Słowa, które pobudzają ludzi

Zawartość:

Często zdarza się, kobieta, swobodnie rozmawiając z mężczyzną o czymś abstrakcyjnym, nagle spostrzega, że ​​jego oczy zmieniły i nie został w pełni spójne. Zdarza się, że ta druga osoba nagle bez wyraźnego powodu zaczyna się denerwować. Próbował dostać się gdzieś, cały czas patrzy w dal lub próbuje w miarę możliwości, aby szybko zakończyć rozmowę. Straciła, naprawdę nie rozumiem, co się dzieje. Ale fakt, że ona sama nie wiedząc o tym, że ekscytujące frazę działał na faceta jak porażenie prądem.

load...

Tak, jest to zdanie, nie prowokacyjnie objęte formularze lub uwodzicielskie nagich kobiet miast ciała, mają możliwość, aby natychmiast wyłączyć mózgi mężczyzn. A to coś innego. Niedocenianie tego faktu, czasami zajmuje dużo wysiłku próbując doprowadzić kogoś bliskiego do pożądanego stanu. Ale on nie osiąga go, choć wybuchnąć. No, dobrze jest, jeśli mamy określone trzymać podczas meczu piłki nożnej lub Formula-1.

Tu w żądanym stanie nie mogą być brane pod uwagę. Wpadła w śpiączkę, otrzymawszy cios potężny na czole od adrenaliny szaleje. Ale kiedy człowiek nie jest bardzo żywo reagowali na nasze starania, będąc w stanie bardzo odpowiednia dla nich – to znaczy, że czegoś brakuje. Często „coś” jest ekscytującą słowa, które mogą sprawić, że człowiek w ciągu kilku minut. Co to jest, ta magia języka cielesnej miłości?

Co powinno być ekscytujące zdanie

Ogólnie rzecz biorąc, główny sekret ekscytujących zwrotów leży w ich naturalności i braku języka pretensjonalne. Takie zwroty mogą być namiętna, bardzo szczery, trochę śmieszne, naiwne, nieśmiały … albo ostre, wulgarne, obsceniczne, a nawet złość. Zależy to od rodzaju przyciski z których wyzwalane mechanizm płci męskiej.

Każdy z nich ma swój własny, indywidualny styl. Bo i zwroty mogą być wzbudzane bardzo różne. Po prostu trzeba odpowiednio wybrać i wykorzystywać we właściwym czasie z właściwym intonacji. W przeciwnym razie, zamiast chcąc tych zwrotów powoduje śmiech, a nawet irytacji.

load...

Kto jest odpowiedni czas i właściwa intonacja? Właściwy moment – to nie tylko czas, kiedy mężczyzna świadomość jest gotowa odpowiedzieć na to lub tego ekscytującego frazy. Jest to czas, kiedy czuje się dość swobodnie, nie odczuwając żadnych obaw ani sztywności. Aby złapać takiego stanu, trzeba poczuć urok, co dzieje się i zapomnieć o codziennych problemach i pełni wyzwolony.

Tak, czasami nie tak łatwo wejść do niego. Cóż, mam trochę pracy nad nimi i nauczyć się odłączyć od opresyjnej rutyny. Pod koniec tego wszystkiego, mamy prawo do szczęścia, czy też nie? Jeśli ktoś dba, aby żyć, a nie za długo, a ich szczęście trafić w autobus!

W odniesieniu do poprawnej intonacji, musi być taka, że ​​głos nie był odczuwalny i nuty napięcia lub sztuczności. Zwroty mogą być wymawiane szeptem i dość głośno. Najważniejsze jest to, aby wydawać organicznie, jasno i na pozór arbitralne. Najciekawsze jest to, że młoda dama z wrodzonej natury tonem częściej dotyka mężczyzn po prostu zabójcze.

