Ślady trądziku. Jak sobie z nimi radzić?

Zawartość:

Co wiemy o piękno? Najczęściej termin ten odnosi się do kobiet. Przez wiele wieków, piękno innego postrzegania ludzkości i chwalony. Tak więc, podczas epoki kamiennej zostały uznane za standard piękno kobiety, których waga przekracza 100 kg.

load...

W Japonii istnieje opinia, że ​​ogolone czoło i poczerniałe zęby lakier – to bardzo atrakcyjne. Oraz w Chinach, kobiety były torturowane stopom moje stopy, łączenia ich w drewnianych zasobów, aby zatrzymać ich rozwój i osiągnięcie miniaturowy rozmiar. W XXI wieku, urody było pojęciem względnym, ponieważ nie ma już jasne lub Ideal Standard.

Ale dziś, tysiące lat temu, musiała utrzymać i dbać o siebie i swoją skórę. Po tym wszystkim, to jest mało prawdopodobne, że ktoś zmieni język zadzwonić kobiety piękne, jeśli ona ma na ciele lub na skórze będzie miał pewne wady, wady, ślady trądziku. I jeszcze jedna rzecz, jeśli występują one z przyczyn niezależnych kobiet, a inny – jeśli ona jest winna. Jedno jest pewne – piękno składa się z wielu czynników: wyglądu, dobrej figury, wewnętrznym światłem, musujące oczy szczęście, olśniewające, szczerym uśmiechem i czystości promienistej i zdrowia skóry.

Oczywiście, w tych dniach w obszarach miejskich o źle zanieczyszczonego powietrza i szkodliwych czynników zewnętrznych, to nie jest łatwe do utrzymania zdrowia skóry. To wymaga dużo pracy, zapomnieć o lenistwo i przepraszam za osobę. Pamiętaj, co masz zrobić to dla siebie.

Wielu z nas zdaje sobie sprawę z problemu śladów trądziku na skórze. Najczęściej widać je w postaci blizn, blizny, gwiazdy z małych naczyń krwionośnych, czyli małe czerwone plamy. Taki czy inny sposób, ale to trochę urody.

load...

Jeśli blizn nas w zasadzie wszystko jest jasne, to co o miejscach, które pozostają na miejscu pryszcz? Wspólnie spróbujmy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego istnieją ślady trądziku?” z naukowego punktu widzenia, ale w przystępnym języku.

Główną przyczyną tej plagi siedzi w naszych organizmach. Nazwać – pigment melaninę. Trądzik jest również stan zapalny, ale nie duże. Ciało ludzkie jest zaprojektowany tak, że w miejscu zapalenia zaczyna produkować dużą ilość pigmentu melaniny. Jeśli czas nie leczy trądzik, złe zdezynfekować ranę, albo (nie daj Boże) jego wycisnąć, a następnie uruchamia mechanizm obronny skóry i ciemne plamy pozostaną na miejscu zapalenia.

Sytuację komplikuje sytuację z uszkodzeniem skóry, tym bardziej intensywny będzie kolor plam. Innym czynnikiem, który przyczynia się do powstawania plam barwnikowych na trądzik miejscu jest najbardziej lubianym miód. Tak, jest to źródło energii życiowej jest bardzo negatywny wpływ na naszą skórę, zwłaszcza jeśli jest podatna na zabrudzenia.

Czerwone znaki na trądzik można leczyć, więc nie ma potrzeby, aby „położyć je na krzyżu.” Światowa sieć jest usiany różnorodnych receptur i metod walki z nieprzyjemnym zjawiskiem. Zazwyczaj jest to zabieg kosmetyczny, ale ostatnio priverzhenka „Natur Produkt” są coraz częściej dzielą się z nami doświadczenie walki ze śladami trądziku w domu.

Walcząc ze śladami pryszcze na własną rękę

Proponujemy używać w walce z tą „Plaga” receptur ludowych. Jak wiadomo, glina ma wiele pozytywnych cech urody. I w tym przypadku chodzi o naszą pomoc. Będzie ona trwale usunąć wszelkie ślady trądziku. Aby to zrobić, należy wziąć łyżeczkę gliny i wymieszać dwie łyżki zimnej wody. Otrzymaną masę an_2owy nanieść kilka kropli olejku eterycznego (wziąć ten, który najlepiej się podoba).

Ta masa delikatnie nakładać na wszystkich miejscach, w których znajdują się ślady trądzik na twarzy i moczyć 10 minut. Tym razem jest dosyć leczyć skutki trądziku. Później, z pomocą spłukać ciepłą wodą. Nałożyć balsam. Jeden kurs tego leczenia obejmuje 4 zabiegi co dwa dni. Powtórz to może być o kilka tygodni.

