Służąc tabeli noworoczne

Nowy Rok na wyciągnięcie ręki! Wszyscy czekają na urzeczony tym magicznym wakacje. I, oczywiście, aktywnie na to przygotowany! Mamy przywrócić porządek w domu, kupowanie prezentów, pomyśl nad menu święta noworocznego i starają się urządzić dom zgodnie z ustalonymi tradycjami.

load...

Jednym z najważniejszych etapów przygotowań do nowego roku – tabela noworoczny podaniem. Być może jest to ostateczna i bardzo ważny etap. Dlatego stół służąc noworoczny trzeba być kreatywnym. Istnieją zasady etykiety tabeli, ale to miejsce ma pomysłów tutaj! Nowy rok jest chyba najbardziej odpowiednia okazja, aby pokazać swoje talenty kulinarne i projektanta.

Dodatkowo, każdy nowy rok ma swoje własne symbole (na wschodnim kalendarza). A to pozwala nam na połączenie tradycji i innowacji w projektowaniu i serwowania tabeli noworocznym. Więc jak można narysować świąteczny stół nowego w 2017 roku z Black Water Dragon? Spójrzmy na możliwych opcji na stole porcji domu noworocznym.

Ogólne zasady serwowania tabeli sylwestrową w 2017

Jeśli skupimy się na wschodniej symboliki, spotkanie to rok Smoka, należy wziąć pod uwagę jego kolor i element. Smok uwielbia wszystko, co błyszczy, mieni i błyszczy. Dlatego blichtr musujące i błyszczące Christmas kulki nie będzie zbędna na świątecznym stole. Używaj ich w skład centralnego noworocznym, w wieniec wieniec Boże Narodzenie lub na stole.

Tradycyjne kolory Rok Smoka – żółty, czarny i zielony. Wskazane jest obecność tych kolorów na naczynia, serwetki i obrusy. Elements of the Dragon – Fire (tradycyjny) i wodą (do 2017 roku). Ponieważ zapalone świece na kawiarnią tabeli jak również ze smokiem, a także wodne kompozycje dekoracyjne. Na przykład, szef świeżych kwiatów lub bombkami pływające w szerokim wazonie. I palenie świec pływających – wszystko idealne na rok Wodnego Smoka.

load...

Klasyczne kolory w projekcie tabeli noworocznym – biały, czerwony i niebieski. Mogą być również wykorzystywane do serwowania (obrusy, serwetki, naczynia). Nie zawsze były i pozostają odpowiednie Boże Narodzenie pictures – płatki śniegu, dzwonki, łuki, gałązki sosny, bałwanki, mróz, Santas, itd. Najłatwiej znaleźć serwetki z takimi rysunkami .. Ale jeśli chcesz podobną symbolikę mogą być ozdobione obrus lub serwetki wykonane z tkaniny, na przykład, aby zrobić haft lub aplikacja.

I, oczywiście, podstawowe zasady jakiemukolwiek świątecznym stole (w tym Nowy Rok) nie został odwołany. Mówią, że na uroczystej układania wymaga, aby tabela była pokryta tkaniną (tylko bez obrusów, nawet bardzo piękne!) Do naczynia i sztućce zostały zaprojektowane w jednym stylu i kolorze w połączeniu z obrus i serwetki.

Służąc tabeli noworoczne dla wielkiego rodzinnego wypoczynku

Wielki rodzinny urlop – to zazwyczaj dużo ludzi przez długi i radosne święto. Dlatego, aby zorganizować stół noworoczny jest konieczne, aby wszyscy goście i domownicy był przede wszystkim wygodne. Stół na rodzinną uroczystość służył w najbardziej obszernym pomieszczeniu w domu, umieszczając go w centrum i zastilaya pięknym obrusem. Obrus ​​należy zawiesić równomiernie ze stołu (40 do 25 cm). O rejestrację stole noworocznym można stosować dwa obrusy, dopasowania lub kontrastującym kolorze. Szczególnie piękne ta kombinacja będzie patrzeć na okrągły lub owalny stół.

