Smukłe nogi – ćwiczenia bez powikłań

Zawartość:

Powiedz mi: kto z nas nie marzy, aby mieć piękne i smukłe nogi? Nawet szczęśliwy posiadacz takich wspaniałych kończyn nie opuści je poprawić. Ogólnie rzecz biorąc, kobiety w pełni zadowolony z ich stóp, nie! A jeśli brakuje szczupłość nóg, to grozi pani (w jej czysto osobistej opinii) niemal powszechne katastrofa.

load...

Istnieją dwa rozwiązania tego problemu. Pierwszy – aby ukryć swoje nogi pod spodnie lub długie spódnice, drugi – pluć na wszystko i cieszyć się z faktu, że jego nogi, jako takie, po prostu mają w magazynie. Jednak jest trzecie rozwiązanie – ćwiczenia na zgrabne nogi. Niezupełnie za szczupły, ale zwyczajne, ale może stać się szczupły użyciu tych samych ćwiczeń.

A trzecie rozwiązanie dla jakiegoś powodu niewielu ludzi przyciąga. I na próżno! Ćwiczenia na zgrabne nogi – nie wyczerpując ciało i ułatwić trening na siłowniach torebce. To tylko gimnastyka – zatrudnienie, nawet przyjemny i dostępny dla absolutnie każdego z nas. Ale jesteśmy wszyscy dookoła! Rzućmy wreszcie rozważyć ćwiczenia, które powinny być podstawą do szkolenia w imię zgrabne nogi. A jednocześnie dowiedzieć się, dlaczego ten wyszczuplające nogi często brakuje.


Dlaczego tracić smukłe nogi

Zwykle w młodym wieku skóra jest bardzo elastyczna, mięśnie są utrzymywane w dobrym stanie i wszystkie kalorie spożywane bardzo szybko wydane, a nie rozstrzygać ponad Zhirkov w niewłaściwych miejscach. Ponadto, aktywny tryb życia, że ​​jesteśmy, tym dłużej organizm jest napięta i szczupły, a ciało jest w stanie oprzeć się skutkom niedożywieniem i złymi nawykami.

load...

Ale stopniowo, nasza aktywność jest zmniejszona, sport angażuje raz, byliśmy przezwyciężyć ociężałość i udogodnienia spokój (żonaty) życie uczynić nasze ciała zbyt gładkie i soczysty. A dlaczego? Ponieważ nawyki często pozostają takie same, jemy, nie jesteśmy mniej (jeśli nie więcej) niż w młodości, i zaczynają poruszać się coraz mniej. Oznacza to, mówiąc otwarcie, że zaczynają się tłuszczu!

Zauważ, że damy się tłuszczu na różne sposoby. Ktoś staje się szersza w pasie, ktoś cięższy pop, ktoś zaczyna nosić biustonosze większe, a ktoś odkrywa, że ​​smukłe nogi stają się jak grube nogi z dzieckiem „perevyazochkami” i fałd. Niestety, ten fakt nie podobać nikomu. I dlatego pilnie siedzieć na wszelkiego rodzaju dietach i uruchomić w salach gimnastycznych. Jednak nie zawsze mają czas i pieniądze, aby odwiedzić centrum fitness, a my ograniczamy się do diety.

Dieta, oczywiście, dobrze. Jednak powrót za pomocą harmonii jest często wyimaginowane – schudnąć, to schudnąć, ale to jest jak coś jest nie tak. Wielkość i waga są zredukowane i cenionych harmonia jest dobry, tak długo jak będziemy w ubraniach. Konieczne jest, aby zdjąć osłony maskujące, staje się widoczny ugięcia, zwiotczałej skóry i wytrwale siedzi na cellulit ks. Lub odwrotnie, zmniejszenie masy ciała, w takim stopniu, że staje się suche, płaskie, wystające żeberka moslastymi kolana i grzbiet jak suszone karalucha.

Ale ćwiczenia (wraz z dietami) tylko pomaga osiągnąć optymalny rezultat: tłuszczu i użyć go do stopienia i definicja mięśni jest zachowana (lub nawet pojawić). Jest to szczególnie istotne dla naszych cierpliwość stóp, z których tłuszcz i cellulit nienawidził on nie chce odejść. Tak, od razu możemy zabrać się do pracy i zacząć robić gimnastykę dla smukłych nogach.


Ćwiczenia na zgrabne nogi

Oczywiście, jeśli marzymy o smukłych nogach, nie można zrobić bez jakiegokolwiek wysiłku (uwielbiam jeździć – miłość i ciągnąć sanie). Istnieje wiele różnych zestawów ćwiczeń na nogi, a wszystkie z nich są skuteczne, jeżeli prowadzą one regularnie i nie biorą wolnego czasu. Robię najlepiej codziennie, a przynajmniej co drugi dzień. Który zestaw jest właśnie dla Ciebie – to kwestia gustu. Oto jeden z najczęstszych zestawów ćwiczeń na nogi:

 • Przysiady

Pozycja wyjściowa: plecy proste, ręce na jego pasa, nogi lekko rozstawione. Wykonanie: na „czas” powoli siada, powinno być na kolana nie skręcić w bok (powinny być w tej samej linii pionowej z nóg). Aby utrzymać równowagę w czasie przysiadów wyciągnąć ręce do przodu. Kosztem „dwa” jest również powoli wróć do pozycji wyjściowej. Wykonać najlepiej w dwóch zestawach piętnaście razy każdy. Reszta pomiędzy seriami jest wart nie więcej niż jedną minutę, tak że mięśnie nie relaks.