Biała glinka pomaga przynieść plamy trądzik to nie tylko skuteczne, ale również szybko. Wystarczy wymieszać jedną łyżeczkę tej gliny z jedną łyżką soku z cytryny. Otrzymaną zawiesinę umieścić na miejscu i utrzymuje przez 15 minut. Maska przemyto wodą o temperaturze pokojowej. Wskazane jest, aby zastosować an_2 ​​nawilżający.

W tych samych efektów leczniczych miodu-cynamonowego ma maskę. Do jego przygotowania trzeba szlifować łyżeczkę cynamonu w tej samej ilości miodu. Maska jest stosowana do wszystkich widocznych śladów po trądziku się wygrzewania przez około 20 minut. Jest prawdopodobne, że poczujesz mrowienie. Ale, jeśli maska ​​spowodował silne pieczenie, należy przerwać jego stosowanie. Przemywa się ciepłą wodą. Po zastosować an_2 ​​odżywczy. Można zauważyć, jak szybko przejść miejscu na twarzy.

W przypadku trądziku lewej przypomnienia w postaci blizn, mogą przynieść sok z ogórka. Ma doskonały efekt wybielania. Ten roślinnego może być stosowany w podobny sposób jak mielenie zawiesiny do stanu, w formie kropek. Twój wybór fundusze ogórek utrzymywane na skórze przez około 20 minut i zmyć ciepłą wodą. Następnie nałożyć lekki an_2 ​​nawilżający.

Wydaje się, że można zrobić olejku na skórę? Okazuje się, że naprzemienne olejów z drzewa herbacianego i rozmarynu jest doskonałym lekarstwem na trądzik znaków. Przy stosowaniu ich śladami trądziku, ma bardzo silne działanie gojenia. Czasami są one zmieszane z odrobiną soku z cytryny. Jeśli istnieje pozytywny wynik będzie oczywisty dla przeprowadzenia tej an_1 do jednego tygodnia. Ślady trądziku są bardzo szybkie i bezbolesne. Należy pamiętać, że nadużywanie stosowania olejków eterycznych może prowadzić do zaburzeń układu nerwowego i ciśnienia krwi.

Aby pozbyć się blizn po trądziku, należy spróbować użyć popularnych herbat leczniczych. Jednym z nich jest przygotowanie prosta: zalać pęczek pietruszki dużą szklanką wody i zagotować. Uzyskany rosół pozostawić na dwie godziny. Następnie należy go wlać do małego pojemnika i zamrozić w lodówce. Utworzone kostki lodu należy wytrzeć blizny trądzikowe dwa razy dziennie. Można również użyć alkoholu nalewki szkła i dwie łyżki ziela dziurawca, namoczoną w ciemnym miejscu przez 10 dni. Blizny po trądziku muszą obsługiwać ten nalewki rano i wieczorem każdego dnia. Kłopoty ze skórą przejść dość szybko. W nocy, zawsze stosować an_2 ​​odżywczy.

Każda gospodyni czynienia z octem jabłkowym, ale nie każdy wie, że może on być stosowany, aby pozbyć się chronicznych znaków trądziku i blizn. Wystarczy rozcieńczyć z wodą w stosunku 1: 3, a mycie codziennie. Jest również możliwe zastosowanie takiego rozwiązania, balsam impregnowanego w uszkodzonym obszarze (posiadać nie więcej niż 5 minut).

Wiele kobiet jest znany problem, takich jak plamy starcze. Ich tworzenie jest również spowodowane przez trądzik. Aby rozjaśnić te plamy, należy użyć popularnych receptur. Spróbuj maską na bazie żółtka i 2 łyżeczki soku z cytryny. Otrzymaną masę po wymieszaniu problemu umieścić na los i utrzymywano 20 minut. Po płukaniu z ciepłą wodą.

Ten sam efekt ma medycznych i parafina. Przy okazji można go kupić w każdej aptece. Stopiony wosk jest nakładany na trądzik i plamy można usunąć dopiero po wysuszeniu. Używane zakrzepła masa nadaje się do procedur powtórzyć. Skóra, która przeszła leczenie parafiną, należy nawilżać specjalne kosmetyki, które zawierają witaminy A i E.

