Ślubny makijaż krok po kroku, czyli jak uzyskać doskonałe zdjęcia

Zawartość:

Niezależnie ślubny makijaż naturalny wygląd i dopasować swój obraz w 100%, trzeba użyć profesjonalnych kosmetyków i kilka razy ćwiczyć przed lustrem. Ponadto Twój fotograf ślubny, jeśli masz z nim kontrakt na dany termin będzie zawsze daje kilka wskazówek. Powie ci, jaki rodzaj makijażu najlepiej wykorzystać to, co miała skropione lub nie wypłynęła podczas kręcenia, na przykład, jeśli ślub jest w lecie, jaki rodzaj makijażu będzie wyglądać spektakularny na zdjęciach, i więcej.

load...

Ale należy pamiętać, być może jedną z najważniejszych zasad makijaż ślubny – brak perłę. Oczywiście, można zwrócić się do profesjonalnego wizażystka, więc stworzył doskonały obraz. Ale o wiele ładniejszy i bardziej interesujące zrobić własny makijaż ślubny. Tak, przeanalizujmy krok po kroku, co robić, że obraz był spektakularny i makijaż na zdjęciu wyglądała naprawdę pięknie.

Oczyszczenie

Pierwszą rzeczą do zrobienia – jest, aby oczyścić twarz. Ten etap można nazwać całkowitą dla każdego makijażu, makijaż ślubny, ale to wymaga starannego przygotowania osoby. Po tym wszystkim, zdjęcie będzie widoczne dla wszystkich obierania i skórnych nieprawidłowości. Po oczyszczeniu nałożyć krem ​​nawilżający do twarzy z przeciwutleniaczami i ochrony UV.

Gładka cera

Po skóra jest oczyszczona z martwych komórek naskórka i nawilżają potrzebę stopniowo wprowadzane na twarzy i dekoltu specjalnego fundamentu korektor maty i proszek. Jest to niezbędne, aby skóra idealnie gładka w kolorze i zamaskować wszelkie drobne wady, takie jak pryszcze, zaczerwienienia i plamy starcze. Korektory kolor ukryć te wady wyglądu, tone krem ​​pomaga nadać twarzy ma zdrowy koloryt i usunąć nadmiar proszku połysk i ustalić wynik.

Piękne brwi

Gdy jesteś nawet koloryt skóry, trzeba zorganizować brwi. Wszakże nawet najpiękniejszy makijaż będzie wyglądał niedokończone jeśli ta część twarzy będzie zadbane. Brwi są proszone, aby dać zgrabny kształt, usuwając nadmiar włosów. Następnie trzeba przejść przez specjalną szczotką do malowania nad nimi z lekkich cieni matowych na ciemniejszy odcień koloru włosów. Zbierz trochę farby na szczotki, w celu prawidłowego określenia intensywności barwienia. W przeciwnym razie istnieje ryzyko zbytniego ciężki i nienaturalny brew. Nie jest konieczne, aby używać ołówka, jak w czasie upałów może przyjść z papieru z nadrukiem.

load...

Wymowne oczy

Aby upewnić się, że makijaż był piśmienny, konieczne jest, aby dać oczom wyrazisty kształt. Można to zrobić za pomocą ciekłego eyeliner lub eyeliner. Nie używaj zbyt twardy ołówek, ponieważ może uszkodzić delikatną skórę powiek. Wybierając kolor eyeliner zależy od ogólnego obrazu koncepcji. Jednak nie polecam używać przyczynowo-jasne kolory, chyba że zdecydujesz się zrobić makijaż ślubny w nietypowym ekstrawaganckim stylu.

Po narysowaniu kształtu oka, delikatnie wybranego odcienia dwa lub trzy odcienie, począwszy od wewnętrznego kącika oka. Warto pamiętać, klasyczny makijaż schemat, w którym kolory przejść od jasnej do ciemniej. Powierzchnia pod brwi powinny być przydzielane przy użyciu białe cienie, tworząc efekt wyrównania, a co oczy wizualnie bardziej. Walcówka wieku marszczyć rysować cienie dokonać oczy optycznie większą objętość.

Rzęsy

Tym razem chciałbym opisać oddzielnie, jak dziewczęta często akceptują duży błąd poprzez umieszczenie na tusz do rzęs. Makijaż ślub powinien wyglądać naturalnie i łatwo, więc nie stosować więcej niż dwie warstwy tuszu do rzęs. Ponadto, każda warstwa musi być podane do wyschnięcia, tak że grudki. Jeśli twoje rzęsy tyle curl, mogą być wstępnie skręcać za pomocą specjalnego narzędzia do curlingu.

Idealne usta

Kiedy krok oko makijaż jest gotowy, należy podać idealny kształt twoich ustach. Należy pamiętać, że fotografie wyraźnie widoczne wszystkie wady, więc zbyt daleko od ich naturalny kontur warg nie można śledzić podvodochnym ołówek. Ołówek powinny być dobrane tak, szminkę, a pożądane jest całkowicie wyciągnąć swoje wargi. To sprawi, że Twój makijaż bardziej odporne, co oznacza, że ​​nie trzeba skorygować go często.

Drawn warga ołówek, zastosować warstwę szminki, następnie lekko w proszku z tyłu i szminki. Nadwyżka dab trochę makijażu tkanki kosmetycznym, ale uważaj, aby nie smarować obwód. Połysk można stosować tylko wtedy, gdy mają charakter piękny kształt warg, a ty nie chcesz używać szminki.

Róż

Nawet jeśli zawsze mieć ładny rumieniec na policzkach, nie jest konieczne, aby zrezygnować z korzystania z rumieńcem. Po pierwsze, makijaż ślubny polega na zastosowaniu do kremu cielistym, który maskuje kolorze naturalnym. Po drugie, lampa błyskowa absorbuje niektóre kolory, co oznacza, że ​​policzki będzie wyglądać dość nudny i bezbarwny.

Zastosuj rumieniec neutralny brzoskwiniowy kolor, aby wyglądały najbardziej naturalne. Szczególnym rodzajem pędzla pierwsze, bardzo mało farby stopniowo doprowadzić makijaż do pożądanej jasności i intensywności. W przeciwnym razie istnieje ryzyko stania się jak Polki, który przetarł buraków policzki, jak w starej bajce.

Wykończenie dotykowy

Tak, obraz jest prawie ukończona. Pozostaje tylko jeszcze raz przejść przez skórę za pomocą pędzla z niewielką ilością proszku matującego ukryć połysk i zmniejszyć intensywność koloru, jeśli jest to konieczne. Nie zapominaj o ramionach (jeśli są otwarte), szyi i klatki piersiowej. Nie powinno być widoczne granice przejścia koloru.

Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić krok po kroku makijaż na wesele umiejętności. Pozostaje tylko ustalić odcienie, wybrać program, który jest odpowiedni do stroju i fryzury, dobrze, trochę praktyki, aby wypracować płaskość linii i dokładności. Eksperymentowania i fantazjować. Wszystko na wyciągnięcie ręki!

load...