 • Mahi stóp

W tym ćwiczeniu będziemy potrzebować krzesło lub innego wsparcia. Stań prosto na wieży, stopy razem, podnieś brzuch. Ze względu na „raz” zrobić huśtawkę na bok, uważając, aby nie zginać i podnieść nogę tak wysoko, jak to możliwe. Kosztem „dwa” powrót do pierwotnego położenia. Na hrabiego „trzy” wykonać ruch do tyłu, starając się wyciągnąć nogę jak najdalej i poczuć mięśnie pracują. Na „cztery” powrotu do pozycji wyjściowej. Wykonaj ćwiczenie powinno być piętnaście razy na każdą nogę.

 • Side wyciąg noga

Wstajemy, podobnie jak w poprzednim ćwiczeniu, twarz wsparcia, trzymaj plecy prosto. Powoli unieś prostą nogę w bok tak wysoko, jak tylko można (skarpeta wpatrując się w sufit). My utrzymywał w górze przez pięć sekund i powoli opuść nogę. Robimy to samo, a drugą nogę. Wykonaj ćwiczenie (na każdą nogę) dwadzieścia pięć razy.

 • Ukryte niebezpieczeństwa

Stań prosto, stopy rozstawionymi na szerokość barków, ręce na pasie. Squat tak niskie, jak to możliwe, z ugiętymi kolanami. W tej pozycji, bez konieczności schylania się plecami, przeniósł ciężar ciała z boku na bok z jednej nogi na drugą. Główną rzeczą, która pozostaje najbardziej Spirytus gdy spin. Ćwiczenie wymaga dwa razy dziesięć podziały w każdym kierunku.

 • Nożyczki leżące

Połóż się na plecach, rozciągnąć swoje ręce wzdłuż ciała lub umieścić głowicę, rysować w żołądku. Unieś nogi pod kątem prostym do podłogi i rozsunąć je (tak szeroko, jak to możliwe). Następnie powoli zmniejszać nogi razem, a następnie ich rozprzestrzeniania. Skarpetki w tym samym czasie trzeba patrzeć na nas, nie ugnij kolana. Ćwiczenie jest lepsze w dwóch przejściach przez piętnaście lub dwadzieścia razy.

 • Rzuca

Zostań prostej (ręce na taśmie), dokręcić brzuch i pośladki. Robimy największy krok naprzód. W tym przypadku, kolana narażone nogi powinny być zgięte pod kątem prostym. Plecy powinny być wyprostowane i nie zapomnij szczep prasy. Wracamy do pozycji wyjściowej i wykonaj ten sam atak drugą nogę. To ćwiczenie wzmacnia mięśnie łydki, tylną powierzchnię kłopoty mięśni. Musi wykonać dwa piętnaście razy zadzwonić.

Dla realizacji tego kompleksu wystarczy wydać dwadzieścia minut dziennie. Zgadzam się, że jest to bardzo krótki okres czasu, który może być „wyciąć” w porze lunchu lub przed snem. I można ćwiczyć rano zamiast ładowania.


Dodatkowe środki

Jeśli nie wystarcza codzienne ćwiczenia, powraca harmonia nie są tak szybko, jak to może być pożądane, a następnie spróbuj, oprócz siłowni podjęcia dodatkowych środków. Jeśli masz problem, którego nazwa nadmierne pełnia, że ​​zgrabne nogi będzie zapewnienie kompleksowego odchudzania. Więc, co zrobić, aby pozbyć się tłuszczu w nogach?

 • Siedzieć na diecie lub przejść na zdrową dietę. Twoja dieta powinna być więcej warzyw, owoców, zbóż, produkty mleczne, a także ryby i mięso.
 • Przejść antycellulitowy Oczywiście masaż w dziedzinie problemów, lub kompleksu do całego ciała. Masaż może pomóc przełamać tkanki tłuszczowej i sprawiają, że skóra jest bardziej atrakcyjny.
 • Sprzedam rower! Tak. Pedałowania wielka pomoc przynieść mięśni nóg w tonie. Jeśli nie wiesz, jak jeździć na rowerze, dostać rower. A latem jest w porządku katamarany.
 • Więcej chodzić. Na przykład, zamiast jechać do pracy samochodem, wyjść z domu wcześnie i iść na piechotę! I to działa najlepiej, aby powrócić jako dobrze. To nie tylko spalić kalorie, ale także stres.
 • Ćwicz douche dla stóp, i to lepiej dla organizmu. Spowoduje to odcień skóry, a także przyczynić się do wzmocnienia układu odpornościowego.
 • Zacznij regularnie wykonywać ćwiczenia na odchudzanie nóg. Są również wzmocnić mięśnie i pomaga spalić tłuszcz znienawidzony

A co najważniejsze, należy pamiętać, że Rolling Stone nie zbiera mech. Kontynuować i ja!

load...