Smaki zima 2017

Od wczesnego dzieciństwa, zima większość ludzi kojarzy z sanek, zjeżdżalnie i Szczęśliwego Nowego Roku bajce. Być może to dlatego, i dorastania, dorosłych ludzi – wciąż tak lubi smaków zimowych. Zima powietrze ma szczególny zapach, zapach zimne, świeże, igieł sosnowych i coś jeszcze – coś nieuchwytnego.

load...

Perfumy mają wielkie znaczenie w życiu człowieka. Trudno jest wyobrazić sobie wizerunek współczesnej kobiety bez grzywny, pociągający perfum. Jednak, niestety, bardzo wiele kobiet, wybierając jeden raz, używać tego samego zapach przez cały rok. Takie podejście do doboru zapachu w niewłaściwej korzenia. Po tym wszystkim, ludzka percepcja zapachów zimą i latem i zimą zupełnie różne zapachy perfum różnią się od letnich. Perfumy na zimę ma swój szczególny i niepowtarzalny urok. Zapachy perfum zima zrobi swój wygląd pełna Winter Beauty!

Czołowe perfumers tradycyjnie produkowane duchy zimą i latem. A ten rok nie był wyjątkiem. Uwaga do zapachów damskich zaprezentowane nowości zimę 2017 Prawie wszystkie znane marki perfum rozpoczęła nowe produkty perfum zima 2016 2017.

Aromaty zimę 2017 są bardzo zróżnicowane, czasami bardzo trudno jest dać pierwszeństwo – konkretnej marki. I nie jest to zaskakujące, ponieważ wiadomości perfum zimie 2017 tak dobrze, że chcę kupić wszystko na raz. W celu dokonania właściwego wyboru, należy wziąć pod uwagę pewne niuanse.

Wybór perfum na zimę, należy pamiętać, że zapachy zimowe dla kobiet może drastycznie zmienić obraz człowieka: wstydliwy świętoszek zimowe zapachy mogą przekształcić się w sexy kusicielka i wizerunek kobiety – wampirzyca, wręcz przeciwnie, robić notatki naiwności.

load...

„Oddychanie duchy i mgły …”

Oto porady stylistów – perfum, które pomogą podnieść zapachy zimowe dla kobiet z różnych typów i o różnych temperamentach.

 • Jeśli jesteś ciemnowłosa piękność typu wschodniego, jak rzeczy jasne i śmiałym makijażem, jeśli zawsze osiągnąć zamierzony cel w żaden sposób, a następnie wybranie zimowe smaki w 2017 roku, należy zwrócić uwagę, aby w 2016 Winter wódki marki Salvador Dali. Te duchy wygrali miłości tysięcy kobiet na całym świecie i nie straciły znaczenie w tym sezonie. Ich zapach będzie podkreślać swoją urodę i temperament, i agitować za całą zimę.
 • Delikatny kruchy blond, trochę nieśmiały, dziecinnie naiwne, bo to jest nie do przyjęcia intrygi, skandal i fałsz. Chodzi o ciebie? Twój obraz doda wspaniałe smaki zima 2017 marki Lancome Magie Noire „”, albo wybrać smaki zimowemu Guy Laroche 2017 przedsiębiorstwo, na przykład, „Fidji”. Te zimowe smaki są bardzo lekkie i świeże, doskonale nadaje się na obrazie.
 • Dla świeckich arystokratycznych pań, które mają niewiele ponad trzydzieści lat, nowości perfumy Zima 2016 2017 oferuje bardzo szeroki wybór alkoholi zimowych Cacharel „Anais Anais”, Woda toaletowa zimowych Yves Saint Laurent „Rive Gauche” i wielu innych. Te zapachy zima 2017 podkreślają swoją mądrość i zdolność do utrzymania równowagi umysłu w każdej sytuacji.
 • Jeśli jesteś na tyle szczęście urodzić się płonącą blondynką, czy wyrażenie „kobieta – kot” – to o tobie, twoje kroki niesłyszalny, twoje ruchy są pełne wdzięku i elegancki, to są miękkie i delikatne, w stanie mruczeć w bezpieczny i łagodny rąk ludzkich, ale czasami może pokazać ostre pazury wtedy nie trzeba uczyć się nowych rzeczy i perfumeryjnego zima 2016 – 2017, ponieważ wybór jest oczywisty: „Naomi Campbell Naomi”.
  Aromaty zima 2017 marki są reprezentowane w trzech postaciach. Wybór zimowe zapachy z tej serii, szukać znaków, które są w fiolkach, które zawierają perfumy zimę „Naomi Campbell Naomi w 2017 r.” Główny znak jest obarczona świeżością cytryny i słodycz malin i dotyk egzotycznego smaku sprawia guawy.
  Serce sam znak nosi mocny zapach róż w maju, który przypomina długo oczekiwane wiosennych i kwitnących ogrodów i daje ogromne poczucie świeżości. Cóż, podstawowy znak charakteryzuje się przyjemnym składzie bukiet składający się z aromatami wanilii, karmelu, drzewo sandałowe i ziaren kawy. Ten zapach zimy został stworzony w celu obudzenia starannie ukryte pragnienie, rzucić się w wir namiętności.
 • Dla młodych dziewcząt, główny urok, który jest ich naturalne i młodzieńczy, modne zimowe zapachy powinny być wybrane bardzo starannie. Zapach nie powinien być zbyt słodkie lub pikantne. On nie powinien przyćmić swoją młodość i odświeżyć, jego celem jest właśnie to podkreślić. Dla tych z Was nowe elementy perfumerii jesień-zima 2017 przygotowaliśmy miłą niespodziankę. Idylle woda toaletowa przez Guerlain idealny dla Ciebie. Woda toaletowa Idylle woda toaletowa – tej zimy bajka ze szczęśliwym zakończeniem. Zapachy kwiatów pomarańczy i zieleni frezji podkreślić swoje piękno i młodość.
 • Dla tych kobiet, które preferują kwiatowe perfumy z nutą smaków marki Serge Lutens zima Eastern prezentowanych perfum „Arabie”. Kompozycja składająca się z drzewa herbacianego aromatu i pikantnymi nutami przypraw, nie zaimponować paniom. Serge Lutens Zapachy zima zaspokoić potrzeby kobiet, które najbardziej wyrafinowane i wyrafinowany smak.
 • Nowości perfumerii jesień-zima 2017 nie uciec jego uwagę i udanego biznesu – Lady, celowy kobiety, które mają żelazną wolę i wytrwałość. Jest to dla nich Pachnidło „Absolutely Me” przez Escada powstała. Energia z białych róż i oszałamiający zapach malin – idealny wybór kobiet, którzy są pewni swoich umiejętności.

