Slim kuchnia: jakie narzędzia i programy naprawdę ułatwiają życie

Zawartość

Często zaczynają schudnąć, mamy do czynienia z agresywnym marketingu. „Kup nasz kuchenka mikrofalowa z parowar i zmniejszyć wagę bez liczenia kalorii!”. „Tylko 10 minut na symulatorze i talii będzie szczupła w ciągu 18 lat.” Co jeszcze? Myślę, że to jest oczywiste, że w ciągu kilku miesięcy każda dziewczyna zyskuje grono drogich obiektów nie zawsze są równie przydatne dla zdrowia i figury. Co tu mówić, osobiście mam 2 wspaniałych patelnie utknął na gotowanie bez oleju i kilku wspaniałych dań z nano. Nie dlatego, że byłem bardzo nieostrożna gospodyni, tylko z patelni trzeba stale monitorować proces gotowania, a smak mamy dokładnie te same warzywa, a to z parowców, dla których nie jest konieczne do wzięcia udziału. I regularnie potykać na cud-symulator do domu cardio i stale trenować i wcisnąć szarpnięcie, przechodząc od dodatek cud techniki z mieszkania do mieszkania. Jednak charakter i prawdą jest przydatny sprzęt. Coś kupić warto.

load...

[Powrót do spisu treści]

Libra – nie zawsze w śmieci

Zapamiętaj hasło, popularne w każdym wieku iw każdym siłowni: „Weź skalę w kosza, w ciągu kilku miesięcy, będzie nabyć mięśnie, ale są cięższe niż tłuszcz.” W rzeczywistości, w tej części postu, to o wadze ciała cenne, ale małych wag elektronicznych kulinarnych. Dlaczego one są numerem jeden rzeczą do dowolnego smukłej kuchni?

Powiedz mi szczerze, nie musisz osobiście zmęczony tych tańców z tamburyn – „Och, nie będę jeść słodycze, ona kalorii” lub „Ten Przydatne jabłkowy zawiera tak mało kalorii i nie jem po 6”? Szczęśliwym posiadaczem kulinarne ciężary mogą jeść przed, po, a zamiast sześciu, a nie tylko jeden użyteczne jabłek.

Sekret jest prosty – ważysz wszystko, co chce jeść i liczyć kalorii na dowolnym specjalnej aplikacji w telefonie, a nawet tutaj na miejscu dla utraty wagi. Pomoże to uniknąć przekleństwo wszystkich, którzy siedzą na diecie – w rzeczywistości, tępy monotonną dietę. Stopniowo łuski pomoże Ci znaleźć najlepsze dopuszczalne smaczne, ale „zły” żywności, które uczynią Twoje życie szczęśliwszym, a nie wpłynie na szybkość utraty wagi.

load...

Klasyczna zasada odżywiania – 10-20% dziennego zapotrzebowania na kalorie można wziąć deser – bezpieczne tylko wtedy, gdy patelnia. Ale ci, którzy wierzą, że jedzenie ważenia – to jest nudne, tylko jeden sprzeciw. Alternatywny System zdrowa żywność, oparty na „zasadzie talerzu”, co do zasady, są przeznaczone dla osób, które prowadzą bardzo aktywny tryb życia, a dla kogo 300-400 kcal Plus nie są krytyczne w diecie. Nie chcesz spędzić całe życie na siłowni?

[Powrót do spisu treści]

„Ja po prostu nie wiem, jak je gotować”

Większość ludzi, którzy nienawidzą warzyw od dzieciństwa naprawdę nie wiem, jak je gotować. Cóż, w dzisiejszych czasach nie trzeba dostać Jamie Oliver klecić coś jeść kapustę, marchew i inne przyjemności niskokaloryczne. Kup parowego. Najbardziej prosty, bez nanoprilozheny. Jeśli schudnąć sam, a reszta rodziny jest to, że chętnie jedzą smażone ziemniaki, dopasowanie i mini-parowego. Jest to łatwiejsze do czyszczenia i gotować małe porcje nią szybko w czasie.