No, w każdym razie, dużo więcej niż próbuje wzbudzić jego nienaturalną murchaniem lub umyślne intymnej penetracji. Najważniejsze, że słowa miały wydźwięk seksualnych. A nasi ludzie mają taką cechę wysłuchać wydźwięk nawet w najbardziej niewinnych fraz.

Oto, na przykład, mówimy do kogoś bez namysłu: „Jakie masz piękne palce, jakby przeznaczone do gry na pianinie …”. I wydaje się, że w tych słowach jest pikantne podpowiedź. Podobno te palce mogą również pieścić ciało kobiety. Albo w zwykły uwagą: „Zróbmy biznes,” człowiek może odkryć ukryty podtekst w stylu „już do łóżka.” Więc nie zdziw się, że rozmówca nagle płynął stały niespójne wygląd i mowę. Właśnie wypowiedział słowa, które wydało mu się niejednoznaczna.

Słowa kręte człowiek może być cokolwiek. Mimo to, przez kogo i ścian rumienić. Ustaw je w zależności od preferencji wybrańcem i jego podświadomości reakcji na czynniki zewnętrzne. Ktoś podnieca tylko szczerość rozmówca w rozmowie z kimś, to wystarczy, jeśli jeden całkowicie czysta zdanie.

A niektórzy ludzie zapalić pragnienie słuchania przeklinanie, hojnie doprawiona wulgaryzmów. Więc stworzenie uniwersalnego zestawu palnych trudnych słów. Jednak wiele młodych kobiet wierzy, że tak nie jest. I prawie wszyscy ludzie tracą zdolność do myślenia sensownie, jeśli spokojnie powiedzieć im coś w stylu: „Och, kochanie, jak ja dzisiaj bez bielizny” lub „Jestem tak dobry w łóżku z ciebie! Jesteś taki seksowny …”.

W pierwszym przypadku, każda osoba może zdecydować, co zaznobushka nawiązując do braku pieniędzy, aby kupić dobre ubrania. Powiedz, ty, moja droga, do widelca. W drugim – chce schlebiać i nakłonić, bo coś zrobiłem źle.

Dlatego, jeśli mamy zamiar wnieść ulubionym niektórych fraz, trzeba mieć co najmniej zdalnego pojęcia o jego skłonności i charakteru. Niektóre były całkowicie pozbawia mężczyzn rozumu wynika rozwiązłość kobiet, inni – wiarygodność kameralną i romantyczną seksualności. Są też tacy, którzy służyli bezwstydną rozpustę. Albo takie, które z reguły wymagają czegoś, co nie pewny. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie wyobraźni niepokojących rozmów mężczyzny zwykle do czynienia z kilkoma tematami. Jaki jest motyw?


Tematy być ekscytujące zwroty

Jeśli nadal nie wiem dokładnie, co powiedzieć do swego przyjaciela, czy jej mąż, aby ożywić swoją pasję w jednej chwili, by odpowiedzieć na to pytanie, można spędzić trochę eksperyment. Celem tego doświadczenia jest następujący. Zaczynamy mówić frazy figlarny związane z danym tematem, i widząc reakcję ludzi do nich. Jeśli oczy zachmurzyło się, stało się niespójne, potem uderzył w znak. Najbardziej skuteczne motywy są w tym przypadku z reguły w następujący sposób:

 1. Chwalcie zalety fizyczne

  Uwielbienie może być różny w zależności od stopnia otwartości. Niektórzy z chłopaków dostał, kiedy pochlebnie o swoich mięśni, a ktoś jest potrzebny do tego komplementu na pośladkach, a nawet narządu, który jest silniejszy niż podłoga lubią się chwalić. W tym przypadku klucz musi być dobrane indywidualnie.

  Oto tylko pochwała musi być szczery, z prawdziwym entuzjazmem. W przeciwnym razie, nie może stać się przedmiotem pożądania i obiektem podejrzeń. I co wtedy przyszła do głowy to nieufność gęś chwytania – nie jest znane. Postanawia ponadto, że chce wykorzystać swoje interesy Mercantile! Wtedy okaże się, że stara się … Po co?