Wybór modne aromaty zima 2016 2017, sprawdź małe sekrety, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru i nie rozczarujesz się wkrótce po długo oczekiwanym zakupu.

Wybór zasady duchy

 1. Pomimo faktu, że absolutnie każdy zna prostą prawdę, że te same perfumy na skórze różnych ludzi zapach absolutnie on – inaczej, to dlaczego – to jest bardzo często pomijany. Nie jest konieczne, aby zakupić modne zapachy kolekcji „Zima 2016-2017”, koncentrując się na recenzji znajomych lub przyjaciół. Po tym wszystkim, nawet w skórze tej samej osoby zapachu mogą być różne, w zależności od człowieka, jego nastroju i pogody. To sprawia, że ​​więcej sensu, aby kupić butelkę test i zobaczyć, jak będzie ona objawić zapach na skórze.
 2. Pamiętaj, że prawdziwe perfumy zostaną ujawnione natychmiast po zastosowaniu, ale dopiero po kilku godzinach. Bądź cierpliwy: Zastosuj perfum na nadgarstku i czekać. Nie jest konieczne, stale je powąchać, jak bardzo szybko twoi węchowe recepty będzie przyzwyczaić się do tego zapachu, a nie po prostu zaakceptować. Poczujesz, że zapach nie było, i nie będzie w stanie ocenić prawdziwe perfumy.
 3. Przy wyborze perfum nie jest warte więcej niż trzy zapachy do wykrycia przez jedną godzinę. Powodem jest to, że zazwyczaj receptory węchowe nie są w stanie właściwie ocenić wielką różnorodność zapachów przez krótki okres czasu. Rezultatem jest bardzo zniekształcony widok perfum.
 4. Zakup drogich perfum znanych marek, konieczne jest, aby przestrzegać określonego algorytmu, który pomaga zmniejszyć ryzyko zakupu fałszywych zapachów. Spróbuj dokonać zakupu tylko w sklepach, jak również 100% gwarancji na rynkach można kupić „fake”. Zanim pójdziesz na zakupy, zapoznaj zdjęcia wygląda jak prawdziwy opakowaniu. Staraj się zapamiętać wszystkie szczegóły, aż do koloru czcionki. Przy zakupie, należy rozważyć pakiet starannie, porównując go z tym, co widać na zdjęciu. Zwracać uwagę na jakość opakowań. Nie wahaj się zapytać sprzedawcę – certyfikaty konsultant dla tego produktu. Sprzedawcy szanujący się sklep, ceniąc reputacji Sway, przyjemność zaprezentować Państwu wszystkich niezbędnych dokumentów.

Nie jest konieczne, aby zbliżyć się wybór alkoholi i lekkomyślnie dokonać zakupu na „szybkie poprawki”, ponieważ czas spędzony na wybór i zakup alkoholi, na pewno spłacić swój idealny wizerunek i dobre samopoczucie.

load...