Parzenie pomaga rozwiązać klasyczny problem kobiet pracujących. No wiesz, to jest, gdy przyjdziesz do domu, przebrać i maniakalne pożreć bochenka trochę cukru z niczego, po prostu dlatego, że nie ma siły, aby gotować i jeść itp. W zestawie z parowca zakupione mrożone filety rybne, piersi z kurczaka, i wszelkie warzywa. Teraz, wracając do domu, pierwszą rzeczą, którą zamierzamy kuchni, pakowane warzywa i mięsa lub ryby w parowca, włącz go przez 20 minut, i iść spokojnie pod prysznic, przebrać, sprawdzanie sieci społeczne, lub komunikować się z domu. W ciągu zaledwie pół godziny będzie można jeść normalnie. Sposób, nawiasem mówiąc, działa również na lunche fast pracowników spożywczego. Sprawdzone, szybkowar oszczędza czas i frustrację, nie trzeba obracać, mieszać i ogólnie pilnować procesu gotowania. Nawiasem mówiąc, dla zaawansowanych odchudzanie również multivarka, ale to, co jest lepsze, aby prosić o dar – jest to dość drogie, a gotowanie jogurty i ciasta bułki nie jest priorytetem, jeśli tracą na wadze.

[Powrót do spisu treści]

Na świecie

Aplikacje

W ostatnich latach, stopniowe ludzkość siłownia masowo kupuje Fitbit – jest hybrydą krokomierz, monitor pracy serca i swoim ulubionym miejscu z licznikiem kalorii. Wspomniany priborchik stanie zastąpić osobistego trenera i dietetyka. Cóż, nie wierzę w to, ponieważ funkcja ora złe Głos „pół repeat” lub zadzwoń wieczorem z pytaniem, „Masza, co po prostu żuć,” on nie robi. A reszta maszyny pozwala uzyskać obiektywne spojrzenie na to, ile jesteś w ruchu w codziennym życiu, i przestać otmazyvatsya z aktywnego członkostwa w klubie fitness. Problem krajowym postępującej osoby jest tylko w tym, że „reszta, z wyjątkiem Warszawy, Rosja” nanodevaysa wysyłka kosztuje trochę więcej niż priborchik. W rezultacie, zakup będzie kosztować $ 200-300, w zależności, w którym rogu nasza ogromna, starasz się schudnąć. Drogie?

Więc jest to bezpłatna aplikacja dla iPhone i „android”. Wiersz – idziemy na rynek, do jazdy „licznik kalorii” i „krokomierz” spadł w dół i cieszyć się szczęściem. Osobiście mam przystoi – proste rymy, co pozwala zrównoważyć „przybycie” i „konsumpcji” kalorii. Po pobraniu coś z BZHU funkcji liczenia oraz wszelkich krokomierz. Te trzy aplikacje z powodzeniem zastąpić większość funkcji „Fitbita”. Jedyny minus – to jest konieczne, aby uzyskać spodnie z kieszenią na nogi, gdy telefon leży w torebce, małe reaguje na etapach w ciągu dnia. Cóż, można zmierzyć puls specjalnym „zegar”.

I nie oskarżać mnie o snobizm i chcą zniszczyć, po prostu nie wiem gdzie kupić tani czujnik tętna prawo. Jako że nie jest konieczne, aby przejść go ścigać supermarkety – kupić „Polar”, kiedy ma się zatrzymać, aby schudnąć, i rozpocząć przygotowania do półmaratonu. Wróć do miejsca, gdzie został zakupiony waga kuchenna – żadnej elektroniki użytkowej sieciowy supermarket z działu produktów dla zdrowia i urody, a tam, w środku żelazka do włosów i depilatorów, a znajdziesz te same godziny. Dla początkujących wystarczająco przydatności do niemal dowolnego urządzenia kosztować nawet do 1500 rubli, co najważniejsze, szukać, który mostek z pasa, a nie z czujników dotykowych, a będziesz szczęśliwy.

Na ogół kupują od nas kupić lepszy od nas, a zamiast „symulator pasa” lepiej kupić składany hantle a nawet karty do pobliskiego klubu fitness.

load...