Chcesz pozbyć się problemu powstawania trądziku plamy, przy użyciu tradycyjnych receptur? Wtedy następujący przepis jest dla Ciebie. Wystarczy pamiętać, że praca z nim będzie miał dość długi okres czasu – około miesiąca. Ale wynik jest mówić za siebie. Zaczynajmy!

Wieczorem, przed pójściem do łóżka, umyć ciepłą wodą i leczyć skórę, na przykład maska-sauna, aby otworzyć pory. Niewielka ilość proszku bodyagi wlać do płyty ceramicznej i rozcieńczyć pianki nadtlenku wodoru. Otrzymaną mieszaninę należy wcierać w skórę na podstawie zarośla – wszystkich obszarów problemowych. Po całej masy stosowanej do mycia twarzy delikatnie z ciepłą wodą o specjalnym kosmetyku.

Po tym zabiegu skóra będzie nieco zirytowany, więc zalecamy dużo an_2 ​​odżywczy używać, to otwórz go grubą warstwą na całym twarz i pozostawić na kilka godzin, a następnie zmyć ciepłą wodą. Następnego dnia rano, należy umyć ciepłą wodą. Ta maska ​​powinna odbywać się 2-3 razy w tygodniu. W przerwach między zabiegami, w godzinach porannych, oprócz tradycyjnego mycia, trzeba dodatkowo oczyścić skórę z zaskórników za pomocą tonikiem kosmetycznym z dodatkiem niewielkiej ilości ulubionego olejku. Następnie nałożyć na twarz an_2 ​​z filtrem UV. Pełny kurs zajmie około 1 miesiąca. Pamiętaj, że ciężka praca z pewnością przyniesie pozytywne rezultaty.

Leczenie salon

Wszyscy wiemy, że każdy lek może zarówno pomoc i boli. Ta sama zasada odnosi się do składników do wytwarzania masek medycznych w domu. Nigdy nie wiadomo, jak zachowywać się w organizmie w dowolnym momencie, zwłaszcza jeśli jest on narażony na zewnątrz. Aby uniknąć ewentualnych przykrych efektów ubocznych w leczeniu skóry w domu, spróbuj uzyskania uprzedniej konsultacji z lekarzem, który specjalizuje się w chorobach skóry, lub odwiedzić salon piękności. Mogą one pomóc pozbyć się śladów pryszcze bardziej radykalnych sposobów.

Najczęstszym i skutecznym sposobem na wyeliminowanie tych wad na skórze, jest tzw oczyszczanie skóry. Występowała w wielu aspektach. I oczywiście, pracy w salonach kosmetycznych wieczna zasada – nowoczesne zabiegi, tym wyższa cena.

Najbardziej popularne czyszczenie twarzy rozpoznał jeden USG. Jego działanie jest skierowane do długiego czyszczenia, wygładzenie zmarszczek i usuwanie martwych komórek przez wibracje dźwiękowe. Procedura ta jest czasami określany jako mikro masażu.

Od pewnego czasu, i są popularne zabiegi takie jak chemiczny, ręcznego i mechanicznego złuszczania skóry. Wszystkie one wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności posiadanych jedynie przez ekspertów w dziedzinie medycyny i kosmetologii. Pomogą one ustalić, co było przyczyną problemu, i co niby droga do czynienia ze śladami wyprysków i zaskórników pasują do Twojego indywidualnego przypadku.

An_2y kosmetyczne w sklepach i aptekach

Powiedzmy, zwykły an_2 ​​kosmetyczny nie jest najbardziej efektywne możliwości radzenia sobie ze śladami trądziku. Ale jeśli nadal chcesz używać an_2u, a następnie być cierpliwy, jak toku pozbycie się plam starczych z nim będzie bardzo długa.

Asortyment apteki można znaleźć wiele gotowych an_2u lub maści medycznych przeznaczonych do zlikwidowania śladów trądziku. Jak widać, poziom wydajności jest nieco wyższa niż an_2y sklepowych. Jeżeli jesteś zainteresowany tą opcją, prosimy skonsultować się z farmaceutą tam i wybrać an_2, który jest odpowiedni dla danej sprawy.

Wiele osób nawet nie myśleć o problemie opisanym w niniejszym artykule, ponieważ ich skóra typu cicho i bez widocznych oznak przeżywa takich okresów.

 

Ale dla tych, którzy naprawdę cierpią z predyspozycją do pojawienia się śladów wyprysków i zaskórników najbardziej przydatna rada jest – po prostu uważać, by nie rozumieć, najbardziej i pamiętać o trzech prostych zasad: Nie ściskać, zdezynfekować i rozmaz lekarstwo. Kocham siebie i swoją skórę!

load...