Skutecznym środkiem przeciw tłuste włosy

Zawartość:

Wiadomym jest, że tłuste włosy dostarczyć wiele kłopotów. Ich właściciele wiedzą, że w tym przypadku konieczne jest głowica do mycia prawie codziennie. Powtarzające się narażenie niekorzystnie wpływa zarówno szampon do skóry głowy i włosów. Co robić? Jak pozbyć się zawartości tłuszczu problemów z włosami, bez szkody dla ich struktury?

load...

Oferujemy maskę dla włosów przetłuszczających się, które mogą być wykonane w domu.

Głównymi składnikami tych zasobów – naturalne składniki, które przyczyniają się do efektywnego odżywienia skóry głowy, wyeliminowanie nadmiernego tłuszczu.

Powrót do spisu treści

Maski żywności

Dalej będzie oferowane różne maski, które wytwarza się na bazie kefiru, z dodatkiem musztardy lub całkowicie chleba. Pierwszy jest nazywany „chleb”. Ta maska może być przygotowany, gdy nie ma chleba żytniego na rękę. Do wytwarzania, pożądane jest stosowanie świeżego chleba czarna, ponieważ ten produkt jest dobrze odżywia włosy i skórę głowy. Metoda gotowania: kawałki chleba posiekać, wymieszać dokładnie ciepłą wodą, najlepiej przegotowaną. Powstałe narzędzie wciera korzeni Jednakże, gdy masa okazało się zbyt dużo, to musi być równomiernie rozłożone na całej długości. Głównym stężenie powinno wynosić korzeni. Maska jest utrzymywana około 15 minut, może być nieco mniejsze płucze ciepłą wodą. Przy użyciu włosy stają się miękkie, zmniejszenie ilości tłuszczu z każdego zastosowania.

load...

Następna maska ​​wykonana z jogurtem. Zaleca się stosować na tłustych włosów. Ważne jest, aby wiedzieć, że produkty mleczne mają zdolność do wysuszenia włosów i skóry głowy. Są one wykorzystywane do wytwarzania niektórych szampony i balsamy. Produkt kosmetyczny może często maski z dodatkiem kefir. Każda ciecz fermentowane mleko, jogurt, zsiadłe mleko lub serwatka jest stosowany i delikatnie rozłożona na całej długości. Maska pozostawia się na 30 minut, a następnie płukano. Szampon jest opcjonalne.

Maska do włosów przetłuszczających Musztarda również służyć jako skuteczne narzędzie do częstego zanieczyszczenia skóry głowy. W celu zastosowania trzeba będzie jedynie musztardę i wodę. 150 ml musztardy muszą być rozcieńczone w 500 ml schłodzonego przegotowanej wody. Następnie należy dodać L wody. Otrzymany roztwór przemywa się włosy bez użycia szamponu. Maska gorczyca jest jednym z najbardziej przydatnych narzędzi, co ma silne działanie.

Maska miodu pomaga wzmocnić strukturę włosów, ich łatwe, przyjemne w dotyku i usunąć nadmiar tłuszczu z głowy. Przygotowanie: 50 g miód zmieszano z 50 g oleju rycynowego, należy dodać taką samą ilość soku z aloesu. Mass wcierać w skórę głowy, rozłożenie korzeni, zmyj po 15-20 minutach.


Powrót do spisu treści

Maska do włosów przetłuszczających się z sokiem z cytryny

Cytryna ma właściwości silnie suche. Zaniedbania, złego dawka soku z cytryny może powodować wysuszanie skóry głowy. Przy użyciu maski z dodatkiem cytryny należy zachować ostrożność, tak jak w przygotowaniu dozowania.

40-50 ml soku z cytryny rozpuszcza się w 200 ml wódki. Ciecz musi być stosowana do korzeni. Nie spłukiwać. Jest to skuteczny sposób na wyeliminowanie tłuszczu.

Sok z cytryny rozcieńczono ciepłą wodą. Zaleca się, aby użyć schłodzonej przegotowanej wody. Spłucz włosy 1 raz w ciągu trzech dni po praniu.

Maska do włosów przetłuszczających się miód z cytryną. Skorzystać miód, czosnek, sok z cytryny i aloesu w równych proporcjach. Składniki miesza się, nakłada i rozmieszczone na całej długości. Wytrzymać 30 minut, a następnie zmyć. Ważne jest, aby zauważyć, że po zastosowaniu takiej maski może pozostać zapachu czosnku. Można wyeliminować przy użyciu szamponu, albo stosuje się roztwór wody i musztardy.


Powrót do spisu treści

Warzywa i owoce przed tłuszczem

Wyeliminowanie pomoc tłuszczu świeże owoce i warzywa.

Maska pigwy. Rdzeń musi być usunięty i gotować przez 10-15 minut. Roztwór do ostygnięcia, wcierać w skórę głowy, rozprzestrzenia się korzeni. Nie spłukiwać.

Wywar z jarzębina służy do płukania. Aby przygotować wymaganą 150 g popiołu i pół litra przegotowanej wody. Domagaj napar przez około 15 minut.

Aby wyeliminować tłuszczu i gotować mieszaninę ziemniaków. Sok z ziemniaków zmieszany z jogurtem. Partycje długość maski. Moczenie trwa około 40 minut, a następnie spłukać i spłukać ciepłą wodą. Zamiast ziemniaków może zawierać ogórek lub miąższ dyni.


Powrót do spisu treści

Herbaty ziołowe, olejki eteryczne

W walce z zawartością tłuszczu włosów pomogą następujące zioła: rumianek, mięta, tymianek, tataraku, pokrzywy, kory dębu, babki. W przypadku stosowania na włosy wywar przygotowany z dowolnego z powyższych. Pierwsze gotować zioła. Uzyskaną zawiesinę dodaje się 500 ml wody i ogrzewa do wrzenia przez około 20 minut. Narzędzia te są stosowane podczas płukania.

Ziołowe środki wapna lub liści brzozy. Kruszywo suszonych ziół zalać wrzątkiem. Takie rozwiązanie konieczne, w celu przepłukania włosy co najmniej 2 razy w tygodniu.

Aby wyeliminować tłuste przydatna do zastosowania następujących olejków eterycznych: nagietka, olejek cedrowy, rumianku, eukaliptusa, lawendy, rozmarynu, pomarańczy, szałwii. Niewielką ilość oleju powinna być dodana do szamponu. Oprócz wydajności, oleje mają możliwość dać pyszny smak.

W tym temacie, daliśmy przykłady masek do włosów, które mogą być wytwarzane i stosowane w domu. Oznacza zawsze skuteczne dla włosów naturalnych produktów. Są dobrze odżywia włosy i zapobiega pękaniu i strat, przyczynić się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej. Przy zakupie balsamy i maski do włosów tłustych, zalecane jest, aby zwrócić uwagę na skład. Narzędzia z dodatkiem jogurty i sok z owoców cytrusowych są najbardziej skuteczne. Jednak regularne stosowanie masek jest domem włosy będą mocne, miękkie i błyszczące.

load...