ślub manicure: paznokci istotnych tajemnic

Zawartość:

Aby ukończyć obraz młodej starych używane różne jasnych akcesoriów. W dzisiejszych czasach nie jest to niespodzianka, ale jednak każda dziewczyna idąc do ołtarza, chce być nie do odparcia. Dlatego potrzebuje niezwykły ślub manicure: to daje pełny obraz wygląd i podkreślają indywidualność. I to właśnie należy zrobić, bo ręce dziewczynki na wesele zawsze zwracać uwagę, nawet jeśli ona ma na sobie rękawice w momencie rejestracji małżeństwa. Do narzeczonej umieścić na rękę panny młodej, będzie musiała usunąć jedną z nich, a następnie każdy będzie zobaczyć, co paznokcie dziewczyny.

load...

Manicure ślub w domu

Aby mieć pewność, w swej doskonałości, należy poinformować z wyprzedzeniem o swoich zagród. Oczywiście, aby zrobić najlepszy ślub manicure w salonie piękności: specjaliści oferują projektowanie, spowoduje lakier, i dbać o wszystkich innych niuansów. Niestety, aby pozwolić sobie na taki kosztowny nie może każda kobieta. Dlatego rozwiązanie tego problemu jest zrobić nie później niż na jeden miesiąc przed planowanym uroczystości. Zobaczysz, przy odrobinie praktyki, można osiągnąć doskonałe rezultaty: regularny manicure, nawet w domu może stworzyć swój uchwyty prawdziwe cuda.

Zdolność do wspaniałych paznokcie poręczny i po wakacjach. Wraz z nim młoda żona zawsze zadowolić siebie, ukochanego męża i drogiego przyjaciela aktualizowania swojego wizerunku. Powodując ślub manicure, tworząc nowy rysunek, myślenie poprzez projektowanie, dziewczęta i kobiety mogą nieznacznie zmieni wdrożyć ekscytujące look’i, nie wychodząc z domu, tak że każdy powinien nauczyć niektórych tajemnic.

Manicure potrzebne będą:

 • środki do usuwania lakieru
 • Gąbki bawełny
 • Pilnik do paznokci
 • Nawilżający balsam do rąk
 • Krem do skórek
 • Podstawa pod lakierem
 • Specjalna powłoka
 • Paznokci polski

load...

Wykonać uzbrojenie manicure

 1. Najpierw usunąć stary lakier do paznokci

  Pożądane jest, aby korzystać z tego narzędzia bez acetonu. Potem daje pożądany kształt paznokci przy użyciu pilnik do paznokci. Aby zapobiec stłuczeniu i oddzieleniu gwoździ, spróbuj złożyć płytka paznokcia jest zawsze w tym samym kierunku.

 2. Aby zmiękczyć naskórek, moczyć ręce w ciepłej wodzie z mydłem przez 5-10 minut

  Po tym, stosuje się naskórek specjalnego kremu i delikatnie, uważając, aby nie uszkodzić, przenieść go z drewnianym kijem.

 3. Nałożyć balsam nawilżający lub krem ​​do rąk i wmasować je

  Nadwyżka śmietanka polskiego, usunąć miękką ściereczką.

Kilka opcji do manicure ślubny

Prosty manicure

Nałożyć na paznokcie bazę pod lakier i pozostawić do wyschnięcia. Następnie stosuje się lakier podstawowy w dwóch warstwach, począwszy od krawędzi paznokcia. Robi to zalecane jest przez trzech uderzeń. Po wyschnięciu lakieru na paznokcie zastosowano powłokę ochronną zachowując doskonałą konstrukcję.

Manicure francuski

Klej na krawędzi paznokcia specjalnych pasków, które zapewniają bardziej precyzyjne i szybkie zakładanie paznokci biały lakier, nadając im naturalny wygląd. Następnie nałożyć farbę i pozostawić do wyschnięcia, a następnie wyjąć taśmy przylepne i stosować podstawowe lakier w dwóch warstwach. Po wyschnięciu lakieru, powłoka może być stosowana do ustalenia – i ślub gotowy french manicure.

Nail-Design „Luksusowy Flower”

Przed wykonaniem ślub manicure, paznokcie trzeba przygotować – aby nadać im formę. Po uformowaniu pożądanego kształtu paznokci i stosując Podkład formułowania je w dwóch warstwach z białej farby.

 1. Tworzenie rysunku

  Płaszcz suszone faliste wzory lakier przypominające girlandy z egzotycznymi kwiatami, przy czerwoną farbą akrylową i cienkiego pędzelka. Następnie nałóż niewielką kartę z boku paznokcia. Z pomocą tego samego 5-7 shtrishki niech po prostu urodzony bud kwiat, logicznie więc ukończenie wybrany projekt. Z powstałego wzoru spędzić dwie faliste łodygi z liśćmi.

 2. Dodaj jasność i luksusowy manicure przy użyciu brokatu

  Aby to zrobić, należy zastosować miękką szczotką dotknąć „shimmering akcent” w środku każdego liścia. Końcowy etap – ostateczna touch: Daje polysk przy pomocy środków mocujących.

 3. Po końcowym etapie można podziwiać panny młodej ślubny manicure, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej modne i piękne.

Projekt skupia się na śmiały i jasny piękna. Powodując „luksusowe kwiat” na swoich paznokciach, panna młoda może mieć pewność, że jej ślub zawiadomienie manicure i docenią. Ta opcja jest dobre dla kobiet, które cenią i wybierających zaufanie.

Nail-Design „Primrose”

Jest to jedna z najważniejszych decyzji dla romantycznej panny manicure. Jest to łagodny wariant, który z pewnością docenią matki, babcie i koleżanki poślubienie dziewczyny. Tak, i ciężka mężczyzna połowa gości festiwalu otrzyma jeszcze jeden dowód na kruchym pięknem młodej powietrzu.

 1. Lakiernictwo

  Na przygotowanych paznokci zastosować jasnoróżowe paznokci w dwóch warstwach.

 2. Tworzenie „tunika”

  Aby stworzyć „Smile” linie wymagają biały lakier i specjalnych szablonów. Spędź nieznaczny ruch pędzla na końcówki paznokci bez dotykania szablon. Tu i gotowy wyłączną podstawą do manicure ślubnych.

 3. Wzornictwo

  Po wyschnięciu lakieru, stosuje paznokci łodygi z liśćmi, używając białej farby akrylowej i szczotki. Dalsze konstrukcja wymaga delikatnej pracy: skupić się na nagietka bezimiennych palcami, nadal z „twórczej idei” tylko do nich. Na białej części paznokcia obraz kontynuację gałązek. Użyj różową farbą akrylową.

Ślub manicure „Primrose” to nie tylko piękne, ale także praktyczne. Powstały projekt doda uchwyty bride dotykania i obrazu – tajemniczą kruchość. Nie ma wątpliwości, że „Pimpernel” z całą czułością i świeżości będzie bardziej niż odpowiednie, interesujące i zauważalne.

Jak widać, bez pięknej ślubnej manicure nie robi prawie żadnego ślubu. On jest bardzo różne, i stosuje się go poprawnie w domu jest możliwe bez większych trudności. Więc pamiętaj, zawsze można znaleźć ciekawy projekt, stylowo ozdobić paznokcie i tworzenia obrazu, doskonały w każdym szczególe i idealny dla jednego z najważniejszych dni w życiu.

load...