Skuteczny masaż antycellulitowy z żylakami

Ostatnie badania dowiodły, że Flebolog lekarzy powstawanie żylaków i cellulitu są ze sobą powiązane. Masaż antycellulitowy z żylakami powinni być podjęta po konsultacji z lekarzem.

load...

Każda kobieta chce mieć piękne i gładkie formy, które nie zostały zniszczone cellulit i żylne płaszcz. Wystające żyły są umniejsza nie tylko z wyglądu, ale również istotnie zagrażać zdrowiu.

Komunikacja żylaki żyły i cellulitu

Jeśli żylaki zaczynają zmieniać swój wygląd: one wydłużać i rozciąganiem. Wynika to ze względu na zmiany w ścianach naczyń, gdy tracą elastyczność. Po pewnym czasie naczynie zaczyna działać pod powierzchnią skóry w postaci nawijania węża. Wraz z pojawieniem się choroby w żyłach mogą tworzyć skrzepy, co spowalnia przepływ krwi i może prowadzić do zagrożenia dla życia i zdrowia konsekwencje.

Wiele osób myli powstawaniu cellulitu i nadwagi. Co do zasady, te dwa zjawiska nie są powiązane, choć mają taką samą przyczynę. Cellulit może pojawić się w chudych ludzi, utrata masy ciała nie pomoże uporać się z nim.

load...

Przyczyny cellulitu:

 • Zła dieta, alkohol i palenie;
 • Silne wahania wagowe z powodu różnych przyczyn;
 • Zmiany hormonalne;
 • Choroby spowodowane przez dysfunkcję tarczycy i jajników;
 • Sztywność;
 • Stres i naruszenie reżimu dnia;
 • Dziedziczne i in.

Jedną z przyczyn cellulitu na nogach, udach i pośladkach jest żylaki. Naruszenie mikrokrążenia krwi prowadzi do stagnacji i trudności jego metabolizmu. W ten sposób rozpoczyna się powstawanie włóknienia konglomeratów.

Masaż antycellulitowy i żylaki

Wiele kobiet myśleć o tym, czy jest to możliwe do zrobienia antycellulitowy masaż z żylakami. W tej procedurze, istnieje szereg przeciwwskazań:

 • Naruszenie integralności skóry w miejscach masażu: zarysowania, ukąszenia, podrażnienia, wysypki, zadrapania;
 • Miesiączka;
 • W czasie ciąży i laktacji;
 • Miażdżycę tętnic, które znajdują się w obszarze oddziaływania;
 • Choroby zakaźne, którym towarzyszy wysoka gorączka.

Masaż antycellulitowy z żylakami mogą być przeprowadzane tylko wtedy, gdy nie istnieją żadne poważne powikłania choroby. W tym przeciwwskazań jest zakrzepowe zapalenie żył. Gdy rozwija się zapalenie w ścianach naczyń krwionośnych, mogą tworzyć się skrzep. Jakakolwiek ingerencja może pogorszyć sytuację.

Leczenie żylaków i cellulitu ma dwa podobne sposoby do leczenia zachowawczego: Stosować specjalną bieliznę dla odchudzania i masażu. Należy pamiętać, że z żylaki do masażu nie należy używać maści, kremy i olejki bez zgody lekarza. Masowanie jakiekolwiek środki mogą mieć negatywny wpływ na stan naczyń krwionośnych. Ostrożnie należy przestrzegać i masaż z wykorzystaniem różnych narzędzi (bębnowe) lub substancji (miód).

Jak rozpocząć masaż?

Bezpośrednio do tkanki powoduje zaburzenia mikrocyrkulacji krwi i limfy w biodra, pośladki i brzucha. Liczba adipocytów istotnie zwiększa akumulację tłuszczu zakłócony normalny (ich liczba wzrasta). Podczas przebiegu cellulitu komórek tłuszczowych są pogrupowane i tworzą tak zwaną skórkę pomarańczową. Gdy antycellulitowy masaż wykorzystuje techniki, które pomogą poprawić przepływ krwi i limfy, która jest niezbędna żylaki.

Na początku rozwoju żylaków u kobiet nie jest pierwszym objawem choroby – przewlekłe zmęczenie uczucie stóp. Po dniu spędzonym na pacjenta może pojawić się uczucie ciężkości w nogach, obrzęki, który nie idzie za resztą. Przez resztę nocy i spać nie może być poważne skurcze.

Na tym etapie zaleca się regularnie drenaż limfatyczny masaż stóp. Będzie to prewencja żylaków i pomaga zredukować cellulit. Z tej procedury można użyć olejki do masażu i kremy z kilkoma kroplami ekstraktu cytrusowego olejku. Szczególnie użyteczny jest witamina C obecne w oleju z pomarańczy, cytryny lub grejpfruta. To tonizuje skórę i czyni ją bardziej elastyczne ścianki naczyń krwionośnych.

