Ślubne akcesoria dla narzeczonych

Zawartość:

O ślubie, wiele dziewcząt zacząć marzyć od młodym wieku. To przyciąga je w przedszkolu ten mały człowiek sam, a potem rodzice słyszą: „To jest mój mąż!”. Staje się starsze kobiety, wymagają nie tylko z wyborem oblubieńca, ale także do konkretnego wydarzenia. Patrząc przez kina, że ​​zgłoszą się w drogiej sukni przez znanych projektantów, a obok wiernych w stylu Davida Beckhama. Więc jeśli chodzi bezpośrednio do propozycji małżeństwa, odpowiadając „tak”, młode dziewczęta tracą głowy i myśli z przerażeniem: „Jak zrobić wszystko i niczego nie zapomnę” Najważniejsze w tym przypadku, jak wesoła Carlson, „Spokojnie, uspokój!”. Niech latać do piekła, ale – panna młoda, więc weź głęboki oddech i być cierpliwym.

load...

Teraz zadać sobie pytanie – co jest najważniejsze dla każdej kobiety, przygotowując się ożenić? To prawda, sukienka, bo to o nim, to marzył od dzieciństwa. Ponadto, piękne stroje, fryzury i cały wygląd – to co powinno Cię interesować najbardziej. Sposób patrzeć niezapomniany, konieczne jest, aby wybrać odpowiednie akcesoria dla narzeczonych różnego rodzaju, które omówimy poniżej.

Fryzura

Akcesoria dla narzeczonych – to nie tylko hołd dla mody lub po tradycji, ale również okazją do podkreślenia godności jego stroju. Oczywiście, muszą być dyskretne i nie rozpraszać z głównym, ale nie bez nich. W przeciwnym razie obraz będzie wyglądać niekompletne. Nie chcesz go?

Od dawna młoda dziewczyna pokryte ślubny welon, który chroni go przed złym okiem. Rzucił powrotem tuż przy ołtarzu, odsłaniając oblicze narzeczonej jej oczyszczenie. Później przekształcono dekoracji zasłony – symbol czystości i niewinności. Dlatego, jeśli planujesz wziąć ślub, że bez niej nie można zrobić.

Nowoczesne dodatki ślubne są bardzo zróżnicowane. Wiele osób woli prostą rejestrację małżeństwa, więc zamiast welonu jest często postrzegane na tiary dziewcząt, welony, schludnych małych kapelusze, peleryny koronki, kompozycje kwiatów z naturalnymi lub sztucznymi wplecione jej fryzjera włosy wprawnych rękach. Wszelkie dekoracje są dobre, o ile tworzą jednolitą kompozycję i stylistyczną w harmonii z strój i ogólny sposób oblubienicy.

load...

Aby nie pomylić w wyborze, najpierw odebrać suknię, a dopiero potem dodatki. Jeśli zdecydujesz się przestrzegać tradycji i ozdobić głowę welon, zanim otworzy możliwości samorealizacji. Dziś na półkach sklepów można zobaczyć różowy, czerwony, niebieski, dekoracja dla młodej, koronki, krótkie i długie, haftowane koralikami, wstążkami satynowymi i innych „najważniejszych”. Uwaga: aby utworzyć cały obraz rzeczy – połączenie faktur i ozdoby welon zdobionych sukni ślubnej. W niektórych rodzinach, ten szczegół toaletowy wykonany przejść z matki na córkę. Ale w miarę upływu czasu, tkanina ma tendencję do żółkną, więc ubrania powinny pasować zasłony kolorów. Z tego dopasowania sukni kości słoniowej lub bladej brzoskwini.

Zasłony mogą być bardzo krótkie i bardzo długie, jedno-warstwowych lub bujne. Decyzja należy do ciebie. Najważniejszą rzeczą jest to, że nie umniejsza sukni i nie zamknąć jego najbardziej interesujących szczegółów.


Ukradł lub szal?

Dzisiaj, wielu narzeczonych welony zamiast wolą opcję bardziej praktyczny – szal albo ukradł, ponieważ mogą one rzucić zarówno na głowę i ramiona, lub po prostu wycofać się, odsłaniając wspaniałość gośćmi sukni ślubnej. Jeżeli uroczystość odbywa się w chłodnej porze roku, można odebrać lekką pelerynę z futra lub cienkiej wełny z eleganckimi wykończeniami. To nie tylko uzupełnia obraz i odgrywać rolę dekoracyjną, ale także ciepła w odpowiednim czasie. Dlatego też chodzić w mroźnych ulicach nie będzie dla Ciebie problemem.

Ten szczegół stroju nie spadną podczas tańca, nie koliduje z uczestnictwem w konkursie – zawsze może być odłożone na bok. Jeśli wybierzesz okłady, zorganizować fryzjera, tak, że jest bezpiecznie zamocowane na głowie w czasie ceremonii. Można to zrobić za pomocą piękne spinki do włosów, broszki i innych dostępnych narzędzi.

