Skuteczne sposoby zwiększania wargę wizualny

Zawartość:

Bujne i zmysłowe usta mocno zakorzeniona w modzie XXI wieku. Wiele dziewcząt i dorosłych kobiet chce zwiększyć swoje usta wyglądać atrakcyjnie i seksownie. Dzisiaj, pulchny i pociągający samica usta to poważna konkurencja, nawet piękne duże oczy słaby. Wyraźnym przykładem jest aktorka Andzhelina Dzholi, piękne oczy, które wciąż przysłania kształt jej odniesienie usta. Jak optycznie powiększyć usta, bez uciekania się do usług chirurga plastycznego? Istnieje kilka skutecznych metod w celu zwiększenia ich wyglądać nieco większy i bardziej atrakcyjne.
Powrót do spisu treści

load...

Tradycyjny makijaż i nowoczesne środki specjalne

W celu nadania pożądanego kształtu warg i głośności, można użyć klasycznych makijażu zasad.

 • Kolor szminki powinien być lżejszy. Jego struktura – błyszczący. Błyszczące jasny usta zawsze wyglądają bardziej wspaniały niż ciemne i nieprzezroczyste.
 • Przed sporządzeniem przyczynę konturu przygotowuje tonalny fundacji. Na przykład, śmietana w proszku.
 • Zarys warg jasny perłowy ołówek lub wyróżnienia. To daje dodatkową objętość, dzięki czemu rzeźbiarski wypukła.
 • Jasne obwodu powinny być wykonywane tylko na górnej wardze, dla przyspieszenia swój limit nie więcej niż pół centymetra. Dolny kontur muszą odcień, co naturalne przejście.
 • Maksymalny efekt powiększania warg za pomocą makijażu można osiągnąć za pomocą ciekłego lśniący połysk. Jest stosowana do szminki lub nawet zamiast niego. Najbardziej wspaniałe miejsce na wargach powinny być w środku nich. Jasny punkt można umieścić na dowolnym kolorze szminki.
 • Używać specjalnych szczotek do cieniowania. Kontur rysować krótkich pociągnięć od środka do krawędzi.

Nowoczesne kosmetyki również pomagają optycznie powiększyć wąskie usta. Specjalna połysk „Plumper” dać krótki, około dwugodzinnej uwodzicielski efekt pęcznienia. Obejmują one pieprz, cynamon, imbir lub mentol. Po zastosowaniu wargi lekko zaczyna szczypać i pęcznieją nieznacznie wzrosła w rozmiarze.

Dla tych, którzy są gotowi zrobić krok dalej, tam jest inny nowoczesny sposób, aby dać dodatkową ilość warg. Był na skraju kosmetyce i chirurgii. Ten tatuaż lub stałe usta makijaż. Szczególną barwnika jest wtryskiwany pod skórą z cienkiej igły. Następnie cień. Średni tatuaż trwa od trzech do pięciu lat. Potem znika i znika. Można je łączyć z konwencjonalnymi kosmetyków. Jednak to nie jest dla wszystkich, ponieważ ma wiele przeciwwskazań medycznych.


Powrót do spisu treści

load...

Popularne sposoby, aby usta Plumper

Nasi dziadkowie nie mają takich wspaniałych możliwości kosmetyczne, które mamy ze sobą. Musieli użyć naturalnego „Plumper”, a jego własne przenikliwości. Efekt starych metod powiększania ust jest mały, ale przynosi ogólne korzyści dla organizmu.

 • Codzienny masaż. Należy delikatnie masować usta z szczoteczki do zębów dwa razy dziennie. Naturalna cyrkulacja poprawia, stają się bardziej miękkie, jaśniejsze i bardziej wspaniały.
 • Scrub. Można kupić nowoczesny i kosztowny. I można wziąć trochę miodu i natrzeć tą samą szczoteczką. Jako zarośla zależności mieszaninę cukru tłumienia wody i oleju. Po dłuższym użytkowaniu warg wizualnie wzrośnie z powodu ciągłego przepływu krwi i odnowy komórek skóry.
 • Olejki eteryczne. Kilka kropli olejek cynamonowy, mięty pieprzowej lub pieprzu cayenne przekształcić normalne Vaseline balsam do powiększania ust. Efekt jest mniej więcej taki sam, jak w przypadku markowych specjalnej połysk.
 • Kontrast temperatur. Weź kilka kostek lodu i ciepłej wody. Naprzemiennie stosowane do lodu usta i je podgrzać. Potem trochę zgryz zębów. Po zastosowaniu Obserwowany wzrost wielkości i jasności koloru warg. Zamiast lodu można wziąć śnieg, ale zamiast wody używać pary. Efekt jest widoczny natychmiast.

Powrót do spisu treści

Specjalne ćwiczenia

Aby usta nie tracą kształtu, trzeba trenować je na codzień. Będzie ona również pomóc wizualnie je powiększyć. Istnieje wiele różnych ćwiczeń. Ale wśród nich jest kilka podstawowych i robi je co najmniej raz dziennie przez 10 powtórzeń każda.

 • Otwierają się i zamykają bardzo wydłużona rura wargi do przodu.
 • Alternatywny pociągając do przodu wargami rozciągają się w uśmiechu.
 • „Wrap” wewnątrz, popychając się wzajemnie.
 • Do wdmuchiwania powietrza przez stromej rury ustach. Po pierwsze, równomiernie, a następnie wpycha.
 • Obracać usta zamknięte w różnych kierunkach. Zapisz je osiem.
 • Intonuje samogłoski „a-er-o-y”, znacznie otwierając usta.
 • Pociągnięcie języka do przodu i przytrzymać go w tej pozycji przez około trzy sekundy.
 • W ciągu kilku minut gwizdać każdą melodię.

Takie ćwiczenia wzmacniają mięśnie warg i uczynić je bardziej przejrzyste. Ale nie zapominaj, że silne otwarcie jamy ustnej mogą tworzyć dodatkowych zmarszczek mimicznych. Jako alternatywę do tych ćwiczeń, można zobaczyć grę na instrumentach dętych.

Aby optycznie powiększyć usta, można użyć dowolnej z powyższych metod. Albo spróbować wszystkiego, jeśli masz czas i chęci. Pamiętaj, że szybkie i jasne wynik będzie tylko z wykorzystaniem kosmetycznych i „irytujących” środków. Długa i trwały efekt – od zwykłego mechanicznego działania: ćwiczenia i masaże.

load...