Słodkim nieba w domku. Jeśli bogatszej Chevalier

Stare powiedzenie „słodki raj, w namiocie,” zawsze była kontrowersyjna. Ale co zrobić, jeśli ukochanej jeśli nie namiot, ale raczej skromna obudowa oraz dochodów, a los tych pieniędzy nie boli?

load...

Po pierwsze, trzeba przesunąć atak jej przyjaciół, który powie, że to nie jest para. Bronić ich opinia jest warta, ale w końcu zdecydował, że trzeba tę osobę, i naprawdę go kocham. Jeżeli związek staje się poważny, konieczne jest umiarkowane ich żądania. Starają się uchylić aż luksusowe stroje i biżuterię. Jeansy też mogą wyglądać pięknie i być drogie, ale nie będą one widoczne i krzycząc cały dochód z ich właściciela. Młody człowiek będzie nieprzyjemny wiedzieć, że masz na sobie strój wartości swojego rocznego dochodu.

Niech nie gigolo, że regularnie płaci za Ciebie w restauracji i daje kwiaty i prezenty. Ale dać diamenty i róże kosz nie może sobie pozwolić. Bądź gotów zmierzyć się z uśmiechem, nawet skromny bukiet stokrotek lub wykonane własną pamiątkę. Twoi starzy faceci rzucił pieniądze i nigdy nie myślał o oddanie? Nie spiesz się, aby je porównać. Jakość psychiczna jest zawsze ważniejsze niż bogactwo.

Wycieczki do restauracji i klubów VIP, oczywiście, przyjemne rzeczy, ale nawet jeśli jesteś gotów zapłacić za was obu, ukochaną osobą może zranić, a nawet ból boli. Tak, i czy on będzie jeszcze bardziej interesujące, jeśli uczynić z niego gigolo? Staraj się wybierać miejsca, w przystępnych cenach, które będą nie spowodować słabą młodego człowieka do bankructwa.

Spędzać czas razem tak wspaniale! I kosztowne hobby nie jest wymagane. Tak miło iść ramię w ramię z słodkie w parku, siedzi na ławce w parku, jedzenie lodów, lub po prostu pójść do kina.
Jeśli masz pewność, że facet jest tobą zainteresowany, nie twój bogactwo, wszystkie niezbędne prace. Trzeba tylko słuchać swojego serca i wierzę w miłość. Pożądanym „zielony”, a następnie będzie można zarobić pieniądze razem.

load...

load...