Pozytywny wpływ na żyły chłodzenia podczas masażu. Dlatego też, gdy drenaż limfatyczny procedura może być stosowana w oparciu mentol maści lub mięty. Oni nie tylko dźwięk, ale również pozytywnie wpływa na kondycję ścian naczyń. W niektórych linii profesjonalnych kosmetyków są kremy, które zawierają wyciąg z kasztanowca lub rzeźnik, mogą być stosowane do masażu antycellulitowym.

Kiedy żylaków jest przydatna masaż, oparty na kontraście temperatur. Dzięki czemu możliwe, jeśli dotknięte żyły znajdują się wyłącznie na goleń. W masażu uda owinięty warstwę maści rozgrzewających i sprasowany golenie z chłodzeniem. Różnica temperatur wytwarza ciśnienie, które zwiększa się przepływ krwi.

Z kontrastem cellulitu masaż musi być ostrożny, gdy postępuje żylaki. Ocieplenie żylnych reticula dotknięte naczynia i może prowadzić do stresu i wzrostu w obszarze zagrożonym.

Kiedy ciężkie powikłania żylaków, takimi jak zakrzepowe zapalenie żył, owrzodzeń troficznych i tak dalej antycellulitowy masaż, jak również jakiejkolwiek innej ekspozycji, jest zabronione. Instrukcja ugniatanie obszarze zagrożonym może spowodować poważne negatywne konsekwencje.

Technika masażu

Żylaków masażu powinny być skierowane na poprawę mikrocyrkulacji krwi i limfy. Jednocześnie podczas ruchu nie mogą być dotknięte ciężko, lub statki mogą zostać rannych.

Masaż antycellulitowy żylaków jest zalecana w specjalnych salonach pod nadzorem doświadczonego kosmetyczki lub masażysty.

W początkowej postaci żylaków ugniatania można zrobić w domu.

Ważne jest, aby właściwie przygotować się do masażu. Najlepszy ze wszystkich, pacjent leżał, i masować kogoś innego. Podczas masażu podczas nogę żylaków powinny być zniesione, można to zrobić za pomocą złożonego koc, poduszkę lub poduszkę.

Masaż antycellulitowy z żylaków jest znacznie różni się od klasycznego jeden. Nie można używać siły fizycznej i zwiększyć intensywność.

Masaż należy rozpocząć stosując specjalny olej lub krem. Może być używany jako specjalnej konstrukcji i produkty dla dzieci. Narzędzie do masażu przez kapiącą kilka kropli olejku. Zwiększy to efekt i dodać kurs aromaterapii.

Bezpośrednio masować powinna rozpocząć z lekkimi ruchami pieszczot. Ręce chciałbym przytulić powierzchni nóg, wskazując kciuki do przodu, jego ręka przesuwa się w górę, lekko ściskając mięśnie. Takie ruchy są wykonywane przez 2-3 minuty.

Kolejny krok – tarcie. Jest to zazwyczaj przeprowadzane pięty ręku. Kiedy żylaków należy postępować bardzo delikatnie. Lepiej nie pocierać te obszary skóry, gdzie rozmawiał żyły i pajączków.

Potem przychodzi ugniatanie. Nie ma potrzeby, aby to zrobić bardzo intensywnie, dość delikatnie ścisnąć skórę razem z podskórnej tkanki tłuszczowej bez wpływu na mięśnie i naczynia krwionośne. Ugniatać skórę antycellulitowy może być dowolny dogodny sposób.

Ostatnim ćwiczeniem – wibracja. Mała powierzchnia skóry i tkanki podskórnej do kompresji i delikatnie szarpanie się z boku na bok. Sprawiają, że mięśnie wibrować i może być pod silnym wpływem ręku bez ściskania.

Gdy antycellulitowy masaż lepiej nie używać specjalnego urządzenia. Mogą one wpływać nawet głębokich naczyń krwionośnych i prowadzi do rozwoju choroby. Pod zakaz jest najbardziej produktywny i masażu na cellulit – silny handclaps.

Główną zasadą masażu w obecności żylaków – to nie jest ciepły i nie szkodzić uszkodzonych naczyń. Dlatego podczas masażu należy unikać intensywnego tarcia i dodatkowych funduszy: zawijanie, rękawice do masażu, Miostymulacja, urządzeń próżniowych. Nie można zrobić masaż biorąc gorący prysznic, szczególnie podczas wizyty w łaźni.

load...