 2. Wspomnienia intymności już się stało i marzy o nadchodzącym intima

  Tutaj po prostu trzeba powiedzieć kilka zdań o tym, co zdarzyło się przed lub co chcieliśmy zrobić. I o swoich uczuciach w tej sprawie. Cóż, coś w tym rodzaju: „Pamiętasz, kiedy byliśmy seks w samochodzie, gdy utknął w lesie Ach, to wszystko okazało się świetne!”. Albo: „Mój drogi, ale wyobraź sobie, że jesteśmy na plaży sam i strzelać z moim kostiumie kąpielowym i jestem zachwycony dotykiem twoich rękach.”.

 3. Błahe fantazja

  Tutaj możliwe jest głośno marzyć o niczym – o nowych pozycjach, o seksie w miejscu publicznym, a gier RPG i tak dalej. Ale, będąc inicjatorem takiej rozmowy, dziewczyna należy się upewnić, że pasuje do nastroju mężczyzny i jego preferencji. Inaczej irrepressible pisanie pewnością powodować zamieszanie w nim, a nawet złość. Cóż, kto wie, jak traktować swoje ulubione ofertę do odegrania w ścisłym nauczyciela i posłusznego ucznia? Innym zdecyduje, że dziewczyna chce mieć seks ze swoim ex lub obecnego opiekuna! Idź więc wyjaśnić, że jest to tylko improwizacja …

Granice ekscytujących słowy powinny zawsze pozostawać w granicach tego, co jest niedopuszczalne. Każdy ma swoje własne wyobrażenie o intymnej decorum i własny sposób interpretuje to czy tamto zdanie. Ktoś może wzbudzić tylko najbardziej błędne argumenty, podczas gdy inni wahać na samą wzmiankę o intymnych pieszczot.

Jednym z jego instytutu, należy wymienić wszystkie soczyste szczegóły okolice. Mówili inni tyle „, więc lubię słuchać, twoje serce bije!”. I coś więcej frank ten typ mężczyzn wygadać ryzykowne – mylić, przeżywa wstyd i zażenowanie.

W ogóle, to najlepiej jest mieć te dialog rozmów. Jednakże, jeśli panienka powiedziała i cichym partnerem i oboje czują się komfortowo, tak źle. Najważniejsze jest to, że ani mężczyzna, ani kobieta nie czuje sztywność. Tylko w ten sposób, aby osiągnąć pożądany efekt. Szczególnie skuteczne jest szeptu w uchu nie jest bardzo przyzwoite ulubionych słów w miejscu publicznym. W takiej sytuacji, nienadające się do seksu jest dość łatwe do pobudzenia człowieka, jeśli on ma dobrą wyobraźnię.

Jednak nawet najbardziej delikatne namurlykivanie soczyste szczegóły nie zawsze jest skuteczne. Jak już powiedzieliśmy, czasem człowiek się skrajne emocje Nie ma lekko. To po prostu nie każdy odważy się przyznać. Aby zweryfikować ten fakt, pożądane jest dziewczyna tylko raz przedstawiać psihichku krzyki, rude, nawet przy użyciu języka obsceniczne. Cóż, z umiarem, oczywiście.

Według seksuologów, wściekła kobieta, której musujące oczy i falujący biust, może sprawić, niesamowity człowiek. Ona będzie mieć tylko czasu, aby zatrzymać się i pozwolić mu ostygnąć jego zapał.

W sumie instytut Człowiek może nawet zdania, że ​​nie ma seksu w jakikolwiek sposób. Najważniejsze, że były to słowa, które wskazywać na płeć. Co mają być o?


