Skutecznym sposobem, aby zebrać pieniądze

Zawartość:

Miliardy ludzi szuka sposobów, aby wzbogacić się. Ktoś marzy o tym w tajemnicy, a niektóre są po prostu obsesję poszukiwaniu łatwych pieniędzy. Nie jest to zaskakujące, ponieważ odgrywają najważniejszą rolę w nowoczesnym i agresywnym stylem życia. Ich brakuje, człowiek nie może czuć się całkowicie szczęśliwy. Teraz przychodzi wiek, w którym wszystko zależy od banknotów. Feng Shui, aby przyciągnąć pieniądze i po prostu być w stanie pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

load...

Nie każdy jest przekonany, że feng shui działa. Oczywiście, aby osiągnąć pozytywne rezultaty, konieczne jest głębiej i odkrywania wszystkiego w sposób bardziej szczegółowy. Zacznij od podstaw, jak Feng Shui, ze względu na fakt, że nauka ta odgrywa ważną rolę doświadczenia i praktyki, nie jest możliwe, aby dowiedzieć się we właściwy sposób. Więc co tak naprawdę jest to tajemnicze słowo?


Powrót do spisu treści

To samo w sobie zawiera pojęcie „feng shui”?

Feng shui – starożytna chińska nauka (sztuka, lifestyle) w sprawie współpracy energetycznej z przestrzenią i jej wpływ na wszystkie aspekty ludzkiego życia. Niektórzy mylą je z doktryną magii czy religii. W rzeczywistości, coś takiego jak Feng Shui jest daleko od czarów. Niezależnie od tego, czy ludzie wierzą, czy nie, i istnieją przepływy energii.

Czy są one pozytywne czy negatywne, jesteśmy pociągnięcie ich do swoich działań i myśli. W przeciwieństwie do zachodnich koncepcji porządku świata, wschodni mędrcy w odległej przeszłości zwrócił uwagę na ścisły związek zjawisk naturalnych i przedmiotów, które otaczają człowieka z losem.

load...

W fan-Hive ma swoje własne zasady i prawa. Według jednej z nich, w momencie narodzin danej osoby staje się trzecią część swego szczęścia. W drugiej części, tworzy swoje własne działania i myśli, a trzeci składnik jest dodany wniesiona przez przepływów energii, co ludzie w regulacji mocy. Odbywa się to za pomocą różnych maskotek wzorami długo badali i techniki wieków zgromadził wiedzę. Niektóre z nich są nadal przechowywane przez „siedem pieczęci”. Ale nie jest już ujawnione tajemnice. Wiedząc, jak ich używać prawidłowo, osoba może przynieść szczęście, zdrowie, pieniądze i dobrego samopoczucia w ogóle.

W odróżnieniu od astrologii, w którym losy bohaterów są patrząc na niebo, Feng Shuya szuka ich na ziemi. Dosłownie, to wyrażenie jest tłumaczone jako „wiatr i woda”. Słowo „wiatr” tutaj oznacza kosmiczną energię, a jego ruch, a „woda” w tym przypadku oznacza, fundament całego życia. Od wszystko możemy stwierdzić, że Feng Shui uczy człowieka do życia w harmonii z otaczającym go światem. Więc w jaki sposób można osiągnąć równowagę i używać Feng Shui dla pieniędzy?


Powrót do spisu treści

Co należy zrobić, aby technik feng shui przynieść do domu pieniądze?

W Chinach, jest dobrze znane przysłowie: „Szczęśliwi ludzie żyją w szczęśliwych domów.” To doskonale pokazuje cały sens feng shui. Czyli jak wyposażyć dom się znajduje i co to ma numer, który wdzięki i symboliczne obiekty w nim zawarte, i tak dalej, los człowieka. W artykule po prostu niemożliwe do opisania, tak długo, jak długo można zatrzymać się na jak wyciągnąć dla siebie pieniądze.

Najpierw musimy ustalić, w każdym pomieszczeniu, w którym obszar bogactwo. Jednak jest on odpowiedzialny za zasilanie i, jak tych dwóch elementów – Twin Cities. Należy zauważyć, że znajduje się w sektorze południowo-wschodniej. Dlatego, aby prawidłowo określić, gdzie ta strona będzie potrzebował kompasu. Następnie trzeba włączyć ten obszar symbolicznych przedmiotów-talizmany. Ale zanim zaczniesz pracować z nim, trzeba będzie dokładnie oczyścić miejsce przed brudem i niepotrzebnych rzeczy.

Zgodnie z naukami chińskiego elementu sterującego woda znajduje się w strefie bogactwa. W związku z tym wskazane jest, aby być na jej miejscu, na przykład, akwarium z rybami. Są one również aktywatorem finansów przyciągania, a lepiej jeśli jest to rybka. Ważne jest to, że woda jest świeża i czysta. W przeciwnym razie, zamiast zysków w domu będą jakieś straty. Jeśli ryby są martwe, należy je natychmiast wymienić. Zamiast tego, można umieścić akwarium piękny miskę z wodą.

Atrakcją pieniężnym strefy powinny przeważać niebieski, zielony lub fioletowy kolor. Przestrzeń ta powinna być dobrze oświetlone Doskonałe aktywatory poruszających się obiektów. Są one uważane za skuteczne środki, które przekazują sygnały w kosmosie z pragnienia posiadania pieniędzy.

W każdym razie jest to niemożliwe w tym miejscu umieścić kolczaste kwiaty, takie jak kaktusy. Ich ciernie będą tłumić pozytywną energię. A „gotówka” drzewo z drugiej strony, przyniesie do domu powitalny finansowej samopoczucie. Oczywiście, to powinny być zadbane i zdrowe. Nie możemy dopuścić do wyschnięcia. Również stosować różne bonsai. Należy jednak pamiętać, że opieka im bardziej skomplikowane i czasochłonne.

Najsilniejszy talizman jest uważany za trzech nogach ropucha, który siedzi na monetach. To nie powinno być zbyt wysokie. Uważa się, że jest większy niż, tym więcej pieniędzy ona „zarabia”. Miejsce powinno być w pobliżu drzwi w obliczu domu. Sypialnia, kuchnia i łazienka – nie miejsce dla niej.

W południowo-wschodniej części pokoju można również dodawać zdjęcia z obrazem natury, czy fontanny. Teraz na sprzedaż tam i dekoracyjnych wewnątrz fontanny, które są również silnymi aktywatorami przyciągania pieniędzy.

load...