Delikatna wieniec lub diadem?

Nowoczesna moda jest stale rozwijana, regularnie, „Tossing” pań wszystkie nowe pomysły. Tak, panna młoda ślub akcesoriów może stać się diadem lub wieniec, obejmujące z welonem głowę. Dziś prymat wśród kwiatów, które są używane do tworzenia go, wziąć kwiat pomarańczy, przypominający pomarańczowych pędów, które są kompozycje przeplatają się z zamkniętych i pół-blown pąków i liści. Od czasów starożytnych te dary roślin wykorzystywanych do szarlataneria, mające przyczynić się do uzupełnienia rodziny. Dlatego taka dekoracja oblubienica wieniec symbolizuje narodziny dziecka i nieujawnionych pąki – czystość i czystość.

Ta panna młoda akcesoria mogą być wykonane całkowicie z wszelkich liści, kwiatów, perełek lub kulek. Jeśli są one obecne w sukni ślubnej, a następnie powtarzając je w wieniec będzie idealnym zakończeniem obrazu. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że „na żywo” kompozycje po pewnym czasie tracą urodę, więc trzeba uważać na ich świeżości i zmieniać elementy zniknęły. Aby nie martwić się o to, można zastąpić je sztucznych kwiatów lub używane jako ozdoby lub pereł różne piór.

Co do tiary, często wykonane z kamieni szlachetnych lub imitacji. To arcydzieło jubilerów wyklucza całej okazałości i dekoracyjnych fryzury ślubne i lenistwa. To już przyciąga uwagę, więc idealnym uzupełnieniem diadem będzie welony single-tier w parze z elegancką i wyrafinowaną strukturę włosa.

Mały kapelusz

Dziś, wiele kobiet, które chcą się wyróżniać i dać jej wizerunek wyłączności, porzucając tradycyjne puszystą białą sukienkę, preferując prostych Slinky sukienki, garnitury z krótkiej spódnicy lub spodni opcji. W tym przypadku, welony i ukradł są nieodpowiednie, tak akcesorium narzeczonej lepiej jest wybrać niewielki stylowy kapelusz. Może to być produkt z szerokim rondem w stylu hollywoodzkich aktorek XX wieku lub schludny stroik „tabletki” z nieważkości welon, ozdobiony perłami i koralikami. Niezależnie od wyboru, najważniejsze, że było to w zgodzie z ubrań ślubnych i innych przedmiotów. Postępuj zgodnie z prostą zasadą: dużo – nie znaczy piękne. Nie „przeciążenie” ubrania, bo wszystko powinno być z umiarem!


Jak dobrać biżuterię

Oczywiście, głównym akcesoria panny młodej – obrączka. Ale są też inne elementy, takie jak kolczyki, bransoletki i naszyjniki. Poprzez ich wybór należy podchodzić bardzo ostrożnie.

Jeśli suknia i welon różnią wykończenia przepychu i stylu, to lepiej zrezygnować z akcesoriów lub, co najmniej, pobyt w schludnych małych kolczyków dopasować pierścień. „Rozcieńczyć” ścisłym low-key wizerunek i nadać mu smak pomoże drogiej biżuterii lub nietypowej biżuterii. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jest więcej niż odpowiednia dla ekstrawaganckiej garderoby. Jednak podstawowa zasada tutaj – nie przesadzaj.

Srebrne dodatki z dżetów i jasnych pereł nadają się do śnieżnobiałej sukni i złota – kolory sukni Awori. Jeśli trzeba podkreślić linię dekoltu, powiesić cienką łańcuch z wisiorkiem, naszyjnik lub elegancki naszyjnik. Duże znaczenie w tworzeniu obrazu odgrywa również wykończenia welon. Jeśli to jest urządzone w jasnych zrezygnować z masywną biżuterię.

Nowoczesne narzeczonych można dokładnie cieszyć swoją pozycję przez podniesienie ubrania. Suknia ślubna może być różnych stylach i kolorach, od czystej bieli do jasnych kolorach, z krótkimi rękawami i długie, z głębokim dekoltem, lub stójką, i tak dalej. Jeśli wybierzesz sukienkę bez rękawów, uzupełnić ją o pięknych delikatnych rękawiczek lub bransoletkę. Co do butów, należy dopasować sygnał odzieży. Długa sukienka będzie wyglądać bardziej interesujące, jeśli nosisz buty na wysokim obcasie. Mogą również zostać zastąpione sandały lub buty. Najważniejsze, że były one wygodne i „nieważkości” na nodze. Po źle dopasowanych butach popsuć każdą uroczystość. Nawiasem mówiąc, wybierając wysokość obcasa, nie zapomnij o włosy i welon – oni „da” Ci kilka dodatkowych centymetrów, więc rozważyć to, by nie pojawić się powyżej oczyszczenie.

load...