Jakie słowa mogą budzić mężczyznę

Aby być związana w umysłach ludzi ze źródłem przyjemności tyle w ich zawołanie wstawić warunki, przynajmniej do pewnego stopnia, co oznacza, intymność. Te słowa odnoszą się do nich:

 • Przyjemność
 • łóżko
 • Haszysz
 • Ciało
 • Żądza
 • Pasja
 • Przyjemność
 • Błogość
 • Chcieć
 • Wzbudzenie
 • łasica

Oczywiście ta lista nie jest wyczerpująca. Ale to wystarczy, aby mieć pojęcie o podżeganie frazy pasji. Mogą one być w szczególności takie: „Czy muszę płacić tak dużo uwagi karierze, czy są rzeczy, które przynoszą więcej przyjemności?”. Albo tak: „Ja uważnie obserwować stan swojego ciała nieustannie robi masaż iz wielką przyjemnością holyu go i pielęgnować.”. Albo: „Och, jak ja chcę, aby zapewnić, że nasze pragnienie zawsze była pasją!”. I tym podobne.

W przypadku, gdy relacje są jeszcze w fazie rozpoznawania i wiarygodności w kameralnej para jeszcze nie wystąpiły, można grać frazy niejednoznaczne, wkładając je do najbardziej zwykłej rozmowy. Na przykład, młody człowiek zwraca nam iść na dyskotekę lub zrelaksować się w restauracji. Do którego odpowiadamy: „Wiesz, nie mam włączone tego pomysłu nie czerpać przyjemność z wizyty w zatłoczonych hałaśliwych zakładów.”. Albo coś w tym stylu.

Jeśli partnerzy często dzielił łóżko z wszystkimi konsekwencjami wynikającymi, dopuszczalne jest bardziej wyraźne zwroty. W czasie, gdy Barysh chcesz ulubionym wspólną pasję, aby powiedzieć mu o co następuje: „W twoich oczach, tak bardzo chcę, żebyś pragnienie pieścić moje ciało!”. Albo: „Jestem po prostu tracę głowę na wspomnienie wczorajszego snu Więc znowu cię do łóżka i powtórzyć zabawę!”.

Wiele młodych kobiet nie wie, jak potężny wpływ na ludzi, nawet do zrozumienia podczas rozmów zbliżeniowych. Skromność, skromność, zwłaszcza edukacji nie pozwala im uniknąć gdy ma do czynienia z człowiekiem niepoważnym wypowiedzi. Muszę powiedzieć, że w pierwszych dniach spotyka takie zachowanie jest właściwe, a nawet popierane.

Nie początkowo zachowywać się zbyt swobodnie. Nie każdy młody człowiek będzie ją traktować życzliwie. Ale kiedy ludzie już dawno przekroczył próg platonicznej zalotów ignorowane w rozmowie erotyczne wyrażenie jest niepożądana. Ponieważ tworzą zmysłową i romantyczną atmosferę w tym samym czasie, to nie może być bardziej pozycjonowanie i fizycznej oraz duchowej bliskości.

Oczywiście, nie każdy z nas zna sztukę intymnej rozmowy. Oznacza to, że musimy je badać, ponieważ kobiety są w stanie rozmawiać otwarcie o swoich uczuciach i pragnieniach ulubionych znacznie więcej innych spełnione życie seksualne. A oni osiągnąć orgazm szybciej i swobodniej. Trudno jest zmusić się powiedzieć dość odważne zdanie? Cóż, zaczynamy od zwykłych wyrazów i spróbować opisać, co czujemy i co chcielibyśmy. Nie jest trudno powiedzieć: „. Chcę poczuć ciepło rąk na moim ciele” „Lubię się całować swoje barki”

Cóż, kiedy i tak niewinne wypowiedzi wydają się zbyt szczery, po prostu staram się być w miarę możliwości podczas seksu naturalnego. I zastąpić jęki rozkoszy. A przy okazji wstawić jęk w rozmowie. Zbyt dobry sposób podniecić mężczyznę. Zwłaszcza jeśli zna okoliczności, w których dziewczyna wydawać podobne dźwięki.

load...