na prawą nogę i wyprostuj lewą. Ćwiczenie powtórz 10-15 razy.
  9. Pozycja wyjściowa: Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków miejscu pochylić się do przodu i połóż dłonie na podłodze. Rozstaw nogi, przesuwając, w miarę możliwości, przenosząc ciężar ciała na rękach. A następnie powrót do pozycji wyjściowej. Upewnij się, że kolana nie zginać. Ćwiczenie powtórz 5-7 razy.
  10. Pozycja początkowa: siedzieć na krawędzi krzesła wyprostowany, stopy w niewielkiej odległości od siebie. Szczypta między golenie cienkiej książki lub notebooka. Mięśnie bioder z siły potrzebnej do kompresji temat i ustalić pozycję przez 30 sekund. Następnie odpocząć i powtórz ćwiczenie. Wykonać każde ćwiczenie 10-15 razy.

load...

Smukłe nogi kiedykolwiek!

Po ukończeniu tego zestawu dziesięciu ćwiczeń, należy rozciągnąć na nogach. W celu wzmocnienia efektu ćwiczeń nie jest konieczne po treningu jeść przez trzy do czterech godzin. Wykonując ten kompleks regularnie i ciężko przez siedem dni, otrzymasz zgrabne nogi na tydzień. Osiągnąwszy tym tygodniu pewien wpływ i ciągnąc mięśnie bioder, można zmniejszyć liczbę klas na dwa lub trzy razy w tygodniu. Ale muszą mieć pewność, aby nadal to robić. Zastanawiasz się, jak sprawić, by Twoje nogi szczupła stale pamiętać, że robi te ćwiczenia muszą być stale i nie sporadycznie. W przeciwnym razie, wynik szybko do niczego.

Jak już wspomniano, o smukłych nogach obejmują ćwiczenia rozciągające. Sprawiają, że konieczne jest stopniowo i regularnie. To pomoże Ci osiągnąć lekkość i kociego wdzięku w każdym ruchu. Ponadto rozciąganie zawsze kończy jakiegokolwiek programu ćwiczeń, dzięki czemu mięśnie zrelaksowany i wypoczęty. Rozciąganie nóg zawiera dolną stoki bez zginania kolan, jak ćwiczenia, jeśli starają się zrobić szpagat lub liny, podłogi sznurka do przodu iw bok i tak dalej.

Tutaj mamy uznać środków nadzwyczajnych, jak sprawić, by nogi szczupła. Jednak aby do rezultatu, który ma zadowolić zawsze trzeba przyzwyczaić się do samodyscypliny: obserwować swoją dietę, ćwiczyć, chodzić i prowadzić bardziej aktywne sporty. Bardzo przydatne dla mięśni nóg pływania i jazdy na rowerze. Uczyć się do niego, a będzie można pozbyć się niepokojących myśli o harmonii nogach.

load...