Dla każdego siedzącego przy stole położyć płytkim naczyniu jadalnię, a na nim – do snackbar (Pirozhkov). Odległość między sąsiednimi płytami nie powinna być mniejsza niż 50 cm. Nóż jest umieszczony z prawej strony płyt, obrotowy końcówki niego. Widelec – w lewo, aż zęby. Deser łyżka jest umieszczony obok noża (po prawej). Jeśli obsługujących noże i łyżki stołowe nie są świadczone, a następnie widelec z prawej strony płytki (uproszczona wersja Home). Kieliszki do wina, kieliszki do wina i okulary za płytkę (bliżej środka tabeli). Płótno umieścić na talerzu na górze. Delikatnie krotnie (statku, wentylator dom) lub po prostu zwinąć w rurę i wiązać taśmy kolorowy lub deszczu jodełkę (błyskotki). Serwetki tekstylne można również umieścić pod płytą lub na prawo od niego. Gdy pielucha jest składana płasko na talerzu obok niego, na wierzchu podpaski można umieścić wszystkie naczynia: widły, noże, łyżki. Serwetki umieścić w serwetkę. Służąc do domu świąteczny stół jest dopuszczalne tak długo piękne serwetki umieścić obok tabliczki każdego gościa.

Wspólne posiłki (sałatki, mięso i ser, kanapki kawałki) są rozmieszczone tak, że wszyscy goście byli wygodne biorąc je. Na dużym stole i dużą liczbę odwiedzających każdego posiłku, pożądane jest, aby powielić, tak aby nie przenosić talerze z jednego końca stołu do drugiego. Owoce na świątecznym stole są umieszczone w wazonach. Winogrona są podzielone na małe szczotki, czyste mandarynki i złamać w plasterki, pomarańcze pokroić w plasterki, jabłek i gruszek – plastry. Alkoholowych, soki, lemoniada i wody mineralnej są umieszczone na obu końcach stołu lub oddzielnego tabeli.

Obsługujących stół dla młodzieży wigilii

Dla młodzieży Christmas party jest bardzo odpowiednia opcja będzie obsługujących stół w formie bufetu (bufet, stół szwedzki stół). To jest tylko jedna opcja, gdy zakłada się nie zwykły posiłek i wieczór tańca, gier i innych rozrywek. W tym przypadku, wszyscy goście mają pełną swobodę i mobilność oraz komunikację. Ponadto, w formie szwedzkiego stołu zwalnia właściciela z różnych obowiązków, jak w formie polega siebie i zajmuje znacznie mniej miejsca.

Jak służyć stół Buffet? Ten stół ustawiony przy ścianie lub oknie, zakrył szeroki i długi obrus prawie do podłogi. Dla wygody stołów szwedzkich zorganizować warstw, przy użyciu stabilnych pudełka, półki lub skrzynek, które są również pokryte obrus.

Na płaskim stole w formie bufetu serwowane jest sektor (mięso, owoce, ryby, warzywa, deser). Na takli table-top szafka umieścić słodycze i owoce, w dolnej kondygnacji warzyw, ryb i mięsa przekąski. Na stole w formie bufetu musi być tylko te potrawy, które można podjąć widelca (bez noża): Tartlets, cięcie, tosty, kanapki. Służąc tabeli w formie bufetu nie daleko w tyle w ich zwykłym powagą, jeśli naczynia są pięknie ozdobić i rozkładać. Na obu końcach stołu jest umieszczony stos talerze, szklanki i widelce. Również na krawędzi stołu i umieścić urządzenia spodki z przyprawami.

Napoje umieścić na bufecie w otwartych butelkach lub wlewa do dzbanków i karafki. Również na stołach bufetowych należy pozostawić wolną przestrzeń, w której goście mogą umieścić swoje wypełniona talerze.

Inną opcją bufetu – Kilka różnych tabel. Na dużym stole są umieszczone tylko przekąski, drugi – napoje, trzeci – naczynia i sztućce. Ważne jest również, aby nie zapomnieć o oddzielnej tabeli (tabela nocna z tacą), na którym goście mogli umieszczania zużytego potraw.

Takie ustawienie Christmas tabeli nie wyklucza świąteczną dekorację. Można również korzystać z tradycyjnych kolory obrusów, serwetek, można udekorować stół Nowy Rok składu. Nawiasem mówiąc, skromny młodzież jest całkiem odpowiednie naczynia jednorazowe, różnorodność kolorów, które mogą być również z powodzeniem stosowany na uroczyste otoczeniu.

Jednym słowem, bez względu na wybraną opcję, należy pamiętać, że tabela noworoczny służąc do domu – to zadanie nie mniej odpowiedzialny niż przygotowanie świątecznych menu i przygotowywanie posiłków i przekąsek. Dochodzą do tego procesu twórczego, aby pokazać swoje talenty projektowych, a następnie urlop będzie w pełni zaspokoić magiczną atmosferę Sylwestra i oczekiwanie na cud!

load...